Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 2.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: fekete ribiszke, citrom, bergamott;  gránátalma, zsálya, ciprus;  tölgymoha, fehér pézsma, pacsuli

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Cintia04

2021. június 26.

Imádom ezt az illatot! Barátnőm mutatta nekem és nagyon megtetszett! Friss, virágos, gyümölcsös mégis elegáns, nem mindennapi illat! Rajtam finom gránátalmás, citrusos, édeskés és mélyeket szippantva érzem benne a zsályát amitől olyan ropogós, aromás! Összességében olyan mint egy üdítő koktél vagy egy könnyed nyári ruha ami meglibben és elegánsan követi a test vonalát, frissnek, ápoltnak, szépnek érzem magam mikor ezt viselem! A bőrömmel olyan szinten kompatibilis, hogy egész nap érzem magamon! Abszolút 5⭐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Donna

2021. május 2.

A granadai Alhambra az egyik olyan hely amit szívem szerint minden évben meglátogatnék egyszer. Gyönyörű, rózsás kertjei, szökőkútjai elrepítenek egy varázslatos világba. Nem is volt kérdés, hogy az ezzel a névvel ellátott parfümöt megveszem, próba nélkül. Nagyon is hozza az érzést, virágos kert, gránátalmák és az Alhambra mesés birodalma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

danacanahai

2021. április 11.

Nagyon jo illat, es raadasul meg tartos is! Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Nagyon jo illat, es raadasul meg tartos is! Kedvenc!

Ferita

2021. március 4.

Tavaly nyáron nagyon megszerettem. Könnyed kis édes,gyümölcsös illat. Szerencsére a citrom annyira nem érezhető benne,azt nem szeretem,mint illatjegy.
A tartóssága nem a legjobb,így gyorsan fogy,nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

A tartóssága nem a legjobb,így gyorsan fogy,nem éri meg az árát.

Erika80

2021. február 14.

A kifújás pillanatában nekem nagyon hasonlított a Versace YD-ra, de ez pillanatok alatt szertefoszlik. Elkezd előbújni a gránátalma és zsálya is, majd picit édesedik és egy gyümölcsös, friss, lágy illattá válik. Szerintem ez egy tiszta, zöldteás frissítő nyárra. Nagyon fincsi, nagyon üde és zamatos, de elég bőrközeli és gyenge/közepes tartóssággal bíró parfüm. Ezért az árért nem ezt várom el, ennél sokkalta többet. Illatügyileg minden klappol, de a tartósság és szillázs ebben a kategóriában gyengén muzsikál. Nagyon sajnálom.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Cathi

2020. szeptember 12.

aki nem szereti a citrusos illatokat (mint en), annak ez biztos tetszeni fog!
Fanyar, nyari illat, ami kellöen nöies marad, kicsit edes, de megsem fojtoan, hanem olyan frissitöen edes!
Jövö nyarra szerintem be fogom szerezni. Vagy ezt vagy a Nina ricci ninat (vagy mind2-öt :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

aki nem szereti a citrusos illatokat (mint en), annak ez biztos tetszeni fog!

googles

2020. augusztus 12.

Ez a Guerlain ujdonsag is kifejezetten tetszik. Granatalmas eloszor es kesobb erkeznek a kisero jegyek. A tolgymohat en kicsit puhabban is elviseltem volna, de talan igy nem tulzo az edesseg. Kellemes gyumolcsos illat egy kis csavarral. Ajanlom, de csak akkor, ha szereted a tolgymohat, illetve a fanyarsagot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 12.

szeliger

2020. július 23.

Az igazi Granada. Mellesleg szerintem az idei nyár legjobb illata. Pár hete itt fanyalogtam a Memo Granada illatán, hiányoltam a rózsát, hiszen az Alhambra teli van rózsával és erre jön Thierry Wasser és összerakja nekem ezt a gyönyörűséget. Ha van illat, ami fel tudja idézni a mórok csodálatos palotáját és kertjeit, akkor ez az. A gránátalma alapból szerelmetes, citrusok nélkül pedig nincs Andalúzia. Végre van itt rózsa is, nem uralkodik, nem nyomakodik, csak úgy ott van, mert kihagyhatatlan. Ehhez jön a zsálya kövér édes-savanykás levelekkel, mégis, kinek jut eszébe zsályával fűszerezni egy parfümöt?
Mindez azon a krémes, pézsmás alapon, amivel a Guerlain ház orra közismerten olyan jól tud bánni. No és egy kis pacsuli, mert azzal aztán az orromnál fogva lehet vezetni. A tartósság kiváló, hat-nyolc órán keresztül biztosan kitart, a hatósugár is kényelmes, jól érzem magam az illatban.
Ha mindez nem lett volna elég, akkor cseresznye a tortahabon, hogy kicsi, 30 ml-s kiszerelésben is kapható, ami az eddig megszokott üvegek méretarányos kicsinyített formája, a megjelenés tökéletes és a táskába is belefér.
Guerlain a javából, nagyon örülök neki. Jó dolog, hogy ismét mertek kockáztatni, a divatos, hordható illatvonal irányától markánsan ugyan nem tértek el, de ott van a kis csavar, egy modern, vibráló, szép illat született.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

silence

2020. július 5.

Vakvásárlás volt, egy szép nagy, 125ml-es példányt sikerült beszereznem Asianlovertől.
Krémmániás kollegina korábban tökéletesen leírta az illat jellemzését, így tudtam, hogy nem fogok mellé, mert nekem Vele ellentétben nagyon bejönnek ezek a piros gyümölcsös - citrusos illatok. (biztos bőrkémia függvénye is)
Első pillanatban magával ragadott ez az illat.
Kifújáskor robban a gránátalma - fekete ribiszke mix, bergamottal és citrusokkal a háttérben, fás leszáradással.
Végig ezt a friss, citrusos - piros gyümölcsös illatot tartja, a pacsulival édesített fás leszáradás pedig olyan hosszan tartóvá teszi, hogy magam is meglepődtem.
Az én bőrömön 6 órát simán kitart forró kánikulai napokon is.
Egyértelműen női illat, annyira hihetetlen, hogy utána is néztem fragin, hogy biztos unisex besorolású?
IMÁDOM! Azonnal nagy nyári kedvenc lett, nagyon örülök hogy ismeretlenül bevállaltam.
Örülök, hogy Asianlovernek nem tetszett és hogy lehetőséget biztosított a megvásárlására…… így mindketten jól jártunk :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Első pillanatban magával ragadott ez az illat.
Az én bőrömön 6 órát simán kitart forró kánikulai napokon is.

Asianlover

2020. június 21.

Kifújás után rögtön kaptam egy nagy - és elég édes - gránátalma löketet, így azonnal eldönthettem, hogy ez bizony erősen a női felén áll az uniszexnek. Utána sajnos rajtam a ciprus és a fekete ribiszke is nagyon erősen él, sajnos ezzel a két jeggyel a világból ki lehet űzni engem, így biztos, hogy nem az én illatom. Friss, fanyar, fás illat, ilyen értelemben kicsit ki is lóg az allegóriák gyümölcsös világából. Emlékeztet a Miu Miu Twist edp-re. Egy tipikusan nem offenzív komfortillat nyárra megfelelő tartóssággal. Nem nekem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.