Guerlain

Ár:   39 950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 5.

Ár:   39 950 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Főbb illatjegyei:rózsa, írisz, vanília

KERESEM! - Guerlain-L'Heure Bleue edp vagy edt
Ár: reális áron , Eladó: Verona5
Állapot: üveges, Helyszín: -, fizetés: -

kicsimira

2021. április 30.

Elsőre nekem valami nagyi illat, de ahogy szárad valami fantasztikus klasszikus illatkompozícíóvá válik.
Nem mai illat, aki nem szereti a klasszikusokat ne keresse. rajtam pár óra alatt elillan ,amit nagyon sajnálok,de talán tökèletes átmenet lesz ha másik 2 nagyágyú (Opium, N°5) sok(k) lenne, ha mègis valami múltidèzőre vágyom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

BTimi81

2021. január 26.

Klasszikus. Nem nagyasszonyos, a mediterrán értelemben, inkább elegáns idősödő HÖLGY (nem öregasszony), szikár, karakán, egyenes háttal, aki keserédes mosollyal gondol vissza az életére, semmit nem bánt meg, de a nosztalgia... volna mit mesélnie.
Nem való a puhányoknak, fel kell nőni, megérni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Nem való a puhányoknak, fel kell nőni, megérni hozzá.

Fanika

2019. december 12.

Hú, ez a parfüm nagyon retró! Biztosan nagyon szép volt a maga korában, és az ma is, én mégsem tudok vele azonosulni. Csak engem emlékeztet az egykori Escada Margaretha Leyre?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

Nushi

2019. szeptember 6.

Nagyon féltem ettől a kis csodától....Micuval megjártam, és olvastam valahol, hogy ugyanaz a vonal... Á dehogy. Ez egy üvegbe zárt csoda. Nagyon különleges hosszan tartó íriszes, rózsás gyengéd púder,szappan, fás jegyekkel. Zseniális! És igen tényleg kicsit nagymamámat idézi de nekem akkor is tetszik. Nagyon jól passzolunk egymáshoz, számomra igazi nyugodt dáma illata van. Hál az égnek a tölgymohát megúszta :-) Elsőre harsány mindent beterítő illat ami szépen lecsendesedve rajtam egészen bőr közelivé válik.Szerelem kell egy nagy üveg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

erda74

2019. június 6.

Egyszerűen imádom! Gyönyörű szappanos harsány illat! Engem emlékeztet a vanderbilt illatra, de attól erősebb, karakteresebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

Kodi

2019. február 3.

Sokáig nem mertem magamon mérni a Kék Órát. Elrettentett a tudat, hogy a fragranticán 19 szavazatot kapott arra vonatkozóan, hogy a Vörös Moszkvára hasonlít. Szóval túl sokáig hittem azt, hogy valami lágyított krasznaja moszkva és egyébként tényleg az, de csak jellegükben hasonlítanak egymásra. Míg az a narancsvirág miatt a nagybetűs Régimódi Kölni, addig a Kék Óra a púderes jegyektől, olyan mint egy igazán szép elegáns, idős hölgy, aki halad a korral, mindezt a legjobb értelemben. Egy szép néni, akiről senkinek nem jutna eszébe az öreg szó. Csodálatosan szép púder, mérnöki pontosan adagolva. Egy csepp is hosszasan érződik, túladagolni nem szabad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

elvanui

2019. január 26.

Extrait-m van, annak szól a vélemény. A gyönyörű 7 ml-s kis miniatűr üvegcsét hét éve vettem akkori nagy felindulásomban:). Teljesen elsöpört, annyira beleszerettem, hogy az egyik full-skin viselés alkalmával még sírtam is. Csak attól, hogy milyen gyönyörű.
Nekem a púderes, vigasztaló-simogató jellege mellett, amit az írisz, a heliotróp és az ibolya ad, az a kis könnyes visszássága (az ánizs, emberek, az ánizs!!) a legszebb benne. Utálom az ánizst, az ízét, az illatát, mindent, de itt annyira kell, meg se lehetne kerülni, és a tökéletesen eltalált arányok ( köszönjük, Jacques nagyapa) itt is érvényben vannak: éppen, pontosan, tökéletesen annyi, amennyi kell. Hajszálra.
Ő az a nő, aki az Aprés l'Ondée-ből lett, amikor felnőtt. Harmatos könnyei felszáradtak, hamvas ibolyája púderszáraz már, és kiművelte magát a sminkművészetből is. De ugyanolyan szenvedélyesen szeret.
Ha nem lenne az Attrape-Coeur, ő volna a kedvenc Guerlain-em. Ami biztos, hogy ibolyát soha más ház nem tudott ilyen szépen csinálni. Ő, az Attrape, az Aprés, még az Insolence is: ugyanannak a virágnak négy tökéletes és tökéletesen más oldala.
Nem szabad kihagyni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem szabad kihagyni!

Erynnis

2019. január 20.

Csak engem emlékeztet a kék tégelyes Nivea krémre? Amúgy tetszik. Négyévszakos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

FTM

2019. január 6.

Ebből is csak mintát rendeltem, szerencsére! Ugyanolyan öreg és erőszakos SZAG számomra, mint a Shalimar! Tolakodó, mindent belep, ragacsosan nehéz, ott marad a levegőben, hányingerem van tőle! A púderes illattól ez igen messze van! Szörnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

Marcsi66

2018. december 11.

Nem tudom ,és nem is néztem utána,de két királyság működhet a parfümvilágában Guerlain-Chanel,és h melyik ülhet a trónon,ezt már csak az ízlés dönti el.Én bevallom Chanel felé húzok,de viszont sminkben már Guerlain,és a vicc h nem célirányos,mégis mindig itt kötök ki.Shalimar az nekem is van,ő az egyik ,de lehet h a legnagyobb csodája ennek az iparnak (és most miatta,bajban leszek a pontozással,),Mert ez valami álomszerű,és a csillagok is ott vannak,olyan mintha egy mesébe repítene,az égiekkel imádja és szereti a Nőt.Úgy gondolom nem lehet kihagyni,teljesen mindegy h mit preferál valaki,erről tudni kell.
Íriszes-rózsás púder illat,van még mellette egy kísérő,nem tudom pontosan,talán egy kis ánizs fűszerezheti,plusz a vanília édessége.Mivel nagyon teszik,és kelleni fog,maximum,,,sokáig éreztem magamon,ruhán meg napokig

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.