KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GlamGlow

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. május 13.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrgyógyászok segítségével dolgozták ki a benne levő forradalmi és szabadalmaztatott ásványi anyag utánpótló hatóanyagegyüttest, a TEAOXI-t. Az összetevő helyreállítja a kollagén-szintézist, és három nap alatt ragyogóvá varázsolja a bőrt. Csökkenti a finom vonalakat, ráncokat, szűkíti a pórusokat, és egy sima, üde bőrtónust eredményez. Felvitel után 10 perccel egy kellemes, bizsergető érzést ad a bőrnek. Minél intenzívebb érzést tapasztalható a használó a hatóidő alatt, annál hatékonyabb a hidratáló kollagén-szintézis. Az eredmény: Láthatóan simább bőr és sugárzó arcszín.

HASZNÁLATA:
Vigyen fel egy vékony és egyenletes réteg iszappakolást a bőrfelszínre. Néhány percig egy intenzív, bizsergető érzés tapasztalható a bőrön. Minél intenzívebb ez az érzés, annál tökéletesebb lesz az eredmény. A hatóidő kb. 10 perc . Ez idő alatt az iszappakolás magába szív minden szennyeződést, méreganyagot a pórusokból. A Teaoxi Youth Formel™ hatóanyag, a bőr mélyebb rétegeiben aktiválódik, és hat a kollagén-szintézisre, amely akár 12 órán keresztül tart, ezzel ragyogó, fiatalos megjelenést biztosítva. Vízzel és lágy körkörös mozdulatokkal távolítsa el a maszkot. A lemosás során a vulkáni kőzetből nyert nanorészecskék mélyebb szintű hámlasztást eredményeznek.

Ár: 4000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható
Ár: 3000 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: fox vagy személyes átvétel

lorafair22

2018. április 12.

A kis kiszerelést vettem meg, nem rossz pakolàs,de azért nem is egy csoda. Nàlam àtlagos eredményt ért el. Az àra miatt ezért nem fogom újra venni.

lorafair22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Adrika91

2018. március 28.

Amikor felkenem egy pár másodpercig csípi a bőrömet de utána ez az érzés elmúlik. Nagyobb szemcsék is találhatóak benne amik szépen radírozzák a bőrt. Én úgy vettem észre, hogy tisztít is ez a pakolás.

Adrika91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

PetraVK

2017. október 31.

Másodikat vettem már meg, zsíros és pattanásos bőrre eddig a legjobb maszk.

PetraVK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Másodikat vettem már meg, zsíros és pattanásos bőrre eddig a legjobb maszk.

claudia.nyilas

2017. július 12.

A használat után sima, tiszta bőr. Használat közben kissé égető érzés, és a színe is egy picit változik a végére. Viszont pár nappal később teljesen kirügyeztem, pedig egyáltalán nem szoktam...Nem tudom, hogy ehhez köthető e, de nekem elég gyanús...várok egy kicsit és teszek egy újabb próbát. Egyelőre 3 csillag, de majd jön update.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

csill87

2017. május 25.

Ud.: Nem szokott pattanásom lenni, de most valamiért két darab is lett a bőrömön. Hirtelen ötlettől vezérelve rátettem ezt a pakolást és extra gyorsan eltüntette őket. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy mindig tartok belőle itthon egy kis kiszerelést, mert ilyen ritka alkalmakkor szuper termék és erre pont elég ez a kis adag is.

Kis kiszerelést vettem én is a Douglas-ben, hogy kipróbáljam, mert annyira kíváncsi voltam már ezekre a maszkokra. Eddig kétszer használtam, de vegyes érzéseim vannak.
Mikor elkezdem felvinni a maszkot vékony rétegben az arcomra, még be sem fejezem, de már ahová először kentem, elkezd megszáradni, annyira gyors. Az orromnál és az orcáimon pedig a felvitel után egy perccel olyan erős csípő érzést kelt, hogy elképesztő. Nekem nem kellemes és bizsergető, mint amit a leírás mond. Nagyon erős és kellemetlen. Aztán mikor lemosom, akkor meglepő módon nincs kipirosodva a bőröm, a pórusokat pedig tényleg kitisztítja, és mintha össze is húzná. Majd negyed óra múlva látom az arcomon, hogy bizony ki van pirosodva, mintha allergiás lenne.... tanácstalan vagyok

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Regi84

2017. április 22.

Kicsit vettem ,mert csak a márkát akartam kipróbálni, de első használatra meggyőzött. Szépen kezdte összehúzni az arcomat, ha lennének ráncaim lehet kisimultak volna picit :D mindenesetre szépen tisztít, helyreteszi a bőrt... Volt két pattanásom, amikor felraktam, de szépen két nap alatt eltűntek tőle.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Daisyyy

2017. március 1.

Szerencsére csak a kicsi tégelyeset vettem 3990.- ft-ért, de nem fogom újra venni. Nekem nagyon erős volt a bőrömre, csípett, mart, aztán kicsit nehézkesen jött le. A hatása: rögtön lemosás után extra selymes, tiszta bőrérzet, utána meg full kiszáradás érzet. Gyorsan bekentem tápláló krémekkel, kb.3 mp alatt beszívta a bőröm a krémet, amit egyébként 5-8 perc alatt szokott beszívni! duplán kellett krémeznem az arcom, hogy tudjak rá alapozót tenni, de még utána is feszült a bőröm. Szerintem ezt havonta 1x-nél többször nem is jó használni. Drága is, meg durva is, nekem nem jött be annyira.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

czakovaleria

2017. február 26.

Ha egy mondatban kéne összefoglalnom, akkor ez egy sima, jó minőségű arcradír.
Elhasználtam egy tégellyel, így írom a tapasztalataimat:
- Tényleg jól radíroz, de számomra semmi több. Nagyon tetszenek benne a kis szemcsék, a nagyobb darabkák már annyira nem, viszont egy jobb bőrradír is ugyanezt nyújtja nekem.
- Jó az illata.
- A végére beszáradt, és alig tudtam elhasználni.
- Baromi drága, és mivel nem csodaszer, ezért nem hiszem, hogy újra fogom venni.
- Amit ígér, azt tökéletesen betartja: ez egy bőrradír, emiatt 5*.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Ha egy mondatban kéne összefoglalnom, akkor ez egy sima, jó minőségű arcradír.
Elhasználtam egy tégellyel, így írom a tapasztalataimat:
- Jó az illata.
- A végére beszáradt, és alig tudtam elhasználni.
- Amit ígér, azt tökéletesen betartja: ez egy bőrradír, emiatt 5*.

greta333

2017. január 5.

Ez a kedvencem a Glamglow maszkok közül! Tényleg bizsergető érzés tapasztalható a felvitele után, nem szárítja a bőrömet és én nagyon élvezem lemosásnál az apró kis "nanorészekéket", hatásosan hámlasztanak. A nagyobb darabkákat már annyira nem kedvelem, megnehezíti a maszk felvitelét. Az illata isteni, ami nálam pluszpont. Szeretném azt hinni, hogy valami csodát is tesz a bőrömmel, mert az ára elég húzós...Élvezem a használatát és tényleg szebb lesz tőle a bőröm, úgyhogy újra fogom vásárolni.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

dubniczalexandra

2017. január 4.

Maximálisan meg vagyok elégedve vele, 2 éve használom rendszeresen. A maszk lemosása után a bőröm pihe-puha, a pórusok kisebbek és ad egy egészséges ragyogást a bőrnek.

dubniczalexandra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

PVP 0 0