Best of Beauty 2019

Givenchy

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: rózsa, lonc, bazsarózsa
Szív: tubarózsa, ylang-ylang, gardénia
Alap: muskátli, cédrus, szerecsendió, borostyán, vanília

tigerkid

2019. február 24.

Egy a nagyágyúk közül. Elegáns, kifinomult, öltöztet. Pont olyan megosztó,mint az Opium.
Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Nina1205

2018. december 8.

Jó 10 évvel ezelőtt volt nekem egy üveggel. Édesanyámtól kaptam a ballagásomra, sokkal inkább az üveg, mint a tartalma miatt. Nemrég újra megszimatoltam, valóban nagyon finom, elegáns, virágos illat, de csak 30 felett, sőt inkább 40+
Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

dalma92

2018. október 2.

Rajtam ez egy nagyon minimalista illat. Színtiszta édeskés jázmint érzek, és semmi mást. Mély nyomot nem hagyott bennem, de lehúzni sem akarom.
Annyira szeretném már megtalálni azt az illatot, amit, ha megérzek, kihagy a szívem egy ütemet. De esélytelennek tűnik. Unom már saját magam, hogy két napig nem tudom ugyanazt fújni.
Vannak a szívemnek kedves darabok, amiktől meg nem válnék ugyan soha, de a kezdeti fellángoló vagy időközi lelkesedés után mindig nagyon kevésnek érzek. Nincs olyan, amit minden nap szívesen éreznék, legtöbbször csak turkálok köztük, aztán félrerakom mindet...nem tudom milyen irányba kellene keresgélnem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

SSSAAA

2018. július 31.

Különleges, csodás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Különleges, csodás illat.

Verona5

2018. július 18.

Imádom! Részletes vélemény később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 18.

Imádom! Részletes vélemény később...

Heine

2018. június 15.

Édesanyám illata. Amióta csak illatemlékeim vannak, ez a legerősebb. Gyerekként rettenetesen sokat panaszkodtam arra, hogy mennyire büdös, mennyire tömény.
Anya elegáns nő, csodálatosan öltözik, hibátlanul, szemet gyönyörködtető stílusérzékkel, mintha nem is evilági lenne - légiesen könnyű, kecses, minőségbe, eleganciába burkolózik, és még mindig, mintha fiatal lenne, és bírósági perek, végzések közt nevelné egyedül a három gyerekét - pedig már rengeteg idő eltelt - olyan sziklaszilárd, szívós tartással áll, mintha még mindig meg akarná védeni gyerekeit a világtól. Soha nem törik meg, nem enged, nem adja fel, csak, mintha valami keserűség férkőzne a jázminfelhőbe, valami fájdalom.
Nem szeretem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Nem szeretem ezt az illatot.

stunde67

2018. március 27.

Régebben kaptam ilyen parfümöt, nem igazán szerettem , sokáig állt a szekrényem polcán, de csak díszként. . Szerintem is nagyon öreg nénis illata van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

kvin

2018. február 16.

Nagyon nem az én illatom. Nem, nem az enyém. Az emlékeké. Az anyáké, a nagymamáké, a szekrényből lopott felnőtté válásé, a gyötrelmeké, az odaadásé, a kalapot megigazítós néma fájdalomé, az elegáns túlélésé, a gyengéd oltalomé, a szemünk sarkában lévő könnycseppé, azé a sajgó érzésé a gyomrunkban... aki érti, az nem tudja nem szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Palomita

2017. november 17.

Elhiszem, hogy sokaknak öregasszonyos, fojtó, locsolókölnis. De milyen szép is valahol az, hogy egy adott parfüm mindannyiunk számára, mindannyiunk életében mást jelent, és más helyet foglal el! :)
Előrebocsátom: én elfogult vagyok az Organzával, bár nem az én illatom - hanem a szívemnek legkedvesebb nő, az édesanyám emlékét idézi fel bennem, az ő szignatúrailla volt. A drágám már 16 éve nincs köztünk, de a mai napig akárhányszor eszembe jut, a hatalmas, okos őzbarna szemei, dús sötét haja és a nevetése mellett a parfümjének foszlányai is be-bekúsznak az emlékezetembe. És elérzékenyülök, ha csak meglátom ezt a szépséges üveget a parfümériák polcain, mert bár én nem tudom és nem is akarom viselni, az egyik legszebb alkotás számomra az összes között.
Erős, bátor nő illata, akit nem lehet zavarba hozni, és mindig kiáll magáért és a családjáért. Segít másokon, ha kell, életeket ment, és valami megfejthetetlen derűt sugároz. Karakánsága ellenére leplezetlenül lágyul el egy megható film, egy ügyetlen gyerekrajz vagy egy finom bőrcipő láttán.
Nem is tudok igazából többet mondani, sok minden kavarog bennem. Csodás egy világ az illatoké, hogy ilyen mértékben képesek megeleveníteni a múltat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

AAndi115

2017. november 15.

Idősebb, elegáns nő illata. Utazás a múltba. Kalapbolt a múlt századból. Ha nem tudnám, hogy nem egy 60 éves parfüm, el se hinném neki. Így is nehezen.
Rajtam sajnos poros, ódon rózsa illat, némi gardéniával körítve. Aztán kikukucskál mögüle a vanília. Olyan, mint régi mesekönyvben a Csipkerózsika rajz.
Nekem se nem elég rafinált, se nem elég játékos, se nem elég friss, se nem elég édes... Nem mondom, hogy nem működnénk együtt, mert hazugság volna, kellemesen simul a bőrömhöz, csak amolyan biztonsági játékosként van jelen, tehát van rajtam valami, ami kellemes, nőies, elegáns, a maga ódon módján... Nem illünk egymáshoz egészen, ez biztos. Adok neki egy gyenge négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)