Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2015. február 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: rozmaring, mandarin, tárkony, bazsalikom

Szívjegyek: neroli, geránium, gyöngyvirág, ánizs

Alapjegyek: tonkabab, mandula, benzoin, vanília, barnacukor, cédrus

Givenchy Pi For Men edt 100ml
Ár: 14.900Ft , Eladó: luxurygirl
Állapot: Eredeti, bontatlan csomagolással, Helyszín: Kaposvár, fizetés: banki átutalás, személyes atvétel
10 ml fújós Givenchy Pi For Men
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Adam0108

2019. december 12.

Elsőre bumm ..cukorbomba ,de mégse mondanám nőies cukorbombának, kellemes főleg a mandula és a vanília harmóniája . Igazi téli illat ,tartóssága lehetne jobb az igaz ,hatósugara elég jó 3..4órán át . Elég jó áron hozzá lehet jutni. Ha alkalmi ,téli illatot keresel és elegánsabban öltözködsz mindenképp próbáld ki . Viszont sok ember szerint nőies ,vagy nagyon unisex . Nem egy macsó illat az tény ..nem egy dios sauvage .....(amit kinem állhatok ) ez inkább a visszafogott ,megbízható magabiztos ,pozitiv ember illata ..szerintem ! De nem a mindennapokra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

nyuszo

2018. május 17.

Fiamnak rendeltem mintát belőle, mert pár hónapja kipróbálta az egyik drogériában, és nagyon megtetszett neki... csodás az üvege, és nagyon finom összetevőkből áll, gondoltam egy próbát megér. El is kezdte használni, én pedig kicsit utána olvastam itt a KMánián, ahol többen is írták, hogy kipróbálták saját magukon... hirtelen ötlettől vezérelve fújtam magamra egy kicsit, de nagyon óvatosan, mert nem szerettem volna, ha rajtam ragad valami levakarhatatlan macsó kesernyésség, mert azt még férfiakon sem bírom!! Hát ez valami fantasztikus illat!!! Ami a fiamon egy kis kellemes illatocska, az az én bőrömön már az elejétől fogva egy édes-krémes doromboló kandúrcica... mert hát azért kandúr marad ez, még akkor is ha mandula és vanília illata van, meg selymes barnacukor, meg fűszeres sütis tonkabab, csábítóan törleszkedő benzoé.... a délután lassan estébe hajlott, én meg csak szagolgattam úgy 2 percenként a csuklómat, mert nem tudtam betelni vele... Reggel irány a fiam szobája, illatminta elkoboz :), egyből fújtam is magamra most már bátran, délután pedig megrendeltük a létező legnagyobb kiszerelést...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Kendra

2018. január 25.

Hát azt mindig is tudtam,hogy az én orrom nem viseli el a tipikus markáns férfiillatokat...-az ilyen nehéz "férfiállat" összetéveszthetetlenül hím ,- érezhető és szinte a levegőben megfogható kanszagokat'....

Igen a lágy szinte nőies illatot viselő férfi,-aki külsőre is férfi...- a nagy favorit,a stílus és a megtestesült nagy ő ,érzékeiben is pont azzal a kedvességgel és finomsággal megáldva mint a rajta "csücsülő illat!

Ez a parfüm tökéletes! Számomra az.

Páromon is eszméletlen,de saját magamon is nagyon szép.

Akihez illő viselje bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Ez a parfüm tökéletes! Számomra az.

Páromon is eszméletlen,de saját magamon is nagyon szép.

Akihez illő viselje bátran.

Vaslady

2017. november 29.

Férjecském megkért,hogy rendeljek már neki pár mintát a notinóról,mert beujitana valami jó kis illatot.
Hétvégén a férfi illatmintákat dobáltam a kosárba,teljesen a formára és az üvegre hagyatkozva,lett is vagy 30 darab ma jöttek meg.
5 darabonként teszteltem papircsikra fújva,és még nem értem a végére.
Találtam köztük olyant ami tetszett,és olyat is ami nem,viszont ez az illat megmozgatta a fantáziámat.
Első gondolatom,milyen jó,ezt én is kipróbálnám,na usgyi fel is kentem a csuklómra.
Ez egy nagyon finom édes melengető nekem téli illat.
Nem szeretem az unisex illatokat,de ugy látszik most kezd nálam megtörni a jég.
Ezt az illatot mindenképpen rendelni fogjuk,majd meglátom Kedves mit szól hozzá,de bizom benne szerencsém lesz,hiszen Ő is rajong az édes illatokért.
Ha meg nem,akkor magamnak veszem :-D
Végezetül a notinon elolvastam a véleményeket róla,és jó nagyokat nevettem :-D.
Egy szlovák hölgy irta:"Ezt az illatot 13 éve vettem olaszországban.Nem tudtam róla,hogy férfi illat,és használtam vagy két hónapig.A munkahelyemen mindenki dicsérte és senkinek nem esett le,hogy ez egy férfi illat.Most már a férjemnek vásárolom,de bizony időközönként én is használom."
Na szóval,akkor nem csak én vagyok bolond :-D :-D :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

5 darabonként teszteltem papircsikra fújva,és még nem értem a végére.
Ez egy nagyon finom édes melengető nekem téli illat.
Nem szeretem az unisex illatokat,de ugy látszik most kezd nálam megtörni a jég.
Ha meg nem,akkor magamnak veszem :-D
Végezetül a notinon elolvastam a véleményeket róla,és jó nagyokat nevettem :-D.
Na szóval,akkor nem csak én vagyok bolond :-D :-D :-D.

yolandi

2017. november 22.

Givenchy Pi számomra egy találóskérdés...

Én fújtam e nő létemre a barátom PI-jét a nyakamra, vagy ő a Dior Hypnotic Poisonömet a saját nyakára...
Esetleg a mi bőrkémiánk a rossz? Mindenesetre teljesen ugyanaz a kettő mindkettőnk bőrén. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Givenchy Pi számomra egy találóskérdés...

eperturmix

2017. július 7.

Megveszek ha ezt viseli A FÉRFI(M)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Megveszek ha ezt viseli A FÉRFI(M)!

Lapo

2017. június 11.

A múlt évezred esti és alkalmi édes illatok stílusát hozza kiváló minőségben.. ezért lehet rajongani és lehet nem kedvelni.. itt nem az illat összetevők hanem a felhasználó kora lesz döntő a megítélésben.. gyönyörű kifinomult illat, ez kétségtelen.. de van már benne egy kis "old school" jellem.. vanília, mandula, tonkabab szerelmeseinek kötelező.. a 40 év feletti férfiak számára is akik alkalmi, klasszikus és esti illatot keresnek.
Gyűjtőknek kortól függetlenül alap darab, de a néhány parfümös 30 év alatti felhasználók mást fognak választani.

(a "pár parfümös felhasználó" számomra csak pozitív tulajdonság.. nem pejoratív értelemben értendő.. nagyon szeretnék ehhez a csoporthoz tartozni,, :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

souzanna

2017. március 12.

Imádom ezt az illatot. Kiérezni belőle a vaníliát. Selymesen simogató, erőteljes illat, akkor is érezni, ha az illető a szoba túlsó felén van. Szerintem nem mindenkihez illik, de akihez passzol az örökre imádni fogja.

Az üvege gyönyörű, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Az üvege gyönyörű, elegáns.

Timi8

2017. február 13.

Update: beszerezve! Jelentem, nincs bőrpìr, mint a koràbbi Mülleres teszteléskor...
Fantasztikusan finom, édes, igényes, uni illat.
Gaultier 2-ra hajaz (pézsma, àmbra, vanìlia triò), de ez kissé összetettebb, édesebb, és a tonka a mandulàval szépen kijön a bőrön. Fogok belőle csenni 😊 Felpontozva!!!! Megérdemli.

Atyaég! Micsoda mennyei illat! Tegnap volt hozzà szerencsénk kipròbàlni rögtön bőrön!
Igazi elegàns, édes illat, ami öltözködésben is megkövetel egyfajta eleganciàt. Van benne valami klasszikus, de összességében mégis modernnek hat. Pàromon gyönyörűen kijött a mandula-barnacukor kettőse, picit mintha rajta rumos is lenne, fenomâlis kreàlmàny! Egyetlen fùjàs a könyökhajlaton kora d.u-tòl a késő esti zuhanyig illatozott rajta. Beszerzése kötelező volna, ha nem hagyott volna hatalmas égő-vörös foltot a fùjàs nyoma a bőrén. Elvileg nem allergiàs semmire, rengeteg parfümöt hasznàl kb.15 éve folyamatosan és egynél sem fordult még elő eddig. A teszter lehetett a ludas? Romlott esetleg? Csak mert az illat maga kifogàstalannak tűnt. Beszerzés előtt többszöri bőrpròbàt igényel még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Fantasztikusan finom, édes, igényes, uni illat.

Rebje

2016. december 9.

Nagyon tartós, vaniliás, finom édes illat. Kifinomult, elegáns, de visszafogott nagyon kellemes illat. Nekem a luxus szó jut eszembe róla amikor megérzem a páromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)