Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

KERESEM!!! Givenchy L'Interdit EDP parfüm maradék
Ár: 1234 , Eladó: Dancsi91
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, Foxpost
Givenchy L'Interdit EDP - fújósok
Ár: 1600Ft / 2350Ft / 4000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
riatai

2020. január 20.

Tündéri kis illat. Kecses, bájos, tartós illat. Mióta tudom, hogy az őse Audrey Hepburnnek készült - akit imádok - azóta hozzá hasonlítom. Figyelem felkeltő, de nem agresszívan, hanem csak olyan lágyan. Ahogy megérzi az ember, felcsigázza.... Mi ez? Amikor először illatoztam -egy csere útján - tudtam, hogy nagyon finom. De akkor magamon még nem tudtam elképzelni. Egyre többet illatozgattam és be kellett szerezzek belőle egy üvegnyit. ( flakont, ahogy a nagy parfümös könyvekben írják, mondják.... :) ) Szóval elkezdtem használni és úgy érzem nem lóg ki az aurámból. Egész jól illik hozzám. Féltem ugyan, hogy sok lesz, de nem. Megfelelő az édessége, a meggy valami isteni benne és mintha érezném a karamellt is. Bár azt hittem magamról, nem szeretem a karamellás, vaníliás illatokat. Azt hiszem, ha csak elolvasom az összetevőit, nem keltené fel az érdeklődésem. De nagyon örülök, hogy egymáséi lettünk... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

silence

2020. január 2.

Érdekes, amikor még nem ismertem ezt az illatot, nem villanyozott fel annyira, hogy kipróbáljam, pedig nagy beharangozója volt annak idején.
Valahogy mindig azt gondoltam, hogy ez nem lenne nekem való, ez inkább nagyvilági dámák illata, mint egy hétköznapi, harmincas éveinek végét taposó sportos - farmeros nőé....
Aztán vásárlások mellé kaptam két illatmintát is, amiket jó ideig pakolgattam, mire egyszer úgy döntöttem: egye-fene kipróbálom.
Egy évvel a megjelenése után történt mindez, 2019 nyarán, ráadásul a legnagyobb melegben.
És hoppá, micsoda meglepetés ért, hogy ez az intenzív illat még nyáron sem volt émelyítő, vagy fullasztó, sőt mi több; elvarázsolt az alapból is gyönyörű illatösszetevőinek csodás aránya és kellemes egybeolvadása.
Végigböngészve az illatjegyeit, az összes összetevőt imádom, így együtt pedig tényleg csodás harmóniát alkotnak! Meglepő volt számomra, hogy a gyümölcsös, a virágos és a fás jegyek milyen csodás harmóniában olvadnak össze.
Persze, hogy azonnal meg kellett vennem belőle a lehető legnagyobb üveggel, aminek most télen örülök leginkább, mert hiába nem tolakodó nyáron sem a használata, leginkább őszi - téli, hűvösebb időre való, ilyenkor bársonyosan, puhán körbeölel és felmelegít az illata.
Ennél a parfümnél látom leginkább azt, hogy minden illatnak kell adni egy esélyt (még ami kinézetre, vagy reklám alapján nem túl bizalomgerjesztő, vagy nem gondoljuk magunkhoz valónak, annak is)!
Már látom, hogy ez a L'Interdit abszolút nem "nagyvilági dámák illata", használat során egyre inkább magaménak érzem, pedig tényleg egy sportos típus vagyok, de amikor ezzel vagyok befújva mindjárt nőiesebbnek és vonzóbbnak érzem magam! Valahogy magabiztossá tesz az illata!
Mindenképp megemlíteném az üvegét is, mert nekem nagyon tetszik, hogy olyan letisztult, és elegáns!
A hatósugara tökéletes, intenzíven érződik körülötted, viszont nem válik tolakodóvá vagy émelyítővé egy percig sem. Tartóssága csillagos 5-ös, reggeli 2-3 fújás esti tusolásig tart.
Azóta már beszereztem az EDT verzióját is, amit szintén nagyon szeretettel használok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Frufru3

2019. december 23.

Ez az illat..azt a mindenét!
Kb.1 évvel ezelőtt, mikor kezdő illatkörútra mentem a parfümériába,hogy én most amit érek végigszagolok,ezt úgy raktam vissza a polcra,h szerintem még meg is szólaltam hogy "fujj"..ez borzalmas.
Na ez nem ilyen "szagolgatom a kupakját" típus,vagyis csak ha már tudja az ember lánya,H mi rejtőzik benne.
Friss, fűszeres indítás után egy belevaló női illattá alakul. Én talán a narancsvirágot érzem enyhén kesernyésen fűszeresnek,nekem ez a karcosság nagyon bejön, már-már férfiassá akar alakulni,de az édeskés alapjegyek nem haggyák,és ezek keveredése szerintem lenyűgöző összhatást érnek el.
Néha fenyősnek érzem,pedig azt utálom,az a fránya tubarózsa sem a barátom,de pont annyira csempész bele talán egy kis porosságot,amit még énis elviselek. Szerintem az édes jegyek tompitják mindezeket,tökéletes a harmónia.
Nekem nagyon vagány érzés viselni,senki nem hord ilyet a környezetemben,és már az elején ilyen dicséretet kaptam,hogy "dejó illatod van", és "jó ízlésed van!".
Azoknak ajánlom,akik nem elégszenek meg a sima kis édeskés illatokkal,hanem kell nekik valami friss,fűszeres vagányság is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Ez az illat..azt a mindenét!

csillabella

2019. december 1.

Különleges illat, említik, hogy Audery Hepburnek készült. Nem feltétlenül jut a parfümről eszembe az a kecsesség és báj, gondolom ez már egy édesített/modernizált verziója. A tartóssága rendben van. Kis mintát kaptam belőle, amit pár napig szívesen használtam, aztán azt vettem észre, hogy valahogy sok lett és zavart magamon. Végül a kis mintát sem használtam el, örülök, hogy nem vettem meg, de ez nem von le semmit a parfüm minőségéből. Biztos van, akin remekül működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

floracska6

2019. november 18.

Nagyon kevés parfum van amit tenyleg egyedinek tartok ugyanakkor el is tudom magamon viselni. Ez a parfum felkerult erre a nyulfarknyi listára! Kicsit férfias lesz ahogy kezd enyhülni de én ezt is szeretem. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Csillampor26

2019. november 9.

Egy sephora születésnapi doboz tartalma volt a Lancome La vie est belle parfümmel együtt. Az utóbbi sokkal jobban felkeltette az érdeklődésemet, ez pedig első szaglásra kimondottan nem tetszett, olyan öreglányosnak tűnt, így eltettem és meg is feledkeztem rola. Egyszer azonban a kezem ügyébe akadt es próba cseresznye magamra tettem. Ez nagyon jó döntésnek bizonyult, ugyanis bőrön egyáltalán nem ad öreghölgy effektust. Igazán erős illat, de édeskés, kellemes, leginkább a kedves szóval tudnám jellemezni, de a korábbi parfümjeimhez képest mégis komoly. Még este fürdés után is lehet érezni a csuklómon, tehát szuper tartós. Minimális mennyiség is elég belőle. Nekem egy 10ml-es változat volt meg kezdetben (nagyon bejött, hogy ugyanolyan az üvege, mint a nagyobb kiadásnak, csak miniben), ami öntögetős volt, de így is kb 4 hónapig kitartott. Most joy napok alkalmával szereztem be egy 35ml-es változatot, ami szerintem életem végéig sem fogy el. Csak olyanoknak ajánlanám, akik kedvelik a brutál erős illatokat és szívesen hívják fel magokra a figyelmet ily módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

awesomesone

2019. november 6.

tavaly októberben leicesterben vásároltam, mikor reklámozták ezt a parfümöt. 3—4 hölgy fújogatta papírcsíkokra és kérdés nélkül osztogatták mindenkinek. nem foglalkoztam vele különösebben, mivel épp egy másik parfümöt vettem ( giorgio armani — sí ) aztán hazaérve letettem az asztalomra és ott is maradt. kb 2 hétig mindennap éreztem az illatát, hihetetlenül kellemes volt. november 7—én jöttünk haza angliából autóval és értelemszerűen kompra kellett szállnunk, ott pedig lehetett vásárolni és megvettem az 50ml—es kiszerelést

nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom ( a másik kettő : lancôme — la nuit trésor, giorgio armani — sí )
tartós és elég 2 fújás belőle, de már az is sok. engem folyton kellemetlen helyzetbe hoz ez a parfüm, ha őszinte akarok lenni :D munkahelyre szoktam használni, és ott mindenkinek tetszik, mindig mondják hogy tudják mikor érek be mert érzik az illatomat. többször is rákérdeztem, hogy nem zarvarja e őket, hogy ennyire erős, de azt mondták nem, mert kellemes az illata. a buszon viszont van két idős hölgy, akik megjegyzéseket tesznek rám minden reggel. azt gondolják hogy a fél üveget magamra fújom, pedig egyáltalán szó sincs ilyenről, aztán kérdezgetik egymást hogy nem veszem e észre mennyire büdös vagyok :D szóval azóta mindig többet fújok és jókat kacagok a megjegyzéseiken... minden reggel a sofőr mögötti ülésen foglalok helyet, ők pedig a mellettem lévő helyen ülnek, és egyik reggel szálltam fel a buszra és ott volt egy táska, így nem tudtam odaülni. gondoltam hogy ők voltak, ezért direkt a mögöttük lévő ülésre ültem, aztán elkezdte mondani az egyik, hogy nem volt jó ötlet odatenni a táskát. őszinte leszek : ha mondták volna hogy zavarja őket és megkértek volna hogy ne fújjak ennyit magamra, egyáltalán nem fújtam volna be magam amíg utazok, de így hogy kellemetlen helyzetbe hoznak minden reggel és mások előtt szidnak, így azt hiszem megérdemlik... most a 80ml—es kiszerelést vásároltam meg, így még sokáig bosszankodhatnak. szóval igen, eszméletlen tartós és ha belépsz egy helységbe, mindenki érezni fogja az illatod :) az egyik legtartósabb illat, amit birtoklok, rajtam ennél tartósabb csak a baccarat rouge 540 ( mfk ) és a flowerbomb nectar ( viktor & rolf ) voltak, mindkettőt nagyon szeretem és néha szoktam használni őket, de a baccarat már tényleg olyan kategória hogy szerintem még a marson is érezni lehet :D
összességében olyan személyeknek ajánlom ezt a parfümöt, akik szeretik az édes, simogató illatokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

karaibrahimgil

2019. október 18.

Hey-Ho kékszőlő-ital, de legalább tartós. Magam sem hittem volna, hogy ilyen erős és látszólag értelmetlen (hiszen nincs is benne szőlő) képzettársítást idéz bennem az illatjegyek összhatása, ha nem a saját szememmel látom és a saját orrommal szaglászom meg a Marionnaudban, ahol gyönyörű, vörös ajándékdobozban árulják egy mini rúzs és szempillaspirál kíséretében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Shelly

2019. október 15.

Jellegtelen számomra, de lehet csak én vártam sokat tőle.:( Közepes, se nem rossz, se nem jó, nem érzem kiemelkedőnek. Fújkálom, de nem fog meg, máson ettől még lehet szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Wey1122

2019. szeptember 23.

Nekem is van egy dobozom amibe a parfüm mintàkat szorgossan gyűjtögetem. Ìgy került a kezembe ez a kis csoda. Nem is tudom mièrt gyűjtögetek! ? Èdes kis csoda ami körbeölel ès simogat. Őszi tèli estèken meleg takaròba a kanapèn ülve egy jò forralt bort vagy egy meleg kakaòt inni :) Ez olyan illat a szàmomra,mint az Armani Code Satinja,vagy az Estee Lauder Moder Muse Nuitja, mint egy meleg plüsstakarò körbeölel ès a melegsègèvel kènyeztet!
Most van itt az ideje,hogy hasznàld mikor kint a hőmèrsèglet hidegebbre fordul! A sàljaim előszeretettel hamar àtveszik az illatot amit viselek,ìgy spòrolok kicsit a parfümmel!
A jövő hònapba lesz a szülinapom, talàn meglepem magam : ), mert megèrdemlem!
Rajtam 7-8 òràt kitart az illat ,ès sokan meg is kèrdeztèk mit viselek,mert nagyon jò!
Nem szabad pròba nèlkül parfümöt venni,mindenkinek màs a bőre! Rajtam sem működik nagyon sok igèretes ès jònak mondott parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

A jövő hònapba lesz a szülinapom, talàn meglepem magam : ), mert megèrdemlem!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol