Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek

A Guerlain Eyebrow Kit minden szemöldök egyénre szabott stylistje, természetes megjelenést kölcsönöz a három púdernek, a kiemelőnek (highlighter) és a dupla applikátornak köszönhetően.

Úgy tervezték, hogy jobban illeszkedjen a szemöldökhoz. A három univerzális barna szín keverésével létrehozhatjuk a megfelelő árnyalatot. Az enyhén gyöngyházfényű bézs kiemelővel fényesebbé teheti, formázhatja szemöldökét, miközben szeme nagyobbnak fog tűnni. Ezek a hibrid textúrák lehetővé teszik a nedves és száraz alkalmazás is attól függően, hogy intenzív vagy természetes hatást szeretne elérni.

malyvacukor

2015. március 30.

Igazából nem is tudom, milyen szemöldökpúdereket próbáltam ki ezelőtt, egyik sem volt közel sem ennyire jó. Könnyű felvinni és nagyon tartós. Nekem ez a tökéletes. Szerencsére nagyon sokáig elég ez a mennyiség, úgyhogy nem kell újon gondolkoznom egy darabig. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

marek.adrienn

2014. április 9.

Végre az enyém lehet ez a csoda. Itthon még nem tudtam beszerezni, ezért egy barátomat kértem meg, hogy hozzon nekem Londonból. Szemöldököm se nem vastag és nem is vékony, de néhol alapból hiányzik belőle egy két szál, eddig ezt pótoltam szemöldökceruzákkal, de az utóbbi időben elég sokat kellett vele vacakolni és sosem voltam elégedett az eredménnyel. Más szemöldökpúdert még nem volt szerencsém kipróbálni, vagy inkább nem találtam olyat ami elnyerte volna a tetszésemet. Kicsit féltem, hogy csak elfogult vagyok a Guerlainnel, meg az ára sem kevés, de abszolút megérte. A négy színből hármat ki tudok használni. Nagyon természetes a szemöldökön, egyszerű felvinni, kitűnő az aplikátor és ami a legfontosabb, tartós. Nekem a megtestesült álom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.