Givenchy

Ár:   21 000 Ft, 29 000 Ft és 35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Ár:   21 000 Ft, 29 000 Ft és 35 000 Ft

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, mósusz

Alapjegyek: vetiver, pacsuli

Givenchy L'interdit EDT teszter 80 ml
Ár: 17.800 Ft+posta , Eladó: abodri
Állapot: kép/80 ml (a képen látható hiánnyal) , Helyszín: --, fizetés: postán maradó vagy foxpost
Fújós! Givenchy L'interdit EDT
Ár: 5ml/1500, 10ml/3000 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

nyarigabi

2021. november 15.

Őszi-téli időszakban nálam a ciprus-virágos illatok a nyerők, mással nem is próbálkozom. Ez a Givenchy tökéletesen hozzá mindazt, amit egy hidegidős illattól elvárok: melengető, de nem édes, tartós, nagyon nőies.
Az edp-hez képest kevésbé feltűnő, az edp számomra egy igazi nagyasszonyos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Rha

2021. november 12.

Az egyik vásárlásomhoz kaptam mintát belőle. Az első 1,5 órában olyan illatom volt, mintha szőlőlével meglocsoltam volna magam, de igazából tetszett. Ilyen hűvös reggelen, jól esett ez az illat a lelkemnek. Leírás alapján meg se szagoltam volna, de most azt hiszem, felkerül a kívánságlistámra, azért az Edp-re is kíváncsi vagyok. Tartóssága megfelelő, 7-8 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

angelina69

2021. május 26.

Nagyon, de nagyon szép illat! Igazi nőcis költemény. Magabiztos, mégis nőies nőknek. Előre elnézést kérek attól, aki nem szereti a korosztályos besorolást. Ez tényleg nem tinédzser lányok illata. Nevetséges lenne egy tizenéves lányon. Még azt hinnék, hogy idősebbnek szeretne látszani, és az anyukája parfümjét fújta magára. Megnéztem a Fragranticán, melyik orr áll az illat mögött. Kiderült, hogy hárman voltak. Szép munka volt.
Az illat édes fehér virágos, pézsma, vetiver és pacsuli nagyon szép arányokkal kiegyensúlyozva. A virágok édességet (nem szirupos), a pézsma krémességet, lágyságot, míg a vetiver és a pacsuli markánsabb alapot adnak az illatnak. Az összhatás elbűvölő. Figyelemfelkeltő, karakteres, de nem tartom tolakodó (spricc kérdése, max. 3) illatnak. Tény, hogy a szillázsa minimum kartávolságnyi, visszafogottságról nem beszélhetünk. Azonban két fújást követően nem okozott semmi kellemetlenséget. A tartóssága rajtam kb. 5-6 óra. Inkább átmeneti időben használnám. Rajtam egyetlen dolgon csúszott el mégis. A leszáradásában enyhén kesernyés jelleget öltött. Ennek ellenére megadom neki a maximumot. Az EDP-t nem próbáltam, de arról is sok szépet mondtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

floracska6

2021. április 16.

Hosszas probalgatas után nálam is az Edt nyert! Első illatolasra az Edp jobban teszik de utána kicsit középszerűve válik.
Az Edt verzo ezzel szemben finom és könnyed ugyanakkor karakteres es semmivel sem kevésbé tartós mint az Edp (ilyet ritkán tapasztalok) Nagyon finom, nőies illat.

Update: Ahogy melegszik az idő egyre inkább kívánom az ehhez hasonló nyárias illatokat, így hát újra elővettem és megint meglepődtem rajtam mennyire tartós EDT létére, rajtam kb. egész nap tart. Furcsa, hogy mennyire nem hasonlít az anyaillatra, rajtam konkrétan köze nincs hozzá, nálam ez pozitívum mert nem bírom a sima L'interditet, rajtam túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Verona5

2020. szeptember 21.

Egyszer majd csak újra tesztelem az edp-jét is, de most nem bátorodtam fel túlságosan, ha az még ennél is erősebb, mint ahogy lent írják.
Viszonylag meleg is van, és épp ma sikerült felfújnom ezt az edt-t, talán nem a legjobb alkalom, de megint ünneprontó leszek asszem, látván az itt őt ünneplőket.
Szörnyen édesen-erősnek, émelyítőnek érzem, lehet, hogy a pipacs jeggyel van bajom, a pipacsos Kezokkal sem vagyunk haverok. A pacsuliról nem is beszélve, ami most itt tuti összejátszik a piros bűnössel.
Divatos, túlontúl-tömény drogéria illata lett rajtam, lemosni lehetetlenség, ez most egy nagy nem a részemről, sajnálom.
Az óraszíj este megy a mosodába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Az óraszíj este megy a mosodába.

Russianblue2020

2020. július 16.

Az EDP varázslatától elbűvölve, kíváncsi voltam a "kistestvérre". Be kell vallanom, hogy az EDT változattal a Givenchy egy újabb tökéletességet alkotott. Finom, elegáns illat. Kiváltság egy ilyen igazi fenséges illatot - az EDP-hez hasonlóan - viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 16.

Vaslady

2020. július 8.

A legkisebb kiszerelést birtoklom az Edp-ből, természetesen kíváncsi voltam a toalettvízre is. Nem csalódtam. Hozza a jól ismert Givenchy minőséget 👍. Nagyon hasonlóak az Edpvel, viszont ez az illat kevésbé nehéz, és gyümölcsösebb is. Tartósság itt is szuper. Ha nem lenne a másik, biztos belőle is beszereznék.Szeretem illat 😍❤️.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

riatai

2020. június 21.

Nem csalódtam benne....Miután az edp-t imádom, sejtettem, hogy őt is szeretni fogom. Így is lett. Bár féltem a pipacstól - nagyon nem szeretem - ha nem olvastam volna az összetevők között, eszembe sem jutott volna, hogy van benne. Tényleg hasonlít az edp-hez, még sem ugyanaz. Nem annyira édes. Ami nem is baj. Ő is nagyon tartós és hatalmas szillázsa van. Órák után is hozza közel ugyanazt az illatot, amit az első néhány perc után. Az én bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

mkdorina

2020. május 20.

Hihetetlenül különleges illat! Semmihez sem hasonlít. Intenzív, édes mégse kábítóan erős. Édes, de mégsem az a kategória, mint a mostani számomra kissé émelyítő illatok. Érződik, hogy minőségi! Nagyon határozott illat, tudni kell viselni. Még csak 5 ml-t birtoklok, de vágyakozok, hogy megvegyek egy üveggel. Egy problémám van, mivel nagy hatósugarú, így férjem nem mer a közelembe jönni, szegénykémnek erős még az EDT is, ha egy fokkal gyengébb lenne, még jobban szeretném!! Givenchy megőrítesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Kiscsibe99

2020. január 5.

SZERELEM ILLAT! Már az EDP-je is nagyon tetszett, de a koromhoz képest, túl soknak éreztem még magamon. Így nagyon boldog voltam mikor ősszel megpillantottam az EDT-t a polcokon. Sokkal lágyabb, könnyedebb, "fiatalosabb",természetesen azért ő is erősen fűszeres, karakteres illat. Mindezek mellett nagyon tartós is! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.