Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rdm, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. január 8.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018.

Fejjegyek: grépfrút, citrom, bergamott, mandarin, aldehidek

Szívjegyek: maracuja, vizes jegyek, narancsvirág, zöld jegyek, ylang-ylang

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Naspoja

2022. január 21.

UPDATE:
Ez kolonya. Az egész koncepció a török kolonyán alapul szerintem, ami egy friss kölni erősségű dolog, a hagyományos üvege is ilyen alakú.
Így már értem hogy mi is akar lenni: ezért citromos, ezért hóka kis semmi dolog. Vészesen túl van árazva, még úgy is hogy szép az üveg meg Guerlain max 5000.-et szabadna elkérni érte mert ez egy fancy kézfrissítő spré.

*kolonyát a törökök árulnak, töredék ár, hasonló minőség, hasonló kiszerelés

Frissen fújva citrusos maracuja, kb 10 másodpercig. Utána a citromos (legolcsóbb) budiillatósító szpré és a sima tiszta-egyszerű-pucér citrom közt van valahol. Télen jobb de télen sem tartós. Guerlaintól ennyiért nem ezt várom, csalódás-odaadtam Anyukámnak hátha elfújkálja.

Az egyetlen pozitívuma az üvege ami gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

UPDATE:

*kolonyát a törökök árulnak, töredék ár, hasonló minőség, hasonló kiszerelés

Az egyetlen pozitívuma az üvege ami gyönyörű.

karli

2021. november 9.

Gyümölcsös, olyan ropogósan friss, könnyed, számomra kellemesen szúrós, összetett illat. Nekem ez nem citrusos, nem érzem külön-külön az összetevőit, a végén talán a maracuját és a pézsmát. Aktuális kedvenc, annyira jó kedvem lesz tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

kvin

2021. január 19.

Update:
Az elmúlt 10 napban kétszer fújtam fel, mindkétszer megdicsérték. "Mmm, mi ez a jó illat?" Ez csak jelent valamit. Csatlakozom Naspoja véleményéhez, én sem gondolom úgy, hogy ez kifejezetten nyári illat lenne, sőt, idáig a téli hidegben tökéletesen működik.
Megadnám az ötöst, csak a tartóssága miatt marad a négy. Ha egész napra szeretnénk ebben illatozni, akkor bizony utánfújós.

Mosolyogva pontozom fel.
Pontosan olyan, mint amire számítottam. Sőt, az eddigi vélemények alapján pozitív csalódás. Tartottam tőle, de szerencsére rajtam szépen ki tud teljesedni és kellemes meglepetés ért. (sokszor leírtam már bizonyos - általában megosztó - illatoknál, hogy rajtam minden édesedik, és lám, talán őt pont ezért nem veti le a bőröm)
Igen, erőteljesen citrusos, de ez csak az elején, sőt már akkor sem egysíkúan. Végig ott motoszkál egy édesebb jelleg, - kicsit mintha fahéjas lenne - ami idővel felül tud kerekedni és bizony: ez a maracuja.
Ahogy telik az idő, egyre érettebben, teljesebb valójában, lédúsan van jelen.
Mínusz 2 fokban próbálom, és nem érzem tolakodónak, sőt, gyengéden hozza vissza a nyári pezsgés ízét, élénk, zöldes-vizes (már-már mentás hatású) harapnivaló, lágyfehér pézsma alapon.
Láttam egy promo képet, amin a félbevágott gyümölcsdarabok úszkálnak a gyöngyöző vízben. Nekem ezt tökéletesen visszaadja. Kicsattanóan érett, izgalmas (egzotikus gyümölcs, fahéj és menta utánérzésekkel), télidőben is hatásos finomság.
Közel sem szerelemillat, de rajtam - mások által is megdicsérve - határozottan jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Update:

Mosolyogva pontozom fel.
Ahogy telik az idő, egyre érettebben, teljesebb valójában, lédúsan van jelen.

haszi79

2020. szeptember 17.

Nagyon finom, könnyed, citrusos(nyilván), de nem tudom eldönteni,hogy ha használnám, akkor nem illatosító illat köszönne-e vissza inkább, mint drága "franszia" parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

pomme

2018. október 21.

Frissen fújva nagyon tetszik, édeskés citrusos-maracujás. De sajnos bőrön nem működik, ott bekesernyésedik rajtam a citrom meg a lime, és tényleg valami öblítőszerű izére szárad, sajnos le kellett mosnom :( Az elején lányos, aztán meg fiús, sajnos nem az a szép kiegyensúlyozott uniszex vonal, amit szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Piri11

2018. augusztus 21.

Előre bocsátanám, hogy nem vagyok már a Guerlain ház rajongója. Korábban még csak-csak tetszett egy két illatuk, de az utóbbi időben egyiket sem bírom magamon elviselni.
Így van ez ezzel a kis szörnyűséggel is.
A nyitása nagyon erős, szintetikus cirtusos-gyümölcsös valami, amit pár perc után egy rettenetesen mű, orrfacsaró citrusos-maracujás (csak az illatjegyek alapján) valami követ. Egyet kell értenem Asianlover-el, hogy öblítőre, vagy inkább valami erős illatú tisztító szerre hajaz. Én eddig bírtam, most megyek és lemosom. 1*-se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Így van ez ezzel a kis szörnyűséggel is.

gangix

2018. augusztus 4.

Elképesztően, szinte orrfacsaróan friss, gyümölcsös-virágos illat, ami nagyon jóleső tud lenni a kánikulában, lótifutiban. Elég erős, rajtam 5-6 órát bír. Meghozta a kedvem a többi Aqua Allegoria teszteléséhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Asianlover

2018. április 23.

Kellemes, friss illatka lett ez is, de nem egy nagy kaland. A marajuca miatt voltam rá főleg kíváncsi, de ez sajnos nem lett karakteres benne. Pár perc elteltével egy erős öblítőszerre hajaz. Számomra ebből az egész sorozatból eddig a Teazzura a nyerő, amit idén szerencsére újra kiadtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.