Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzív hidratálás, Frissítő olasz lime és vanília felhasználásával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mariann88

2016. május 31.

Én ajándékba kaptam, de az illatát annyira imádom. Nagyon frissítő és kellemes számomra. A hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

illatvarázs*

2013. január 11.

Ennek az illata annyira borzalmas, hogy nem is tudok véleményt mondani arról, milyen maga a testápoló, mert azonnal lemostam a karomról. Nekem az illata ecet és gyógyszer keveréke. Siralmas:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

andi91

2013. január 9.

Ugyan csak mintát próbáltam ki belőle (A Müllerben a pénztáraknál egy rakás minta van kitéve, és lehet válogatni és vinni belőlük amennyi csak bírsz!! Volt testápoló, sampon, arckrém..stb. feltankoltam:D) de annyit elmondhatok róla, hogy nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratálta a bőrömet, viszont az illata borzalmas! Semmi lime vagy vanília illatot nem véltem felfedezni benne, inkább hasonlít a szaga valami gyógyszertári kenőcsére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice