Guerlain

Ár:   11 290-14 240 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   11 290-14 240 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej: bergamott, grapefruit, fekete ribiszke, alma

Szív: jázmin, neroli, gardénia, gyöngyvirág, magnólia

Alap: pézsma

Guerlain L'instant EDT fújós
Ár: 5 ml : 1500 Ft 10 ml :2000 Ft , Eladó: Timi27
Állapot: fújós, Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után foxpost vagy postán maradó
FÚJÓS vagy MINTA Guerlain L'instant EDT
Ár: 900/1200/1900 , Eladó: daliah
Állapot: 2/5/10 ml frissen fújva, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy postán maradó

Ascyra

2021. március 29.

Én azt hiszem, őrülten mázlista vagyok. Egy barátomtól kaptam ajándékba, mert ő is ajándékba kapta, de neki nagyon nem... Meg tudom érteni, egyébként :*
Mindenesetre nemcsak neki, de a Sorsnak is hálás vagyok, hogy hozzám került. Azonnal beleszerettem :).
Az én domináns illatú bőrömön először jócskán fűszeres, dominál a pézsma és a neroli, (amit amúgy nem annyira kedvelek), aztán előbújik egy finom és bársonyos gyümölcsös virágillat. Annyit szagolgattam, hogy nagy bánatomra már nem érzem, de remélhetőleg 2 fújásnyi elegendő ahhoz, hogy egész nap, íly módon tudattalanul elringasson. Bekerült a nagy kedvencek közé, alapillat lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Anett0721

2021. február 16.

Krémes-édes-virágos, kellemes, mély illat. Meleg, bújós, kifújáskor azt hittem, tavaszi, éles és virágos de aztán olyan hamar váltott nagyon cukros és krémes illatba, hogy inkább hűvös időben esik jól.
30 perc után nagyon-nagyon édes lesz, finom és elég tartós is, kíváncsi vagyok, az idő múlásával hány arcát mutatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

abodri

2020. október 14.

Mennyei, leírhatatlan illat. Természetesen a régi verzió! Az új üveges változata szóba sem jöhet. Csodálatosan szép, mély 30+-os illat. Érzéki, körbeölelős. Nagyon tartós és a szillázsa is rendben van, anélkül, hogy mindent elnyomó, csíkhúzó parfüm lenne. Gyönyörűen bontakoznak ki az összetevői. Kifújáskor erősen fűszeres, leszaradás után tökéletes. Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 14.

annix

2020. szeptember 23.

A legszebben megkomponált virágos illat, amivel eddig találkoztam. Az eleje, a közepe és a vége is gyönyörű. Mindig más arcát mutatja. Rendkívül tartós, már 13 órája leng Körül egyetlen fújásnyi és imádom. Bájos, ugyanakkor elegáns, nem tolakodó. Megtaláltam Az Illatot. Rajtam kétség kívül gyümölcsösen kezd, aztán a jázmin és a magnólia dominál egy lágy, krémes alapon. Nagyon egyedi, nem jön szembe az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Flami

2020. július 26.

A világ egyik legfinomabb virágos illata!
Az évek során többször is megvettem, majd eladtam, de mindig rájövök, hogy nem érdemes csalfának lenni hozzá,
mert gyönyörűséges. Ilyen illata lehet a tündéreknek, vagy angyaloknak.
Egy a baja: lehetne intenzívebb, rólam hamar elillan, bár ruhán valóban tartja magát akár egy napig is.
Remélem, sokáig lehet kapni, mert mindig kell, hogy legyen itthon! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

A világ egyik legfinomabb virágos illata!
mert gyönyörűséges. Ilyen illata lehet a tündéreknek, vagy angyaloknak.
Remélem, sokáig lehet kapni, mert mindig kell, hogy legyen itthon! :-)

Pepis

2019. augusztus 29.

Kedvenc parfümöm, sokáig nem lehetett kapni, de most a Notino-nál megtudtam venni :) Nagyon tartós, napokig érzem a hajamon/ruhámon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

angelina69

2018. november 14.

Az első fél óra olyan volt, mintha az édenkertbe tévedtem volna. Nagyon kellemes, simulós, édeskés gyümölcsös virágillat. Egy órával később a virágillat még mindig érezhető, enyhén édeskéssé, krémessé válik, ugyanakkor rajtam olyan megfáradt illat lesz, mintha a virágok éppen hervadnának. Ez marad meg végig, és így már zavar engem. Egyébként visszafogott, komoly illat, olyan csendes nőciknek való. A tartósságával sincs problémám. Hétköznapra, alkalomra, vagy bármikor, ha kedvünk van. Engem nem bűvölt el, de ennek egyedül én lehetek az oka. Lehet, hogy tavasszal még próbálkozom ... hátha. Négyes alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

GHettie

2018. szeptember 9.

Édes, virágos, nekem a púderessége dominál, mégis sok a jàzmin és a gyöngyvirág... tartós, karakteres, nekem sajnos sok, de ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

kvin

2018. március 29.

Isteni, leírhatatlan szépség! Később talán megpróbálok összeszedni pár olyan jelzőt, amit még nem mondtak el róla, egyelőre megyek és csendes, megszeppent szerelemben szeretgetem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Yeticica

2018. március 14.

36 ora agonizalas , felfujasok es lemosasok, eladasra feltoltes majd letorles utan vereeegre megfejtettem a titkot! Egy idegroncs vagyok, de megerte!
Szoval igenis kompatibilis vagyok ezzel az illattal, de ehhez ra kellett jonnom, hogy amit mandarin-szeru illatkent dekodoltam (de megsem tudtam, hogy micsoda pontosan), az magnolia! Egyszercsak beugrott , hogy ez ugyanaz a titokzatos , kicsit viaszos, suru, balzsamosan illatos, athato magnolia illat, amit eveken at ereztem - ugyanis egy magnolia - park mellett eltem evekig. Nagyon erdekes noveny, a husos szirmaival, amik arasztjak a selymes, eros illatot, ami beleivodik az elmejebe annak aki egyszer erezte!
Es igy, hogy ertem, mit erzek magamon, maris sokkal jobban tetszik. Marad. Tavaszig varok vele, szerintem akkor meg szebb lesz. 😍

Update: teljesen egyedi illat, hasonlot szm ereztem meg pedig rajongok a feher viragokert. Baratkozunk. Heti 2-szer. Leszaradasaban tomeny szappan, de nekem ez tetszik, hipertisztanak erzem magam es magnolias szappan amugy is kellemes. Tartos es nocis, kulonleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.