KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

pomme

2018. október 19.

Rágóillat. Se több, se kevesebb. Milánóban találkoztam először vele amikor az egyik (asszem Sephora) kirakatában konkrétan ki volt rakva egy olyan 600 db L'interdit a kirakatba lépcsősen, 2 vagy 3 hatalmas kirakatot foglalt el összesen (sokcsillió üveg, ami teszterként végzi :D), egy lány meg a bejáratnál állt és próbálta minél több emberre felfújni a parfümöt. Majdnem elkapott a kísértés, de sajnos csak pár napot maradtunk és mivel életreszóló élményekért mentem, nem akartam elrontani az emléket valami random hülyeséggel. Még a végén egy béna parfümmel azonosítok egy ilyen csodát :D Amúgy pont olyan, mint amit elképzeltem, fruitchuli as its best, de nekem ennél azért jobb illatokat követeltek meg az események :D A Nomade bőrkabátra fújva meg a D&G The Only One sokkal inkább helytállt, örülök, hogy velük azonosítom a helyet és nem egy ilyen rágós, éppen aktuális menőséggel.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

bernikrém

2018. október 14.

hát,számomra az idei őszi illatok közül ez a favorit.
Nőies,édes,de mégis gyengéd,nagyon tartós, csábító.
A karammel,jázmin és körte annyira csodálatos benne

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

hát,számomra az idei őszi illatok közül ez a favorit.
Nőies,édes,de mégis gyengéd,nagyon tartós, csábító.
A karammel,jázmin és körte annyira csodálatos benne

zsazsi1

2018. október 12.

Harmonikus, szép illat, nem igazán lehet kivetnivalót találni benne.Tartóssága is rendben. Szerintem sokak kedvence lesz. Nekem valami hiányzott belőle mégis az 5 *-hoz, de talán csak túl nagy várakozással teszteltem a sok jó értékelés után. Első felfújásra olyan ismerős, ezt már éreztem-fíling, de ahogy telik az idő, a kicsit unalmas kezdés után szépen bontakozik ki az illat.

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

force

2018. október 12.

Na ez már valami! A 2018-ban kiadott illatok közül talán az egyetlen, ami felkeltette az érdeklődésemet eddig. Tesztelni fogom még, az tuti. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

force
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pearldiver66

2018. október 6.

Senskinnel értek egyet teljesen!!!!!! Ez az illat maga a tökéletes társa ,a parfüm világában,egy okos értelmes, érett határozott nőnek,aki modern és elegáns! Engem elsőre teljesen lehengerelt,mert a már megszokott tucat illatokat ő most felváltja, lesöpri ,maga mögé utasítja! Teljesen más illat világ! Szerintem nem édes ,nem ragogumis, inkább egy örömet adó , boldogságot sugárzó ..... Amikor rajtam van, boldog vagyok! Érzem az élet csodás szépségét. Tartós is ráadásul!

pearldiver66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Timi8

2018. október 5.

Sajnos nem volt szerencsém az eredetijéhez, nyilván ez egy modernizált, a mai illatokhoz "hozzátrendiesìtett", hozzáigazìtott, akár az elődjéhez mérten lebutìtott (akkoriban minden kölnis virágkavalkád volt, persze most minden pacsulis cukorszirup...) változat. Nekem borzasztòan tetszik. Finomságos, lágy, közepesen édes, valòdi nőies illat, én semmi tùlzòt vagy műt nem érzek benne és plusz pont az is, hogy tartòs a bőrömön valamint ahogy szárad le, fokozatosan krémesedik. Fogom még tesztelni de addig is ìgy egy pròba után megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Piri11

2018. október 4.

Mai "dögleszes" ámokfutásom egyik alanya ez az illat volt. A sok eltérő vélemény miatt nagyon kíváncsi voltam rá.
Nem szeretném ragozni, szerintem ez az illat szörnyű lett :/
Erősen szintetikus, és valami nagyon bántó elegy van benne. Sajnálom, de nekem nagyon nem :(

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Nem szeretném ragozni, szerintem ez az illat szörnyű lett :/

Scara

2018. október 4.

Nem ismertem a régi kiadást, de biztos vagyok benne, hogy nem túl sok illatjegyben tér el tőle az új. Céltalanul bolyongtam a Mülllerben, amikor észrevettem és mivel sok véleményt olvastam már róla, kipróbáltam.
Egy illat kapcsán az ember számít erre-arra, de ami velem történt azt alig hiszem el. Amint a csuklómra fújtam, hirtelen 25 évet mentem vissza az időben , egy réges régi karácsonyi emlék jutott eszembe. Biztos vagyok benne, hogy ennek az elődjét használta akkor az anyukám. Miután csendben pityeregtem kicsit a drogéria egyik sarkában, fogtam a 35ml-es kiszerelést és boldogan mentem a kasszához.

Édes-krémes, téli illat, ami harmóniát és nyugalmat áraszt. Az illat, amitől úgy érzed, hogy nem kell tovább rohanni a céljaid után, már megérkeztél. Haza.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Tarkamilla

2018. október 3.

Nagyon vártam már, ma miatta mentem be a D-ba. Kivételesen kértem eladó hölgyi asszisztenciát, mivel kutyával voltam és nem akartam keresgetni, pedig jobban szeretek egyedül megismerkedni egy illattal.
Első szimatolásnál arra gondoltam, hogy kellemes - végülis. És gyorsan emlékeztettem magam, h tudtam hogy ez egy mai illatt lesz... Tehát kellemes. Igen-igen. Mondjuk gyümölcsös rágógumis.
Második szippantásra is nagyon édes volt. Annyira, hogy gyorsan meg kellett szagolnom az LVEB-t - összehasonlításképp.
Hát igen, az még szörnyűbb. Az eladó hölgy csak meresztette a szemét, azzal a felkiáltással, h a két illatnak semmi köze egymáshoz. Most megnéztem, öt illatjegyük azonos. Na meg ami ott praliné, az itt karamell. Számomra oly mindegy... Még azt is mondta, hogy ő megosztó illat lesz, mert nem illik a trendbe - itt egy kicsit elszégyelltem magam tájékozotlanságom okán, mert az én orrom szerint teljesen belepasszol.
Most négy óra elteltével rosszul vagyok ettől a gejl módon édes, szintetikus szagtól. Fejfájdító és egyszerűen semmilyen. Rooney Mara arca is egy talány hozzá.
Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a fehérvirágos illatokat általában szeretem.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a fehérvirágos illatokat általában szeretem.

micsmics

2018. október 2.

Az ősz általam legjobban várt illata. Kislány koromban karácsonyra mindig kaptam Anyától mini parfümöket, általában Givenchyt. Fura módon teljes, totális parfüm függőségem ellenére egyetlen egy Givenchym sincs azóta se, és nem azért, mert nem tetszenek, pl. a Hot couture, a L'ange Noir nagyon is, csak így alakult. Szóval első randinkon gyors fújás, majd megállapítottam, hogy nem az enyém. Aztán eltelt fél óra, esetleg... Nap végén, oké, hagyjuk, a fene egye meg, csak meg kell venni... Nagyon szép illat, ez a szó passzol nekem hozzá leginkább.

micsmics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.