Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2014. december 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

2900 Frissen fújt ❣️Gucci by Gucci EDP
Ár: 2900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Első generációs ❣️Gucci by Gucci EDP
Ár: 1800/2900ft 5/10ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
legallybrunette

2019. szeptember 15.

Íme a bizonyíték arra, hogy a mézet úgy is el lehet helyezni egy parfümben, hogy a megszagolójának nem ragad össze az orrcimpája. Fűszeres, mély, "barna" illat, majdnem uniszex. Nyáron cseréltem, és bár azt terveztem, hogy ősszel fogom használni, mert olyan típus, majdnem kétnaponta ezt fújdogáltam, mert nem tudtam elszakadni tőle. Kicsit olyan, mint a Y. Rocher Rose Oudja rózsa és oud nélkül. Most, remélem, mindenki el tudja képzelni. 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

alizee

2019. szeptember 13.

értetlenül állok az előtt, hogy miért kell a legjobb dolgokat megszűntetni!!! (és persze maradnak a polcokon a ... inkább hagyjuk, komolyan dühít!)
ahogy már írták előttem tényleg dögös, de nem a rossz ribi-s értelemben, inkább elegáns, merész, imádnivaló. egy mély pacsulis virágcsokor ami szerintem azoknak is elnyeri a tetszését akik csak az édesebb parfümöket szeretik. adagolással vigyázni mert könnyen vegyifegyver lehet és csak estére vagy hűvös borongós napokra tudom elképzelni, legalábbis magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

wildrose

2019. június 7.

Kifújáskor egzotikus gyümölcsös, majd előbújik a buja tiaré, leszáradáskor pedig mély, meleg, krémes-mézes pacsulis illat. Bódító, dögös, merész, magabiztos, domináns és titokzatos egyszerre. Intenzív és tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

szamii7

2019. május 24.

Nekem egyszerűen ez volt A parfüm. Még hajmosás után is éreztem néha a tarkómon, tökéletesen "illettünk egymáshoz", párom messziről felismerte, imádta. Nagyon durcás vagyok amiért kivonták, már alig elvétve lehet találni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

La-Fee

2018. szeptember 25.

Ilyen frissen csípős őszi időben imádom hasznàlni, nekem minden pillanata jó a bőrömön. Puha, meleg bújós, jó benne lenni, édes mézeskörte. Van amikor csillagszemű ártatlanság, de van amikor előjön az a huncut cicaszem, oldalrol néz àt a vállán és sokat sejtetően mosolyog. Ő egy finom őszi gyümölcsöskert. Nem rámenős, nem orrbavágóan erőszakos, hanem természetesen elegánsan tudatos feminim csodaillat. Veszélyes füstös fegyver, sőt pajzs, ami kell egy nőnek. Remélem megjön az eszük és nem vonjàk ki az összes gyönyörű illatot guccièk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Yeticica

2018. május 26.

Rajtam egy az egyben Narciso Rodriguez For Her.
Megaeros hatosugarral, ugyanilyen tartossaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Rajtam egy az egyben Narciso Rodriguez For Her.
Megaeros hatosugarral, ugyanilyen tartossaggal.

emb1p3

2018. március 20.

Azt hittem, hogy ez az illat megszűnt, mielőtt megismerkedhettünk volna, de nem, ma a Notino mintaboltjában ki volt téve egy teszter. Rajtam végig nagyon tiarés-narancsvirágos (pedig ez utóbbi elvileg nincs benne), a nyarat idézi, naptejes jellegű. Tényleg van egy nem orrbamászóan, hanem nagyon jól adagoltan mézes-pézsmás, pihe-puha oldala, de én nem a dögöt detektálom benne, hanem az odakucorodós otthonosságot. Lehet, hogy meg is veszem anyukámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Marcsi66

2018. február 7.

Foggal és körömmel ragaszkodom ahhoz ami JÓ az életemben,,,,Gucci te ezt miért nem teszed??? Elengedni ilyen parfümöt,úgy csinálnak mintha tobzódnának a szebbnél szebb parfümök náluk,,,Ez az illat viszont valóban szép,olyan mintha múltja lenne,régies pusztító lángja örökké lobogni akar,és csábítani ,tetszeni ujja köré fonni az egész világot!!!! Szuper egy kis füstös-mézes madzag körtével itatva, Nagyon ismerős volt,bár soha nem találkoztam még vele,nagyon hasonlít annak ellenére h a jegyei eltérőek Narciso Rodriguez Narciso EDT parfümre
Én hordanám hétköznapokon,csak vigyázva a mennyiségre

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Én hordanám hétköznapokon,csak vigyázva a mennyiségre

henus

2018. január 5.

Az örök kedvenc. Soha, de soha nem szerettem még ennyire egy parfümöt.
Elegáns, sejtelmes illat, buja erotikus, melyet tudni kell viselni.
Én alkalomtól függetlenül ezt használom és rendszeresen dicsérik, érdeklődnek a neve felől. Tartós.
Számomra a legvonzóbb tulajdonsága az, mintha alkalmanként változna az illata, mikor melyik összetevője dominál.
Borzasztóan sajnálom, hogy már külföldön is alig tudom beszerezni, a netes rendeléstől viszont tartok, hogy nem eredeti terméket kapok...
Bár tudnám mely illat hasonlít rá, megnyugodnék a jövőt tekintve. Mert egyszer sajnos eljön a nap, hogy végleg le kell mondanom róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Az örök kedvenc. Soha, de soha nem szerettem még ennyire egy parfümöt.
Elegáns, sejtelmes illat, buja erotikus, melyet tudni kell viselni.

Mayoranna

2017. szeptember 11.

Elegáns, esti illat 30 feletti korosztálynak. Nagyon tartós.
Egyik férfi ismerősöm szerint tömény erotika és bujaság ez az illat :) Hát, nem szende kislányok illata,az biztos..
Nagyon nőies,figyelem felkeltő illat. Én csak őszi/téli estén tudom elképzelni magamon alkalmi parfümként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Elegáns, esti illat 30 feletti korosztálynak. Nagyon tartós.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szintetikus színező anyag. (Lila)