Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 30000 , Eladó: Adrienn27
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Banki előre utalás után postázom
Ár: 2300/4300 ft , Eladó: xszemyx
Állapot: Frissen fújt 5/10 ml, Helyszín: Orosháza, fizetés: posta (sima elsőbbség 250 ft), ajánlottan 750 ft, Packeta 990 ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Madison

2023. január 27.

A nagybetűs parfüm. Elegáns, lenyűgöző illat. Persze csakis annak, aki szereti a gyümölcsös, édes illatokat. Nálam befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 27.

Pegiszu

2022. december 15.

Az újabb Givenchyk között nekem ez az abszolút favorit. Alapvetően nem kedvelem a pacsuli alapjegyet, de ez...valami fantasztikusan sikerült! Édes, szexi, karakán illat, magabiztosságot sugároz. Beférkőzött az alap-illataim közé. Tartóssága szintén csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 15.

Szana22

2022. december 8.

Szívjegyeiben és illatában is nagyon hasonlit az Armani My Way-re, de ez szerintem annál komolyabb, nem megy át nagyon gumicukros, édes illatba, és valahogy jobban el tudom viselni az L'Interdit-ben ezt a hármas szívjegy kombót, ami a másikban mostanra már nem jön be...
Elegáns, nem tucat illat.
Szerintem nem éreztem még senkin ezeddig.
Felfújást kővetően kevésbé, de utána eléggé tetszik a parfüm amit kapunk... Nagyon erős, domináns karaktere van az első 1 órában, utána csendesül, de jó a tartóssága és nem különösebben változik meg az órák alatt az illat. Marad ugyanaz végig, de csitul.
Csak egy 10 milis ici pici aranyos kis L'Interdit-em van, nem annyira mertem nagyobbat venni mert elég hamar megunom az illatokat mostanság, de ez is nagyon szépen csücsül a polcon a többivel együtt :)
Van egy kis kékszőlős beütése, mint az előttem is írták.
Összességében egy kellemes, jó parfüm, bátran mehet ajándéka is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 8.

Elegáns, nem tucat illat.
Szerintem nem éreztem még senkin ezeddig.
Van egy kis kékszőlős beütése, mint az előttem is írták.
Összességében egy kellemes, jó parfüm, bátran mehet ajándéka is :)

Redhoney

2022. november 20.

Lehet megvan AZ illatom?! Annyi illattal próbálkoztam már, legyen az designer, niche vonalról, de sosem éreztem azt, hogy illene hozzám az illat, csak hogy tetszik, szeretem viselni, semmi különleges érzés. Pár hete valahogy elkezdtem ennek a parfümnek a történetét olvasni és teljesen magával rántott, a következő lépés nekem pedig mindig a reklámfilm megtekintése. Miután mindkettő levett a lábamról, elindultam, hogy megillatozzam ezt a csodát. Nos, hát elsőre nem éreztem semmi extrát, tetszett, de nem ájultam el tőle…. Aztán a kifújás után: ez rajtam valami brutálisan gyönyörű! Nagyon jól működik. Több oldalát is megmutatja a viselés alatt, imádom ezt az édes-füstös-virágos vonalat, nekem a hétköznapokra is tökéletes. Nem szoktam sok emberen érezni, szóval egy plusz pont, mert ezzel igen ki lehet tűnni a tömegből. Tartósságát tekintve nekem még designer vonalról a Libre Intenset is lekörözte, pedig az is levakarhatatlan rólam. Imádom, szeretem, amikor viselem, igazán magabiztosnak érzem magam, és nagyon szeretném, hogy ezzel az illattal azonosítsanak majd mások is. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 20.

essenceofbeauty

2022. október 30.

Nagyon magaménak érzem ezt a parfümöt: nőies, magabiztos illat, elegáns alkalmakra, randira tökéletes, de akár hétköznapokra is el tudom képzelni. Egy magabiztos, dögös fiatal nő jut róla eszembe, ha így akarom érezni magam, ehhez nyúlok. Imádom az erősebb illatokat, tudom, hogy ez nem mindenkinek tetszik és kissé megosztó. Rajtam elég tartós és nagy hatósugarú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 30.

Missglamorazzi

2022. október 29.

Nagyon extra, nagyon nőies, nagyon tartós! Óvatosan érdemes használni, teljesen megtölti a teret, ruhán is elképesztően sokáig érződik. Húgom kedvence, már újra is vásárolta. Tartóssága tényleg kiváló, viszont megosztó lehet az illat, mivel nagyon intenzív. Hétköznapra szerintem az EDT változata viselhetőbb. Nekem négy csillag, mert magamon nem tetszik, de máson egyből felismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

gy1betti

2022. október 8.

Nem tudom hanyszor szagoltam meg ezt a parfumot mielott megvettem, de azota csak all a polcon. Magamon elviselhetetlen, fullaszto hatast kelt, tul edes, tul viragos, tul tul tul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 8.

adrika128

2022. június 29.

Nagyon be voltam zsongva, hogy milyen ez az illat, hiszen csupa jót hallottam róla és itt is nagyrészt jók az értékelések. Egy kis mintát szereztem be, szerencsére...kifújás után jó kis kékszőlő illatot érzek, de gyorsan lecseng és utána végig egy erős, nekem nem tetsző illattá alakul, valami van benne, ami bántja az orromat. Sajnos én nem érzem édesnek, inkább maszkulin felé hajlik. A tartóssága brutális, fürdés, dörzsölés után is még érezni közelről. Próbálkozok még vele azért, hátha változik a véleményem, volt már rá példa, de egyelőre csak 3 csillag... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

Letti09

2022. június 20.

Egészen egyszerűen totálisan odáig vagyok érte, pedig télen nem működött rajtam. Nem gondoltam volna, hogy nyáron melegben ilyen szépen bontakozik ki és azt sem, hogy meg fogok érte őrülni. Legszívesebben meginnám annyira imádom :D Totál érzéki és bújós, állandóan érzem magamon, télen messze édesebb volt. Most maga a tökèly!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 20.

Lenaeri

2022. június 19.

Először a Rouge változata volt meg, de eladtam, mert annyira sok volt. Finom, de iszonyat tömény. Az én gyomromnak már túlontúl sok.
Viszont nagyon piszkálta a fantáziámat, mert nagyon egyedi volt. Utána bepróbálkoztam az EDT változattal gondolván, hogy az lájtosabb lesz. Az volt, de tök más illat. Na azt sem bírtam.
Most itt az alap. Tökéletes. Érzem azt az egyediséget és különcséget, amit a Rouge-ben éreztem, de ez sokkal fogyaszthatóbb számomra.
Tartóssága hibátlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 19.

Tartóssága hibátlan.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.