Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Gucci Pour Homme férfi parfüm hasonló mint az elődje. Érzékies, harmonikus. Az alapjegyben érezhető a fehér pézsma lágysága, az olivafa és a dohánylevelek férfias árnyalata.

Karakteres, édeskés fás illatvilág, de mégis puderes, lágy vonulat. Elegáns férfias, nem túl hivalkodó illat.

Összetevők: gyömbér, fehérbors, babér, papíruszfa, orris, vetivérfű, mirtusz, dohánylevél, fehér pézsma, olivafa

Ár: 1400 Ft, 2200 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
GUCCI Pour Homme II fújósok
Ár: 1400 Ft, 2200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Timi8

2018. december 30.

Update: az előző véleményem 2015-ös, akkor lett belőle először karácsonyi ajándék, idén pedig másodszorra is, és továbbra is telitalálat :))) Annyira de annyira bevált Lacimnak
télre-nyárra, hogy az augusztusi esküvőnkre is ezt az illatot választotta magának. Kizáròlag alkalomra használja egyébként, (min.inges, csinibb viselethez) visszafogottabb, de kifejezetten elegáns parfüm. Abszolùt nem hivalkodò, nem arcbamászòs, de ìgy is rengetegen megérzik, dìcsérik rajta. Pikáns, fás, friss-fűszeres, rendkìvül igènyes illat. Imádnivalò!

Ùùù, el is felejtettem, hogy tulajdonképpen fűszeres férfiillat kategòriában nekem ez a kedvencem!!! Én fahéjasnak (tudom, hogy ez nincs benne), gyömbéresen pikánsnak, lágyan édeskésnek érzem, finoman előjön a pézsma is. Elegáns, lehengerlő de nem tolakodò! Sexy ;) Karácsonyi ajinak épp tökéletes is lenne!!! Azért megillatoltatom a párommal is, nem volna hátrány ha neki is tetszene!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Andras91

2017. december 17.

Egyik legjobb illat.Sajnos nem túl tartós ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Egyik legjobb illat.Sajnos nem túl tartós ezért csak 4 csillag

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Imádtam az elődjét is, és ez is nagyon jó. A régi volt az igazi, de ez is nagyot szól. :) Különleges csajozós parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

anitram

2016. június 30.

Ha valaki olyan illatot keres, ami nem jön minden második férfin szembe az utcán, és nem az a jól megszokott erős, szúrós, már-már büdös és elcsépelt illat - tudjátok.... akkor ez remek választás. Össze nem hasonlítható, nagyon különleges, elegáns, határozott illat, amit mindenki dicsér. :) A párom használ ilyet, és nagyon szeretem rajta. Én még szegfűszeget is érzek benne. Két hártánya van, hogy Magyarországon egyre ritkábban lehet kapni, és hogy lehetne egy kicsit tartósabb. Ettől függetlenül akár 10*-ot is adnék neki. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Mestermű. Ezen az illaton még érződik Tom Ford keze munkája. Lenyűgöző friss és férfias. A tea illatjegy nagyon érződik benne. Nem egyszerű hozzájutni ma már sajnos de minden pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Ginus

2015. november 9.

Páromnak vettem 2 éve karácsonyra. Egy haverjának volt ilyen parfümje, és onnan tudtuk, hogy ez a "kell-kategória". Nah szóval... a tartósságával voltak problémák. A haverja példánya erős és tartós volt. A páromé is tartós volt, de közel sem annyira. (Én parfümériában vettem, de nem a Müllerben vagy Douglasben). Szóval honnan kellene parfümöt vennünk, ahol biztosan tartós is lesz az illat (és itt a parfümökről összességében beszélek). Előre is köszönöm a segítségeteket!

A parfüm még így is a legfinomabb férfi illat, amit valaha szagoltam. Édes, kifinomult, elegáns! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Hellcall666

2015. május 19.

Nagyon kellemes nózibamászó illat,azon férfiak számára,akik valahol igényesek,és nem azok számára akik otthon ülnek pecsétes polóban,sörrel a kezükben és meccset néznek,azok felejtsék el!
Üdesége és frissessége meghálálja viselőjének amíg tart,mert sajnos tényleg nem valami tartós...többször spriccelős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

jean baptiste

2014. szeptember 19.

Ehhez a parfümhöz minimum egy ing kell..... Másképp nem megy. Nincs értelme......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

Kezdetben nem bírtam, van benne egy jegy, amitől vagy hányingerem lett vagy pedig a fejem fájdult meg. mára ez elmúlt. csak netről rendelhető, parfümériából szinte eltűnt. egy tusfürdőm volt ilyen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

mrs.criss

2014. február 28.

azt hiszem ez az egyik leginkább eltalált férfi parfüm!!én imádom, ha megérzem vhol görcsbe rándul a gyomrom, gyorsabban ver a szívem...egyszerre fűszeres,fás és még édes is, visszafogott, de mégsem hagyja,h figyelmen kívül maradjon!!sajnos azonban férfi kell hozzá, kis és közepes fiúkon nem túl hihető,sőt nevetséges..
és nem utolsó sorban, nem jön szembe minden utcasarkon,igazán különleges tudott maradni,aminek én nagyon örülök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.