Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Budapest Nyugato, Corvin negyed környékén, vagy postaköltség fizetése esetén elküldöm
Fújós is🔺Givenchy L'Interdit EDP
Ár: 2500/3990/23.000 5/10/35 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt vagy üvegében , Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost

manna88

2020. július 24.

Imádom. Harminc alatt szerintem még korai elkezdeni használni, mert ehhez az illathoz meg kell érni. Ez egy figyelemfelkeltő, de nem tolakodó illat, amit tudni kell viselni. A hatósugarával és a tartósságával is elégedett vagyok, van olyan tavaszi kabátom, ami két hónapja nem volt rajtam, de az előszobába lépve még ma is érezni rajta ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Frufru3

2020. július 18.

2020. Július 18.
My signature...Végre! Mintha a lelkivilágom lenne üvegbe zárva..beleszippantok és valami katartikus élményt élek át,mintha elhatolna a tudatalattimig,komolyan. Ahogy becsukom a szemem és az illatjegyek átszaladnak az orromon,minden,amit átéltem,benne érzem. Alapvetően a friss,virágos illatokat szeretem,az illatjegyek alapján meg se próbáltam volna,teljesen tervezetlen próba volt,ő talált énrám 😊. Én még most nyáron is magamra fújtam,bár amilyen bolond nyár van..
Örülök,hogy megismerhettem ezt az illatot,mert csodálasan működik rajtam és ezáltal megtudhattam,hogy nem olyan vagyok,mint amit gondoltam magamról és nem lettem olyan,amitől féltem. Benne van minden..amilyen voltam,vagyok és amilyennek lennem kell az élet és a körülmények miatt. És ez így egyben mégiscsak jó😊.
2019. December 23.
Ez az illat..azt a mindenét!
Kb.1 évvel ezelőtt, mikor kezdő illatkörútra mentem a parfümériába,hogy én most amit érek végigszagolok,ezt úgy raktam vissza a polcra,h szerintem még meg is szólaltam hogy "fujj"..ez borzalmas.
Na ez nem ilyen "szagolgatom a kupakját" típus,vagyis csak ha már tudja az ember lánya,H mi rejtőzik benne.
Friss, fűszeres indítás után egy belevaló női illattá alakul. Én talán a narancsvirágot érzem enyhén kesernyésen fűszeresnek,nekem ez a karcosság nagyon bejön, már-már férfiassá akar alakulni,de az édeskés alapjegyek nem haggyák,és ezek keveredése szerintem lenyűgöző összhatást érnek el.
Néha fenyősnek érzem,pedig azt utálom,az a fránya tubarózsa sem a barátom,de pont annyira csempész bele talán egy kis porosságot,amit még énis elviselek. Szerintem az édes jegyek tompitják mindezeket,tökéletes a harmónia.
Nekem nagyon vagány érzés viselni,senki nem hord ilyet a környezetemben,és már az elején ilyen dicséretet kaptam,hogy "dejó illatod van", és "jó ízlésed van!".
Azoknak ajánlom,akik nem elégszenek meg a sima kis édeskés illatokkal,hanem kell nekik valami friss,fűszeres vagányság is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

2020. Július 18.
2019. December 23.
Ez az illat..azt a mindenét!

Erika80

2020. július 15.

Hmmmm, ez az illat... nagyon finom! Amikor először megéreztem, a gyümölcsössége érződött ki leginkább, majd ahogy egyre többet és többet szippantottam belőle, már egy nagyon egyedi és varázslatos kompozíciót alkotott a virágokkal. Szerintem csodálatos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Russianblue2020

2020. július 15.

Pár napja megszereztem egy flakonnal belőle. Ez a parfüm egy igazi csoda! Egy illat, amelynek a fej-, szív- és az alap illatai is egytől egyig finomak! Csodás illat! Tőkéletes! Csak finomság, nőiesség van benne. Csatlakozom azokhoz, akik az illat tartósságát is dicsérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 15.

Vancsi

2020. július 12.

Ez valami rettenetes. Orrfacsaro, erőszakos borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Ez valami rettenetes. Orrfacsaro, erőszakos borzalom.

Echooo

2020. július 9.

Mikor kijött az illat, akkor kaptam egy mintát egy rendeléshez. Vagy vettem. Nem tudom. De mikor magamra fújtam, majdnem kiesett a szemem, hogy ez szőlős illatos radír gyerekkoromból! Szóval megvettem. Sajnos azóta sem érzek semmit ki semmilyen parfümből, de ezt használom legtöbbször azóta is. Szerelem. Még az EDT-t is megnézem, hátha az is bejön. Tartós, a pasik szeretik általában... és szerintem egyedi is, bár annyira nem értek én ehhez. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Pumi

2020. május 11.

Nagyon profi, igazi noies illat! Ez nem akarmilyen katyvasz! Jol felepitett es megtervezett elegancia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Xani

2020. május 9.

Annak elenére, hogy "illat mániás" vagyok és körülöttem mindennek illatoznia kell, sokáig nem használtam parfümöt, mert magamon nem tudok elviselni akármit. Két éve viszont megtaláltam a számomra tökéletes csodaszert, ami végig kisér a napjaimon. Sokszor megjegyzik, hogy "mi ez a jó illat". Egyszerűen imádom. Tartós és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Borvick

2020. április 4.

Na igen. Nagy édes illat kedvelő vagyok. Jöhet minden mennyiségben, nem számít, hogy tél vagy nyár. Csak a gyümölcsös!! Voltam vele eddig... De Ő!!!!! Attyaég! Végre megtaláltam. Nálam überel. Nem is gondoltam volna. Megmagyarázhatatlan, hogy lehet egy parfüm ennyire könnyed, nem tolakodó, de mégis nagyon elit illat. Az ördögöm a tartósság, de nála ez is kipipálva! Megunni nem fogom, én csak ajánlom minden Nőnek!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

berika9

2020. március 20.

Több kismintát vettem, naponta próbálok ki egyet-egyet. Ma reggel Ő volt soron. 1-1 fújás fültőre, délben megszólal a férjem: írd be a krémmániába, hogy kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg szexológusát és szeretőjét! ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol