Gucci

Ár:   13410 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, nőszirom, pina colada, jázmin, pézsma, ámbra, fás jegyek

googles

2019. március 11.

Talan egy pottyel jobb, mint a Flora Fraiche.
Gyumis, a mandarin jegyet szoktam szeretni, nem tul edes, szoval nem rossz, sot, majdnem jo.
Egyelore nem erzek kesztetest a nagy uveg beszerzesere, ami az en esetemben aldas, de az illatrol is elarulja, hogy nem elegge lenyugozo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Talan egy pottyel jobb, mint a Flora Fraiche.

kvin

2018. február 17.

Eredeti gyári mintás ismerkedés. Hát ez nagyon kis semmilyen, az én bőrömön alig érződik valami, egyáltalán nem tud érvényesülni. Olyan kis kellemeske illatocska, de annyira gyenge, hogy nehéz róla érdemben bármit is írni. Rajtam a Guilty Black kivételével nem nagyon működik a márka, pedig ez már sokadik próbálkozás. Hatásában hasonlít a Guiltyhez - könnyen ajándékozható biztonsági játék -, de még annál is jobban beleolvad a bőrömbe és alig érződik, ezért kettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Bettu

2018. február 1.

20ml-es kiszerelésben van meg. Használom, ha épp ez esik a kezem ügyébe, de nem dobtam hátast tőle. Inkább tavaszi-nyári illat szerintem. Nekem nagyon "virágos"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Luna1024

2017. április 8.

Enyhén citrusos, valóban ízig-vérig virágos-gyümölcsös illat, a mandarint nagyon szépen kiérezni belőle, egy kis jázminnal, ámbrával és fássággal karöltve. Sőt, tulajdonképpen a legtöbb összetevője érezhető (látom, hogy másnak is feltűnt), és összességében ez egy szépen megkomponált, kellemes illat - ami számomra ugyanakkor egysíkú és sajnos nagyon unalmas is... Általában szeretek hosszan írni illatokról (nem direkt, csak írás közben jut eszembe egy csomó új gondolat), de most itt ülök a gép előtt, a csuklómat szagolgatom, és közben a fejem üres, mint egy lufi. :D Az égvilágon semmit nem mozgat meg bennem. Ez amúgy a Flora-sorozat legtöbb tagjára igaz, kivéve a tubarózsásat, amit szintén nem vennék meg, de mégis van benne valami, ami megfog: az egy hideg-rideg, kedvesség nélküli, ám nagyon szép illat, kissé amolyan "jégkirálynős". Ez meg egy mandarinos, gyümölcsös-virágos izéke, ami bár kellemes, valahogy mégis rettentő semmilyennek érzem, túl sok mindenre hasonlít. Na, én ezeket az illatokat hívom "tucatnak", szerintem ez a szó ilyen illatot jelöl, nem feltétlenül olyat, aminek egyetlen "bűne", hogy sokan használják... Állítom, hogy a drogériák polcain és néhány kevésbé ismert márkánál is találhatóak szinte egy az egyben ugyanilyen illatok - sőt, többen kenterbe verik illatban-karakterben egyaránt! Gucci-hoz képest nekem ez is meglehetősen jellegtelen, mint kb. az összes illatuk (na jó, a Rush, meg talán a Gucci by Gucci EDP kivételével - utóbbit tudtommal gyorsan ki is vonták, nehogy már emelje a színvonalat :D). Személyes véleményem az, hogy az egyik legérdemtelenebbül felkapott designer márka.
Na de visszatérve a Glorious Mandarin-ra: amúgy kellemes kis illat, ezért nem akarom totálisan lepontozni, meg hát van olyan karakter, akihez simán el tudom képzelni (csak az nem én vagyok :D). Mindössze arról van szó, hogy alacsonyabb árkategóriában is találhatóak ennél akár százszor különlegesebb virágos-gyümölcsös illatok, így nem igazán látom be, mi kerül ezen tíz-húszezer forintba... Gyanítom, hogy csak "a név". :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

egyedszilvi

2016. július 19.

Most illatoltam ,s nem is gondoltam róla eddig,hogy ilyen finom😊
Nagyon jó lenne nyárra,érezhető a jázmin,mandarin s az ámbra különösen jó rajtam.Tartóssága nem s legjobb,de legfeljebb többször fújnám😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Most illatoltam ,s nem is gondoltam róla eddig,hogy ilyen finom😊

Hanamizuki

2016. július 6.

Egy fújóst elhasználtam belőle, hol szerettem hol nem, arra jó volt, hogy megtudjam, nem az én illatom. Nekem kicsit "nyanyás" illata volt, és nincs benne semmi különleges. Egy Guccitól többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

kabocika

2016. május 12.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Nem túlzottan a fiataloknak való-bár én sem vagyok még annyira idős a 41 évemmel, de nekem egyik tavaszi/nyári kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

illatvarázs*

2016. április 3.

Hihetetlen, de szinte minden összetevőt érzek benne. (mandarin, bazsarózsa, pina colada, jázmin, pézsma, ámbra, fás jegyek) Ilyet még nem tapasztaltam...
Nagyon kerek illat. Mondjuk nem bánnám, ha többet éreznék a pina colada-ból, de azért érzem. Nem tudom mihez hasonlítani, számomra egyedi vonal. Először frászt kaptam, mert csak a jázmint éreztem, de aztán gyorsan elém tárult minden. A virág, fás jegyek, az egzotikus pina colada, aztán a pézsmás, borostyános vonal is - de mindez nyári kiadásban. Különlegesebb illat, de nem igazán tudok harmóniába kerülni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 3.

HDR

2016. április 3.

Fincsi, de nem egy lehengerlő, túl különleges darab. Nyárra valóban jó lehet, hoz egy enyhe strandfeelinget erőszakos kókuszosság, naptejes jelleg és erőltetett sárgavirág nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

bellehercegno

2015. április 27.

A Flora flankerek közül ez áll hozzám a legközelebb.Sikerült úgy eltalálni benne az arányokat,hogy azok számára is szerethető,akik az anyaillatot nem kedvelik. A mandarinnak köszönhetően közel sem olyan édes,mint az elődje,bár határozottan ott van végig a Flora benne,de ez a parfüm sokkal viselhetőbb,lendületesebb és fiatalosabb a többihez képest. Érdekes vele a viszonyom,mert tetszik is meg nem is,de picivel még mindig édesebb,mint ami az én ízlésvilágomba belefér.Nyárra soknak érzem,hidegebb időre meg nem eléggé karakteres.Tartóssága rajtam kiváló,én egy erős hármast adnék neki,mert vannak olyan parfümök,melyeket sokkal inkább kedvelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)