Givenchy

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: rózsa, lonc, bazsarózsa
Szív: tubarózsa, ylang-ylang, gardénia
Alap: muskátli, cédrus, szerecsendió, borostyán, vanília

Ár: 1800/ 5ml vagy 3300/10 ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: posta vagy fox, utalást követően
Givenchy Organza EDP 50ml
Ár: 5000 , Eladó: Denissza
Állapot: negyedig van, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Lenaeri

2022. március 28.

Csodálatos, pùderes, és még sorolhatnék róla rengeteg pozitívumot.
Egyáltalán nem tartom öregesnek, nyanyásnak, stb...
Szerintem bármelyik korosztályon működhet. Ízlés kérdése.
Mestermű

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 28.

Csodálatos, pùderes, és még sorolhatnék róla rengeteg pozitívumot.
Egyáltalán nem tartom öregesnek, nyanyásnak, stb...
Szerintem bármelyik korosztályon működhet. Ízlés kérdése.
Mestermű

BTimi81

2021. január 25.

Nagyon elegáns, nagyon érett, nagyasszonyos, nagyon tartós, Operába menős, és kicsit régimódi.
Audrey Hepburn, uszályos nagyestélyiben, hosszú szárú selyem kesztyűben és hosszú cigaretta szipkával, feltornyozott frizurával, ahogy a ruháját fújja az enyhe szellő a Riviérán álló kastély erkélyén, holdfényben.
Rajtam, sajna, kicsit dohos érzetű, legalábbis én így érzem, mások nem így gondolják. De végtére is magunknak vagy másoknak illatosítjuk magunkat?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Szanszi

2020. augusztus 30.

Gyerek voltam amikor anyukám kapott egy kis üveggel ajándékba a kanadai nagynénémtől. Én meg 6-7 éves fejjel természetesen kifújkáltam... 🤣 anyukám nagyon mérges volt, de annyira magával ragadott az illata.
Akkor még nem tudtam hogy ez a parfüm volt, huszonpár évesen állítottam meg egy hölgyet mert ezt éreztem rajta... Elárulta hogy ez bizony egy Givenchy illat.
Ez egy olyan nagyasszonyos, elegáns illat szigorúan NŐKNEK és nem lányoknak. Nagyon kellemes, virágos én inkább este használom, alkalmat követel.
Pompás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Pompás!

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Igazi klasszikus, érett női illat, de nem nyanyás! Az üvege fantasztikusan szép, egyedi. Az illatot kifújva először nagyon erős, már-már irritálóan. Kb. fél óra elteltével átváltozik egy fűszeres-vaniliás-fehér virágos kompozícióvá. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

abodri

2020. február 26.

Tipikus, elegáns francia parfüm. Semmiképpen sem kislányos, szigorúan 30 felettieknek való illat. Kifújáskor húsvét kölni illata van, de leszáradás után gyönyörűen kibontakozik a finom, kissé régimódi, nem hagyományos illatkompozíció.
Számomra négyévszakos parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

Számomra négyévszakos parfüm.

maniac78

2020. február 26.

Nagyon finom, dámás, úrinő illat. Abszolút kedvenc. Visszaemlékezni sem tudok, mikor éreztem először. Azóta egyre jobban beértem hozzá. Nagyon szeretem. Kiegyensúlyozott, nyugodt napokra abszolút sanszos, hogy őt választom. Nem zavaró, nem tolakodó. Én ízléses illatnak érzem, de kizárólag 30 felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

LoRs

2020. január 7.

Hol is kezdjem? Az én drága Anyukám kedvenc illata volt <3 Még fiatalabb korában használta, és aztán sokat beszélt arról, mennyire szerette, és hogy milyen fantasztikus ez a parfüm. Akkor még nem volt ekkora választék a vidéki nagyvárosban, ahol éltünk, sem ennyi akció vagy online shopok, szerintem túlzónak tartotta volna meglepni magát ezzel a parfümmel. Így addig-addig gyűjtögettem a zsebpénzem gimisként, mire karácsonyra megvettem neki egy gyönyörű, díszdobozos kiszerelésben. Soha nem felejtem el, milyen meghatott volt, mikor átadtam neki az ajándékot. Most is van otthon egy kis üvegcsével, amit még tőlem kapott, és amit nagy becsben őrizgetek az ő emléke miatt. Összetett, mély, egzotikus, melengető illat, ami egy elegáns, erős és határozott nőhöz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

nyuszo

2019. szeptember 9.

Semmiféle emlékem, vagy érzelmi kötődésem nincs vele, így teljesen elfogulatlan a véleményem!
A héten ismerkedtünk meg, előtte soha nem szagoltam.
Nem is érdekelt...
Teljesen ismeretlenül rendeltem egy kis üveggel, és nem bántam meg!
Gyönyörűséges!
Tubarózsa, gardénia, és hát az a dió valami fenséges...
Nekem estefelé működik igazán, szinte elvarázsol...
Igazi kis gyöngyszem 1996-ból.
Örülök, hogy végre találkoztunk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

A héten ismerkedtünk meg, előtte soha nem szagoltam.
Nem is érdekelt...
Teljesen ismeretlenül rendeltem egy kis üveggel, és nem bántam meg!
Gyönyörűséges!
Tubarózsa, gardénia, és hát az a dió valami fenséges...
Nekem estefelé működik igazán, szinte elvarázsol...
Igazi kis gyöngyszem 1996-ból.
Örülök, hogy végre találkoztunk....

tigerkid

2019. február 24.

Egy a nagyágyúk közül. Elegáns, kifinomult, öltöztet. Pont olyan megosztó,mint az Opium.
Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Nina1205

2018. december 8.

Jó 10 évvel ezelőtt volt nekem egy üveggel. Édesanyámtól kaptam a ballagásomra, sokkal inkább az üveg, mint a tartalma miatt. Nemrég újra megszimatoltam, valóban nagyon finom, elegáns, virágos illat, de csak 30 felett, sőt inkább 40+
Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)