Best of Beauty 2019

Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ni89ta, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   online, Nailland

Sephira

2012. november 23.

Ezt nagyon szerettem ill. szeretem! Egy időben a Rossmann-ban lehetett kapni a termékeiket, iszonyúan sajnálom mert nincsenek már. :(( A termékeiknek a felét se lehetett kapni nálunk, pedig a honlapjukon rengeteg termékük van és árnyalataik, olyan különleges színekkel..
Nekem ebből a fajtából egy csillogó fehér van 201-es, olyan mint a hó. :)) Van egy halvány rózsaszín csillogó 209-es, 206 halvány arany-bézses és a 205-ös rezes-bronzos. Elég erősen pigmentáltak, kicsit potyognak, alap mindenképp kell alá.
Mint írták előttem, kevés is elég belőle, sok ideig kitarthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Mint írták előttem, kevés is elég belőle, sok ideig kitarthat.

Krisz

2012. január 28.

Nekem narancsosrezes és zöld szinű is van, ha előre lealapozott szemhéjra visszük fel, elég sokáig fent marad. Nagyon élénk szinű, szinte mind és valóban alig kell belőle használni, mert kevés is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

ni89ta

2012. január 17.

Legjobb barátnőmtől kaptam egy kéket karácsonyra (azt hiszem két éve). Nagyon kevés kell belőle, és gyönyörű csillámos, pigmentált festék. Olyan kiadós, hogy szerintem jó pár évig kitart még. Az összetevői sajnos nem a legszebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.