Golden Rose

Ár:   1611 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: pzsofia, az összetevőket feltöltötte: andigina, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 890 Ft

A Golden Rose szemtus olyan vékonyan felvihető, amilyen vékonyan csak szeretné, köszönhetően a minőségi és speciális ecsetnek. A tusban lévő formulák hosszantartó hatást és gyors száradást eredményeznek és lehetővé teszik, hogy a tus tökéletesítse az Ön sminkjét, mély és titokzatos szemeket kölcsönözve.

Fekete színben elérhető

Ár: 890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

NyLeni

2020. július 17.

A legeslegjobb tus,amit eddig használtam. Nem folyik szét,egész napon át tart. Szerintem az ecset is megfelelő,könnyen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

TBianka

2018. szeptember 5.

Imádom!
Kedvenc tusom lett. A legtöbb drogérias tust próbáltam már, hisz öt éve szinte minden nap tusozok, pinkpandás rendelésembe csak úgy kíváncsiságból belecsúszott, de nem bántam meg.
Szép fekete vékony vonalat lehet vele húzni, ha újabb réteget rakok rá, vastagítás céljából akkor az előző réteget nem szedi le, s tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Imádom!

BetDam

2018. július 19.

Jó kis cucc.Barátnőm ajánlotta hogy próbáljam ki az övét mert nagyon jó.Tényleg tartós.Olyan olcsónak nézett ki de a végeredmény nem ratyi egyáltalán.Nem sok szemtust használok mert szerintem nem áll jól,de ezt lehet hogy be fogom szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

schzsofi

2017. július 6.

Őszinte véleményt fogok írni!
Fél órája hozta meg a futár, PinkPandáról rendeltem.
Első benyomás: olcsó csomagolás (csikorog a műanyag, amikor letekerem a tetejét), hatalmas kiszerelés.
Majd kipróbáltam a kezemen: tökéletes fekete szín, de iszonyatosan vizes volt, és átlátszott, egyszerűen csak az járt a fejemben, hogy szeretheti ezt ennyi ember? Végülis olcsó...
Aztán élesben kipróbáltam: szerintem életem első tökéletes tusvonalát tudtam vele meghúzni, és kb 1 perc alatt. Iszonyat könnyű használni, és a szemhéjon már egyáltalán nincs vizes hatása, intenzív, tömör fekete, és egyszerűen TÖKÉLETES!
Este updatelek a tartósságát illetően, viszont azzal szemben nagyon nagy elvárásaim vannak, hiszen egy tust illetően az a fő szempont szerintem!
Jelen állapotban abszolút Number1, este jövök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Őszinte véleményt fogok írni!
Fél órája hozta meg a futár, PinkPandáról rendeltem.
Jelen állapotban abszolút Number1, este jövök!

Nicolett022

2017. június 18.

Több tust is használtam már eddig, viszont egyik sem volt a igazi, valahogy egyikkel sem tudtam olyan szép vonalat húzni, ez viszont egy csoda. Az ecsetével nagyon könnyű pillanatok alatt egyenes és vékony vonalat húzni, amit az ez előttiekkel nem sikerült. Nem kopik, szép színe van, és a kiszerelése sem elhanyagolható, ennyi pénzért meg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

LauuKovacs

2017. február 15.

Na hát ezen a terméken nagyon meglepődtem! Az itteni 2 vélemémy alapján vettem meg, az ára kedvező volt, de fogalmam sem volt mire számítsak. Erre a hatalmas kiszerelésével azonnal megnyert, és a tartósságával meg az intenzív színével triplán! Eddig Catrice-s tust használtam, de azt hiszem ez felváltotta, egy ami nem a legjobb azaz ecset...jó hogy vékony, de nagyon hajlik. Bele kell jönni :) nem kopik, viszont könnyen eltávolítható sminklemosóval ami plusz pont :) Örülök hogy megvásároltam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

balankaa01

2016. július 24.

A szemtus a védjegyem, szinte minden nap ki van húzva a szemem. Egy tus kb. egy évig elég. Nagyon jó az ecset, szép, intenzív fekete színe van. Gond nélkül kibír egy napot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

pzsofia

2015. augusztus 12.

Egyértelműen 5 csillag, már évek óta (azt hiszem 8 éve) ezt használom. Olcsó, elég sok van benne, évente talán ha egyet kell vennem, pedig én tényleg minden nap szemtusolok. Nagyon szeretem az ecset kialakítását és magát a tust is, amit ígér, azt tökéletesen betartja: könnyű vele vékony vonalat húzni, gyorsan megszárad és egész nap a helyén marad. Nagyjából 10 éve használok szemtust napi szinten és állíthatom, hogy ez a legjobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol