Guerlain

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 19990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kristie, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 19990 Ft

Illatösszetevők: mandula, vörösáfonya, bergamot, cseresznye, rózsa, tonkabab és fekete tea.

Ár: 19990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

senskin

2019. június 27.

Kezdjük ott, hogy az anyaillatot szerettem volna megvenni, de végül az eladó hölgy már annyira összekeverte nekem az 50 ml parfümöket, hogy végül ez landolt a kosaramban és a kifújáskor vettem észre, hogy ez bizony mandulás marcipános cseresznye illat, nem meggyes fűszeres! Tetszik, nagyon különleges, szerintem elég nagy a hatósugara és általában én nem érzem magamon a parfümjeim egy idő után, ő mindig körbeleng. Intenzív és édes, nőies és rabul ejtő bájital ez is. :)
( Amúgy az üvegen a sima fekete ruha van nekem, nem az ami a képen látható, de a felirata ugyanez.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Cintia04

2017. október 8.

Szép kis illatka bár úgy érzem nekem igen kevés mivel én a brutál erős illatokat preferálom főleg ezekben a hideg időkben. Viszont nem rossz teljesen használható mint hétköznapi parfüm, édes mandulás, a cseresznye és a vörös áfonya ad neki egy üde lédús érzetet, kicsit fanyar a bergamot-ól és a fekete teától nagyon finom kissé poros illat lesz. Tartóssága 4-5 óra bár ruhában szerintem sokáig lehet még érezni. Vannak sokkal vadabb illatok mint ő de nekem ő is kis bőrdzseki, ing és csizma kombinációhoz tudnám elképzelni. Laza, és csajosan elegáns. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

LathatatlanOzike

2017. augusztus 25.

Ő is sikeresen landolt a kosaramban. Nagyon hasonlít az anyaillathoz.
Kevésbé füstös, édesebb, gyümölcsösebb, tündéri illat. Vele sem lehet csíkot húzni, de tartósnak tartós. A sima LPRN az első számú kedvencem, de őt sem vetem meg.
A 30 milis üveg ultra aranyos, és szép. Elbűvölő, mint az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ő is sikeresen landolt a kosaramban. Nagyon hasonlít az anyaillathoz.
A 30 milis üveg ultra aranyos, és szép. Elbűvölő, mint az illata. :)

andrea91

2016. november 22.

Valóban jobb mint a flankerek, de nekem még mindig uncsi egy kicsit:( kellemes meg minden, de ezekből az illatjegyekből szerintem valami karakteresebb, emlékezetesebb darab is lehetett volna. Plane Guerlain módra... nekem ez egy kicsit élesebb, alkoholosabb, nincs meg benne az a mesterien elsimított varázslatos Guerlain háttér... Jó, de nem ájultam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Masnuci

2016. október 11.

A La petit sorozat legfinomabb tagja! Sokkal mélyebb, izgalmasabb mint az anyaillat, a mandula is jobban érvényesül benne. A rózsa nekem valahogy kimaradt belőle, de nem is baj, mert azt nem szoktam szeretni a parfümökben, viszont a tea, az nagyon érdekes. Úgy gondolom attól lett az illat valahogy mélyebb "feketébb". Már nem sok van az üvegben, lassan be kellene szereznem egy kis utánpótlást. :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

dandy

2016. június 11.

Csere útján került 30 ml hozzám ebből a finomságból. Valamiért eddig kimaradt nálam a "fekete rucis" vonal, de ismeretlenül is bevállaltam, és milyen jó döntés volt. Isteni finom cseresznyés, mandulás, édes illat. Kifújáskor friss, ropogós gyümis, kis fanyarsággal - gondolom a vörösáfonya miatt, majd egy cseresznyés, mandulás, teás édes illattá szelídül, ami nagyon tartós, 6-8 óra legalább. Most már kíváncsi vagyok a többire is.:)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Kristie

2016. február 4.

Isteni finom cseresznyés mandulatorta! :) Kevésbé fűszeres, mint az eredeti edp, így még annak az ismerősömnek is tetszik, aki egyébként nincs oda az anyaillatért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.