Gucci

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2009-es Flora EDT megjelenése után a Gucci 2010-ben az EDP változattal is előrukkolt. A két parfüm illatjegyei megegyeznek.

Fej: citrusok, mandarin, bazsarózsa

Szív: rózsa, osmanthus,

Alap: pacsuli, szantálfa, rózsaszín bors

neska

2020. január 23.

Annyira szerettem volna egy Gucci illatot.... De sokszori próba után is mindegyiken csak a rózsaillatot éreztem ami velem nagyon nem harmonizál. Aztán karácsony előtt beszédültem egy parfümériába és megkérdeztem egy középkorú eladót, hogy szerinte melyik a legédesebb Gucci. Nevetett, hogy olyan nincs, de ha szeretném, próbáljam ki a Flora edp-t. Ésssss...megtört a varázslat! Bár nem olyan típusú illat mint a többi parfümöm, de kifejezetten szagolgatós lett, úgyhogy beszereztem egy közepes üveggel. Szerintem jól elleszünk együtt :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 23.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Az örök kedvenc! Tartós, elegáns és kifinomult. Ahova mentem mindenhol dícsérték, és már akkor tudták, hogy ott vagyok, amikor még nem is láttak.
Valaki tudja esetleg hol lehet kapni még? Már nagyon rég nem találom az eredeti arany kupakos Gucci Florat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Beus70

2019. október 5.

Egy próba után megvettem a hatalmas kiszerelést. :( Itthon már nem tudtam eldönteni, hogy leégett barack, vagy szilvalekvárt érzek e ki belőle. Még aznap sikerült megszabadulnom tőle, igaz jó nagy deficittel. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

zsebibaba

2019. február 28.

Borzasztó édes :( cukorka....,cukorka....cukorka, és a végén cukorka:( olyan, mint egy gyerekparfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Slysziszi

2019. február 12.

Na ezzel az illattal érdekesen alakult a viszonyom. Mindig úgy veszek parfümöt, hogy kicsit fújok a csuklómra, majd 20-30 perc múlva eldöntöm, hogy működik e rajtam az illat. Ez működött. Meg is vettem. Párszor használtam, aztán egyszercsak megéreztem rajta valami nagyon émelyítő illatot, leginkább olyan, mint a vattacukor. Azóta nem bírom magamon elviselni. Nem tudom mi történt, így még nem jártam egy illatal sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Missglamorazzi

2018. november 15.

Rajtam a friss narancsos-mandarinos illatjegy érződik belőle leginkább, kiegészítve az édeskés virágokat. Nappali - munkába járós illatnak nagyon megtetszett, tartóssága is megfelelő. Érdekes, mert régebben kipróbáltam, és akkor azt hittem nem az én illatom, most pedig teljesen oda vagyok érte :) Kifinomult, nőies és elegáns hatást kelt. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Gismo

2018. szeptember 7.

Nagyon virágos, kicsit édes illat, tavaszi, nyári illatnak mondanám inkább. Anyukám signature illata, emiatt mindig meleg szívvel gondolok rá és mosolyt csal az arcomra, ha megérzem az illatát, bár nem jellemző, hogy sűrűn szembe jönne az utcán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

FruzsinaR

2017. december 30.

Mindig vannak külön tavaszi-nyári és őszi-téli illataim. Ez az első ami többévszakos:) Intenzív virágillat, mégis kicsit édes, marcipános, ezért még októberben is szívesen viseltem. Szeretem. Tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

balazskrisztii

2017. október 24.

Az egyik nagy visszatérő a parfümök között, pár év kihagyàs után úgy lelkesedem érte, mintha először használnám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

3366

2017. június 2.

Én személy szerint az illatot nem tudom körül írni, hogy virágos vagy édes vagy milyen, mert nagyon ritkán szoktam váltogatni a parfümjeimet, ugyanis sok idő, mire találok egyet, ami tetszik, így nem vagyok parfüm-szakértő.
Ezt az illatot egyébként egy barátnőm ajánlotta anno, aki drogériában dolgozik. Ez jópár évvel ezelőtt volt és azóta is ezt használom, télen-nyáron, hiszen annnnnyira imádom!
Eléggé karakteres ahhoz, hogy engem képviseljen, nem túl kislányosan édes, elegáns, nekem totál bejött!
Próbáltam az EDT változatát is, de az nem tartós annyira, úgyhogy nem is próbálkoztam tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)