Guerlain

Ár:   11 290-14 240 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   11 290-14 240 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej: bergamott, grapefruit, fekete ribiszke, alma

Szív: jázmin, neroli, gardénia, gyöngyvirág, magnólia

Alap: pézsma

KERESEM Guerlain L'instant EDT
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Mery32
Állapot: 5 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után postán maradóra
Fújós - Guerlain L'instant EDT
Ár: 2000 ft/5 ml, 3500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annix

2020. szeptember 23.

A legszebben megkomponált virágos illat, amivel eddig találkoztam. Az eleje, a közepe és a vége is gyönyörű. Mindig más arcát mutatja. Rendkívül tartós, már 13 órája leng Körül egyetlen fújásnyi és imádom. Bájos, ugyanakkor elegáns, nem tolakodó. Megtaláltam Az Illatot. Rajtam kétség kívül gyümölcsösen kezd, aztán a jázmin és a magnólia dominál egy lágy, krémes alapon. Nagyon egyedi, nem jön szembe az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Flami

2020. július 26.

A világ egyik legfinomabb virágos illata!
Az évek során többször is megvettem, majd eladtam, de mindig rájövök, hogy nem érdemes csalfának lenni hozzá,
mert gyönyörűséges. Ilyen illata lehet a tündéreknek, vagy angyaloknak.
Egy a baja: lehetne intenzívebb, rólam hamar elillan, bár ruhán valóban tartja magát akár egy napig is.
Remélem, sokáig lehet kapni, mert mindig kell, hogy legyen itthon! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

A világ egyik legfinomabb virágos illata!
mert gyönyörűséges. Ilyen illata lehet a tündéreknek, vagy angyaloknak.
Remélem, sokáig lehet kapni, mert mindig kell, hogy legyen itthon! :-)

Pepis

2019. augusztus 29.

Kedvenc parfümöm, sokáig nem lehetett kapni, de most a Notino-nál megtudtam venni :) Nagyon tartós, napokig érzem a hajamon/ruhámon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

angelina69

2018. november 14.

Az első fél óra olyan volt, mintha az édenkertbe tévedtem volna. Nagyon kellemes, simulós, édeskés gyümölcsös virágillat. Egy órával később a virágillat még mindig érezhető, enyhén édeskéssé, krémessé válik, ugyanakkor rajtam olyan megfáradt illat lesz, mintha a virágok éppen hervadnának. Ez marad meg végig, és így már zavar engem. Egyébként visszafogott, komoly illat, olyan csendes nőciknek való. A tartósságával sincs problémám. Hétköznapra, alkalomra, vagy bármikor, ha kedvünk van. Engem nem bűvölt el, de ennek egyedül én lehetek az oka. Lehet, hogy tavasszal még próbálkozom ... hátha. Négyes alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

GHettie

2018. szeptember 9.

Édes, virágos, nekem a púderessége dominál, mégis sok a jàzmin és a gyöngyvirág... tartós, karakteres, nekem sajnos sok, de ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

kvin

2018. március 29.

Isteni, leírhatatlan szépség! Később talán megpróbálok összeszedni pár olyan jelzőt, amit még nem mondtak el róla, egyelőre megyek és csendes, megszeppent szerelemben szeretgetem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Yeticica

2018. március 14.

36 ora agonizalas , felfujasok es lemosasok, eladasra feltoltes majd letorles utan vereeegre megfejtettem a titkot! Egy idegroncs vagyok, de megerte!
Szoval igenis kompatibilis vagyok ezzel az illattal, de ehhez ra kellett jonnom, hogy amit mandarin-szeru illatkent dekodoltam (de megsem tudtam, hogy micsoda pontosan), az magnolia! Egyszercsak beugrott , hogy ez ugyanaz a titokzatos , kicsit viaszos, suru, balzsamosan illatos, athato magnolia illat, amit eveken at ereztem - ugyanis egy magnolia - park mellett eltem evekig. Nagyon erdekes noveny, a husos szirmaival, amik arasztjak a selymes, eros illatot, ami beleivodik az elmejebe annak aki egyszer erezte!
Es igy, hogy ertem, mit erzek magamon, maris sokkal jobban tetszik. Marad. Tavaszig varok vele, szerintem akkor meg szebb lesz. 😍

Update: teljesen egyedi illat, hasonlot szm ereztem meg pedig rajongok a feher viragokert. Baratkozunk. Heti 2-szer. Leszaradasaban tomeny szappan, de nekem ez tetszik, hipertisztanak erzem magam es magnolias szappan amugy is kellemes. Tartos es nocis, kulonleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Sophieka

2018. január 4.

Most kaptam meg a 10ml-s mintámat és nagyon gyorsan fogy! Valami isteni illata van, tényleg mindig más és más arcát mutatja, egyik szippantástól a másikig....Még mikor megcsapja az orromat is midnig mást érzek ki belőle és pont ettől válik olyan titokzatossá, mint egy igazi hölgy, akit lehetetlenség kiismerni, a varázst, a titkot magában rejti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

lizuka122

2017. december 11.

Érdekes a viszonyunk, azt gondoltam, hogy nem fogunk összebarátkozni.Fel is tettem ide a piacra, aztán volt is érdeklődő. Itt kérek elnézést tőled kedves Mariann33,aki cserét ajánlott, hogy levettem, mert mégis meg szeretném tartani. Hideg időben az első 20perc után nagyon finom illat lesz belőle, mostanában gyakran használom. Az L'Instant Magic sokkal nagyobb kedvenc, de a változatosság kedvéért szívesen használom. Megkapja az ötöst!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Lin

2017. február 6.

Rajtam nagyon-nagyon édes, még egy fél fújást is igen nehezen tudtam elviselni magamon. Máson nagyon tetszik az illata, de az én bőrömön nem műkődik vagy csak egyszerűen nem tudtam azonosulni vele.
Megszereztem egy üveggel, próbálkoztam vele többször, eladtam, örülök, hogy megismerhettem. Szuper tartós, teret betöltő illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.