KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: Lilu003, Módosítva: 2018. november 29.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 25000 , Eladó: Secretgirl
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak a személyes átvételben hiszek, megnézed, ha mégsem szeretnéd, semmi gond😊

Secretgirl

2018. december 11.

Nagyon tartós, nagyasszonyos illat😊
Nekem sajnos a lágyabb, kevésbé tolakodó illatok jönnek be, ezért feltettem eladásra.

Secretgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon tartós, nagyasszonyos illat😊

a12smuk

2018. december 8.

Az autentikus L' Inderit,.... Múzsája Audrey Hepburn,1957-ben.
A 2018-as verziót lájkolhatná... Kim Kardashian.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Az autentikus L' Inderit,.... Múzsája Audrey Hepburn,1957-ben.
A 2018-as verziót lájkolhatná... Kim Kardashian.

Sherka

2018. december 4.

Nagyon kézre áll az üvege, letisztult és modern. Régebben megőrültem volna ezért az illatért, de most túlon túl édesnek, nagyon édesnek találom, ami a nap végére kevésbé van jelen, de ettől függetlenül nem érzem magaménak. Ez egyáltalán nem a parfüm hibája, az én ízlésem alakult át. Mint majdnem mindegyik Gyvenchy parfüm esetében, a tartósságára nem lehet panasz. Klassz kis parfüm, érzem/látom én, egyszerűen nem az én ízlésvilágomat tükrözi, holott imádom a tubarózsát, ezért is szerettem volna mindenképpen esélyt adni neki. Lehet, hogy előbb-utóbb jobban megszeretem (bár van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog bekövetkezni), de ezek szerint most nem ezt az időszakomat élem. Ezért sem szeretném nagyon lepontozni, nem ő tehet róla, hogy most sokkal inkább a "nagyvilági" illatokat keresem, és annak ellenére, hogy szeretem, ha egy illatban van egy édeskés vonal, nekem ez egy az egyben cukorbombának hat. A régebbi verzióhoz nem volt szerencsém, így nem tudom összehasonlítani a 2 verziót.

Sherka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Quebeck

2018. december 4.

Nem volt szerencsém az autentikus L'interdit illathoz, de azt gondolom ha most a XXI. században Audrey Hepburn és maga Monsieur Givenchy megillatolhatná ezt a változatot - el lennének bűvölve.
Mellesleg én is el vagyok - méghozzá rendesen.
Hosszú-hosszú idő óta az első parfüm amivel az első találkozás végzetesnek bizonyult :)
Annyira finom, krémes - minden túlzástól mentes - letisztult illat, hogy én a magam részéről, nagy sikert jósolok neki.
Érdemes volt a Givenchy háznak visszanyúlni a régmúltba és új életet lehelni ebbe a nagyszerű illatba.
Édes? Igen!
..... de nem fojtogató, geil módon hanem letisztultan és elegánsan. Fehér virágok kavalkádja, lédús körtével, lehelletnyi vaniliával és a pacsuli karcosságával körbeölelve.
Elbűvölő illat, benne van a párizsi elegancia és sikk. Tartós és a szillázsa is megfelelő - amolyan pont jó kategória - nem mászik bele a másik aurájába de vitathatatlanul jelen van.
Szerény véleményem szerint, ez egy remekbe szabott darab lett és nálam/nekem ez az illat 2018-ban a No.1

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Mellesleg én is el vagyok - méghozzá rendesen.
Édes? Igen!

skin

2018. december 3.

Elképesztő átváltozóművész ez a parfüm. A késő őszi enyhe időben találkoztam vele és nem hagyott túl mély nyomot bennem .
Aztán később a vélemények hatására gondoltam adok neki még némi esélyt. Érdekes akkor a hűvösebb időben már sokkal inkább tetszett.
Igazából a karamell és jázmin került előtérbe a bőrömön.
Most ,hogy valóban beköszöntött a tél, meglepően a narancsvirág az ami igazán dominál rajtam. Ez a dominancia azért nem annyira tetszik pedig szeretem a narancsvirág illatát. Mégis a háttérben duruzsoló vanília és tubarózsa kellően megédesíti amitől megpuhul. Nagyon szép ünnepváró hangulata van számomra. A téli esték aromái a narancs a fenyő az alma a pattogó tűz illata, minden benne van és körülölel puhán védelmezőn . Szépen megkomponált illat csak egy kicsit a narancsvirág túlcsordult.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

Igazából a karamell és jázmin került előtérbe a bőrömön.

tigerkid

2018. november 30.

Ha nem mentem vissza 5x a parfümériába, egyszer se. Újra és újra és egyre jobban tetszett, míg megvettem. Mindenhez hasonlított és semmihez. Ezen kívül több Givenchy illatom van és mindet nagyon szeretem, viszont talán ez a legnagyobb szerelem. Sajnos még elég drága, mert új, remélem később mindenhol lehet majd kapni és olcsóbb is lesz

tigerkid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Lilu003

2018. november 26.

Mikor megpillantottam ennek az újdonságnak az üvegét, rögtön tudtam, hogy nekem ez kell! Mivel volt pár kellemetlen vakvásárlásom, így elsőre mintát rendeltem belőle. Kifújáskor lehet érezni a körtét és a meggyet, később előjönnek a virágok is. Kicsit meglepett, nem annyira komoly parfüm,mint amit az üvege és a márka sugall. Fiatalos, lendületes illat, meg van az a játékossága és nőiessége, amitől nagyon tetszik. Érdekes újdonság, kellemesen édes, leszáradása enyhén púderes, nem egy tucat illat!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Vaslady

2018. november 26.

Jean Paul Gaultier Classique és a Gucci Bloom.
Erre a két illatra emlékeztet,de nem meglepő,hiszen töményen jelen van a narancsvirág,ami a Classiqueban,és a tuborózsa ami a Bloomra jellemző.
Hát,ilyet sem irtam még,de mintha a közös szerelemgyerek lenne,fele-fele arányban.
Muszáj,hogy szeresd a virágos illatokat,és főleg a tubarózsát,mert ha nem,ne is próbálkozz vele.
A tegnapi parfümtúrám eredménye Ő is.
Sajnos itt is meg kell jegyeznem,hogy nem hozott újat a nap alá,és nem lett sem egyedi sem különleges,hanem csak egy jól sikerült másolat.
Még ma reggel is a kis papircsikon,a többi illat között,amit beszerváltam,erőszakos,mindekit maga mögé utasitó,akarom mondani rikkancs...
-Héé itt vagyok!
Talán utoljára Ch.-Édenje kiabált ennyire :-D.
Most van az,hogy értem miért megosztó illat,mert vagy imádod,vagy képtelen vagy viselni.
Én az utóbbi kategória vagyok,mert idegesitene.
Még annyit,hogy sem a hölgy a reklámban,sem az egész koncepció nem tetszett,már igy előre...de mivel nem akartam elfogult lenni,adtam esélyt....
Száz szónak egy a vége...nem és nem!

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Jean Paul Gaultier Classique és a Gucci Bloom.
A tegnapi parfümtúrám eredménye Ő is.
-Héé itt vagyok!
Talán utoljára Ch.-Édenje kiabált ennyire :-D.
Én az utóbbi kategória vagyok,mert idegesitene.
Száz szónak egy a vége...nem és nem!

Nenuka

2018. november 21.

Nos, ő nekem az 5-ös illat! Szeretem, sajnos van 3 téli illatom, most nem akarok már újat, teljesen felesleges lenne. Alulértékelt a Givenchy brand, szerintem a top 3 parfum brandben benne van,leszámítva a mostanábon agyonhájpolt niche illatokat.

Nenuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

pomme

2018. november 19.

Rágóillat. Se több, se kevesebb. Milánóban találkoztam először vele amikor (asszem a Sephorában) konkrétan ki volt rakva egy olyan 600 db L'interdit a kirakatba lépcsősen, 2 vagy 3 hatalmas kirakatot foglalt el összesen (sokcsillió üveg, ami teszterként végzi :D), egy lány meg a bejáratnál állt és próbálta minél több emberre felfújni a parfümöt. Majdnem elkapott a kísértés, de sajnos csak pár napot maradtunk és mivel életreszóló élményekért mentem, nem akartam elrontani az emléket valami random hülyeséggel. Még a végén egy érdemtelen parfümmel azonosítok egy ilyen csodás kirándulást :D Amúgy pont olyan, mint amit elképzeltem, fruitchuli as its best, egy kicsit felnőttesebb rágóillat.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol