Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Testápolók

Daisyyy

2019. június 17.

Az enyémnek más külsejű a doboza, de ugyanez a felirata. Nem csodaszer, de én látom a különbséget, szerintem attól is függ, kinek mennyire durva a narancsbőre. Én edzek is hozzá és az étkezésre is figyelek. Kicsit tényleg ragad, nem szupergyors a felszívódásra, de nem zavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

malvada

2018. szeptember 2.

Én azért vettem meg, mert egy YouTube videóban ajánlották a szem alatti táskák eltüntetésére. Illetve a koncentráltabb szérum változatát, ami Magyarországon nem kapható. Hatása nulla, sem a szem alatti táskákra, sem narancsbőrre nincs hatással. Viszont puhává teszi a bőrt és imádom az illatát! Ezért lelkesen használtam el a megvásárolt tubust, de újra nem veszem. Időközben sikerült beszereznem a szérumot és sajnos hasonló tapasztalatokról számolhatok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

VVioletta

2015. október 12.

Hát, a narancsbőrt nem tüntetik el ezek, ha valaki tud ilyet, szóljon ;) Ezért már eleve nem kaphat 5-öt, ráadásul annyira nem jó illatú és nem szívódik fel elég gyorsan. Viszont a bőröm nagyon finom tapintású, selymes lesz tőle, ezért 3 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

im

2014. július 15.

egy kicsit önmagában is feszesít, de természetesen mozgással kombinálva többet használ. engem nem zavar az illata. csodaszernek semmiképp sem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Ginyw

2014. június 17.

Hát én azok táborát fogom erősíteni, akinek tetszett ez a krém. Folyamatosan (heti 3-4 alkalom) mozgok, sokszor célzottam combra és popsira is ,és az étkezésre is figyelek, de biztos vagyok benne, hogy ez a krém is segített. Sokkal puhább lett tőle a bőröm, és a fehér csíkok is nagyban eltűntek. Nekem tetszett az illata is. Kicsit viszont tényleg nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Rild

2013. november 4.

Nem igazán csinált semmit. Amíg meg nem szárad ragadt tőle a bőrőm, bevonta valami gumis kék izével. Túl erős az illata. Pénz kidobás szerintem. 1 pont amiért a páromnak tetszett hogy selymes tapintású lett tőle a bőrőm, persze amíg le nem mostam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Dolorez

2013. január 8.

Én például paprikaolaj után használom hűsítőgél és plusz cellulitkezelésként,de csak magában is hasznos volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 8.

aduka88

2013. január 3.

Ha rendszeresen használom,akkor javít a bőröm állapotán,de ehhez napi kétszeri krémezés plusz mozgás kell,de ez szerintem minden hasonló krémmel így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

pont

2012. június 11.

nem könnyű egy narancsbőr elleni krémet megítélni. mert ha az ember semmit nem csinál, akkor egy krém nyilván nem fog csodát tenni, ha viszont helyesen táplálkozik és mozog, akkor gondolom krém nélkül is van eredmény. tényleg nehéz megmondani, mennyiben járul hozzá egy kozmetikum a dologhoz. én ennél annyit vettem észre, hogy kicsit mintha feszesebb lenne tőle a bőröm, de ennyi. nem tudom, három csillagot adok rá, de csak azért, mert más termékek se sokkal jobbak ebben a kategóriában szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

natasha

2012. március 9.

nekem sem vált be.semmi hatása, annyit vettem észre csak h puhább lett a bőröm,de ez édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.