Gucci

Ár:   29 090 Ft és 38 010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 9.

Ár:   29 090 Ft és 38 010 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Illatcsalád: ciprus - virágos

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, vizes jegyek, málna, nárcisz

Szívjegyek: ibolya, sambac jázmin, virágszirmok

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, borostyán

Gucci Guilty Love Edition 90ML
Ár: 15.000Ft , Eladó: account001
Állapot: Szó szerinti 1 fújás hiányzik belőle , Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után foxi, postán maradó

6vilag

2021. július 25.

Nem szoktam leemelni a Gucci parfümöket a polcról, csak nagyon ritkán, de valamiért kivételt tettem ezzel. Isteni volt elsőre. Aztán nem hagyott nyugodni, és ha tehettem, mindíg beugrottam a Müller-be megszagolgatni. Utána olvasván, látom, hogy a nagyszerű "orr" volt a tervezője, Alberto Morillas. Hát ez sok mindent megmagyaráz, hogy miért is tetszik nekem, nagyon szeretem az illatait.
Itt tökéletesre ötvözte a púderes, a vizes és a virágos jegyeket, onyan mint egy szonáta. Nagy kedvencem a vizes jegyek, és itt szépen keverednek a virágokkal. Rajtam kevésbé púderes és nem túl édes, inkább frissnek mondanám.
Próba után beléptem egy boltba, és az eladót szinte fel kellett mosni, annyira tetszett neki rajtam. Azért érdekes a reakciója, mert azt sem tudta, hogy mi ez. Teljesen ismeretlenűl imádta rajtam, úgy, hogy nem befolyásolta semmi a világon, sem a márka, sem a tervező, sem az ár, sem másnak a véleménye. Csak tisztán az illatot értékelte, és ez csodálatos.
Ha nem lenne most nálam túlkínálat parfümből, megvenném, de vezeklek. Várni már megtanultam, majd ha elfogy valamelyik, csak akkor vásárolok újat. Nem szeretem, ha túl sok van, amert akkor úgyis csak hanyagolnám valamelyiket.
Ismét egy tökéletes alkotás a mestertől, csakis 5 csillag.
Tavaszi hűs idő volt, amikor ismerkedni kezdtünk, akkor is nagyon jól teljesített, a meleg sem ártott neki, de persze ilyenkor talán nem annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

Ismét egy tökéletes alkotás a mestertől, csakis 5 csillag.

tillisilli

2021. június 1.

Ajándékba kaptam (Valentin napra asszem), de elég jó találat volt, mondhatni rizikómentes középút: nem túl fejbevágós, nem túl édes, egyik illatjegyre sem mondanám, hogy dominálna a többi felett.

Egy kellemes könnyed, inkább friss, de mégis virágos parfüm. Lehet bátran locsolni, nehéz túladagolni. Én nem érzem púderesnek később sem. Az elején érzek benne ánizst, de ez nyilván illúzió.

Mindennapi viseletre jó, télen-nyáron, és senki sem fog belefulladni (se a viselője, se a környezet). Amiért nekem semmiképpen nem 5 csillag: túl átlagosnak érzem.

A "guilty" elnevezés alapján valami fülledtebbet képzelnék. Ha szerelemről van szó, ez valami ártatlan és mit sem sejtő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Bridge29

2021. május 25.

Rajtam szuper kellemes púder illata van . viszont sajnos túl van árazva csak azért nem vettem meg. Ha megkapnám elhasznalnam ,de én nem venném meg. Vannak ennél kedvesebb illatok is számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

Kedves, édes, lágy és szép. A szerelemről szól, de annak minden fájdalma nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

floracska6

2020. november 19.

Alapjáraton nem vagyok oda a Gucci illatokért de a Guilty pour femme sorozat tetszik! Az eddig - szerintem - harsányan erős, nekem kicsit giccses illatokat alkotó divatház végre egy jó irányba kezd elmozdulni, köszönhető ez Alberto Morillasnak is aki ezt és az Absoulute pour femme-t megálmondta.
Ez az illat igazi mestermű, a nagyon határozottan púderes kategóriából. Nekem az Absolute jobban a világom mert picit unisex, itt viszont nem kérdés hogy egy határozottan nőies illatról van szó.
Annak ellenére, hogy hozzám nem illik mert túl púderes, nagyon tetszik, minőségi, egyedi illat, sokkal jobb mint az előző tucatillatok a divatháztól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

GNóri

2020. szeptember 4.

Könnyed, púderes illat, friss virágos alapon, drogériás fronton minőségi, ugyanakkor összességében annyira nem kiemelkedő. Finom, tartós, nagyon nőies, rajtam kicsit a Citizen Queen-re emlékeztet, csak nem annyira émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

abodri

2020. augusztus 16.

Nagyon finom, abszolút nem tolakodó, nőies, kellemes parfüm. Ezt is - mint a Gucci Guilty Absolute - bármikor lehet viselni véleményem szerint. Nem tudom évszakhoz, napszakhoz, ruhához kötni. A felsorolt összetevők alapján azt gondolhatnánk, milyen összetett és bonyolult illat. Hát nem az. Egyszerű, tiszta, lágy púderes illat. Rajtam kimondottan tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Frufru3

2020. március 3.

Egy eladó hölgy ezt is ajánlotta nekem,amikor mondtam,hogy virágos illatot keresek. Papírcsíkon sajnos nem tud maradandó nyomot hagyni az emberben,kipróbáltam bőrön is.
Az illatjegyeket böngészve felcsigázott,sok számomra kedvelt jegy van benne. Nagyon kellemes krémes jellegű illatot érzek,nekem elsőre nagyon hasonló volt összhatásában a CK Eternity illatra. Édeskésebb,fiatalosabb,kellemes,de nem az a tipikus virágillatú parfüm,inkább nőies,púderes-krémes.
Viszont kb. 1 óra telt el kifújástól és alig érződik..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Viszont kb. 1 óra telt el kifújástól és alig érződik..

nyarigabi

2020. február 14.

Volt egy szív alakú illatos radírom gyermekkoromban, annak volt ilyen illata, úgyhogy a love stimmel. Kellemeske, egyik összetevője sem kiabál, erős hármas, vagy gyenge négyes, az üveg miatt legyen négy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Qwerty

2020. február 8.

Kellemes meglepetés. Egy könnyed klasszikus, amely megőrzi a méltóságát és nem lesz belőle vaníliás, édes pancs. Nem minden jegyet kedvelek benne, de szépen összesimulnak egy viselhető, elegáns illattá. Rajtam nagyon szép, egy pillanatig sem sok, vagy fullasztó. Az a kellemes tulajdonsága, ami pont viselhetővé teszi, egyben azt is jelenti, hogy nem túl markáns és jellegzetes illat, senki ne várja azt, hogy méterekről felismerik rajta.
Bőrön 2-3 óra, ezen már meg sem szabad lepődni (ennek én kifejezetten örülök, mert a saját imádott illataimba sem szeretem belefullasztani magam, máséba meg pláne nem).
Az ára miatt szerencse, hogy nem kívántam meg őrülten. Talán majd egyszer,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Az ára miatt szerencse, hogy nem kívántam meg őrülten. Talán majd egyszer,

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.