Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 3500 Ft/6500 Ft , Eladó: Gretam
Állapot: 5 ml/10 ml frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalással, Foxpost packeta vagy posta
Keresem Givenchy L'Interdit EDP
Ár: Meg.szerint , Eladó: Lina6
Állapot: Fujosban, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki ut

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annunziata

2024. április 8.

Egy repülőtéren szerettem bele a parfümbe, és mivel régebben sokat jártam munka miatt külföldre, ezért még 2szer botlottam bele, persze szándékosan :), és negyedik alkalommal jött is velem. Szerelem első fújásra, imádom magamon, teljes mértékben illik hozzám és hacsak nem találkozom még ennél is jobbal (amit egyelőre kizártnak tartok), akkor amíg csak használok parfümöt, ezt fogom venni.
Az illata rendkívül tartós, és sajnos nehéz megfogalmazni milyen is, de nagyon ajánlom azoknak, akik szeretik az édeskés (de nem vattacukor) és virágos illatokat. Mindenképp próbálják ki egy boltban még vásárlás előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 8.

Zsebrab

2024. február 22.

Életemben először történt meg, hogy sikerült beleszerelmesednem egy parfümbe. Ez A Parfüm lett az új signature-illatom, és nem hiszem, hogy bármi más képes lesz letaszítani nálam a trónról egy jóideig. Nagyon szurkoltam az első pár fújásnál, hogy ne olyan illata legyen rajtam, mintha beleestem volna egy szőlőlével teli tartályba. Az elején kicsit engem is emlékeztetett rá, viszont hamar elillan, leszáradás után pedig szinte az angyalok énekelnek a mennyországban egész nap. Érett nőcis illat, pár fújás elég belőle. Tartósság? 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Syncron89

2024. február 12.

Annyira elegáns, nagyon szerettem. Ajándékba kaptam, elhasználtam egy üvegcsét, de azért mégsem ez a nr.1, hogy vegyek is magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 12.

such.raisin

2024. január 24.

Roll-on kiszerelésben van meg, brutál tartós kis cucc. Inkább őszi-téli illat, és alkalmi, az biztos hogy tudni kell viselni. Lehet hogy túl fiatalon kezdtem használni, mostanában ritkábban nyúlok érte. Tényleg meg kell érni hozzá. Ez azonban nem a parfüm hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

dandelion97

2024. január 8.

Valóban egy klasszikus és ikonikus illat, de sajnos nem igazán jövök ki vele, számomra túlságosan erőteljes és szúrós. Az edt verziót viszont kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 8.

Lorimar

2023. december 28.

Ikonikus illat. Klasszikus és elegáns. Mindennapokra nem tudnám viselni, mert érzem benne, sejteti azt a kis éjjeli party buborékot. Mint egy finom virágos pezsgő. Imádom ezt az illatot. Kecses és dögös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 28.

despoina

2023. december 27.

Karakteres, elegáns de mégis fiatalos vagány illat. Engem megnyert 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 27.

Karakteres, elegáns de mégis fiatalos vagány illat. Engem megnyert 5*

BB74

2023. december 15.

Eddig valahogy nem volt hozzá szerencsém, így utólag azt mondom hála!!! De érdekes módon a nevének már sugallnia kellett volna, mert a L'interdit franciául azt jelenti TILOS! vagy tiltott.... Na mindegy nálam bejön az egyenes fordítás, tilos lett volna bőrre fújnom.
Pedig nem szoktam manapság ilyen felelőtlenséget elkövetni, először jött a papírcsík, ott szép volt, klasszikus, érződtek a citrusok, a fehérvirágok, a pacsuli és a többi alapjegy nyilván nem. Nagyon szépnek tűnt, gondoltam nem bánom meg, ha bőrre fújom.
Siettem, így nem töltöttem sok ídőt szagolgatással, pár perc múlva már a kocsiban ültem. Na akkor már tudtam kár volt bőrre fújni, és hazaút fele ez az érzés addig erősödött, hogy alig vártam hogy hazaérjek. Régen volt ilyen rossz élményem.
A vetiver a pacsulival olyan gyomorforgatóvá, és ami fő férfiassá vált a bőrömön, ráadásul baromira ódivatú lett, mondhatnám, hogy nyanya szag, de ez inkább "tata" szag lett, a férfias jegyek felerősödése miatt.
Atyaég mekkora különbség a papírcsík és a bőrre fújt illat között.... Persze tudom, hogy így van, na de ennyire. Ráadásul a bőröm ph-ja jól hozza az illatokat, sosem volt bajom ezzel. Inkább az lehet a gond, hogy a sok-sok parfüm imádó/vadászó év alatt kifinomult az orrom, és az erőteljesebb (túl sok pacsuli, erős virág, émelyítő édesség, erős ámbra) illatokat elviselni nem tudom. Viszont megtaláltam az én utamat, illatvilágomat, ami szuper dolog :-)
Na mindegy, otthon háromszoros kézmosás egy általam főzött szappannal.....nem jött le.....elmentem a mosogatóhoz, mosogatószeres kézmosás....még mindig ragaszkodik, ez jó jel, azoknak akik szeretik, és akik bőrén nem űz csúfot ez az illat. A végén muszáj volt ráfújnom egy másik illatot, csak, hogy elnyomjam még a maradványait is.
Írták korábban mások is, hogy jóval indulás előtt kell fújni, az eleje nem kellemes, azt túl kell élni...majd később átalakul. Na én ezt a fázist nem tudtam kivárni, de szerintem nem is jött volna el, mert konkrétan a kocsiban kipárolgott levegője is szinte csípte a szemem-orrom. Rég nem volt ilyen rossz élményem parfümmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 15.

Eta86

2023. november 8.

Imádom illat, különleges és nagyon tartós.😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

Imádom illat, különleges és nagyon tartós.😍

Manolli

2023. október 27.

Az első órában nagyon nem kellemes, de ha az az egy óra letelik, maga a csoda. Emiatt nem tudom szeretni, sem nem szeretni.
Tipikusan az a parfüm, amit nem szabad közvetlenül indulás előtt fújni, hacsak nem akarjuk az embereket távol tartani magunktól. Aztán jön a mesebeli meglepetés, mintha nem is ugyanaz lenne, na azt a részét szeretném mindig érezni! Csodálatos, érezhetően minőségi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.