Guerlain

Ár:   27 800 Ft és 43 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 15.

Ár:   27 800 Ft és 43 990 Ft

Szívjegyek: frézia, kókusz

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab

Isabel Dorroisné Reve de Bahia edt
Ár: 13.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.
Fújós Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT
Ár: 3200,-/10 ml 1900,-/5 ml +pk , Eladó: zsocinger
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből , Helyszín: Heves, fizetés: Postán maradóként vagy a vevő felelőssére sima elsőbbségi levélként

karli

2021. november 9.

Kifújás után rögtön zöld fűszeres, valaki lentebb írta, hogy kapor, és tényleg. Az én bőrömön nagyon hamar előjön a kókusz, és marad is végig, nekem sajnos ez édes is. Valami sokkal frissítőbbre számítottam. Pár óra múltán olyan, mint egy jobb kókuszos tusfürdő.
Viszont nekem tök furcsa, hogy ezeknél az Aqua Allegoriáknál sokan írják, hogy nem tartós, rajtam eddig amit kipróbáltam mind kitartott estig, és én magamon még másnap is érzem, nem tudom ez mitől függhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

Elkofen

2021. augusztus 30.

Kifejezetten könnyű kis nyári parfüm gyenge sillage-val. Nem egy erős orrba vágó illat és inkább csak meghúzódik a háttérben. Valóban nem az a jellegzetes édes, bounty-s kókusz aroma. Egyáltalán nem émelyítő és nem tolakodó. Érdekes kompozíció.
Friss, vizes, kókuszos és virágos illat is egyben. Rajtam kókusz nyitánnyal indít és utána egy nagyon vizes, virágos aromába megy át. Ez már kevésbé tetszett magamon. Az üvege csodás. A szép halványkék üveg az arany díszítéssel klasszul el lett találva és nagyon csábító. Bár kellemes és finom az illat nem estem hasra tőle, így eladtam itt a krémmánián.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

zsocinger

2021. augusztus 19.

Ez egy érdekes, nem kifejezetten édes, inkább kicsit száraz, nagyon kókuszos illat, mégis valahogy csak a nyaralás alatt tudom magamon elképzelni. A Balatonnál vagy a tengerparton szívesen fogom magamra fújni, de ha elhasználom a fújóst, amiben kaptam, nem fogok többet venni. Elég tartós az AA többi darabjához képest.

Update: Nos, tévedtem. Annyira rácsavarodtam erre az illatra, hogy be kellett szereznem egy egész üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

vadbarack

2021. május 6.

Jojo es Pacsalia teljesen hozza az eleterzest es hasonloan latom ahogy korbeirtak, szuper ez a kis cucc..... Friss, nem nyalasan edes, nem muanyag hatast kelt hanem termeszetes, kremes megsem emelyito. Megerzed es jokedved lesz tole, kicsit husito fuvallat hatasa is van nekem, de tenyleg mint valami frissito kokuszviz. A Guerlain Aqua Allegoria kincsei egyebkent is csodasak, majdnem mindannyian. Nem veletlenul keresik itt is, hirdetes szintjen is :)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Jojo

2021. május 5.

Imádom! Ha egy szót kellene mondani, ami eszembe jut róla az a nyugalom lenne. Amikor megérzem az illatát valahogy pozitív, megnyugtató érzés tölt el, annyira klassz kedvem lesz tőle. Trópusi, de nem az édes kókuszos, mégis kellemes, természetes, harmonikus. Én szeretem az édes illatokat, édes-krémes kókusz illatot kerestem, amikor erre rátaláltam. Első fújásra szerelem lett, bár nem vettem meg akkor, mert ugye nem ez volt a cél. De később, amikor parfümériában jártam, mindig fújtam belőle, hogy aznap szagolgathassam és pár ilyen alkalom után rájöttem, hogy nekem ez kell otthonra is. :)
Estére már nem érzem magamon, de kora délutánig simán bírja, akkor kell újrafújnom. Ehhez képest valóban drága, de lesem az akciókat, hogy be tudjak tárazni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

mariann33

2021. március 22.

Ez teljesen más típusú kókuszos illat mint a "megszokott"édes már-már autóillatosító jelleg,amit én még ott sem bírok elviselni hányinger nélkül!
Ez tényleg "fizz",nem is dominál a kókusz,inkább csak hozzájárul az összhanghoz.
Én abszolút az hittem amikor először éreztem,hogy Balenciaga B.-t szagolok,olyanom volt többször is,ismerem jól,és ez nagyon hasonlít rá.
Tartóssága nyilvánvaló..már a kiszerelésből is lehet gondolni hogy ez a Guerlain-sorozat nagyon újrafújkálós,ez sajnálatos,mert testpermetért azért drága:(
Mindentől eltekintve az illat az nagyon finom,talán kókusz kedvelőknek nem is lesz nyerő,mert tényleg teljesen más arcát mutatja be a kókusznak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

nyarigabi

2020. július 16.

Rajtam ez bizony egy az egyben kapor, amit egyébként szeretek, de azért parfümként nem hordanám....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

pacsalia

2020. június 24.

Zöldes, kókuszos, friss illat. Nem találkoztam még édes vaníliás-fás-kókuszos illatokon kívül másfajta kókusszal, de ez tényleg egészen más. Ès mégis finom! Nem tudom milyen az éretlen, zöld kókuszdió illata, de pontosan így képzelem el. Frissítő, vizes, roppanós, minimálisan édeskés, a bounty-s kókuszillathoz szinte semmi köze sincs.
Valami virágot is érzek, meg valóban citrusos is picit. De semmiből sincs túl sok vagy túl kevés benne, ezért nem igazán érezni ki külön külön az összetevőket. Rajtam valszeg tartós is lesz, reggel 7-kor felfújtam és most mindjárt 11 és pontosan ugyanúgy érzem. Jó kis frissítő lesz nyárra strandra vagy nyaralásra =) De szimpla melós szürke hétköznapokra is szívesen fújkálom majd, mert igazán feldobja a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Szaszmancs

2020. június 22.

“Látatlanban” vettem itt egy kedves krémmániástól, az allegoria család szerelmeseként gondoltam nem csalódhatok, de csak félig lett igazam. Az illat tetszik, bár elsőre meglepett, nem egy szokványos kókusz illat, friss, vizes, különleges, jellegzetes allegoriás mellékzöngével. Talán nem annyira illik hozzám, mint az eddig próbált tesói, de a legnagyobb baj a tartósságával van. Vagy nagyon hamar hozzászoktam, van tényleg extra gyorsan elillan, de míg a társai napközben is meg-megcsapnak és utánam szagolnak az emberek, olykor meg is dicsének vagy megkérdezik mit használok, addig ez totálisan meghúzódik a háttérben úgy a környezetem, mind a saját bánatomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Ferita

2020. március 8.

Minden illatot ki kell próbàlnom ami kókuszos. Ebből csak egy fújóst vettem és egyenlőre nem tudom kell e nekem üvegében. Ennek az az egyetlen oka,hogy rajtam minden más illatjegye(pl frézia) jobban érvényesül,mint a kókusz. Nem rossz maga az illat.Szeretem ami szantálos,tonkás,de most valahogy megint a kókuszos illatok kerülnek előtérbe. Azért még nem vetettem el 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.