Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml

Ár: 1900.-/3800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen
Fújós🌹Givenchy L'interdit EDT
Ár: 1900/3500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből 5/10 ml , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

Verona5

2020. szeptember 21.

Egyszer majd csak újra tesztelem az edp-jét is, de most nem bátorodtam fel túlságosan, ha az még ennél is erősebb, mint ahogy lent írják.
Viszonylag meleg is van, és épp ma sikerült felfújnom ezt az edt-t, talán nem a legjobb alkalom, de megint ünneprontó leszek asszem, látván az itt őt ünneplőket.
Szörnyen édesen-erősnek, émelyítőnek érzem, lehet, hogy a pipacs jeggyel van bajom, a pipacsos Kezokkal sem vagyunk haverok. A pacsuliról nem is beszélve, ami most itt tuti összejátszik a piros bűnössel.
Divatos, túlontúl-tömény drogéria illata lett rajtam, lemosni lehetetlenség, ez most egy nagy nem a részemről, sajnálom.
Az óraszíj este megy a mosodába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Az óraszíj este megy a mosodába.

Russianblue2020

2020. július 16.

Az EDP varázslatától elbűvölve, kíváncsi voltam a "kistestvérre". Be kell vallanom, hogy az EDT változattal a Givenchy egy újabb tökéletességet alkotott. Finom, elegáns illat. Kiváltság egy ilyen igazi fenséges illatot - az EDP-hez hasonlóan - viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 16.

Vaslady

2020. július 8.

A legkisebb kiszerelést birtoklom az Edp-ből, természetesen kíváncsi voltam a toalettvízre is. Nem csalódtam. Hozza a jól ismert Givenchy minőséget 👍. Nagyon hasonlóak az Edpvel, viszont ez az illat kevésbé nehéz, és gyümölcsösebb is. Tartósság itt is szuper. Ha nem lenne a másik, biztos belőle is beszereznék.Szeretem illat 😍❤️.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

riatai

2020. június 21.

Nem csalódtam benne....Miután az edp-t imádom, sejtettem, hogy őt is szeretni fogom. Így is lett. Bár féltem a pipacstól - nagyon nem szeretem - ha nem olvastam volna az összetevők között, eszembe sem jutott volna, hogy van benne. Tényleg hasonlít az edp-hez, még sem ugyanaz. Nem annyira édes. Ami nem is baj. Ő is nagyon tartós és hatalmas szillázsa van. Órák után is hozza közel ugyanazt az illatot, amit az első néhány perc után. Az én bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

mkdorina

2020. május 20.

Hihetetlenül különleges illat! Semmihez sem hasonlít. Intenzív, édes mégse kábítóan erős. Édes, de mégsem az a kategória, mint a mostani számomra kissé émelyítő illatok. Érződik, hogy minőségi! Nagyon határozott illat, tudni kell viselni. Még csak 5 ml-t birtoklok, de vágyakozok, hogy megvegyek egy üveggel. Egy problémám van, mivel nagy hatósugarú, így férjem nem mer a közelembe jönni, szegénykémnek erős még az EDT is, ha egy fokkal gyengébb lenne, még jobban szeretném!! Givenchy megőrítesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

floracska6

2020. január 8.

Hosszas probalgatas után nálam is az Edt nyert! Első illatolasra az Edp jobban teszik de utána kicsit középszerűve válik.
Az Edt verzo ezzel szemben finom és könnyed ugyanakkor karakteres es semmivel sem kevésbé tartós mint az Edp (ilyet ritkán tapasztalok) Nagyon finom, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Kiscsibe99

2020. január 5.

SZERELEM ILLAT! Már az EDP-je is nagyon tetszett, de a koromhoz képest, túl soknak éreztem még magamon. Így nagyon boldog voltam mikor ősszel megpillantottam az EDT-t a polcokon. Sokkal lágyabb, könnyedebb, "fiatalosabb",természetesen azért ő is erősen fűszeres, karakteres illat. Mindezek mellett nagyon tartós is! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

silence

2019. december 29.

Régóta használom az EDP verzióját is, éppen ezért amikor megjelent ez az EDT, sokáig meg sem akartam venni, mert a parfümériás tesztelések során nagyon hasonló illatnak tűnt a kettő…. Gondoltam: -“minek legyen 2 egyforma illatom?”
Aztán csak nem hagyott békén a kisördög, és vásároltam ebből is egy 80 ml-s kiszerelést.
Kb. 2 hónapja van meg, és abszolút nem bánom hogy megvettem!
Magamon már érezni, hogy valóban sok hasonlóságot mutat az anyaillattal, viszont ez sokkal könnyedebb, az EDP-nek minden évszakban, és hétköznapokon is használható változata.
Míg az anyaillatot inkább magabiztos és elegáns üzletasszonyokon tudom leginkább elképzelni, addig az EDT szélesebb körben használható, akár huszonéves trendi csajokon is jól mutathat.
Nem olyan túl erős, sokkal diszkrétebb, nem érezni 2 méteres körzetben az illatfelhőt körülötted (mondjuk az EDP-nél is csak az adagolásra kell odafigyelni és nincs baj!).
Tartóssága viszont nagyon tuti ennek is, a reggeli fújást még este, tusolásnál is érezni...
Itt már írta valaki, de én is úgy gondolom, hogy külön-külön egyik illatjegyet sem lehet kiérezni belőle, szépen összevegyülnek az összetevők egy csodás illatharmóniát alkotva.
Nagyon megszerettem ezt az illatot és előszeretettel fújkálom a hétköznapokon…...ugyanazt az érzést váltja ki belőlem, mint az Armani Sí Fiori! Vidámabban indul egy Hétfői nap is, sokkal optimistábbnak, és talpraesettebbnek érzem magam amikor ezzel vagyok be fújva.
Azoknak is bátran merem ajánlani, akiknek tetszett ugyan az EDP, de az erős intenzitása miatt féltek megvenni, mert esetleg túl tolakodónak érezték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Kb. 2 hónapja van meg, és abszolút nem bánom hogy megvettem!

Bernadett86

2019. november 2.

Megvettem M..rben akciosan.Hot Couture es ez versenyzett,azt mat regota dzeretnem de annyi olyan tipusu illatom vam h vegul ez nyert.Jobb mint az edt, siman beleszerettem de nem tudom nem lesz e jobb tavaszra peldaul..Gyonyoru uvege van, tartos az illat, a bordzsekimen hagyott "lenyomata" nagyon finom.Nekem tipikus Givenchy, Organza, Amarige,A.Mariage es Eaudmoiselle mellett vele bovult a csalad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Qwerty

2019. október 19.

Piás kuplerosné szagom lett tőle. Nem is tudom mi lett volna, ha véletlenségből az edp verziót fújom a csuklómra, amputálni kellett volna? Órákon keresztül émelyegtem tőle, mert bitang tartós, édes, tömény, bűzlöttem (és szégyenkeztem) erősen.
A bőrömről minden mosás, sikálás ellenére is lassan tűnt el, de a kabátomat ki kellett mosni, a pulóveremmel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.