Gucci

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Fejjegyek: fekete szeder,rózsabors

Szívjegyek: bolgár rózsa, cypress, citromfű

Alapjegyek: indiai pacsuli, ámbra

Ár: 12500 , Eladó: viragder
Állapot: több mint 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: rugalmas vagyok, de foxpost célszerű
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 90ml
Ár: 13000 , Eladó: TDZS
Állapot: Pàr fújàs hiányzik, Helyszín: Budaörs, fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

zsanika921222

2020. június 19.

Kövezzetek meg, de szerintem ez az illat szenzációs, egyedi, nem mindennapi, már-már az unisex kategóriát súrolja.
Ha ezt használom, mindig mindenki kérdezi, hogy milyen parfüm van rajtam.
Egy ideig nagyon erősnek tűnik, de szépen kibontakozik.
Azoknak ajánlom, akik szeretik a feltűnő illatokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Ha ezt használom, mindig mindenki kérdezi, hogy milyen parfüm van rajtam.
Egy ideig nagyon erősnek tűnik, de szépen kibontakozik.
Azoknak ajánlom, akik szeretik a feltűnő illatokat. :)

Ppani

2020. február 15.

Imádom a bogyós gyümölcsös illatokat, így, mikor papírcsíkra fújva megéreztem a szedret, kislányos ujjongással, ide vele a csuklómra is. Háát, nem kellett volna. A kezdeti finom illat hamar tovaszállt és egy számomra szúrós, szintetikus illat maradt. Nekem egy az egyben Sisley Soir de lune, kicsit enyhébb verzióban, amivel engem vallatni lehetne. Sajnos piszkosul tartós, csak ezért és a jó indításért jár a 2⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

kepviselofank

2020. január 25.

up: pontosan egy hónapja írtam róla, azóta is keresem az illatot, ami a nyomába érhet. sok minden tetszik is, de ha bárki megkérdezné, melyik parfüm vagyok én, gondolkodás nélkül rávágnám, hogy Ő. onnan is tudom, hogy bárki bármit mond rá, nem tudok meginogni vele kapcsolatban, pedig sokszor érik negatív kritikák, nem érdekel. ha parfümériában járok, sokszor fújok azért ebből is egyet a papírcsíkra, hiába van otthon is- hazafele is szagolgatom... lehet, hogy egy kicsit már beteges a rajongás. :D

ritkán találok olyan parfümöt, ami igazán tetszik, de ez teljesen telitalálat. anyukám szerint kifejezetten büdös, barátnőm szerint fiús, én viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Moncheechee

2019. december 25.

Kinek nem ajánlom: 35 alatt, azoknak, akik nem szeretik a rózsás, édeskés, nagyon elegáns és alkalmi illatokat. Én viszont ezek közül egyik kategóriába sem tartozom. Tényleg az egyik legegyedibb illat az utóbbi évek kommersz tucatszagai között. Jó ideje keresek már egy ilyet; eredetileg Dune rajongó vagyok, és noha az is maradok, ő is az alternatívák között marad, mivel a Dune már megfizethetetlenül drága, és sok helyen hiánycikk is. Nagyon szerettem a Rush 1-et, de sajnos kiöregedtem belőle. Az Absolute Guilty-ről az angol arisztokrata hölgyek jutnak az eszembe, és az elegáns társasági események. Egy hibája van: rajtam egyáltalán nem tartós, pedig több üzletben is fújkáltam magam, és amit rendeltem, azt sem érzem 2-3 óra elteltével. De szép darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

racheldawes

2019. július 31.

Mintában kaptam a Douglas rendelésemhez. Tartóssága ellenére nem illik hozzám, úgy érzem, túl fiatal vagyok még ahhoz az illatvilághoz, amit ez a parfüm képvisel, és amúgy sem szeretem ezeket a "szúrósabb", fűszeres, kissé maszkulin illatokat. Talán ősszel vagy télen kevésbé érezném tolakodónak (nekem egyértelműen téli illat), mindenesetre nem hozta meg a kedvemet a megvásárlásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

ivor

2019. június 25.

Én leginkább a rózsaborsot érzem magamon belőle amit imádok, főleg ilyenkor nyáron, nagyon frissítő érzés hordani ezt a jó kis, eleinte fanyar, fűszeres, majd puhábbá szelidülő illatot.
Amióta megvan- köszönöm az eladójának- nincs is kedvem mást magamra fújni, ami nálam nagy szó, mert mindenkiből kiábrádulok kb. egy hét alatt. De ez egy hosszútávú kapcsolat lesz, már látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

tiinanemeth

2019. június 7.

A kedvenc illatom már hónapok óta. Rajtam is inkább gyümölcsös, szedres illatú főleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

havana74

2019. május 24.

""Jószagú málnabokor""
Az utóbbi 10 év felhozatalából a nekem leginkább tetsző illat, kifújástól leszáradásig hibátlan, tartóssága reggeltől estig bírja, szilázsa sem csekély. Erdei gyümölcsök pacsulis csavarral megbolondítva cukrosság nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

""Jószagú málnabokor""

Vaslady

2019. március 23.

Ez a parfüm egy mély pacsulis illat,de cseppet sem unalmas.
Rajtam is a szeder és a rózsa a domináns jegy a pacsuli mellett.
A téli hónapokban tudnám viselni.
Készülőben a beszerzése :-D.
A gucci azt hiszem jó irányba halad,mert már a guilty sorozat is a kedvencem,bár még a fekete szinű Guilty black pour femme,még nincs beszerezve csak mintában.
Aztán jött a bloom,ami nem hozott számomra kéjes érzést,hogy azonnal a parfümériába rohanjak vásárolni.
De a Nettare! a legfiatalabb kistesó,nálam is áttörte a gátat,és mindent elsöprő erővel felugrott a kivánság listám elejére,tavaszi illatnak(remlem lesz jövőre tavasz,nem úgy,mint idén).
Szeretem a gucci illatok zömét,és ők is szeretik a bőrömet :).
5 csillagocskát tudok adni :)
2019.03.23
Ma újra teszteltem,és ez egyszerűen szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Ez a parfüm egy mély pacsulis illat,de cseppet sem unalmas.
Rajtam is a szeder és a rózsa a domináns jegy a pacsuli mellett.
A téli hónapokban tudnám viselni.
Készülőben a beszerzése :-D.
Szeretem a gucci illatok zömét,és ők is szeretik a bőrömet :).
5 csillagocskát tudok adni :)
2019.03.23
Ma újra teszteltem,és ez egyszerűen szerelem!

BlindedByLipstick

2019. február 20.

Unokahúgom használja, és már én is azon gondolkodom, hogy veszek egy üveggel különlegesebb alkalmakra. Fantasztikus illat, ami kellemesen lengi körbe viselőjét: erős és sokáig tart, de nem fullasztja az embert. Határozottan komoly parfüm, nem a sarki kisboltba leugrós, még munkahelyre sem szívesen fújnám. A Bloom után kellemeset csalódtam benne, nem gondoltam volna, hogy ennyire rabul tud ejteni egy Gucci. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.