Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, mósusz

Alapjegyek: vetiver, pacsuli

Givenchy L'interdit EDT - fújósok
Ár: 1550Ft / 2300Ft / 3950Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
floracska6

2020. január 8.

Hosszas probalgatas után nálam is az Edt nyert! Első illatolasra az Edp jobban teszik de utána kicsit középszerűve válik.
Az Edt verzo ezzel szemben finom és könnyed ugyanakkor karakteres es semmivel sem kevésbé tartós mint az Edp (ilyet ritkán tapasztalok) Nagyon finom, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Kiscsibe99

2020. január 5.

SZERELEM ILLAT! Már az EDP-je is nagyon tetszett, de a koromhoz képest, túl soknak éreztem még magamon. Így nagyon boldog voltam mikor ősszel megpillantottam az EDT-t a polcokon. Sokkal lágyabb, könnyedebb, "fiatalosabb",természetesen azért ő is erősen fűszeres, karakteres illat. Mindezek mellett nagyon tartós is! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

silence

2019. december 29.

Régóta használom az EDP verzióját is, éppen ezért amikor megjelent ez az EDT, sokáig meg sem akartam venni, mert a parfümériás tesztelések során nagyon hasonló illatnak tűnt a kettő…. Gondoltam: -“minek legyen 2 egyforma illatom?”
Aztán csak nem hagyott békén a kisördög, és vásároltam ebből is egy 80 ml-s kiszerelést.
Kb. 2 hónapja van meg, és abszolút nem bánom hogy megvettem!
Magamon már érezni, hogy valóban sok hasonlóságot mutat az anyaillattal, viszont ez sokkal könnyedebb, az EDP-nek minden évszakban, és hétköznapokon is használható változata.
Míg az anyaillatot inkább magabiztos és elegáns üzletasszonyokon tudom leginkább elképzelni, addig az EDT szélesebb körben használható, akár huszonéves trendi csajokon is jól mutathat.
Nem olyan túl erős, sokkal diszkrétebb, nem érezni 2 méteres körzetben az illatfelhőt körülötted (mondjuk az EDP-nél is csak az adagolásra kell odafigyelni és nincs baj!).
Tartóssága viszont nagyon tuti ennek is, a reggeli fújást még este, tusolásnál is érezni...
Itt már írta valaki, de én is úgy gondolom, hogy külön-külön egyik illatjegyet sem lehet kiérezni belőle, szépen összevegyülnek az összetevők egy csodás illatharmóniát alkotva.
Nagyon megszerettem ezt az illatot és előszeretettel fújkálom a hétköznapokon…...ugyanazt az érzést váltja ki belőlem, mint az Armani Sí Fiori! Vidámabban indul egy Hétfői nap is, sokkal optimistábbnak, és talpraesettebbnek érzem magam amikor ezzel vagyok be fújva.
Azoknak is bátran merem ajánlani, akiknek tetszett ugyan az EDP, de az erős intenzitása miatt féltek megvenni, mert esetleg túl tolakodónak érezték.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Kb. 2 hónapja van meg, és abszolút nem bánom hogy megvettem!

Bernadett86

2019. november 2.

Megvettem M..rben akciosan.Hot Couture es ez versenyzett,azt mat regota dzeretnem de annyi olyan tipusu illatom vam h vegul ez nyert.Jobb mint az edt, siman beleszerettem de nem tudom nem lesz e jobb tavaszra peldaul..Gyonyoru uvege van, tartos az illat, a bordzsekimen hagyott "lenyomata" nagyon finom.Nekem tipikus Givenchy, Organza, Amarige,A.Mariage es Eaudmoiselle mellett vele bovult a csalad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Qwerty

2019. október 19.

Piás kuplerosné szagom lett tőle. Nem is tudom mi lett volna, ha véletlenségből az edp verziót fújom a csuklómra, amputálni kellett volna? Órákon keresztül émelyegtem tőle, mert bitang tartós, édes, tömény, bűzlöttem (és szégyenkeztem) erősen.
A bőrömről minden mosás, sikálás ellenére is lassan tűnt el, de a kabátomat ki kellett mosni, a pulóveremmel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

manna88

2019. október 9.

Hasonlít a parfüm verzióra, de lágyabb, könnyedebb, fiatalosabb, és talán nőiesebb ez az illat. Nagyon különleges, bevallom, utána kellett néznem, milyen jegyek vannak benne, mert nem éreztem ki egyetlen illatot sem kifejezetten. (Mondjuk számomra pont az az igazán jó parfüm ismertetőjele, hogy nem egy illatot érzek, hanem egy komplex valamit, ami megfoghatatlan számomra. :) )
Biztos, hogy nem való mindenkinek, mert ez is karakteresre és erősre sikerült, de ha valaki bevállalja és tudja viselni, szerintem nagy sikere lehet!
Egyetlen fújás elég belőle és még másnap is érzem néha magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Egyetlen fújás elég belőle és még másnap is érzem néha magamon.

force

2019. szeptember 17.

Nagyon jó kis parfüm. AZ EDP is kifejezetten tetszik, már ott leírtam, hogy a tavalyi év egyik legjobb parfümje lett. A listámon még mindig rajta van, hogy egyszer beszerzek belőle (vagy ebből egy üveggel), de az ára még kicsit sok.
Ez a parfüm határozottan lágyabb, hordhatóbb, szerintem a napfénynek van ilyen illata. A reklám viszont nem tetszik. Szerencsétlen reklámarc olyan szomorú és ijedt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Colette221

2019. szeptember 9.

Hasonlít az EDP verziójára ( na persze, mert tesók :D ), ami szintén tetszik nekem, de ez talán egy picit túlszárnyalja. Valóban lágyabb és szelídebb. Akinek sok az EDP, de tetszik neki az illat, próbálja ki ezt, szerintem jól sikerült :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

skin

2019. szeptember 5.

Az Edp-t is szeretem ,de mégis valahogy mindig zavart benne valami amiért nem tettem magamévá. Ebből pedig pontosan az hiányzik . Könnyedebb lett a füstös púderesség eltűnt belőle .Szellősebb lágyabb illatá szelídítették és ez nagyon tetszik. Várólistám elejére került . Tartósságára sem lehet panasz EDT létére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Asianlover

2019. szeptember 2.

Az edp-t próbáltam többször is a megjelenés óta, de azt szűrtem le, hogy jó kis illat, de nem nekem, Ez az edt viszont pontosan úgy lett kikönnyítve - citrusosabb, nem olyan "sűrű", púderesebb -, ahogy azt elképzeltem! Csodás őszi illat, egy fényes barna vadgesztenye és a színes őszi levelek jutnak róla eszembe. Olyan bágyadt, őszi napsütéses illat, amikor kellemes, szép, nem túl hideg még az idő. Végül is, akinek bejön az anyaillat, mondhatnám, hogy 0 fok alatt váltson át rá :) Mindkettőre igaz, hogy nekem ezek barna hajú nők illata :) valahogy ezt a típusú illatot nyár típusú szőke hölgyeken nem tudom elképzelni. Másik, hogy inkább 30+-os korcsoportnak ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lilás piros.