Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű virágos női illat.

Parfümőr: Dominique Ropion

Illatösszetevők: rózsa, bazsarózsa, kakaó, pézsma

10 db Givenchy Live Irresistible Blossom Crush 1 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

Erikaaida

2020. május 13.

A reklámja miatt vettem meg, nagy hatással volt rám. Az üvege nekem tetszik. Túl rózsásnak és alig tartósnak találtam, kevés tesztelgetés után elajándékoztam. Erre néhány napja meg kellett szagolgatnom a kolléganőm, olyan jó illata volt. Kiderült, hogy a neki ajándékozott parfümök közül ez volt rajta. Nem gondoltam, hogy ilyen jó a szillázsa. Nagyon tetszett máson, így újra megvettem.. Nekem továbbra is túl virágos meg citrusos is egyben, nem lesz a kedvencem, de kell....Már csak az életérzés miatt is, amit a reklámfilm sugall.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Mufurcka

2019. április 25.

2019.04.25.
75 millisemet fogyasztom rendesen:) szeretem, amolyan komfort illatomma vált. Csajos, de nem divas, mert nem nehéz, laza ruhához is simul, kedves, friss illat.
Alkalomra nem ezt választanám, és estére sem, de nappalra ide oda, ügyet intézni, dolgozni nagyon biztonságos illat.Ezzel kikergetni senkit sem fogsz sehonnan.

A bazsarózsa és a pézsma miatt van a friss, szappanos jellege az elején. Eddig élvezet vele lenni, még jövök update-tel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

2019.04.25.

kissagi19

2019. február 17.

Kicsi mintám van belőle. Konkrétan a 100 forintos boltokban kapható szekrénybe akasztható mű rózsás illatpárna.
Az én bőrömön van pluszban egy ecetes ?? felhangja. Annyira szép az üvege. Az illatjegyek alapján olyan szép is lehetne. De nem nekem. Rajtam nem bontakoznak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Jucus85

2018. november 17.

Imádom.Kaptam belőle mintát és elsőre szerelem lett.Meg is rendeltem 75mlsbe.
Nagyon finom illat.Azt hittem nem tartós de másnap mindenen nagyon érezni.Ruhán ,hajon.
Változik rajtam de szeretem az elejét és a leszáradást is.Nem éreztem még ilyet így nem tudom hasonlítani semihez sem.Ahhoz képest hogy kevés összetevős nem érzek csak rózsa és kakaó illatot sem.Kerek az egész.Nem karcos nincs benne zavaró összetevő,de nem is nagyvad de mégis pasifogós.Jól megkreállt illat igazi Givenchy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Imádom.Kaptam belőle mintát és elsőre szerelem lett.Meg is rendeltem 75mlsbe.

karaibrahimgil

2018. szeptember 20.

Első kifújásnál kellemes virágillatú, majd fél óra után Petite Robe Noire-rá válik. Sajnos ez nálam nem dicséret, mert a Guerlain egyik utolsó "nagy dobásáról" szintetikus gyümölcsillat jut eszembe. Szerencsére ez sem tart sokáig, egy-két óra múlva visszatér a virágillat, azonban annyira haloványan, amennyire az a Givenchy-k kevéssé tartós parfümjeitől megszokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. augusztus 21.

Ez a kakaó-pézsma leszáradás érdekes, nem is tudom, tetszik-e, de folyton meg kell szaglászni a kezemen, nem éreztem még ilyet. Az eleje felejthető, édes-virágos kis egyenillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Vaslady

2018. június 20.

Sajnos kis hatósugarú illat.
Nekem öblitős-édes,olyan kis kellemes.
Ajándéknak is tökéletes.
Üvege,szine tetszik,valószinű ha kapnám,el is használnám.
Sajnos horror áron kapható,és ebben az árkategóriában,már tuti nem lenne nálam befutó.
Bár ha jobb lenne a tartóssága,akkor talán meg igy is megvenném. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Sajnos kis hatósugarú illat.
Nekem öblitős-édes,olyan kis kellemes.
Ajándéknak is tökéletes.
Üvege,szine tetszik,valószinű ha kapnám,el is használnám.
Bár ha jobb lenne a tartóssága,akkor talán meg igy is megvenném. :)

angelina69

2018. június 15.

Ó jaj! Elvesztem... Monsieur Ropion Ön mit tett velem? Ez valami meseszép. Csodaszép egyensúly, arányok. Nincs karc, nincs él, nincs fémesség. Csupa puhaság virágokba csomagolva. Visszafogott, lágy, enyhén édes, virágos-krémes finomság. Nincs benne drámaiság, nem nagy átváltozó művész. Mondhatnám, hogy jókislányos, hát legyen... Akkor én olyan vagyok. Szerintem ennek az illatnak kell a kicsit melegebb idő. De roppant kíváncsi lennék rá, hogyan viselkedik hidegben. A szillázsa nem túlzó, inkább visszafogott valamelyest. A tartóssága rajtam nagyon jó. Bármikor, bárhol viselném, ha úgy tartja kedvem. Számomra ez az illat volt az idei év egyik legjobb illatélménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

senskin

2018. június 15.

Nagyon bohokás, könnyed, édesen finom illat. Gondolkodtam a megvételén, de nem tettem. Van benne egy igazán kulonleges illatjegy, amit eddig semmilyen más hasonlo parfumben, sem a márka parfumjeiben nem éreztem eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

klau810614

2018. május 31.

Nekem az összes Live tetszik úgyhogy Ő is! :) Ez a rózsa kakaó kombó nagyoon fincsi így ,viszont magában utálom a rózsa illatát...Tényleg nincs nagy hatósugara de így is kívánságlistás ő is sajnos.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.