Gres

Ár:   5530 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 1.

Elegáns, exluzív és attraktív illat, 2010-es megjelenésű limitált kiadás.

Fejjegyek: mandarin, pink bors, sárgadinnye

Szívjegyek: jázmin, Tiaré virág, pünkösdi rózsa

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. február 7.

Én mintát rendeltem belőle,és valóban hasonlít a Chanel Coco jára, ha lecsitul,már annál sokkal puhább,kellemesebb,nem tolakodó, visszafogottabb.Az is igaz,nem egy harsány illat,és nem is fog órákon át tartani. Ez egy olyan közepes kategória, minőségben,az árához mérten viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 7.

pomme

2019. január 19.

Meglepően nagyon jó :) Tényleg van benne egy pici CM vonal, de csak egy gondolatnyi. Rajtam nyári, gyümölcsös, friss, és egy kicsit elegánsabb a CM áthallás miatt. Itt mifelénk valamiért baromi nagy divat a strandra Coco Mademoiselle-ben menni. Komolyan mondom, tavaly szerintem többször éreztem a parton, mint bármilyen "normális" nyári parfümöt. Mondjuk télen meg olyan nehéz illatokat tolnak, hogy a fal adja a másikat, szóval az itteniek szerint a CM az egy nyári kis lepkefing :D Szerintem március elsejével el kellene felejteni a Chanelt, de ha én is ennyire rá lennék feszülve, akkor ez a Gres Gold tökéletes nyári CM flanker lehetne. Nőies, lágy, a rózsabors, a sárgadinnye, a nyarancs és a tiare hozza a tengerparton koktélozós feelinget. Persze még mindig nem fürdeni vinném, mert arra ott vannak a nyári Escadák meg a többi gyümölcskoktél, de egy laza nyáresti vacsorához vagy csajos estéhez tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

3tara2

Korcsoport: >54
2017. augusztus 17.

Nem illik hozzám. Megvetten, mert kíváncsi vagyok a teljes Cabotine sorozatra, az eddigiek valóban fincsik.
Tényleg van egy CocoM jellege. Azt a parfümöt sem szeretem. Rajtam ez a stílus közönséges, pedig hány nőn mennyire isteni és szexi!
Egyszerű hétköznapi citrusos - virágos parfüm, amely hamar elillan rólam, de nem is baj!
Azt hiszem eladásra teszem fel, mert tuti, hogy sokatokon nagyon jó lesz.
Nem teszterem van. Tündéri az üvege! ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Azt hiszem eladásra teszem fel, mert tuti, hogy sokatokon nagyon jó lesz.
Nem teszterem van. Tündéri az üvege! ❤

PerfumePippi

2017. május 18.

Szörnyen szégyellem, de egy óra után le kellett mosnom magamról, annyira összeférhetetlen a bőrkémiámmal. Egyszerűen irritált. Megnéztem a Fraganticán: a Coco Mademoiselle-hez hasonlítják, ami nekem szintén nagyon nem kategória. Erősen citrusos, Avon -katalógus jellege van, az olcsóbbik kölni fajtájából, amit esetleg tiniken(?) tudnék elképzelni testnevelés óra után (Bocs, lányok!). Rejtély, miért kapta a Gold (arany) jelzőt. Azoknak ajánlom kipróbálásra, akik nagyon szeretik magukon a Coco M-et, hátha rajtuk működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

sword

2016. november 19.

Kellemes púderes komfortillat, de nem kifejezetten tartós, és a hatósugara sem túl nagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.