Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2020. június 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyek: frézia, zöld jegyek, citrusok, magnólia, nőszirom, pézsma, szantál, mexikói csokoládé

Ár: 9900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 100 ml/ képen látható mennyiség, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen
Ár: 15000 , Eladó: fleonora
Állapot: A képen látható mennyiségben használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

klau810614

2018. október 23.

Rajtam nem Gabi fogkrém pedig szerettem volna :D Virágos-friss illat inkább ,tartóssága egész jó ,ruhán napok múlva is érezni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

coraline

2018. július 23.

A nyári parfümöm immár két éve, miatta várom, hogy beköszöntsön a meleg idő és végre elővehessem. Az illatát imádom (magnóliás tusfürdővel párosítva még intenzívebb), viszont a tartósságával nem vagyok megelégedve, pár óra után elillan, újrafújásnál pedig már nem érzem az igazinak, nincs meg az a hatás, mint reggel a friss bőrre. Szívem szerint 5*-ot adnék neki, de muszáj figyelembe vennem, hogy hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Adelka1981

2018. július 11.

Vakon rendeltem leírás alapján. A doboza gyönyörű, az üvege nagyon szép, az illatával viszont sajnos nem lettünk barátok.
4 fújásnyi hiányzik belőle, feltettem eladásra, hátha valaki elhasználja...
Eladnám, vagy cserélném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

4 fújásnyi hiányzik belőle, feltettem eladásra, hátha valaki elhasználja...
Eladnám, vagy cserélném.

birdy70

2017. november 14.

Finom vidám illat, de három óra után már nagyon halovány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Finom vidám illat, de három óra után már nagyon halovány.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Az eredeti illatba szerelmes vagyok, szóval gondoltam kipróbálom a többit is. Ezt "vakon" rendeltem meg, mert az illatok leírása alapján úgy voltam, hogy biztos tetszeni fog. Hát annyira mégsem tetszett, végülis elfújdogáltam magamra kb. a felét, mikor a pupma belseje megadta magát és eltört, sehogy nem tudtam megjavítani vagy kivarázsolni belőle a parfümöt :( De nem ezért kapott 3 csillagot, hanem mert nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nyarigabi

2017. augusztus 7.

Illatos radír! Nagyon jó! Kár, hogy a Gucci virágoskertje nem a tartósságáról híres, a Gardéniát is ezért nem tudtam hosszú távon megszeretni. Két-három óránként nem szeretném újra fújni. Nem azért, mert olyan elfoglalt vagyok, hogy ne érnék ra erre, de ha folyton újra kell fújni nincs ideje az illatnak összeolvadnia velem, és tényleg az enyémmé válni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

KittiASzuperpocok

2016. október 3.

A tortenetem:
Csere utjan jutottam ehhez a parfunhoz,ugy hogy elotte semmit nem olvasam rola. A nevet tudtam es ez alapjan dontottem. Jol tettem!
Termeszetesen senkit nem sarkallok arra, hogy parfumos amokfutasom kovetendo peldajava valljon. ☺
Kifujtam...te jo eg! (Sargadinnye?!?)
Olvasom most az osszetevoit es nem is ertem. Marmint azert nem mert azok alapjan ra sem neztem volna erre a meses kompoziciora!
Alapvetoen nem szeretem a citrusos illatokat. Nyaron sem. Ennel az illatnal viazont szamomra annyibol all a fanyarsag, hogy kesernyes lesz leszaradaskor. De jol all neki! Es igy jol all nekem is! Edes kesernyes. Nagyon beleszerettem. Es tartosnak is bizonyul aminek roppantul orulok! ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

A tortenetem:
Kifujtam...te jo eg! (Sargadinnye?!?)

necra

2016. június 7.

Tegnap az irodamba bejott egy lany es csodás citromos vaníliás illatot hozott magával. Meg kellett kerdeznem h mit használ :) Szerintem nagyon fincsi illat, de nyilvan borfuggo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

HDR

2016. április 3.

Nem egy átlagos virágos-gyümölcsös illat, annál egy hajszálnyival jobb. Emlékeztet gyerekkoromból valaminek az illatára, de még nem jöttem rá, hogy mire: rágó, filctoll, vagy egy játékbaba.
Tartóssága nagyon jó, nekem az édessége már sok.
Nem egy fantáziadús darab, amolyan egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Tartóssága nagyon jó, nekem az édessége már sok.
Nem egy fantáziadús darab, amolyan egynek elmegy.

Picikacsa

2015. november 22.

Érdekes a kapcsolatom ezzel a parfümmel. Mikor először megszagoltam, első illatolásra teljesen beleszerettem, már másnap meg is rendeltem. Egész ősszel és télen használtam, imádtam. Tudom, hogy elvileg tavaszi parfüm, de nekem tavaszra túl sok, túl édes, télre viszont kellemesen melengető volt. Aztán az előbbiek miatt tavasszal és nyáron le is tettem, majd mikor újra elővettem, egyszerűen már nem tetszett:( Finom illata van, de sok, tömény, egyszerűen megfájdul tőle a fejem. Egyébként rajtam nagyon tartós, egyetlen egy fújás érezhető még nap végén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szintetikus színező anyag. (Lila)