Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: körte, piros bogyók, gardénia, frangipani, pacsuli, barnacukor

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia 10 ml parfümszóróban
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után személyes átvétel vagy posta
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nyuszita

2016. február 3.

Én konkrétan imádom. Szerelem volt első szippantásra, de egy-egy parfüm, ill. illat szeretete/ nem szeretete úgyis szubjektív. Nálam ő abszolút nyerő. Általában mindig újabb és újabb parfümöket próbálok ki és eddig egyetlen egyszer fordult elő velem ,hogy újravásároltam egy parfümöt. Ő lesz a második ilyen. Rajtam viszonylag tartós. Ha délután nem fújom újra magamra, akkor is érezni még picit este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

gemzit

2015. november 28.

Sokáig ez volt a kedvenc parfümöm, talán nem is lehet nem szeretni. :) Sajnos azonban elköszöntünk egymástól, ugyanis 1-2 óra után már semmit nem lehetett érezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Viktoria32

2015. november 23.

Nagyon finom, édes virágillat. Édes, de nem fullasztóan, véleményem szerint a legszebb illat a Flóra kollekcióból. Tartósságban hozza amit egy EDT- től elvárhatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Danina9592

2015. augusztus 25.

Végre belőle is beszereztem 10ml-t. Nővérem kedvenc illata, ő már régóta használja, de nem bírtam ki, hogy ne szerezzek magamnak is belőle. Szerintem a Guccik közül magasan a legjobb, bár félve szagoltam meg először, mert a kék változata egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, de ez tényleg nagyon különleges. Igaz jobban szeretem azokat a parfümöket, amik kevésbé népszerűek, mert nem szeretem minden második emberen ugyanazt az illatot érezni, amit használok, de neki még ez is megbocsátható. Állandó parfümnek nem, de különleges alkalmakra, szellős, nyári napokra szebbet el sem tudnék képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

GlamourAndStyle

2015. július 9.

Ha Firenze, akkor Gucci, ha Gucci, akkor Firenze! Egy tavaszi firenzei kiruccanásom során mi mással is lephettem volna meg magamat, mint egy parfümmel és ha már a Gucci szülővárosában jártam, akkor csakis az jöhetett szóba, habár az utóbbi időben nem keveset csalódtam a márka parfüm vonalában. Az anyaillattól idegesítőbb és irritálóbb virágillattal még nem nagyon találkoztam, viszont ez a sorozat igazi tavasztündér illattokkal rukkolt elő, így nálam teljesen betalált. Sokáig vacilláltam közte és a Glorious Mandarin között (tessék csak kipróbálni, az is igazi légies "szép időnk van - illat"), viszont utóbbi fél óránál tovább egyszerűen sosem bírt megmaradni rajtam, pedig a Gardenia sem tartozik a lerobbanthatatlan parfümök táborába.

A tavaszi-nyári virágos illatok között szerintem nagyon különleges, édeskés, de még a legnagyobb melegben sem fullasztó és társul hozzá valami tusfürdős, friss illat is, amitől kissé "vizes" hatást kelt. Amit a legjobban szeretek benne és ami miatt rá esett a választásom az az, hogy könnyű illat lévén sem egy felejthető darab. nem mondanám, hogy karakteres, de van benne valami egyedi! A tartóssága felett most inkább szemet hunyok, amit e téren a Gucci művel az kritikán aluli (nem, nem az én bőrömmel van a baj), viszont az emlékek és érzések amiket ébreszt bennem ez az illat bőven kárpótol érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

fleur83

2015. június 28.

Ajándékba kaptam az eredeti kedvencem után ( Gucci Flora Eau Fraiche ) és ugyan magamtól nem ezt választottam volna az édessége miatt végül pont azért szeretem. Meg persze szentimentális okokból :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

DorothyHK

2015. május 12.

Imádom az illatát! A tartósságát már kevésbé. Ha esetleg bárki tudja, hogy hol lehet beszerezni ebből tartós parfüm verziót, kérem jelezze valamilyen módón! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

torppicur3

2015. március 24.

Nagy kedvencem volt, mint általában a Gucci parfümök. Az illata lehetett volna kicsit tartósabb, bár lehet, hogy csak magamon nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

boghyca

2015. március 17.

Mai nap tesztelése során sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem tartós.....pedig annyira tetszik, annyira tudnám szeretni, de ilyen könnyedén elillanó illatért nem adok ki ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

szocsnelly

2015. január 4.

Nekem a kedvenc parfümöm, alig várom, hogy megérkezzen!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Nekem a kedvenc parfümöm, alig várom, hogy megérkezzen!! :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)