Guerlain

Ár:   12 700 Ft, 14 400 Ft és 18 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   12 700 Ft, 14 400 Ft és 18 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Az illat ihletője a legendás kis fekete ruha, a szintén sokat emlegetett párizsias sikk és elegancia. Olyan játékos esszenciák testesítik mindezt meg, mint a fekete cseresznye, a bergamott, a vörös áfonya vagy a mandula. A szívjegyeket pedig olyan illat uralja, mint a török és bolgár rózsa.

Guerlain La Petite Robe Noire edp
Ár: 12.000 , Eladó: Rékam
Állapot: 50ml-ből 40ml , Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Ár: 2000/5ml 3800/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kicsimoomin

2021. július 17.

Nekem ő egy nagy nem. Túl szúrós, túl meggyes és felfújástól lemosásig egy pillanatra nem változott el. Egy síkon maradt, de legalább tartósan szúrt. Tőlem 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Serbackaja

2021. május 26.

Ő az én Parfümöm. Imádom a mély, gyümölcsös, nehéz illatát. Egy problémám van vele, hogy mostanában valamiért könnyedén elillan, pedig ez régebben nem így volt, és nem is olyan nagyon régi az üveg, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Harold

2021. március 20.

Kedvenc parfümöm, számomra ő az igazi. Markáns illata van, bármikor felismerné. Bőven elég 2 fújás reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Timi8

2021. február 21.

Beleestem mint lò a gödörbe!
Szerintem öregszem. Bár pár éve már illatoltam, igaz, akkor ùgy gondoltam, először és utoljára. (Ugye, hogy soha ne mondd, hogy soha?) Akkor határozott NEM volt a véleményem. És ezzel a tesztelését le is zártam.
Mindìg is nagy kedvenceim voltak a Guerlain-ház illatai, nagyon szépen harmonizálnak az illataik a bőrkémiámmal (legalábbis legtöbbjükben kifejezetten jòl érzem magam), tisztelet a kivételnek. A meggy, málna mandula, vanìlia illatjegyek a kedvenceim, minduntalan keresem-kutatom, szaglászom az ilyeneket. Az utòbbi időben pedig egészen rákaptam a La Petit Robe Noire-okra, eleinte csak a Couture-re majd jött az eau Fraiche, tavaly az Intense és az edt, majd addig-addig csűrtem csavartam mìg erre is rákìvántam. Most hatalmas a szerelem! És mivel nem adta könnyen magát, ùgy érzem, ez most már maradandò is lesz. Ez lett a kedvencem a LPRN-ok közül, ez az 1.az igazi, minden flankere csak őutána következhet, bármily finomak is.
Igazán intenzìv, mély illat, 2 fùjást egyszerűen nem is lehet szò nélkül hagyni, de hála az égnek mindìg osztatlan sikert arat.
Irodába bevallom, még nem mertem használni, lehet, oda kissé sok vagy tùlzò lenne...
Igazi meggyes-mandulás, meleg, balzsamos, extra minőségű csodaillat! Komoly is, de kacér. Minden cseppje megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Beleestem mint lò a gödörbe!

MiuMiu99

2021. február 7.

Ez egy csoda. Teljesen vakon rendeltem 100 ml-t, annyira beleszerettem az olvasott vélemények alapján. Nagyon sikerült eltalálnom. Édes, különleges, egyszerűen imádom az illatát. (Az én bőrömön egyáltalán nem jelentkezik a sokak által írt köptetőillat.) A gyönyörű csomagolásáról és üvegéről meg inkább ne is beszéljünk akkor. Első komoly parfümöm, de szinte biztos vagyok benne, hogy ezek után signature illatommá fog válni. ❤️ 10/11 ez a csoda 🍒💞🥰
Update: végül visszaküldtem, nem tartott sokáig a szerelem. Sajnos nem elég tartós, nagyon gyorsan elillan, legalábbis én nem érzem magamon. A nyitányát nagyon szerettem, engem a kedvenc whiskey-kólámra emlékeztetett, meggyel/cseresznyével megbolondítva, de ezt az illatot, amit egész nap tudnék szagolgatni sajnos csak nagyon maximum egy óráig lehet érezni. Utána már csak egy halvány púderes illat maradt meg a csuklómon. Ruhán is kipróbáltam, ott tartósabb, de előjön a sokak által érzett köptetőillat. Szerintem rendkívül drágán árulják a teljesítményéhez képest, mégegyszer nem venném meg, örülök, hogy sikerült néhány fújás után visszaküldenem. A csomagolása és az üvege viszont tényleg egy mestermű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Bonnieoo7

2021. január 31.

Ilyenem is volt, vágytam rá, aztán megkaptam, egyből 100 ml-es kiszerelésben! Szögezzük le, hogy nem tucatillat, a márkát is kedvelem. Elsőre érzek benne egy kis hűvös marcipánt, de ez csak az én "becsípődésem" - vele kapcsolatban. Sajnos azonban nem tartott sokáig a "szerelmünk", mert hiába fújtam ész nélkül (kb.10 spricc mennyiséget) akkor sem érzett rajtam senki semmit! Aztán viszonylag rövid idő után feladtam és megértettem, hogy nem illünk össze, így elengedtem. Persze a parfümériában időnként tesztelgettem, tehát voltak előzmények, de nyilván mást is próbáltam akkor és teljesen elteltem az illatokkal. Egy kedves lány aztán megvette, s remélem rajta jobban szuperál. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Stenico

2021. január 7.

Édes és fűszeres, népszerűsége ellenére valahogy mégsem jön szembe lépten-nyomon, mint pl. a Lancome Tresor vagy a La vie est belle. Mégis meg kell jegyeznem, hogy néha, órákkal a kifújás után van egy aprócska kellemetlen mellékillata (a mellékíz után szabadon) a csuklómon, amit nagyon nem szeretek. Ennek ellenére persze újra ás újra előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Kinyi

2020. augusztus 7.

Sajnos elfogyott, de nagyon imádtam, és már gondolkodom is az újravételén. A fekete cseresznye illata nekem nagyon dominál benne, és szinte egész nap velem marad az illata, és nem egyszer kérdezték meg, hogy milyen parfümöt viselek. Abszolút nyári illat. Mindenképpen olyanoknak ajánlom, akik szeretik az édes, gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

klddr

2020. május 18.

Imádom! Nagyon édes, fiatalos és engem egy málnaszörpre emlékeztet az illata. Szerelem volt első látásra és azóta is nagy a szerelem, hiszen egész nap kitart az illata. Ajánlom mindenkinek, aki kedveli a gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Elkofen

2020. május 5.

Először 3-4 évvel ezelőtt próbáltam és időnként újra kipróbálom. Kezdetben valami fenomenális illatra számítottam a parfüm népszerűsége miatt. Azonban a wow érzés nálam mindig elmaradt. Az én bőrömön nem nyújtott szuper élményt. Nem az én illatom, de ettől még mások rajonghatnak érte. Nem rossz rajtam, de vannak ettől sokkal fincsibb illataim is. (Még az olcsóbbak között is) A személyiség és a bőrkémia is számíthat.
Elsőre tetszett a papírcsíkon a finom cseresznyés, mandulás gourmet illat. A bőrön hasonló, de nem olyan finom, hiába olyan kifinomult (állítólag).
Rajtam kezdetben fanyarul műcseresznyés és egy kis mandula illat érezhető, de nem túl édesen. A leszáradásnál vált a bőrömön elég édessé.
Nem is tudom igazán hová tenni ezt az illatot.
A párom is csak annyit mondott rá, hogy egy furcsa szag, ami nem a legkellemesebb.
Sokan írták, hogy kifinomult és elegáns illat. Meglehet, hogy valaki bőrén ilyen hatású..Rajtam füstös-mandulás cseresznyesüti szag a neves Guerlain márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

Nem is tudom igazán hová tenni ezt az illatot.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.