Gucci

Ár:   29 090 Ft és 38 010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 9.

Ár:   29 090 Ft és 38 010 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Illatcsalád: ciprus - virágos

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, vizes jegyek, málna, nárcisz

Szívjegyek: ibolya, sambac jázmin, virágszirmok

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, borostyán

Ár: 20000 , Eladó: tobelka
Állapot: 2x használtam, szinte teljesen teli van., Helyszín: Halimba, fizetés: Banki utalás után, postával küldöm

Frufru3

2020. március 3.

Egy eladó hölgy ezt is ajánlotta nekem,amikor mondtam,hogy virágos illatot keresek. Papírcsíkon sajnos nem tud maradandó nyomot hagyni az emberben,kipróbáltam bőrön is.
Az illatjegyeket böngészve felcsigázott,sok számomra kedvelt jegy van benne. Nagyon kellemes krémes jellegű illatot érzek,nekem elsőre nagyon hasonló volt összhatásában a CK Eternity illatra. Édeskésebb,fiatalosabb,kellemes,de nem az a tipikus virágillatú parfüm,inkább nőies,púderes-krémes.
Viszont kb. 1 óra telt el kifújástól és alig érződik..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Viszont kb. 1 óra telt el kifújástól és alig érződik..

nyarigabi

2020. február 14.

Volt egy szív alakú illatos radírom gyermekkoromban, annak volt ilyen illata, úgyhogy a love stimmel. Kellemeske, egyik összetevője sem kiabál, erős hármas, vagy gyenge négyes, az üveg miatt legyen négy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Qwerty

2020. február 8.

Kellemes meglepetés. Egy könnyed klasszikus, amely megőrzi a méltóságát és nem lesz belőle vaníliás, édes pancs. Nem minden jegyet kedvelek benne, de szépen összesimulnak egy viselhető, elegáns illattá. Rajtam nagyon szép, egy pillanatig sem sok, vagy fullasztó. Az a kellemes tulajdonsága, ami pont viselhetővé teszi, egyben azt is jelenti, hogy nem túl markáns és jellegzetes illat, senki ne várja azt, hogy méterekről felismerik rajta.
Bőrön 2-3 óra, ezen már meg sem szabad lepődni (ennek én kifejezetten örülök, mert a saját imádott illataimba sem szeretem belefullasztani magam, máséba meg pláne nem).
Az ára miatt szerencse, hogy nem kívántam meg őrülten. Talán majd egyszer,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Az ára miatt szerencse, hogy nem kívántam meg őrülten. Talán majd egyszer,

skin

2020. február 7.

Rajtam savanyú mosópor ,és nagyon sajnálom. Pedig az első öt perc tetszik ,de ami utána következik az konkrétan büdös és lemosásért kiált. Enyhén még a fogorvosi rendelő szagára is emlékeztet. Nagyon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Vaslady

2020. február 1.

Az van,hogy én aztán szeretem a gucci illatokat,persze van amivel ki lehet kergetni a világból(Rush),de azt meg el tudom fogani,hogy valakinek a bőréhez,a személyiségéhez az áll a legközelebb,és ...ja! nagyon különleges illat.
Szivem csücske a Guilty sorozat,az intense változat évek óta van itthon 2013-tól folyamatosan,még mindig szeretem :).
A sima guiltyt is,és az új arany üvegeset is,az már fel van irva a megvenni listára.
Na ez a 3 illat nagyon hasonlit egymásra,le sem tagadhatnák egymást,hogy tesók.
A fekete batman :-D kinézetű tesójuk a maga bogyós gyümölcseivel,más a gyümölcsös kategóriát gyarapitja(szerintem),mig ezek a tesók inkább virágosak.
Ez az illat...pedig nem tudom mitól guilty...de senkire sem hasonlit,zabigyerek a maga mondján,egy kis rút kiskacsa,a szépségek között...na de várjunk csak!
Most ha költő lennék,és szépeket tudnék kirni,akkor én Őt:....kincsnek nevezném,fénynek az éjszakában,lámpásnak a sötétségben....
Ha költő lennék,de nem vagyok.
Az illat csodaszép,különleges,egyedi(ez fontos).
Rajongva szeretném tavasszal,a ködös őszben,a téli hóhullásban.
Bőr tesztelés még várható,kiváncsi vagyok rajtam hogy fog viselkedni.
Pár óra múlva...igen megvan neki az a bizonyos gucci alap,ami a gulity sorozatot jellemzi,és mégis teljesen már karakter.
100 csillag.
Egyediség egyéniségeknek..persze csak annak aki úgy tud rajongani érte mint én :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Na ez a 3 illat nagyon hasonlit egymásra,le sem tagadhatnák egymást,hogy tesók.
Ha költő lennék,de nem vagyok.
Az illat csodaszép,különleges,egyedi(ez fontos).
Rajongva szeretném tavasszal,a ködös őszben,a téli hóhullásban.
Bőr tesztelés még várható,kiváncsi vagyok rajtam hogy fog viselkedni.
100 csillag.

zsebibaba

2020. január 26.

Ma volt az első találkozásunk:) Imádom....egész nap a csuklómat szagolgattam. Nagyon finom pihe-puha illat, tavaszra pont ideális. Jobban tetszik, mint az "anyukája", míg az számomra egy édes tucatillat, a "Love" sokkal különlegesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 26.

nyuszo

2020. január 25.

Nagyon tetszik az üvege, de az illat olyan kis semmilyen.
Bőrre fújva nem tart tovább 2 óránál.
Nem győzött meg, pedig ennek az üvegnek még helyet szorítottam volna a gyűjteményemben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Nagyon tetszik az üvege, de az illat olyan kis semmilyen.
Bőrre fújva nem tart tovább 2 óránál.

googles

2020. január 19.

Nekem a Guilty tobb valtozata is bejott es meglepo modon ez a sokadik kulonosen tetszik egyelore. Konnyedebb es tavasziasabb, mint az alap. Kellemes es szivesen megszereznem uvegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.