Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: Lilu003, Módosítva: 2018. november 29.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Gyári illatminták 250 - 350 Ft / db
Ár: 250 Ft - 350 Ft/ db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200/3990 , Eladó: Kicsivero
Állapot: 5/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost2
Lilu003

2019. április 2.

Mikor megpillantottam ennek az újdonságnak az üvegét, rögtön tudtam, hogy nekem ez kell! Mivel volt pár kellemetlen vakvásárlásom, így elsőre mintát rendeltem belőle. Kifújáskor lehet érezni a körtét és a meggyet, később előjönnek a virágok is. Kicsit meglepett, nem annyira komoly parfüm,mint amit az üvege és a márka sugall. Fiatalos, lendületes illat, meg van az a játékossága és nőiessége, amitől tetszik. Egyedisége ellenére számomra mégsem lett kedvenc, nekem egy kellemes komfortillat. Érdekes újdonság, kellemesen édes, leszáradása enyhén púderes, nem egy tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

infernal

2019. március 30.

Különleges, egyedi illat.
Elég belőle egy nagyon kicsit fújni, akkor is érezni. Egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Különleges, egyedi illat.
Elég belőle egy nagyon kicsit fújni, akkor is érezni. Egész nap kitart.

Phoenix19

2019. március 29.

Mikor megláttam a Marionnaud-ban izgatottan emeltem le a polcról, mert Givenchy a kedvencem. Teljesen kiakadtam, mert nem szoktak tetszeni az újdonsült vagy éppen újra kiadott mainstream illatok, nem is az illaton, inkább magamon lepődtem meg. Egyik ámulatból a másikba estem, ó de finom körte, édes tubarózsás (a jellegzetes rágógumis illatával) rajongva szaglásztam, nem birom a tubarózsát, de ebben gyönyörű. Miután hazamentem nem birtam kiverni a fejemből. Egyfolytában azon rugóztam, hogy meg kell vennem. Olvasható itt néhány hasonlítás, mindet ismerem és utálom. Aki az említett parfümöket szereti, ezt pont nem fogja. A LVEB hasonlóságot sem tudom megerősíteni sajnos, (bár az finom) mivel még véletlenül sem hasonlít rá, maximum az édessége miatt érzik többen is hozzá hasonlónak. Ez egy rendkívül finom, nőies, dinamikus illat, egy zamatos körtés-fehérvirágos fergeteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Kodi

2019. február 21.

Nagyon nem tudom elképzelni magamon. Olyannyira, hogy számomra tényleg Tilos. Mert Ő bizony egy Szuperszajha. Egyetértek azzal, hogy a régi nagy Givenchy parfümökre emlékeztet, egy korszakra, amely nagyjából az Amarige-zsal és az Organzával véget ért. A törekvést alapvetően értékelem, legalább nem cukor, vagy mézdömper, ellenben valóban az Amarigere és Ysatisra jellemző buja tubarózsás, fehérvirágos vonalat hozza el újra, ami számomra nagyjából elviselhetetlen, nemcsak magamon, máson is. Az eredeti L'Interditet sajnos nem ismertem, mindig a 2003-as kiadással találkoztam és mindig romlott volt a teszter. A leírás alapján ez egy új koncepció, talán a nevet szerették volna továbbvinni. Akik szeretik a könyörtelenül buja, lehengerlő parfümöket, mint az Eden, Amarige, Rush, Alien vagy a Poison, nos nekik kötelező darab, egy fújás bizonyosan megnyerő lesz. Halkan annyit javasolnék, hogy csak alkalomra megfelelő mérték és keretek között: Mérték: negyed csepp szétoszlatva, keret: alkalom, nagy terem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

zsazsi1

2019. február 20.

Harmonikus, szép illat, nem igazán lehet kivetnivalót találni benne.Tartóssága is rendben. Szerintem sokak kedvence lesz. Nekem valami hiányzott belőle mégis az 5 *-hoz, de talán csak túl nagy várakozással teszteltem a sok jó értékelés után. Első felfújásra olyan ismerős, ezt már éreztem-fíling, de ahogy telik az idő, a kicsit unalmas kezdés után szépen bontakozik ki az illat.

A reklámarc (nem tudom ki) vámpíros horrorfilmbe illő - egyáltalán nem passzol az illathoz.

Tényleg hasonlít az Alien-hez! A jázmin lehet az oka. Csak míg az egy hűvösebb és izgalmasabb illat, ez a mostani vonulatnak megfelelően édesebb gourmand összetevőkkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

mokushka

2019. február 13.

Épp a reptéren ütöttem el az időmet, amikor először szembejött velem. Már az üveg letisztultsága is megfogott, de az igazi varázs akkor történt meg, amikor a csuklómon is kipróbáltam. Különleges illat, ami erőt de egyúttal nőies bájt is sugároz. Rendkívül tartós is, és egy rossz szót nem tudnék rá mondani. Nekem abszolút szerelem. Ritkán szoktam parfümöt impulzusból vásárolni, de ezt ott akkor helyben első kipróbálásra el is hoztam, és azóta sem bántam meg a döntésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Keryedi

2019. február 9.

Mainstream vonalon elfogult vagyok a Givenchy parfúmökkel kapcsolatban. Nem volt olyan parfim amit ne szerettem volna. Ez nincs meg nekem, de mindig fújok magamra,ha D.be tévedek. Tartós, nem tucat. Biztosan megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

syssy48

2019. február 6.

Amikor ma csuklómra fújtam a kapott mintát, olyan érzés fogott el, amin teljesen meglepődtem. Hiszen ez Givenchy! A G. tipikus illatával. Na nem a maiakra gondolok, hanem a régebbiekre, a 70-80-as évek igazijaira. Végre nem a mindenütt illatolható, megszokott aromák, egy picit púderes, egy picit kesernyés, az én bőrömön alig édeskés, imádom illat. Leszáradás után is érezni azt a tipikus Givenchy illatkeveréket, amit régen is nagyon szerettem, és amit nagy örömömre ma is felfedeztem. Vásárlás lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Ritus33

2019. január 30.

Csodás virágcsokor!! Inkább alkalmi, de nagyon nőies, finom illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Csodás virágcsokor!! Inkább alkalmi, de nagyon nőies, finom illat

highnessofcreams

2019. január 8.

Reptéren nyomta a kezembe tesztcsíkon először egy hostess hölgy, hogy ez az új Givenchy. Megillatoltam, majd konstatáltam, hogy hmm ez nem is rossz, a Givenchy ilyet tud? Még sosem próbáltam vagy használtam egy illatukat sem. De rohannom kellett a géphez, a tesztcsíkot is ott hagytam valahol.
Aztán mikor itthon illatoló túrán jártam a Givenchy részleghez tévedtem. Akkor még nem is kötöttem össze, hogy ő "az az új Givenchy", amit korábban átnyújtott a hölgy. Csak miután kifújtam, akkor jött a felismerés. Olyannyira tetszett, hogy azonnal megakartam venni. Ilyet egyszer csináltam a Mugler Auranál, de jól meg is bántam és eldöntöttem ilyet soha többé, szóval győzött a józan ész. Másodszorra is teszteltem, jaj imádtam, de aztán eltelt pár óra és már kicsit rosszul voltam tőle. Brutál tartós és intenzív. Nagyon ritka manapság, hogy ilyen tartós designer illatot piacra dobnak. Papíron is hazahoztam pár másik illat között, de mindet elnyomta. Imádnám ezt a domináló mivoltát, de ilyen édesen tálalva már nem tudnám viselni. Itt meg is szakadt a rajongásom.
Eltelt pár hét és újra elkezdtem használni mostanában az Alienem és nekem kísértetiesen hasonlít rá. Csak az Alient nem érzem ennyire édesnek. Abban nincs karamell, ami nekem már inkább zavaró összetevő. Kinőttem. De ugyanaz a kékszőlős-jázminos illat. Érdekel más is érzi e hasonlónak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol