Gosh

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nuvola, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, online

Ívelt, hosszú, szétválasztott szempillákat eredményez.

Ingi

2021. január 29.

Szerintem ez egy jó spirál, mindent hozott, amit kell. A keféje ugyanolyan, mint a Lovely népszerű sárga spiráljáé :) Könnyű vele kifesteni az alsó szempillákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

selmeczireka

2020. november 6.

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg, hatalmas spirál fun vagyok, mindig keresem az újat, a jobbat, a csodát. Ezt a spirál 4000 Ft fölötti áron vásároltam, de még 1000 Ft-ot sem ér. Csak azért nem egy csillag, mert szépen szétválasztja a pillákat, de se nem lesz feketébb, se hosszabb, se dúsabb, se íveltebb. Semmilyen. Cserébe alig visz fel festéket és ami hab a tortán, folyton megszúrtam vele a felső szempillatövemet (vagy szemgolyómat, már magam sem tudom). Ami egy vicc, már magamon is nevetek. Ja és pár óra viselés után maszatol a felső szemhéjon, a szemöldök alatt. Nevetséges. Pedig kb. 25 éve kezdtem a spirálozást, tehát kezdőnek nem mondanám magam. No mindegy, kidobni nem dobom, átadom a húgomnak, hátha elhasználja, mert én nem vagyok hajlandó még egyszer felhúzni magam azon, hogy kb. semmit nem csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

kelly7dy

2020. június 29.

Nagyon jó szempilla spirál, szépen szétszedi a pillákat és nem csomósítja azokat. A keféje az eddigi legjobb amit használtam. Tartós, nekem vízálló is, tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

lecsapaketchup

2019. október 21.

Rólam tudni kell, hogy nagyon apró, vékony, pici szempilláim vannak. Régóta kerestem a megfelelő szempillaspirált, és úgy érzem, hogy rátaláltam. Már több hónapja tesztelgetem, és nagyon imádom. A kefe nekem elsőre nagyon furcsának és durvának tűnt, amikor a Müllerben a tesztert megnéztem. Viszont én mindig olyan kefét keresek, aminek van íve, hogy az apró pilláimat megemelje. Szóval úgy gondoltam adok neki egy esélyt. Megvettem, otthon kipróbáltam, és láss csodát, szerelem volt. :D Tökéletesen tudok ívelni, hosszítani vele. A dússág elérése érdekében 2 rétegben viszem fel. Egész nap rajtam marad, nem pereg le, nem mozdul el. Egyszerűen fantasztikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

javi

2019. január 5.

Update: sajnos a nap végére elkenődik, főleg a szemem alá. Ezt a tubust elhasználom, de nem fogom újravenni. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2018. okt. 6. : Amire szempillaspirál választásnál figyelek: igazi fekete színű legyen, hosszítson, dúsítson, a keféje legyen banán alakú (ez jött be a legjobban, mert jól illeszkedik a szemem ívéhez), ne szárítsa a pillámait és legyen állatkísérlet-mentes. Igen, elég sok kritérium, de a szempilla a sminkem legfontosabb/legkedvencebb része, szerintem nagyon szépen meg tudja nyitni a tekintetet és minimális sminkél is ez mindig van rajtam.
Azok közül a spirálok közül amiket eddig próbáltam, ez a 'tetszik' kategóriába tartozik. Mint ahogy az előttem lévő is írta, a csomagolására tényleg jó ránézni hajnalban. :D Hosszítja a pilláimat, két réteget szoktam felkenni belőle, de a másodikat csak a pillák végére, így anélkül hogy összetapasztaná őket, kicsit meghosszítja a végüket. Dúsítani nem dúsít, de ezt nem is ígéri, ezért ezzel nincs semmi baj. A göndörséget jól tartja, én használok előtte szempillagöndörítőt. Nem lesznek tőle a szempilláim kemények, azt amúgy utálom. A keféje tényleg érdekes, elsőre se vett fel túl sok festéket, és nem kentem magam össze vele.
A Müllerben 3500 forint, én akcióval több, mint ezer forint kedvezménnyel vettem meg, nekem ennyit megért. A teljes ára az pont a max. amennyit kifizetnék érte. Nem a legjobb, de a jó kategória felső részébe tartozik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Nuvola

2018. november 15.

Néhány nap használat után:

Búbánatos pillák ellenszere.
Már ránézni is jó. Rózsaszín plasztik? Igen, kell az ilyesmi nyűgös reggeleken.
Ahogy az illusztráció is mutatja, applikátora inkább fésű, semmint a szokásos kefe. Épp megfelelő adag festékkel cuppan elő a szűkítőn át, hogy aztán precízen, és rendkívül tisztán !! végezze a dolgát. Beváltja a CURVE-LENGTH-DEFINITION hármas ígéretét. Ami a kackiás pillákat illeti, én nem célszerszámot, hanem egyszerűen a tenyeremet használom: kéznél van és a melegség gyorsítja a festék száradását. Ezután már tart a pillák íve egész nap, pedig nem is vízálló a formula. Makulátlanul a helyén marad, amíg kell, este pedig könnyedén lejön.

UPDATE: Mostanra kicsit besűrűsödött a festék, úgyhogy kacérkodtam a gondolattal, hogy csapvízzel felhígítom. Végül aztán - üsse kő - meg is tettem, és működik. Nem túrós csapadék lett a vége, hanem visszatérés a kezdetekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Néhány nap használat után:

Búbánatos pillák ellenszere.
Már ránézni is jó. Rózsaszín plasztik? Igen, kell az ilyesmi nyűgös reggeleken.

Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.