Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Moncsika85

2021. szeptember 16.

Imádom! Milánóban voltunk mikor egy áruházban kifelé papírcsíkra fújva adták. Terhes voltam és nem igazán bírtam az illatokat akkor , de ez… szerelem volt első szaglásra illatundorral is 😁 Eddig egy golyós volt de tegnap jött meg egy fújós is. Különleges illat és nagyon tartós! Egyszerűen telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 16.

MiuMiu99

2021. szeptember 14.

SOHA nem találkoztam még ennyire tartós parfümmel!
Lehet csak szerencsém volt mondjuk, és pont kompatibilis a bőrkémiámmal, de egyszerűen hihetetlen volt, hogy a parfümöt, amit délután felfújtam a csuklómra(1 fújást összesen) egész másnap folyamatosan éreztem magamon, illetve már egy idő után az irodában mindenhol. 😂 A blézerem napokig illatozott utána, pedig közvetlenül nem is fújtam rá.
Egyébként nagyon klassz, vagány és különleges illat, jó ízlésre vall, ha ezt választja valaki. :) Nem tudtam mire emlékeztet először, de valóban kékszőlő, bár teljesen kifinomult, kicsit sem tolakodó módon.
Azt kívánom, bár a kedvenceim, az Alien és a Hypnotic Poison is ilyen tartósak lennének, én lennék a legboldogabb a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

SOHA nem találkoztam még ennyire tartós parfümmel!

beautifullife

2021. augusztus 31.

Próbálkoztam vele sokat, az elején annyira rabul ejtett, hogy majdnem rá is kaptam, hogy megvegyem. Számomra az eleje egy nagyon szép mély, őszies, kékszőlő illat. Az illatjegyek között nincs ott, de ahogy mindenhol lehet olvasni, kiolvad az illatjegyekből. Nem mindennapi, és figyelemreméltó. Ha az első 30 perc nem változna át, tökéletes lenne.
Viszont kis idő után azt tapasztalom, hogy borzasztó édessé kezd már válni, a kékszőlő elveszíti a mélységét és cukorka lesz belőle. Társul mellé némi púderesség is, viszont én nem kedvelem magamon ezeket a cukrosan édes illatokat, úgyhogy nagyon örülök neki, hogy több időt adtam neki és nem vettem meg.

Meg kell hagyni, hogy illatok tényleg alkatot is igényelnek magukhoz időnként. Vannak illatok, amik erősek, testesek, törékeny hölgyeknek nehezen viselhetőek. A másik póluson azok az illatok vannak, amiket filigrán és kifinomult hölgyekhez asszociálsz. Akit érdekelnek ezek a típus beosztások, ajánlom David Kibbe tipológiáját, nekem sok mindenben AHA élményt hozott, többek között az illatok terén is tudatosabb tudok már lenni. Szó, mi szó, én a pólus inkább erősebb végén vagyok, szóval picit ezért is idegen tőlem ez az illatfajta.

Annak ellenére, hogy nincs meg közöttünk az összhang, azt meg kell hagyni, hogy egy szép alkotás, számomra jó ízlésre vall, ha valaki emellett teszi le a voksát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Vassait

2021. augusztus 12.

Furcsa kapcsolat a miénk :) korábban nagyon nem szerettem. Mintát kaptam belőle, azt fújogattam, de annyira tolakodónak és régimódinak véltem - gondolom a pacsuli miatt -, hogy hallani sem akartam róla. Nemrég újra találkoztunk, és döbbenet, de teljesen másnak érzem. Nem tudom eldönteni, hogy a szaglásom vagy az ízlésem változott meg ennyire :) mindenesetre ez a szerelem azóta is töretlen. Az elején gyümölcsös, a leszáradása után nekem krémessé válik. De mindvégig, erős és erőteljes, mégis kifinomult, és nagyon elegáns. Bele vagyok esve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Qwerty

2021. július 21.

Egy illatgyűjtemény fontos eleme Az Infantilis darab. Mindegy, hogy habfürdő, vattacukor, rágógumi, csillámpóni szaga van - kinek-kinek gerjedelme szerint -, kell! Akinek az alsópolcos, dobozos, kicsit romlott kékszőlőlé jelenti mindezt, arra is van megoldás, íme.Az edt-t fújtam magamra régebben és majdnem belepusztultam, így az edp változatot messziről kerültem, mígnem valaki volt olyan drága és megajándékozott egy kis mintácskával belőle. Félre is tettem, hogy áhh, köszi, ezzel nem játszunk. Csakhogy eljött egy önromboló pillanat, mikor magamra fújtam és nem hagyott nyugodni, még akartam belőle. Csakhogy ez még télen volt...
Mint sokaknak, nekem is szőlőlévé állt össze a körtés, tubarózsás pacsuli. Nem vagyok a vegyi fegyverek híve, de ez bizony az. Nem is mertem fújkodni, inkább egy olyan változatot vettem, amit pöttyögetni lehet. Hát így is durva.Az edt-ben meglévő piaszag ettől sem idegen, a körtével amúgy sem vagyok nagy barátságban, a tubarózsával nem is leszek, ketten együtt jól hozzák a likőrt szopogató öregasszony életérzést. A leszáradás viszont szép, pacsulis-vetiveres, mérsékelt vaníliával. Melegben elviselhetetlenül édesnek és töménynek érzem, hideg időben sokkal kellemesebb, likőrszag is csak alaphangon, és inkább meggyes, mint szőlős. Gyümölcslé, gumicukor, lekvár, rágó, de nem egy elegáns, háromfogásos vacsora.
Túl nagy beruházást nem vállaltam érte, és a mínuszokat is meg kell várnom....mégis, olyan, mint egy tömény, alkoholos édesség: ha nagy ritkán megkívánom, bőven elég egy falatnyi belőle. Ezek után mindenképpen ki kell próbáljam az edt-t újra, hátha mégsem volt az olyan pusztulat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 21.

Bridge29

2021. május 14.

Imádom. Számomra négy évszakos illat. Erős, tartós, kicsit maszkulin a leszáradása ,ami nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Majicsek

2021. április 16.

Imádom...de próba nélkül ne vedd meg! Nagyon szélsőséges parfüm. Mindenképpen határozottsággal párosul, minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Feketehattyú

2021. március 28.

Az eredeti L'Interdit-et kimondottan Audrey Hepburnnek tervezte Hubert de Givenchy.
Az illatra többen is felfigyeltek, így Hurbert megkérdezte Audreyt, hogy forgalomba hozhatja-e, mire Audrey azt felelte, hogy: "Megtiltom!"
A nevét innen kapta, ugyanis a L'interdit azt jelenti "Tiltott". Végül meggondolta magát és a parfüm mégis forgalomba került.
Sajnos az eredeti verzióhoz nem volt szerencsém, de Audrey nem véletlen volt nőideál, szeretem amit képviselt, bájos, kecses törékeny, stílusos nő, aki nem a botranyaival és nem "mellbedobással" vívta ki ezt a címet, hanem belülről fakadó, természetes nőiességével, bájával.
Amikor az illat modernizált változata 2018-ban megjelent elsők között vettem meg próba nélkül a legnagyobb kiszerelést.
Különleges, karakteres, virágos-fás illat ez, valami megfoghatatlan "balzsamos" édességgel.( Nem tudom melyik jegytől lehet ilyen, sokan kékszőlőnek érzik, de elvileg az nincs is benne.)
Brutál tartós, én csak hidegebb időben tudom elviselni magamon, akkor nagyon szép, melegben viszont kimondottan idegesít az illata. Ennek ellenére azt gondolom, hogy egy méltán sikeres, minőségi illat (végre).
Persze "meglovagolták" a sikerét, jó pár flanker sorakozik a drogériák polcain. A többit nem próbaltam és nem is tervezem, egyedül az edt verziót szimatolnám meg, hatha kicsit könnyedebb és nyáron is tudnám hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

NyBetti

2021. március 27.

Először az intense változatát vettem meg, amibe bár szerelmes vagyok, de nappalra atombomba.
Viszont mivel ennyire tetszett, gondoltam kipróbálom az anyaillatot is. Notino-n csaptam le egy ajándékszettre (50 ml +10 ml) nagyon jó áron, és nagyon megszerettem ezt is.
Kifújáskor nem annyira mellbevágó mint a fekete párja, sőt, kifejezetten üde, gyümölcsös. A meggyet nagyon érzem benne, és így tavasszal tetszik is. Leszáradásban sokat puhul, kicsit édesedik, de szerintem simán viselhető melegebb időben is (nyilván nem 40 fokra gondolok).
Összességében örülök hogy megvettem, ezt farmer-pólóhoz is magamra merem fújni (az intense-nél az bűntény lenne 😅).
Bár a fekete társát nem tudja legyőzni, de jól kihasználható, nagyon szuper illatú parfüm, aminek a tartóssága bőven 8-9 óra bőrön. Ha nem ismerném a másikat, imádnám, így csak örülök hogy birtokolhatom🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

La-Fee

2021. március 24.

Nagy lendülettel akartam megvenni, hónapok óta nem jutok illatok teszteléséhez (bajorországi hosszan tartó korlátozások miatt)
Télen szerencsém volt az extrem feketéjét kipróbálni, az nagyon csábító volt a mínuszokban és visszareptetett harminc évet, imádom, de nem tavaszi.
De ez sem, nekem nagyon lineáris a bőrömön, semmi izgalom, csak a mai unalmas karakter nélküli tucatnőcis édesség. Fekete jobb. Az tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol