Glossier

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saraba, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről

Felhasználóbarát és könnyen építhető, gél-krém állagú arcpirosító, melynek 4 árnyalatát a New York-i naplementék színátmenetei ihlették.

Hipoallergén, bőrgyógyász által tesztelt, parabén- és illatmentes, nem tesztelték állatokon.

captainbarbie

2020. július 12.

Basszus én nem gondoltam, hogy fogok szeretni bármilyen pirosítót. Nemrég szereztem egy Fenty cream blusht és ezt a cloud paintet, és mindkettőt imádom.
Annyira könnyű használni, észrevétlen, tartós, gyönyörű a színe. Nagyon kevés elég belőle, szivaccsal szuper egyszerű felvinni és tényleg nagyon szépen mutat, pedig én sosem bírtam elviselni magamon a pirositokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

macskasno

2020. június 6.

Mindig visszatérek hozzá. Tökéletes minden szempontból. Szép, diszkrét fénye van, csodásan építhető, nem irritál, nem kopik. Bárcsak lehetne itthon is kapni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

humankind

2020. április 24.

Nagyon jó pirosító, természetes hatást lehet vele elérni. Sok színben kapható, mindenki találhat a bőréhez megfelelőt. Jó sok terméket kapunk ezért az árért, és nem is kell belőle sok. Én néha a szemhéjamra is használom. Imádom! Ha lesz lehetőségem, biztos, hogy venni fogok még több színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Anna-

2020. január 20.

Imádom. Nem voltam eddig krémes pirosító fan, de ezt muszáj voltam megvenni, annyira elkapott a Glossier feeling...
Állati szépen mutat a bőrön. Annyira üde, friss megjelenése lesz tőle az arcnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

sannabella

2019. november 22.

Ez a termék volt az első pirosító, ami tényleg nagyon nagyon bejött.
Szeretem, hogy egy késhegyni mennyiség elegendő belőle és nagyon szép krémes szemhéjpúder is egyben ha arról van szó.
A beam és a dusk árnyalatok vannak meg, nekem a nagyon világos bőrömön is szépek kis mennyiségben a barnásabb árnyalatok, és iciripiciri csillámok vannak a színekben, amik külön tetszenek (alig észrevehető!). Hatalmas plusz pont, hogy a nap folyamán nem csúszkál el (primer és alapozó nélkül használom őket), inkább csak "megolvad" és tényleg szuperszuper természetes hatása lesz, nekem sokkal jobban tetszik magamon pár óra után, mint frissen feltéve.
Összességében csodás, öt pont, kár, hogy ennyire nehezen lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Ez a termék volt az első pirosító, ami tényleg nagyon nagyon bejött.
Összességében csodás, öt pont, kár, hogy ennyire nehezen lehet hozzájutni.

mandora

2019. március 22.

Elsőosztájú cucc. Extrém jól pigmentált, egy csepp is sok belőle, viszont gyönyörűen eldolgozható és természetes hatást lehet vele elérni. Olyan üde kinézetem lesz tőle, mínusz 5 év garantált.🙂 Amit még imádok benne, hogy többfunkciós. Puff, Beam és Dusk árnyalat van meg, az első kettő arcpirosítónak és lip stain-nek is tökéletes, a Dusk pedig inkább bronzosítónak és szemhéjra. Illetve egymással is szeretem keverni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

raczova

2019. március 18.

3 színem van: dusk, beam, puff (a többi rajtam sajnos túl sötét) és mindegyiket imádom, önmagukban is nagyon szépek, de én általában kombinálom őket hangulattól függően. Nagyon szépen el lehet dolgozni, könnyen építhető, a halvány pírtől- a most futottam le a félmaratont effektig 😊 nagyon cuki a kis akvarell tubust idéző csomagolás- és így szuper higénikus mert nem kell belenyulkálni és tökjól lehet adagolni... plusz nem kopik le a nap végére. Nem csak a hype-ot fizeti meg az ember, tényleg jó termék 💕💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

flora880912

2018. október 9.

Beamet használom, egyhén pigmentált, pont kellemes szint ad, könnyen felvihető és eldolgozható ujjal, nálam nem okoz pattanásokat, sokáig fentmarad ha nem piszkálom az arcom. Kellemes a jó szó erre a termékre tényleg, túlárazott nyilván, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

bmesi

2018. szeptember 23.

4 szín boldog tulajdonosa vagyok: dusk, beam, puff és storm. Nagyon szeretem őket, néha összekeverek két színt, de mindegyik szép önmagában is, talán a storm kicsit sötét. Ujjal szoktam eldolgozni, működnek krém és por termékeken is, nagyon szép természetes hatású mindegyik. Pluszpont a csomagolása, illetve a cloudpaintek egyedisége, minden tekintetben szép munkát végzett a Glossier! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

hamark

2018. június 30.

Nekem a Dusk van meg, természetes, nagyon kevés elég belőle, könnyen eloszlik a bőrön. Az egyetlen negativuma, hogy nem igazán tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Soluble Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.