Guerlain

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 9.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Formulája finomítja a bőrtextúrát, egységesebb bőrképet biztosít, a viaszoknak és a pigmentjeinek köszönhetően kényelmes, építhető fedést kapunk. Vízálló, akár 12 órán át viselhető, friss, egészséges bőrképet eredményez egész nap.

6 színárnyalatban kapható

Ár: 7400 Ft (+800 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: használt, a képen látható állapotban, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 6.000.- Ft+szállítás , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt,bontatlan,Teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen kizárólag a 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost(előre utalás)
Asianlover

2019. november 29.

Csodálatos alapozó, az új kedvencem! Ha lehetne, egészen pontosan 4.5 csillagot adnék rá, de így felfelé kerekítek.
Eszméletlen erős, nagyon finom parfümillata van. Ezt sokan biztos, hogy negatívumként értékelik, ezért fontosnak tartom megjegyezni a csalódások elkerülése végett. Nekem kifejezetten bejön.
4 árnyalatban elérhető, ami azért nem nevezhető széles skálának. Nekem a 02-es jelenleg egy picit sötét, de még mindig ez a legközelebb az igazsághoz. Lehet, hogy ezt 2 árnyalat keverésével orvosolni lehetne, de nekem még egyelőre csak 1 árnyalatban van meg.
Vízhiányos bőrre nagyon kényelmes viselet. Deklaráltan selyemfényű, ezt hozza is, olyan "de szép a bőröd" ragyogással vonja be az arcot. Eszméletlenül vékony rétegben is szépen fed. Én - szokásommal ellentétben - ecsettel viszem fel, nagyon könnyen és szépen terül. Kézzel is próbáltam, de az nem volt se kényelmes, se ilyen szép, és meglepő módon sokkal több anyagot igényelt, mint az ecsetes verzió.
Egyáltalán nem ül bele a finom vonalakba, mimikai ráncokba és egész nap tart. A T-vonalban azért én napközben egyszer-kétszer óvatosan felitatom zsebkendővel, mert idővel már idegesít a fényesség, ennek ellenére egész nap kitart, nem tűnik el.
Én 7.500 Ft-ért jutottam hozzá, így a kisebb hibák ellenére is jár az 5 pont, teljes áron azt hiszem, inkább 4-est adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Kamea

2019. szeptember 27.

2019. 09. 27. Azóta is nagy lelkesedéssel és töretlenül használom. Egyszerűen imádom! Pikk-pakk felviszem (továbbra is kézzel, nekem ez vált be), és egész nap fed, mégis alig fogy.
A színe is passzol még mindig az arcom színéhez. Már azon gondolkodok, hogy a téli időszakra veszek egy világosabb árnyalatot. :)

2019. 09. 04. Az első Guerlain termékem. Miután egész nyáron vágyakoztam utána, nyár végére sikerült is megvásárolnom. :) A lebarnult arcomhoz kerestem egy olyan könnyű nyári alapozót, ami egységes bőrképet biztosít, mégse nehezíti el a bőrömet.
Első nekifutásra üres kézzel jöttem haza a boltból, mivel a vidéki Douglas, ahol jártam, nem árusít Guerlain-t.
Fel is adtam, aztán egy héttel később szembejött velem a Douglas-os 20%-os online akció, hát remegő gyomorral ugyan, de bevállaltam a virtuális színválasztást. Ezúton is köszönöm @szeliger kommentjeit, amik segítségével sikerült kiválasztanom a Naturel/Natural árnyalatot!
Szombat este megrendeltem, kedden már itt is volt a csomag. Szó szerint remegő kézzel kezdtem el a terméket kibontani, annyira izgultam a színválasztás miatt. Akkor nyugodtam meg, amikor előbújt a stift feje, és megláttam, hogy ebből olyan nagyon rosszul már nem jövök ki. Miután kibontottam az alapozót a kartondobozkájából, megszabadítottam a kupakjától, egy újabb műanyag kupakkal találtam magamat szemben, ami közvetlenül a sminket védi és óvja a kiszáradástól. Nos, remegő izgalmamban ezzel a műanyagkupakkal sikerült is a stift felszínébe beleszántanom, mindjárt az első kibontás alkalmával. De hát ez is csak úgy van, mint az új autónál, az első karcolás fáj a legjobban! Szerencsére, az okozott kis sérülés már az első használat után el is tűnt.
Hát mit mondjak? Bíztam benne, hogy jó minőség lesz, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. Az egyik legértékesebb sminktermékem lett, hozzáteszem, hogy nincs sok ilyenem.
Az egyik Guerlain videóból lestem el a felvitelét. Az indiánok is valahogy így csinálhatták, amikor kiásták a csatabárdot :) :
Egy-egy húzás a két orcára, 1-1 húzás a homlok két oldalára, egy az orra, és egy az állra. Kézzel dolgoztam el, egyrészt azért, mert a videóban is így láttam, másrészt nem akartam, hogy esetleg túl sok maradjon az ecseten. De ki fogom majd próbálni a @szeliger által javasolt kabuki ecsetet is, nekem Annabelle Minerals van otthon.
Az eldolgozás során szerintem, nem árt iparkodni kicsit, mert gyorsan szárad. Bár a stift alapozója elég olajosnak és lágynak tűnik, a felkenést és az eldolgozást követően matt finishűre szárad a bőrön és azonnal láthatatlanná is válik. No, nem úgy értem, hogy nincs értelme a használatának, hanem úgy, hogy rendkívül lágyan és diszkréten teszi egységessé az arcbőrt. Nem ül bele a ráncokba, és mivel nekem nincs durva bőrhibám, számomra megfelelő fedést is biztosít.
Illata tényleg van, de nem zavaró és fél óra alatt rólam el is tűnt.
Mindent összevetve, tökéletesen passzol a kicsit lebarnult bőrömhöz: mintha nem is lenne ott, aztán pedig mégis. Sajnálom, hogy csak nyár végén tudtam beszerezni, jó lett volna tovább is használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Illata tényleg van, de nem zavaró és fél óra alatt rólam el is tűnt.

szeliger

2019. július 24.

Naturel/Natural árnyalatban. (A parfümériában csak két árnyalatban volt itthon elérhető, ez a sötétebb a kettő közül és kapható még egy ugyanilyen ruhába öltöztetett highlighter is.)
Sikítok, olyan gyönyörűséges. A Guerlain ehhez a Terracotta vonalhoz nagyon ért és most ebben a stiftben sem okozott csalódást, no de haladjunk sorban. A Terracotta-ra jellemző barna papírdobozban bújik meg a bronzos színű stift. A tok nekem igényes műanyagnak tűnik, sajnos az én kupakom a tetején picit sérült, a festék egy egy gombostűfejnél kisebb foltban hiányzik, ezt itthon vettem észre, de ha a boltban felfigyelek erre, akkor is megvettem volna, mert nem volt még egy ilyen árnyalatú az üzletben. A kupakot levéve belül kis fehéres-átlátszó műanyag kupak, ez mondjuk elég bénán záródik, a külső kupak lehúzásakor könnyen leröpül ez is, de nem merem nélkülözni egyelőre, nehogy beszáradjon a stift és összeaszalódjon itt nekem.
Maga a stift 1,8 cm átmérőjű és kitekerve 4 cm hosszú, szerintem a nyáron ki fog tartani, úgyhogy a méret rendben. A felvitel tényleg praktikus, pár húzás az arcra és kell még egy jó, tömött, közepes keménységű ecset (ez nálam a Sisley Phyto-Touch Trio mellé adott minikabuki), amivel gyerekjáték az eldolgozása. A finish egy álom, egyenletes, selyemfényű, közepes fedéssel, hát én oda vagyok, meg vissza. Az illat a klasszikus tiarés-virágos, imádom és sokáig érezni is, elég intenzív, úgyhogy csak azoknak ajánlom, akiknek nincs ellenükre az illatos termék.
Kényelmes, könnyed viselet, azt még tesztelni kell, hogy nagy forróságban mennyire tartós, ebben a kellemes nyárias időben teljesen rendben van.
Mindig ódzkodom, ha a hagyományos alapozó formula helyett valami újat találnak ki (pl. a cushion nekem egyáltalán nem vált be), úgyhogy most is volt bennem egy kis aggodalom, hogy mit tud majd a valóságban. Jött, látott és győzött, trillió csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol