Givenchy

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: rózsa, lonc, bazsarózsa
Szív: tubarózsa, ylang-ylang, gardénia
Alap: muskátli, cédrus, szerecsendió, borostyán, vanília

Ár: 7900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, kupak nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Ár: 12000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

abodri

2020. február 26.

Tipikus, elegáns francia parfüm. Semmiképpen sem kislányos, szigorúan 30 felettieknek való illat. Kifújáskor húsvét kölni illata van, de leszáradás után gyönyörűen kibontakozik a finom, kissé régimódi, nem hagyományos illatkompozíció.
Számomra négyévszakos parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

Számomra négyévszakos parfüm.

maniac78

2020. február 26.

Nagyon finom, dámás, úrinő illat. Abszolút kedvenc. Visszaemlékezni sem tudok, mikor éreztem először. Azóta egyre jobban beértem hozzá. Nagyon szeretem. Kiegyensúlyozott, nyugodt napokra abszolút sanszos, hogy őt választom. Nem zavaró, nem tolakodó. Én ízléses illatnak érzem, de kizárólag 30 felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

LoRs

2020. január 7.

Hol is kezdjem? Az én drága Anyukám kedvenc illata volt <3 Még fiatalabb korában használta, és aztán sokat beszélt arról, mennyire szerette, és hogy milyen fantasztikus ez a parfüm. Akkor még nem volt ekkora választék a vidéki nagyvárosban, ahol éltünk, sem ennyi akció vagy online shopok, szerintem túlzónak tartotta volna meglepni magát ezzel a parfümmel. Így addig-addig gyűjtögettem a zsebpénzem gimisként, mire karácsonyra megvettem neki egy gyönyörű, díszdobozos kiszerelésben. Soha nem felejtem el, milyen meghatott volt, mikor átadtam neki az ajándékot. Most is van otthon egy kis üvegcsével, amit még tőlem kapott, és amit nagy becsben őrizgetek az ő emléke miatt. Összetett, mély, egzotikus, melengető illat, ami egy elegáns, erős és határozott nőhöz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

nyuszo

2019. szeptember 9.

Semmiféle emlékem, vagy érzelmi kötődésem nincs vele, így teljesen elfogulatlan a véleményem!
A héten ismerkedtünk meg, előtte soha nem szagoltam.
Nem is érdekelt...
Teljesen ismeretlenül rendeltem egy kis üveggel, és nem bántam meg!
Gyönyörűséges!
Tubarózsa, gardénia, és hát az a dió valami fenséges...
Nekem estefelé működik igazán, szinte elvarázsol...
Igazi kis gyöngyszem 1996-ból.
Örülök, hogy végre találkoztunk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

A héten ismerkedtünk meg, előtte soha nem szagoltam.
Nem is érdekelt...
Teljesen ismeretlenül rendeltem egy kis üveggel, és nem bántam meg!
Gyönyörűséges!
Tubarózsa, gardénia, és hát az a dió valami fenséges...
Nekem estefelé működik igazán, szinte elvarázsol...
Igazi kis gyöngyszem 1996-ból.
Örülök, hogy végre találkoztunk....

tigerkid

2019. február 24.

Egy a nagyágyúk közül. Elegáns, kifinomult, öltöztet. Pont olyan megosztó,mint az Opium.
Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Azt nem mondom, hogy tini illat, de 30 felett ajánlom!

Nina1205

2018. december 8.

Jó 10 évvel ezelőtt volt nekem egy üveggel. Édesanyámtól kaptam a ballagásomra, sokkal inkább az üveg, mint a tartalma miatt. Nemrég újra megszimatoltam, valóban nagyon finom, elegáns, virágos illat, de csak 30 felett, sőt inkább 40+
Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hihetetlen nevetséges lehetett kívülről rajtam, mint 18 éves kislányon.

dalma92

2018. október 2.

Rajtam ez egy nagyon minimalista illat. Színtiszta édeskés jázmint érzek, és semmi mást. Mély nyomot nem hagyott bennem, de lehúzni sem akarom.
Annyira szeretném már megtalálni azt az illatot, amit, ha megérzek, kihagy a szívem egy ütemet. De esélytelennek tűnik. Unom már saját magam, hogy két napig nem tudom ugyanazt fújni.
Vannak a szívemnek kedves darabok, amiktől meg nem válnék ugyan soha, de a kezdeti fellángoló vagy időközi lelkesedés után mindig nagyon kevésnek érzek. Nincs olyan, amit minden nap szívesen éreznék, legtöbbször csak turkálok köztük, aztán félrerakom mindet...nem tudom milyen irányba kellene keresgélnem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

SSSAAA

2018. július 31.

Különleges, csodás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Különleges, csodás illat.

Verona5

2018. július 18.

Imádom! Részletes vélemény később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 18.

Imádom! Részletes vélemény később...

Heine

2018. június 15.

Édesanyám illata. Amióta csak illatemlékeim vannak, ez a legerősebb. Gyerekként rettenetesen sokat panaszkodtam arra, hogy mennyire büdös, mennyire tömény.
Anya elegáns nő, csodálatosan öltözik, hibátlanul, szemet gyönyörködtető stílusérzékkel, mintha nem is evilági lenne - légiesen könnyű, kecses, minőségbe, eleganciába burkolózik, és még mindig, mintha fiatal lenne, és bírósági perek, végzések közt nevelné egyedül a három gyerekét - pedig már rengeteg idő eltelt - olyan sziklaszilárd, szívós tartással áll, mintha még mindig meg akarná védeni gyerekeit a világtól. Soha nem törik meg, nem enged, nem adja fel, csak, mintha valami keserűség férkőzne a jázminfelhőbe, valami fájdalom.
Nem szeretem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Nem szeretem ezt az illatot.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)