GlamGlow

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hennniii, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Habzó arctisztító a tiszta és mélyen hidratált bőrért. Hatékonyan tisztítja az arcbőrt és eltávolítja a sminket, segít megszabadulni a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől, miközben a tiszta kókuszvíz és az olívaolaj erejével naponta mélyen hidratálja a bőrt.

hennniii

2018. december 17.

Update. 12.17. Akartam én használni, de mégse jutottam el odáig soha, mert egyszerűen nem jó, ezért 3 csillagról 1 csillagra változtatom a véleményemet. Nem kíméletes és nem hidratál mélyen, szörnyű!!!!

03.01. Elcsábultam, mert a maszkját szeretem ennek a változatnak, és száraz is volt az arcom akkor. De kicsit húzódik a bőröm, mikor ezt használom, nem vészesen, csak nem ezt vártam. Nem hidratál sajnos, de még kicsit se. Olyan meh termék, lehet szépen elhasználom, de lehet inkább megválok tőle, mert hogy csak üljön a polcon, ahhoz drága volt. A kiszerelése nagyon higiénikus és jól is lehet adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Nashuaaa

2018. december 4.

Nem csodaszer, de igen erős 4 csillagot érdemel.
Ami miatt nem 5 pont, az a hidratálás hiánya. Alapvetően én egy arctisztítótól ezt nem is várom el, de mivel ez azt ígéri, hogy hidratál, így mégiscsak kéne neki. Sőt mintha enyhén szárítana is. Ettől eltekintve viszont nagyon jó termék. A kiszerelés nagy és nagyon higiénikus, mivel pumpás, és ezért gazdaságos is, mert pont annyit tudok kinyomni, amennyire szükségem van. Én nem használom naponta, noha azt ajánlja, de szerintem az sok lenne, hetente használom, mikor kis plusz tisztításra vágyom. Arra nagyon jó, tényleg szépen tisztít, valszeg az agyag miatt. Óriási csodát nem tesz,de az is igaz, hogy az én bőrömmel nem is kell, úgyhogy lehet, h másnak tenne :) Az illata finom kókuszos, az állaga lágy agyagos, annyira nem habzik fel, de épp eléggé, hogy kényelmesen lehessen vele masszírozni. Szépek az összetevői, mentes minden csúnyaságtól (nagyon max a parfüm lehet zavaró annak, aki hiperérzékeny ilyesmikre, de én nem vagyok az). Az ára elég húzós, de én pl egy akció keretében szereztem be 6000 forintért, és úgy már nagyon jó :) Teljes áron nem biztos, hogy újravenném, de ha megint kifogok egy akciót, akkor igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nem csodaszer, de igen erős 4 csillagot érdemel.

Nooora

Korcsoport: >54
2018. április 10.

Nekem is az a véleményem hogy inkább tisztító mint hidratáló hatású, talán az agyagos állaga miatt. Ennek ellenére szeretem, heti 1x használom amikor egy agyagpakolás-szerű tisztító lemosásra van szükségem. Napi használatra szerintem túl sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 10.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Kaolin 0 0