Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

2019-es limitált kiadás

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamott, körte, sárgadinnye

Szívjegyek: cseresznyevirág, ibolya, meggyfa virág

Alapjegyek: fás jegyek, mósusz

Alexa9082

2020. január 9.

Annyira,de annyira jó illata van!Az első parfüm,ami a férjemnek is nagyon tetszik(pedig van pár db :D ) Alig várom,hogy tavasz legyen és elvigyem egy “próba körre” :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

klau810614

2020. január 2.

Nem is tudom hova tenni valamire nagyon nagyon hasonlít , párom szerint dezodor illat 🤭
Nekem egyből a tavasz jutott eszembe róla,friss viragos ,sárgadinnyés illatka .Jó jó talán egyszer egyszer fújnám de nagyon nem én vagyok ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

ivor

2019. július 24.

Egyszer pár éve egy holland duty freeben magamra fújtam egy AA parfümöt, aminek sajnos nem jegyeztem meg a típusát, de mennyei illata volt. Azóta keresem ugyanazt az illatot, és azóta kísérletezem az AA parfümökkel, egyelőre inkább kevesebb, mint több sikerrel. Nekem ez a parfüm eleinte egy laposfenekű, semmi különös illatocska, azután viszont határozottan idegesítő- még nem jöttem rá, mi zavar annyira benne, de egy gyakori parfüm-összetevőről lehet szó, mert többek között emiatt nem kísérletezem virágos parfümökkel. Sajnos rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

legallybrunette

2019. június 10.

Kifújáskor nagyon finom dinnyés nyaralás illat, de sajnos ez a varázs hamar elmúlik. Később piros gyümölcsös, könnyed, rajtam málnát idéző illatát válik, ekkor már eléggé hasonlít a legtöbb kellemes rózsaszín parfümhöz. Nagyon finom kis kompozíció, de nem bánom, hogy csak egy fiolányit vettem, mert nem érzem különösebben egyedinek, és a bőrömön nem is tartós. Ez a kis adag éppen elég lesz a sokféle alternatíva mellé, amely a polcomon vár elhasználásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

silence

2019. június 3.

Úristen, hogy ez mennyire klassz hűsítő nyári frissítő!👌💦☀️
Ismeretlenül vállaltam be őt is, illatjegyeket elemezve kívánatosnak tűnt….. és nagyon jó döntés volt, hogy megvettem!!!
Erősen citrusos, enyhén fanyar, szolidan virágos. A legideálisabb illat a forró kánikulai napokra!
Nagyon friss, nagyon üde, nagyon imádatos! Hmmmmm….. ő most az egyik legnagyobb idei nyári illatszerelmem! 🥰
Mondhatnám, hogy lehetne erősebb hatósugarú, de forró tengerparti napokra egyébként sem lenne kívánatos egy erős, émelyítő útitárs……
Aqua Allegoriákhoz képest még a tartósságára sem lehet panasz, mert 4 órát simán teljesít…… sőt: nap folyamán egyszer frissítve még este, tusolás után is meg-megcsapnak a fantasztikus illatmaradványok.
Egyet sajnálok; hogy limitált kiadású….. pedig biztosan sok éven át nyári kedvencem maradhatna…..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Úristen, hogy ez mennyire klassz hűsítő nyári frissítő!👌💦☀️

googles

2019. március 25.

Finom kis cseresznyevirag illat. Az Occitane eredeti cseresznyeviragjat idezte, talan egy arnyalattal kevesbe edes, kellemes.
Tartossaga egyelore nem tunt valami jonak.
Szoval nem rossz, tavaszra finom, de ezek megiscsak az edt-nel is kevesbe eros koncentraciok ezek az Aqua Allegoriak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Tartossaga egyelore nem tunt valami jonak.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)