Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: körte, piros bogyók, gardénia, frangipani, pacsuli, barnacukor

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

BePetra90

2021. november 18.

Már többször újravettem/vettem :-) ezt a parfümöt, nagyon kellemes, nőies illata van, rendszeresen megdícsérik még idegenek is. Nem extra tartós, bár én nem is szeretem amikor illatfelhőben úszok, ugyhogy nekem ez inkább pozitívum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

zita98

2021. július 2.

Kis mintát kaptam belőle, de nagyon tetszik! Igazán finom,tartós kis nőies illat. Lehet a jövőben beszerzek egy nagyobb kiszerelést belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Colormonkey

2021. június 28.

Gyönyörű illata van, talán képzavarnak tűnik, de így van. Szerintem. A körte nagyon érződik benne, és tökjó. Ezentúl ez lesz a nyári-hétköznapi illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. május 5.

Rajtam a hasonló gyümölcsös-fehérvirágos illatok általában szimpla fehérvirágosként működnek, valamiért az édeskés gyümölcsösség nem jön elő. Az erőteljes fehérvirágosság pedig fejfájdító tud lenni. Egy mintát kaptam belőle egy csomaghoz, kipróbáltam. A Gucci mint divatmárka nem vonz, és a Flora családot sem nekem találták ki, de azért jöjjön. Ez az illat kezdetben az Ariel zöld dobozos color mosókapszulához hasonló, amit el kellett ajándékoznom, mert az egész lakást beterítette mosás után az erőteljes virágillata. Azután csendesül ez az őrült virágbomba, de rajtam távolságtartó fehérvirágos tisztaságillat (most nem dicsérő értelemben) marad, a mosás utáni textília illata. Nem nőies, nincs benne melegség, egysíkú és nem tartós. Én semmilyen romantikát vagy bájosságot, csajosságot nem találok benne, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 5.

szalkaivivi

2021. február 9.

Szerelem illatom...... lenne, ha érezném magamon egy óra után is. AJándékba kaptam egy 30ml-es üveggel. Nagyon tetszik az illata, igazi romantikus-csajos. De legnagyobb szomorúságomra nagyon-nagyon hamar elillan. Kár érte, szuper termék lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Cntnvk

2021. január 25.

Egyik kedvenc illatom, friss, különleges, viszont nem a legtartósabb :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Egyik kedvenc illatom, friss, különleges, viszont nem a legtartósabb :(

MaryMills

2020. május 12.

Fantasztikus illata van, de a tartóssága nagy nulla 🙁 ennyi pénzért kész rablás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Szyrosz

2020. március 31.

Abszolut tavasz illat.:) Bájos , kislányos de nem tinis.Finom, kellemes, meleg bújós illat, virágbomba! Leszáradásnál fel-feltűnik a barnacukor finoman jelzi hogy ő is itt van bizony! De természetesen a gardénia uralja az illatot. Nekem van benne egy jó nagy adag elegancia , fennköltség, érezni hogy nem egy olcsó tucat illat. Imádom! A szillázsa nem túl nagy, a tartossága nem rossz, de ennyiért lehetne picikét tartósabb és lehetne nagyobb hatósugara. Összességébe nekem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

silence

2020. január 2.

Szerintem ez a legfiatalosabb és kategóriájában a legfinomabb Gucci illat!
Sokáig tartózkodtam a Gucciktól, főként a ‘Flora család’- tól, úgy gondoltam, nem az én világom.....
Mígnem, egyszer a Douglas-os parfümtúráim során arra lettem figyelmes, hogy szinte mindenki ezt szaglássza, és mutogatja a
Barátnőjének, hogy milyen finom illat.
Amikor eloszlott a tömeg és sikerült a teszterhez kerülnöm, még szép, hogy én is fújtam belőle! Kiváncsi lettem, mit esznek rajta ennyien....
Már kifújáskor nagyon megtetszett! Kellemes, édeskés, virágos - gyümis illat, ami tényleg szinte minden fiatal nőnek tetszik és jól is áll!
A meglepetés azonban akkor ért, amikor estefelé hazafelé tartottam autóval és folyamatosan ez a mesebeli illat kúszott az orromba a csuklómról. Szinte meghipnotizálva vártam, hogy végre hazaérjek és net elé kerülve gyorsan megrendelhessem ezt a finomságot!
Nagyon lenyűgözött, és nagyon szeretem a mai napig!
Az illatösszetevőit mind nagyon szeretem külön-külön is, de így egyben fantasztikus illatharmóniát alkotnak.
Kifújáskor inkább a körtés és a piros gyümis jegyek dominálnak, de ezt követően gyorsan megvillantja a virágos oldalát is a gardénia és a frangipáni előbújásával. A pacsuli és a barnacukor édes alaphangot adnak az illatnak, ami rajtam meglepően nagyon jól is tart.
Többen írták, hogy nem a legtartósabb, ennek ellenére rajtam 5-6 órát teljesít. Napközbeni egyszeri frissítéssel bőven elvagyok!
Összességében ez egy kellemes, légiesen édes - gyümis - virágos illat, ami tényleg mindenkinek tetszik!
Én leginkább 18 - 30 közötti, szép arcú, ragyogó bőrű, csinos, romantikus stílusú nőkön tudom elképzelni. Viszont ennek is ellentmond az, hogy kereken 40 évesen (és kevésbé romantikusan) is szívesen viselem a hétköznapokon, és a környezetem összes tagja dicsérte rajtam, úgyhogy kortól függetlenül bárkin jól mutathat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Szerintem ez a legfiatalosabb és kategóriájában a legfinomabb Gucci illat!
Barátnőjének, hogy milyen finom illat.
Nagyon lenyűgözött, és nagyon szeretem a mai napig!

csillabella

2019. augusztus 4.

Az illatát nagyon szeretem: szép virágos, kicsit uniszex, de nincs olyan érzésem, mintha férfi parfümöt fújtam volna magamra. Az egyetlen problémám, hogy érezhetetlen rövid idő után. Én magamon sem érzem, párom sem érzi, és úgy általában senki. Kb 2 óránként kellene újra fújni. Se tartósság, se hatósugár. Egyik kolléganőmnek is ilyen van, de ezt csak onnan tudom, hogy láttam a lakásán, rajta soha de soha nem érzem. (Feltehetőleg ő se rajtam.) Nagy kár érte, mert az illat maga el van találva ( az 5 csillag), de hogy nem érezhető és nem tartós.... emiatt a 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)