Best of Beauty 2019

Guerlain

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: citrusos-friss

Fejjegyek: calabriai bergamott, keserűnarancs

Szív jegyek: kardamom, gyömbér

Alapjegyek: fás jegyek, fehér pézsma

6vilag

2019. június 25.

Ezért a parfümért nem lett volna szabad ilyen sok pénzt adni. Rajtam kb 10 perc múlva már semmilyen "élményt " nem nyújt. Ajándékba kaptam, felfújtam vagy 5-6-ot és kb. megajándékozott a semmi élményével. Igaz hidegben próbáltam, esett is, de ez botrányos. Oh, nagyon sajnálom, ennyiért vettem volna akár két nagyon tuttit is. Úgy érzem, szerelem soha nem lesz ebből. Két csillag a nevének szól, ami ez esetben nem volt kötelezett semmire.
Eljött az idő, hogy újra elővettem. Ma ebben mentem dolgozni, locsoltam bőven, hogy valamit érezzek is belőle. Érdekes, hogy én csak hűs, fás, kissé távolságtartó illatot érzem benne. Kolléganőmnek, aki imádja az édes illatokat /na, ez nem az!/ kifejezetten tetszett. Azt mondta tenger illata van......Ő még délben is érezte, amikor én már azt hittem, csak én érzem /vagy én sem/, ha nagyon szagolgatom magamat. Na, egye fene, adok neki még egy csillagot, ha nekem nem is annyira, de legalább a környezetemnek tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Mokusch

2019. március 11.

Parfümről sajnos nehéz objektív véleményt írni, mert mindenkinek más tetszik. De meg kell védenem.
Nekem ez eddigi életem talán legjobb illatélménye. Vásárlás előtt napokig visszajártam a parfümériába tesztelni és minden nap ugyanúgy tetszett. Talán tényleg van a lecsengésében egy kis maszkulin felhang, de én a pasis illatokat mindig is szerettem, képes vagyok férfi parfümöt is magamra fújni, hisz úgyis átalakul. Na de a lényeg, hogy ennek az elején a fantasztikus bergamottos citrusosság, és később a kicsit fanyar citrusos-virágos, a végén már-már krémesen lágy illat is nagyon nagyon tetszik. Eddig az egyetlen parfüm aminek az illatát folyamatosan érzem magamon, órákon keresztül. Biztos hogy egész tavasszal és nyáron ez lesz rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

pomme

2018. október 21.

Keserű limehéj meg savanyú lime illat, semmi mást nem érzek. Se gyömbér, se kardamom :( Pedig utóbbi kettő miatt érdekelt. Lányoknak nem ajánlom egy kicsit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Eria

2018. április 18.

Legutóbbi vásárlásnál mintaként kaptam. A minta kicsit igénytelen fehér müanyagban van, és nem is jó a szórófeje, de boldogulok vele.
Soha nem szerettem a cukorkás sütis csömör illatokat, és nem sok volt, ami megfogott. Kellemes illat akadt jópár, de szívdobogtató nagy bumm az csak kevés.
Ez viszont addiktív. Imádom az illatát. Ne dőljetek be a nevének, nagyon más.
Elsőre főleg kesernyés és fanyar, talán ezért érzitek sokan férfiasnak, de utána és már e fanyarság alatt is, ott van egy nőiesen tiszta fuvallat. Nem szirupos, de fényes. Nem hercegnős kislány, de nő.
Nem nagyon kaptam visszajelzést még arról, hogy másoknak milyen ha viselem, a páromon sem volt alkalmam tesztelni, hogy milyennek találja, de igazán nem is érdekel a külső visszajelzés, mert ez nekem egy pozitív, energetikus aromafürdő és nagyszerü viselet. Jó kedvre derít és feltölt, ahogyan azt a citrusfélék teszik.
Nagyon tartós, de a kezdeti intenzitás után finom nőiessé, lággyá szelidül.
Sokallom az árát és örülnék ha kisebb kiszerelésben is lenne, mégis ugy érzem ebből kell még, szóval venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Ez viszont addiktív. Imádom az illatát. Ne dőljetek be a nevének, nagyon más.
Nagyon tartós, de a kezdeti intenzitás után finom nőiessé, lággyá szelidül.

Piri11

2018. április 1.

Ehhh, mehhhh ..., nagyon nem. Sajnos nagyon nem működik rajtam.
Igaza van Donna-nak, valóban pasis illat. A nyitása engem a párom egyik Oriflame-s illatára emlékeztet. Ő pasiból van, így én nem szeretnék ilyen "illatban" tetszelegni :(
Nem várom meg a leszáradását ... 1*
Lemostam jó alaposan szappan, de nagyon ragaszkodik, még mindig itt virít rajtam. Szóval, aki tartós, bergamott-os, friss, pasis illatot szeretne, ne habozzon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 1.

Ehhh, mehhhh ..., nagyon nem. Sajnos nagyon nem működik rajtam.
Nem várom meg a leszáradását ... 1*

Donna

2017. április 23.

Ez is egy olyan parfüm, amit a fantázianeve miatt látatlanba megvennék. Olaszország, Calabria, zamatos citromligetek..alig vártam hogy megszagolhassam. A nyitás üdítő, de hamar kezdem érezni, hogy ez bizony inkább pasis illat. Még, hogy a férjem velem volt, különben magyarázkodhattam volna ha hazaérek :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

szeliger

2017. április 15.

Szuper friss bergamot, nagyon üde, vibráló nyári illat. Az első fél-egy óra dominálóan citrusosan telik, aztán rajtam a fás jegyek felerősödnek és az illat elhúz borotvahabos, maszkulin irányba. Ezt igazán sajnálom, mert a parfüm induló szakasza nagyon tetszik. Szidják a tartósságát, én inkább megvédem, mert hat-hét óra múlva ugyanúgy ott ül a bőrön, a szárazabb illatjegyei igencsak ragaszkodóak.
Úgy hírlik, hogy a Limon Verde megszüntetésével felmerülő hézagot próbálták ezzel az illattal betömni. Ha engem is megkérdeztek volna, akkor inkább a Limon Verde mellett szavazok, annak a nőiesebb, krémesebb jellege jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)