Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 9.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml

Szívjegyek: bors, rózsa

Alapjegyek: cédrus, fehér mósusz

fújós - Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante EDT
Ár: 2200 Ft +szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó ajánlott; Foxpost; személyes átvétel csak Nyíregyházán

allebag2

2020. április 5.

Csodálatos nyári illat. Frissen reszelt gyömbér a citrusok fanyarságával, a bors pikáns fűszerességével. Frissítő, nyugtató, boldogságot adó esszencia. A tartósságával sincs gond: rajtam 8 órát simán kibír, ruhán pedig napok múlva is érződik. Igazi nyári üdítő koktél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Quebeck

2019. július 24.

Jöttem megvédeni a mundér becsületét...
Nekem ez tetszik! Valóban erősen gyömbéres az indítás de ez számomra nem zavaró, inkább izgalmas..... szeretem azokat a parfümöket amiknél nem kell találgatni mi is van benne - ennél eltéveszthetetlen hogy gyömbéres 😉 Friss, roppanós illat pici citrusos beütéssel - ebben a hőségben frissen hat és igazán üdítő viselni. Nem mellesleg allegoria-hoz képest még tartósnak is mondanám. Szerintem az idei három új Aqua Allegoria közül messze kiemelkedik, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Jöttem megvédeni a mundér becsületét...

silence

2019. június 23.

Az idei limitált kiadású Aqua Allegoriák közül ő tetszik legkevésbé.
Pedig nagy reményekkel vártam, az illatjegyei ígéretesnek tűntek.... én szeretem a gyömbéres illatokat és a teás illatú parfümöket, valahogy tőle is ezt a hatást vártam...
Aztán a "hatás" helyett dobtam egy "hátast", amikor sikerült tesztelnem magamon egy gyári mintácskát.....
Valóban ez egy pikáns, erősen fűszeres gyömbér.
Khm-khm...... hogy is fogalmazzak? Nekem ez az illat sajnos inkább egy toalett illatosítónak illene, mint parfümnek.
Tényleg nagyon sajnálom, mert nagyon szeretem a Guerlain-okat, ezen belül az Aqua Allegoriákat úgyszintén, de ő nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Az idei limitált kiadású Aqua Allegoriák közül ő tetszik legkevésbé.
Valóban ez egy pikáns, erősen fűszeres gyömbér.

googles

2019. március 25.

Parfum celra nekem ez nem fincsi.
Eros gyomberillatu, de inkabb a gyogytea jut eszembe, en nem akarok ilyen illatu lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Parfum celra nekem ez nem fincsi.

Asianlover

2019. március 25.

Ó, wow! Ettől aztán dobtam egy hátast! Penetráns citromos gyömbér! Most mondjam, hogy ez egy egy pozitívum, és az egyik legerőteljesebb aqua allegoria? Hát, kétes egy dicsőség...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)