Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. szeptember 29.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratálás a száraz, vízhiányos bőr számára. Harmonizáló bolgár rózsával és pacsulival gazdagítva.

Kiszerelés: 100ml

melinda18

2013. március 2.

én nekem nagyon nehezen szivodott be de az illata se valami jo

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

én nekem nagyon nehezen szivodott be de az illata se valami jo

HLili

2013. január 9.

Nagyon jó, természetes testápoló! Két hibája van csak (számomra), hogy nem túl nagy a kiszerelése és kicsit lassan szívódik be a bőrbe. Valóban nincs erős rózsaillata. Összességében elégedett vagyok vele, csupa finom összetevője van, felkenve olyan, mintha valóban vajat kennék a bőrömre, viszont ha beszívódik, nem kelt zsíros érzetet és tartósan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

kiskozmi

2012. január 30.

Nekem a gyapotvirág és fehér lótusz testápi van meg,azt használom felváltva a kakaóvajas testápoló vajjal.Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve,gyorsan beszívódik,kellemes illata van és tökéletesen hidratál.A rózsásat nem mertem megvenni,mert általában nem is hasonlít az illata(a vélemények alapján nem is bánom a döntésem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

noavedon

2011. november 1.

Egyrészt alig hidratál, másrészt pedig nincs rózsaillata. A hab a tortán, hogy még nehezen is szívódik be. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

UnVraiAnge

2011. október 14.

Nem is tudom, mit írjak, mert igazából már meg sem lepődtem ennek a testápolónak az illatán, vagyis szagán, mert a többi rokonának is pontosan ugyanannyi köze van a bolgár rózsákhoz, mint neki, vagyis egész pontosan semmi, bár a pacsulihoz se több. Ha ettől a kellemetlenségtől eltekintek, bár ezt igen nehéz megtennem, akkor sem tudok semmi jót mondani róla, ugyanis az intenzív hidratálás helyett, inkább intenzíven szárít, de abban igazán alapos munkát végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2