Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2015. február 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: rozmaring, mandarin, tárkony, bazsalikom

Szívjegyek: neroli, geránium, gyöngyvirág, ánizs

Alapjegyek: tonkabab, mandula, benzoin, vanília, barnacukor, cédrus

✵fùjòs Givenchy Pi For Men
Ár: 1500ft/5ml+ pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , posta
AKCIÓ 🌸 Givenchy Pi For Men
Ár: 2500 /10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Saját eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rata.sum

2021. augusztus 15.

Megjött a herceg. Nem fehér lovon, hanem csodás, aranybarna telivéren. Magas, jóképű, karcsú, de izmos. Ne szőke. Sötétbarna, majdnem fekete, erős tincseibe belekap a szél. Ahogy melléd ér, ruganyosan lehuppan a nyeregből, sugárzik belőle az önbizalom. Meglátod, hogy fiatal kora dacára itt-ott felbukkant már néhány ősz hajszál. Olvad csokoládé szeme rád villan, s te úgy érzed, mintha a bölcsesség és titkok feneketlen kútjába néznél. Szépen ívelt ajkai fölött már kiütközött a borostája. Még közelebb lép, megérzel valami édesen fűszeres-krémes csodát. Ez a saját makulátlan aranyszínű bőre illata? Vagy valami illatszer? Nem tudod eldönteni, de nem is számít. A karjaid önálló életet élve kulcsolódnak a nyaka köré, sürgetően, majdnem kétségbeesetten húzod magadhoz még közelebb, hogy megtudd, a csókja is olyan édes-e, mint az arca és az illata.
Na, kérem szépen EZT nevezem én csábító, érzéki férfiillatnak. Nem olyan direkte macsós, nagyképű, "letarolok mindent és mindenkit" attitűd, hanem egy kedves, magabiztos, ellenállhatatlanul vonzó férfi finom aurája. Olyan férfié, akinek a karjaiba akarsz bújni és belefúrni az orrodat a nyaka és a kulcscsontja közé. Emlékszem még az előző verzióra, a mostani sajnos tényleg le lett kicsit butítva, de még mindig térdgyengítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

i.napcsi

2020. január 7.

Nagy szerelem volt annó,akkor ez egy extravagáns parfüm volt!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 7.

Nagy szerelem volt annó,akkor ez egy extravagáns parfüm volt!!!

Adam0108

2019. december 12.

Elsőre bumm ..cukorbomba ,de mégse mondanám nőies cukorbombának, kellemes főleg a mandula és a vanília harmóniája . Igazi téli illat ,tartóssága lehetne jobb az igaz ,hatósugara elég jó 3..4órán át . Elég jó áron hozzá lehet jutni. Ha alkalmi ,téli illatot keresel és elegánsabban öltözködsz mindenképp próbáld ki . Viszont sok ember szerint nőies ,vagy nagyon unisex . Nem egy macsó illat az tény ..nem egy dios sauvage .....(amit kinem állhatok ) ez inkább a visszafogott ,megbízható magabiztos ,pozitiv ember illata ..szerintem ! De nem a mindennapokra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

nyuszo

2018. május 17.

Fiamnak rendeltem mintát belőle, mert pár hónapja kipróbálta az egyik drogériában, és nagyon megtetszett neki... csodás az üvege, és nagyon finom összetevőkből áll, gondoltam egy próbát megér. El is kezdte használni, én pedig kicsit utána olvastam itt a KMánián, ahol többen is írták, hogy kipróbálták saját magukon... hirtelen ötlettől vezérelve fújtam magamra egy kicsit, de nagyon óvatosan, mert nem szerettem volna, ha rajtam ragad valami levakarhatatlan macsó kesernyésség, mert azt még férfiakon sem bírom!! Hát ez valami fantasztikus illat!!! Ami a fiamon egy kis kellemes illatocska, az az én bőrömön már az elejétől fogva egy édes-krémes doromboló kandúrcica... mert hát azért kandúr marad ez, még akkor is ha mandula és vanília illata van, meg selymes barnacukor, meg fűszeres sütis tonkabab, csábítóan törleszkedő benzoé.... a délután lassan estébe hajlott, én meg csak szagolgattam úgy 2 percenként a csuklómat, mert nem tudtam betelni vele... Reggel irány a fiam szobája, illatminta elkoboz :), egyből fújtam is magamra most már bátran, délután pedig megrendeltük a létező legnagyobb kiszerelést...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Kendra

2018. január 25.

Hát azt mindig is tudtam,hogy az én orrom nem viseli el a tipikus markáns férfiillatokat...-az ilyen nehéz "férfiállat" összetéveszthetetlenül hím ,- érezhető és szinte a levegőben megfogható kanszagokat'....

Igen a lágy szinte nőies illatot viselő férfi,-aki külsőre is férfi...- a nagy favorit,a stílus és a megtestesült nagy ő ,érzékeiben is pont azzal a kedvességgel és finomsággal megáldva mint a rajta "csücsülő illat!

Ez a parfüm tökéletes! Számomra az.

Páromon is eszméletlen,de saját magamon is nagyon szép.

Akihez illő viselje bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Ez a parfüm tökéletes! Számomra az.

Páromon is eszméletlen,de saját magamon is nagyon szép.

Akihez illő viselje bátran.

Vaslady

2017. november 29.

Férjecském megkért,hogy rendeljek már neki pár mintát a notinóról,mert beujitana valami jó kis illatot.
Hétvégén a férfi illatmintákat dobáltam a kosárba,teljesen a formára és az üvegre hagyatkozva,lett is vagy 30 darab ma jöttek meg.
5 darabonként teszteltem papircsikra fújva,és még nem értem a végére.
Találtam köztük olyant ami tetszett,és olyat is ami nem,viszont ez az illat megmozgatta a fantáziámat.
Első gondolatom,milyen jó,ezt én is kipróbálnám,na usgyi fel is kentem a csuklómra.
Ez egy nagyon finom édes melengető nekem téli illat.
Nem szeretem az unisex illatokat,de ugy látszik most kezd nálam megtörni a jég.
Ezt az illatot mindenképpen rendelni fogjuk,majd meglátom Kedves mit szól hozzá,de bizom benne szerencsém lesz,hiszen Ő is rajong az édes illatokért.
Ha meg nem,akkor magamnak veszem :-D
Végezetül a notinon elolvastam a véleményeket róla,és jó nagyokat nevettem :-D.
Egy szlovák hölgy irta:"Ezt az illatot 13 éve vettem olaszországban.Nem tudtam róla,hogy férfi illat,és használtam vagy két hónapig.A munkahelyemen mindenki dicsérte és senkinek nem esett le,hogy ez egy férfi illat.Most már a férjemnek vásárolom,de bizony időközönként én is használom."
Na szóval,akkor nem csak én vagyok bolond :-D :-D :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

5 darabonként teszteltem papircsikra fújva,és még nem értem a végére.
Ez egy nagyon finom édes melengető nekem téli illat.
Nem szeretem az unisex illatokat,de ugy látszik most kezd nálam megtörni a jég.
Ha meg nem,akkor magamnak veszem :-D
Végezetül a notinon elolvastam a véleményeket róla,és jó nagyokat nevettem :-D.
Na szóval,akkor nem csak én vagyok bolond :-D :-D :-D.

yolandi

2017. november 22.

Givenchy Pi számomra egy találóskérdés...

Én fújtam e nő létemre a barátom PI-jét a nyakamra, vagy ő a Dior Hypnotic Poisonömet a saját nyakára...
Esetleg a mi bőrkémiánk a rossz? Mindenesetre teljesen ugyanaz a kettő mindkettőnk bőrén. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Givenchy Pi számomra egy találóskérdés...

eperturmix

2017. július 7.

Megveszek ha ezt viseli A FÉRFI(M)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Megveszek ha ezt viseli A FÉRFI(M)!

Lapo

2017. június 11.

A múlt évezred esti és alkalmi édes illatok stílusát hozza kiváló minőségben.. ezért lehet rajongani és lehet nem kedvelni.. itt nem az illat összetevők hanem a felhasználó kora lesz döntő a megítélésben.. gyönyörű kifinomult illat, ez kétségtelen.. de van már benne egy kis "old school" jellem.. vanília, mandula, tonkabab szerelmeseinek kötelező.. a 40 év feletti férfiak számára is akik alkalmi, klasszikus és esti illatot keresnek.
Gyűjtőknek kortól függetlenül alap darab, de a néhány parfümös 30 év alatti felhasználók mást fognak választani.

(a "pár parfümös felhasználó" számomra csak pozitív tulajdonság.. nem pejoratív értelemben értendő.. nagyon szeretnék ehhez a csoporthoz tartozni,, :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

souzanna

2017. március 12.

Imádom ezt az illatot. Kiérezni belőle a vaníliát. Selymesen simogató, erőteljes illat, akkor is érezni, ha az illető a szoba túlsó felén van. Szerintem nem mindenkihez illik, de akihez passzol az örökre imádni fogja.

Az üvege gyönyörű, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Az üvege gyönyörű, elegáns.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)