Givenchy

Ár:   €93   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   €93

Ár: 1500 ft/ 2600 ft postás árak! , Eladó: Phoenix19
Állapot: 2 ml/ 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Postán maradóként utalást követően

Angel13

2019. május 6.

A reptéri duty free -ben sikerült hozzájutom. Az összetevők és a fragnatica oldalán leírtak alapján, már rég szerettem volna. Nagyon szép, különleges, fahéjas illat, minden cseppje kincs! Hihetetlen tartós.
Nekem már az egyszerűsített Givenchy "egyen"üvegben van, sajnálom, hogy nem a gyönyörűen megtervezett női alakot formálóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Phoenix19

2019. február 15.

Nyáron vásároltam külföldön, de úgy éreztem akkor, hogy ez az illat követeli a mínuszokat. Nem értek mindig egyet az "évszak besorolással", hogy ezt vagy azt a parfümöt csak ekkor és akkor "szabad" fújni, viszont ezzel a parfümmel megvártam a telet. Még az üvege is olyan, mintha deres volna. Igazán gyönyörűen kiteljesedni csak nagy hidegben tud, nyáron nagyon bántó a sok téli fűszer. Engem cseppet sem emlékeztet az anyaillatra, a sima Organza-t sajnos nem szeretem, számomra nyomasztó és egyben unalmas. Viszont ez az illat valóban fenomenális. A fahéjimádók kánaánja, nem győzök betelni a gyönyörűséggel, olyan puha, selymes, krémesen finom, szívmelengetően fahéjas. A telet, a Karácsonyt, az ünnepi készülődést sugallja. Odakinn hóvihar, benn a kandallóban ropognak a fahasábok, az asztalon karácsonyi sütemények. Nyugodt, békés, szeretetteljes hangulatot áraszt ez a csodás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)