Guerlain

Ár:   23 990 Ft és 43 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   23 990 Ft és 43 990 Ft

Szívjegyek: frézia, kókusz

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT - fújósok
Ár: 1500Ft / 2200Ft / 3700Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
silence

UPDATE:
2019. december 14.
Nemcsak nyári szerelem-illat volt, most télen is, továbbra is hatalmas kedvenc!
Meglepődtem én magam is, hogy ez a parfüm milyen fantasztikusan teljesít fogcsikorgató hidegben is!
Nyáron tipikus, hűsítő nyári frissítőként hatott, most pedig egészen más arcát mutatja. Ilyenkor tudnak igazán kibontakozni a kókuszos - szantálos - tonkababos édes illatjegyek, viszont úgy édesiti meg a mindennapjaimat, hogy közben nem válik szirupossá (mint a most divatos téli illatok), mert közben elő-előtör belőle az a plusz, ami ad egy leheletnyi friss pikantériát neki....
Juuuuj, nagggyyyyon imádom!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎
Már a második 75 ml-emet fogyasztom, de soha nem fogom megunni! Fel kell tankolnom belőle!!!

2019. július 8.
Jövök megerősíteni a rajongótábort, és felfelé billenteni a mérleget a csillagok számát tekintve.
Megerősíteném Cloudberry-t, mert szerintem is egy zseniális alkotás ez az illat, hatalmas a szerelem nálam is! Isteni finom frissítő, a legtökéletesebb kánikulaillat!
Most, hogy forró napok tombolnak, őt használom legszívesebben a Flora Cherrysia-val felváltva.
A nagy melegben nem tudom elviselni az amúgy imádott édes illataimat, ez pedig egy igazi nyári üdítő frissesség!
Az illatjegyei tökéletes arányban vannak összerakva, a bergamott és a gyümis jegyek megadják neki a hűvös gyümölcsösséget, a frézia a könnyed virágillatot, a szantál és a tonkabab pedig a hosszan tartó krémes alapillatot. A kókusz isteni benne mindvégig (a kifújástól a leszáradásig), mert abszolút nem cukrosan ragadós, kókuszos süti illattá válik, hanem csak kellően pikánssá varázsolja, izgalmasságot ad az egyébként friss, vizes tengerillatnak...
Én ugyan imádom a Womanity-t és a CSP Aqua Motu-t is, de ez a Coconut Fizz azoknak is beválhat, akik irtóznak ettől a vonaltól, mert nem annyira harsány, hivalkodó és figyelemfelkeltő, inkább csak szolidan körülölel és tisztán illatozik körülötted a nap folyamán.
A tartósságára nekem sem lehet panaszom, rajtam Aqua Allegoriákat megszégyenítő módon tartós, kb. 5 órát simán teljesít, így napi egyszeri frissítéssel egész napos kellemes illat vesz körül.
Sajnos nekem is csak Douglasban sikerült beszereznem elég húzós áron, de mivel sehol máshol nem jutottam hozzá és limitált kiadását tekintve attól tartottam, hogy lemaradok róla, így lecsaptam rá, amit abszolút nem bánok, mert egyik legkedvesebb nyári illatommá vált ❤︎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

UPDATE:
2019. december 14.
Nemcsak nyári szerelem-illat volt, most télen is, továbbra is hatalmas kedvenc!
Juuuuj, nagggyyyyon imádom!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎

2019. július 8.

krémparádé

2019. november 2.

Ismét fejet hajtok a Guerlain nagysága előtt. Számomra is azt jelenti ez a parfüm, amit a három előttem szólónak: egy nem geljl, természetes, finom, tengeres friss kókuszillat. Esküszöm, amint megszólal a bőrömön, instant nyár lesz homokkal, tengerparttal, napsütéssel, kókusszal. Mindezeket külön - külön és ugyanakkor egyszerre érzem benne és mindeközben valóban elegáns is. Ismét elmondható, hogy sikerült valami egyszerűt, de nagyszerűt alkotni. Eddig még soha nem találtam nekem tetsző kókuszos avagy naptejes illatot, nekem ezek a mumusaim közé tartoznak... De ez, ez egyszerűen Kell kategória, csak azt sajnálom, hogy lassan vége a nyárnak és csupán a tengeri nyaralás vége felé fedeztem fel őt, pedig ideális társam lett volna. Na de majd jövőre, addig hátha lennebb megy az ára😋.

UP: mire meg akartam venni, eltűnt az összes német parfümériából, online is csak a gyömbéres meg a cseresznyevirágos volt elérhető. Szerintem a különlegességének köszönhető. Beértem egy üveges maradékkal, de most megjelent a 4711 Aqua Colonia új triója és abból a Sunny Seaside of Zanzibar nagyon hasonlít rá, max kicsit édesebb és nem Guerlain minőség, de nagyon ott van, ráadásul töredék áron.🥥🌞🌊⛱️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

VickyV

2019. augusztus 24.

Update: tesóm szerint Womanity-s rajtam, ami azért érdekes, mert az viszont elég kókuszossá alakul mindig. Akárhogy is legyen, tetszik:)

Sosem gondoltam, hogy ezt fogom írni, de se naptej illata nincs rajtam, se kifejezetten kólusz:D
Isteni és tartós nagyon viszont, és első pillanatban megállapítottam, hogy egy nyári csavaros felerősített L'Artisan Caligna, amit érzek benne. Nem semmi. Nagyon érdekes, de könnyed illat helyett egy elég erőteljesen zöld illatot kaptam, és bejön☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Stellagems

2019. július 20.

Imádom a kókusz illatot, de parfumben eddig sosem tetszett. Gyakran túl édes,fullasztó, ez viszont itt a tökéletes kombináció. Pont elég benne a kókusz, de inkább friss, tengerparti szellő kokusszal, egy kis freziaval, leheletnyi gyumolccsel és minimális fával, fűszerrel. Épp egy cseppnyit édes csak, épp egy cseppnyit gyümölcsös, de végig könnyed marad mint egy nyári szellő, viszont bár nem egy nehéz illat, szerencsére nem is azonnal elillanó. Tökéletes nyári választás. Szép és különleges kókusz, elegáns és könnyed, de mégiscsak kókusz. Nem elcsépelt és arcon uto illat, de azért végig kókusz és nyárt suttog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

Cloudberry

2019. június 22.

Nem igazán értem a két csillagot ezen a terméken, szóval én most felpimpelem :) Szerintem fantasztikus ez az illat. Konkrétan nem tudok betelni vele. Annyira, hogy teljes áron, parfümériából megvettem, amit én aztán egyáltalán nem szoktam. Ennyire. VÉGRE nem egy olyan kókuszos illat, ami tele van jázminnal vagy tubarózsával. Kókusz, gyümölcs, bergamott, frézia, és egy kis fűszer a végére (szantálfa, tonkabab) - de csak módjával. Tökéletes harmónia. Minden MÓDJÁVAL. Semmi nem fojt meg. Ez egy nyári illat. Nem erős a sillage-a, az tény, és hamar megszokja az ember orra de rajtam 6 órát simán kibír. Ruhán többet. Az üvege gyönyörű, mint mindig. Bár én elfogult vagyok a Guerlain-nal kapcsolatban, dizájn, marketing és illatok terén is, de hát ez most szerintem egy igazi nyári csoda és én nagyon élvezem, hogy végre van egy illat, ami ennyire izgat és örömet okoz nekem nap mint nap. A környezetem is megdicsérte többször is. Tényleg van benne egy kis Womanity/Aqua Motu vonal, de csak csekély mennyiségben. Épp ezért jó. A szélsőséges/megosztó tengeri illatok és az ugyanúgy szélsőséges mainstream 'nyári naptej' illatok között mediál (Pl. Terracotta-ami szintén Guerlain, de nekem borzasztóan sok, vagy Miami Glow, ami pedig túl gyümölcsös - mármint mindkettőt szeretem, csak ehhez az illathoz képest :) ). Ez egy kellemes, FRISS kókuszvizes illat, krémes-fűszeres lecsengéssel a tonka és a szantál miatt. Szerintem tökély. Azért remélem, hogy később lehet majd tesztert venni, picit olcsóbban, mert be szeretnék tárazni vele. De a teljes árát is kifizetném még egyszer, lelkiismeretfurdalás és megbánás nélkül. Ötös. Kár, hogy lmitált, de hát akkor spórolnom kell, hogy nekem maradjon örökké :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Vaslady

2019. május 26.

Lehet,hogy én vagyok elfogult mert a kókusz illat a gyengém,szeretem tusfürdőben,testápolóban,és egyszer volt egy francia szappanom is kókuszos-tejes,valami mennyei illat.
Kókusz+édes érzés ...tökély.
Na de itt...
Szóval az van,hogy olyan gyönyörű világoskék üvege volt,hogy szinte kinálta magát a parfüméria polcán,érte kellett nyúlnom.
Guerlain illatok közül sok kedvencem van már,azt hittem itt találom meg a következő kis parfümcsodát.
Nade,ez az illat...
Kókusz,friss tengerviz,tengerpart,pár döglött hal,osztriga,tengerillat,frisseség....
Külön-külön talán még oké is,mert imádom a tengert,de igy egyben...:(
Hát,kérem szépen nekem ez büdös....ezt utoljára a Womanityről irtam.
Csalódott vagyok.....de nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Kókusz+édes érzés ...tökély.
Na de itt...
Nade,ez az illat...
Külön-külön talán még oké is,mert imádom a tengert,de igy egyben...:(
Hát,kérem szépen nekem ez büdös....ezt utoljára a Womanityről irtam.
Csalódott vagyok.....de nagyon.

Asianlover

2019. március 25.

Az idei három új aqua allegoriának úgy megörültem, mikor megláttam a Fragranticán! Konkrétan pontosan ilyen parfüm álmaim vannak már évek óta: a tökéletes kókusz, cseresznyevirág ás citrus-gyömbér. Sajnos ezek a tökéletes illatok továbbra is csak az álmaimban léteznek. Azt mindenképpen pozitívumként kell említenem, hogy végre nem egy tucat, édes kókusz interpretáció, hanem friss-fás. A problémám viszont sajnos ott van, hogy ezt fügének is megvenném, annyira fásra sikerült. Teljesítménye meg igen halvány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.