Gucci

Ár:   11390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: körte, piros bogyók, gardénia, frangipani, pacsuli, barnacukor

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia 100 ml
Ár: 19.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Új, bontatlan, fóliás!, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Ár: 5000 + pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: 100/30-35ml, Helyszín: --, fizetés: Leírásban

MaryMills

2020. május 12.

Fantasztikus illata van, de a tartóssága nagy nulla 🙁 ennyi pénzért kész rablás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Szyrosz

2020. március 31.

Abszolut tavasz illat.:) Bájos , kislányos de nem tinis.Finom, kellemes, meleg bújós illat, virágbomba! Leszáradásnál fel-feltűnik a barnacukor finoman jelzi hogy ő is itt van bizony! De természetesen a gardénia uralja az illatot. Nekem van benne egy jó nagy adag elegancia , fennköltség, érezni hogy nem egy olcsó tucat illat. Imádom! A szillázsa nem túl nagy, a tartossága nem rossz, de ennyiért lehetne picikét tartósabb és lehetne nagyobb hatósugara. Összességébe nekem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

silence

2020. január 2.

Szerintem ez a legfiatalosabb és kategóriájában a legfinomabb Gucci illat!
Sokáig tartózkodtam a Gucciktól, főként a ‘Flora család’- tól, úgy gondoltam, nem az én világom.....
Mígnem, egyszer a Douglas-os parfümtúráim során arra lettem figyelmes, hogy szinte mindenki ezt szaglássza, és mutogatja a
Barátnőjének, hogy milyen finom illat.
Amikor eloszlott a tömeg és sikerült a teszterhez kerülnöm, még szép, hogy én is fújtam belőle! Kiváncsi lettem, mit esznek rajta ennyien....
Már kifújáskor nagyon megtetszett! Kellemes, édeskés, virágos - gyümis illat, ami tényleg szinte minden fiatal nőnek tetszik és jól is áll!
A meglepetés azonban akkor ért, amikor estefelé hazafelé tartottam autóval és folyamatosan ez a mesebeli illat kúszott az orromba a csuklómról. Szinte meghipnotizálva vártam, hogy végre hazaérjek és net elé kerülve gyorsan megrendelhessem ezt a finomságot!
Nagyon lenyűgözött, és nagyon szeretem a mai napig!
Az illatösszetevőit mind nagyon szeretem külön-külön is, de így egyben fantasztikus illatharmóniát alkotnak.
Kifújáskor inkább a körtés és a piros gyümis jegyek dominálnak, de ezt követően gyorsan megvillantja a virágos oldalát is a gardénia és a frangipáni előbújásával. A pacsuli és a barnacukor édes alaphangot adnak az illatnak, ami rajtam meglepően nagyon jól is tart.
Többen írták, hogy nem a legtartósabb, ennek ellenére rajtam 5-6 órát teljesít. Napközbeni egyszeri frissítéssel bőven elvagyok!
Összességében ez egy kellemes, légiesen édes - gyümis - virágos illat, ami tényleg mindenkinek tetszik!
Én leginkább 18 - 30 közötti, szép arcú, ragyogó bőrű, csinos, romantikus stílusú nőkön tudom elképzelni. Viszont ennek is ellentmond az, hogy kereken 40 évesen (és kevésbé romantikusan) is szívesen viselem a hétköznapokon, és a környezetem összes tagja dicsérte rajtam, úgyhogy kortól függetlenül bárkin jól mutathat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Szerintem ez a legfiatalosabb és kategóriájában a legfinomabb Gucci illat!
Barátnőjének, hogy milyen finom illat.
Nagyon lenyűgözött, és nagyon szeretem a mai napig!

csillabella

2019. augusztus 4.

Az illatát nagyon szeretem: szép virágos, kicsit uniszex, de nincs olyan érzésem, mintha férfi parfümöt fújtam volna magamra. Az egyetlen problémám, hogy érezhetetlen rövid idő után. Én magamon sem érzem, párom sem érzi, és úgy általában senki. Kb 2 óránként kellene újra fújni. Se tartósság, se hatósugár. Egyik kolléganőmnek is ilyen van, de ezt csak onnan tudom, hogy láttam a lakásán, rajta soha de soha nem érzem. (Feltehetőleg ő se rajtam.) Nagy kár érte, mert az illat maga el van találva ( az 5 csillag), de hogy nem érezhető és nem tartós.... emiatt a 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

enci89

2019. május 16.

Nagyon kellemes, lágy, puha illat. Tavaszra és nyárra tökéletes... lenne, ha tovább tartana mint fél óra. Nagyon sajnálom, mert az illata tényleg isteni, de a tartóssága miatt sose venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Dominika28

2019. január 20.

A barátnőm mutatta meg nekem ,hát nekem jött be annyira :/ egyetértek az előttem lévő kommentelővel hiányzik belőle a szexiség és a vagányság. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Yeticica

2018. november 17.

Kellemeske viragos-gyumis fuvallatocska , ami rajtam 4 orat bir (ez mar ne rossz, mert mindent felfal a borom).
De. Sajna ‘ezt mar ereztem valahol’ , ismeros valahonnan’ , kicsit tucatillat. Vagyis talan csak nem kiemelkedo. Ha ezt fujom, olyan erzes, mintha frissen tusoltam volna. Na ez az! Imadnam, ha ilyen illatu lenne a tusfurdom!

Megyek vissza a vad fuszeres nyanyaszagaimhoz 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Megyek vissza a vad fuszeres nyanyaszagaimhoz 😁

Missglamorazzi

2018. november 15.

Kifújáskor nagyon kellemes és friss az illata, imádom a körtét a parfümökben, de leszáradáskor az én bőrömön kicsit uniszex vagy édesebb férfi parfümre hasonlít, ami nem nyűgözött le, így nem ezt vásároltam meg. Tartós, de az eredetit nem tudja felülmúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

cherrybabe

2018. november 8.

A tökéletes finom női illat. Titokzatos, édes, friss, virágos, kedves, visszafogottan csábító es lágyan mámorító. A nyárba belesimul, télen pedig nyarat idéz. Nem tolakodik, hanem kiegeszit, ragyogova tesz. Rajtam abszolút tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

senskin

2018. november 1.

Sajnos vagy nem, nekem túlságosan egysíkú. Annyira zavaróan édes, hiányzik a szexissége, a vagánysága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)