Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

4 árnyalatú púdert tartalmaz egy tartóban az arcbőr kihangsúlyozására. Ultra lágy, finom, könnyű szerkezetű és áttetsző. Köszönhetően a kopolimer és titán-részecskéknek. Áttetsző, ragyogó és természetes végeredményt ad. Matt arcbőrt biztosít fakó fehér foltok nélkül. Azonnali és egész napos rendkívüli kényelmet nyújt. Modern, vonzó és elegáns csomagolásban található.

9000  Ft - Givenchy Le Prisme Superstellar Intense & Radiant Eyeshadow Palette
Ár: 9000 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Érintetlen állapotban , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, packeta, MPL

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ciccenet

2023. december 5.

Nekem bejön, ettől féltem is az ára miatt. Az 1-es verziója van meg. Még nem használtam sokat, de luxus érzet az garantált, szép matt bőrt eredményez, a színek is okosan lettek összerakva (mattítás, piros részek korrigálása, pórusok). A benne lévő felvitelre való puffni nagyon cuki, de lehet majd ecsettel is megpróbálom, kicsit rajta marad a korrektor/alapozó, ami engem kicsit zavar, de voilá kimostam és mintha új lenne (meleg szappanos víz). Van egy pici illata is. Szépen mattít az biztos, az árát megéri-e? Hát nem tudom, de a kell faktor az "sajnos" van benne. Engem megvett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

ziadrienn

2023. április 29.

Nekem a Voile Rose van meg ,nagyon szép púder világos vagy rózsaszínes bőrre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 29.

Nekem a Voile Rose van meg ,nagyon szép púder világos vagy rózsaszínes bőrre

Doribella

2021. április 2.

Álom!
Nagyon örülök, hogy egy kis hezitálást követően végül megvettem (Sephoraban). A világos bőrömre a legvilágosabb árnyalatát használom, ami Mousseline Pastel névre hallgat. A 4 szín, olyan mint egy impresszionista festmény palettája, melyek összekeveredve egy finom fátylat képeznek az arcon. Nem túl matt, egyáltalán nem fényes, pont tökéletes. Nagyon finom, de nagyon gyenge illata van. Egész nap tart, nem szoktam újra és újra púderezni vele.
Egyetlen hátránya, hogy a használata némi gyakorlást igényel. Semmiképpen sem sietős reggelekre való. Ha valaki a kis puffnit akarja használni, amit hozzá adtak, hellyel-közzel boldogulhat vele. Ha valaki, mint én ecsetet használna, na az már problémásabb. Mindig többet öntök a kupakba, mint szeretném, ráadásul csak remélni tudom, hogy a 4 szín azonos arányban kerül ki így belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 2.

Álom!

Bernini

2017. július 11.

Egyszerűen imádom, nagyon régóta használom (nem mindennap) és tetszik ahogy a 4 árnyalatból egy egységes fedést ad. Az ára miatt nem valószínű hogy újravenném, de hiányozni fog ha elfogy :( Bár ha belegondolok hány évet kibírt... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

scisneros

2017. március 19.

Lehet nélküle élni? Persze, de nem érdemes. Olyan luxus-érzetet ad, hogy az leírhatatlan. Tökéletesen mattítja az arcot, 6-7 óra után már ráfér apró frissítés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.