Gucci

Ár:   11390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: körte, piros bogyók, gardénia, frangipani, pacsuli, barnacukor

Gucci Flora Gorgeous Gardenia edt 5 ml-es mini parfüm
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás), vagy posta
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - fújósok
Ár: 1350Ft / 1900Ft / 3200Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
csillabella

2019. augusztus 4.

Az illatát nagyon szeretem: szép virágos, kicsit uniszex, de nincs olyan érzésem, mintha férfi parfümöt fújtam volna magamra. Az egyetlen problémám, hogy érezhetetlen rövid idő után. Én magamon sem érzem, párom sem érzi, és úgy általában senki. Kb 2 óránként kellene újra fújni. Se tartósság, se hatósugár. Egyik kolléganőmnek is ilyen van, de ezt csak onnan tudom, hogy láttam a lakásán, rajta soha de soha nem érzem. (Feltehetőleg ő se rajtam.) Nagy kár érte, mert az illat maga el van találva ( az 5 csillag), de hogy nem érezhető és nem tartós.... emiatt a 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

enci89

2019. május 16.

Nagyon kellemes, lágy, puha illat. Tavaszra és nyárra tökéletes... lenne, ha tovább tartana mint fél óra. Nagyon sajnálom, mert az illata tényleg isteni, de a tartóssága miatt sose venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Dominika28

2019. január 20.

A barátnőm mutatta meg nekem ,hát nekem jött be annyira :/ egyetértek az előttem lévő kommentelővel hiányzik belőle a szexiség és a vagányság. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Yeticica

2018. november 17.

Kellemeske viragos-gyumis fuvallatocska , ami rajtam 4 orat bir (ez mar ne rossz, mert mindent felfal a borom).
De. Sajna ‘ezt mar ereztem valahol’ , ismeros valahonnan’ , kicsit tucatillat. Vagyis talan csak nem kiemelkedo. Ha ezt fujom, olyan erzes, mintha frissen tusoltam volna. Na ez az! Imadnam, ha ilyen illatu lenne a tusfurdom!

Megyek vissza a vad fuszeres nyanyaszagaimhoz 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Megyek vissza a vad fuszeres nyanyaszagaimhoz 😁

Missglamorazzi

2018. november 15.

Kifújáskor nagyon kellemes és friss az illata, imádom a körtét a parfümökben, de leszáradáskor az én bőrömön kicsit uniszex vagy édesebb férfi parfümre hasonlít, ami nem nyűgözött le, így nem ezt vásároltam meg. Tartós, de az eredetit nem tudja felülmúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

cherrybabe

2018. november 8.

A tökéletes finom női illat. Titokzatos, édes, friss, virágos, kedves, visszafogottan csábító es lágyan mámorító. A nyárba belesimul, télen pedig nyarat idéz. Nem tolakodik, hanem kiegeszit, ragyogova tesz. Rajtam abszolút tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

senskin

2018. november 1.

Sajnos vagy nem, nekem túlságosan egysíkú. Annyira zavaróan édes, hiányzik a szexissége, a vagánysága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Csengiful

2018. október 30.

Csoda-illat, nekem nagyon tartós. ha ezt fújom magamra, 3-4 évet fiatalodok... lélekben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

szucsbringo

2018. október 19.

Évekkel ezelőtt vettem meg az első üveggel. Tetszett az üvege, ezért próbáltam ki. Egyből tudtam, hogy ez az én illatom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

Hamarv

2018. augusztus 8.

Isteni finom, talán a tartósságán lehetne csiszolni ebben az árkategóriában, de nekem totál nyári kedvenc lett! Könnyed, fiatalos, virágos illat. Nyári lenge ruhával, saruval és egy fonott táskával érzem igazán, hogy hozzá való. Nekem ez nem egy tornacipőős illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)