Glossier

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,12 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   $16
Kiszerelés:   3,12 g
Lelőhely:   online külföldről

All in one szemöldök formázó és színező eszköz.

4 színben érhető el: Blond, Brown, Black, Clear

Anna-

2020. január 20.

Microbladingelve van a szemöldököm, így mostanában csak spirált használok rá. Nagyon bejött a boy brow, jól pigmentált és tartós. Talán egyetlen egy kivetni valóm van. A kefe túl sok festéket vesz fel, és kicsit maszatosan lehet csak felvinni, míg ez a Benefit Gimme brow-nál nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

kepszakadas

2019. november 23.

Kicsit nevetséges, de először csak azért választottam ezt a terméket, mert megadatott az a lehetőség, hogy a nagy New York-i üzletükben (ami maga a beauty paradicsom) vásárolhassak, és nem szerettem volna üres kézzel távozni.
Szóval amúgy is hadilábon állok a sűrű szemöldökömmel, egy ott dolgozó ajánlotta ezt, végül a barnát vettem meg. Tökéletesen működik, teszi, amit tennie kell, kordában tartja a szálakat, akár egész napon át. Ráadásul pont jó színárnyalata van, nem az a tolakodó barna, mint a legtöbb a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

raczova

2019. március 19.

A Brown árnyalat tökéletes, végre egy kicsit hidegebb árnyalat!! Pont annyi terméket vesz fel és ad le amennyi kell, nem lesz darabos vagy csomós és egész nap a helyén tartja a szemöldökömet. Ez volt az első Glossier termék amit kipróbáltam, a felirat már régen lekopott, de még mindig nagy a szerelem. Önmagában teljes sminkkel, nekem kicsit kevés, kell alá valami, de a majnem-semmi smink-napokon iszonyú szép természetes szemöldököt csinál🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

glittergh0st

2019. március 12.

Tényleg nagyon jó, a kis kefe miatt könnyű vele dolgozni, és nem visz fel egyszerre túl sok festéket. Akinek van rá lehetősége, mindenképp próbálja ki, azonban nem hiszem, hogy sokkal többet tudna az itthon is kapható, hasonló kiszerelésű Essence szemöldökzselénél. Mind a kefe, mind a festék állaga nagyon hasonlít rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Emrana

2019. február 20.

Természetes szemöldököt lehet rajzolni. Nem értettem addig, ameddig nem vettem, hogy miért imádja mindenki, de Most már én is függője vagyok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

bmesi

2018. szeptember 23.

A blonde árnyalat van meg, a sötétszőke szemöldökömhöz tökéletes. Őszinten nem értettem, hogy mi lehet az óriási hype oka, de ahogy elkezdtem használni, annyira megszerettem, hogy vettem belőle egy tartalékot is. Természetes de mégis látványos szemöldököt csinál, tartós, és villámgyors használni.

A csomagolásról a felirat 2 hét alatt maradéktalanul lekopott, amikor az utazós sminkesneszeszeremben tároltam, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

bogibogi

2017. december 3.

Egyszerűen nincsenek szavak! Nagyságrendekkel hamarabb készültem el reggel a boy brow segítségével, a gyászos kis szemöldökömet is sikerült prezentálható formába hoznia. Dúsít, fixál és még a színe is tökéletes, nincs enyhe vöröses árnyalat benne, mint sok hasonló termékben (én a brown árnyalatot használtam). Ha lehetne, csak egy fél csillagot vonnék le, mivel irtó nehéz hozzájutni és túl hamar elfogy, de maga a cucc egyértelműen 5 csillag.

sneaky-cheeky tip: a Pupa Eyebrow Plumping Gel is egy hasoló kaliberű dolog, csak könnyebben beszerezhető ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.