Guerlain

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

2017 tavaszán megjelenő orientális-virágos illat nőknek, amely a Guerlain sötét burgundi vörös és fekete színekre épülő Black Perfecto kollekciójának parfüm verziója. A La Petite Robe Noire Black Perfecto-t az anyaillat sötétebb és határozottabb verziójaként álmodta meg a parfümőr, Thierry Wasser. A parfümöt a fekete motoros bőrdzseki és az elegáns "kis fekete ruha" stílusa közötti kontraszt inspirálta.

Fejjegyek: meggy, mandula

Szívjegyek: rózsa, édesgyökér

Alapjegyek: bőr

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Eau de Parfum Florale 50 ML
Ár: 15.000 Ft , Eladó: HelloTara
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XIII. Újlipótváros, fizetés: Személyes átvétellel vagy utalás utána postával küldöm.
Ár: 1500/5ml 2700/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

nyarigabi

2020. július 31.

Hasonlít a sima edp-re nagyon, az is egy mély, édes illat, de ő valahogy még mélyebb, még édesebb.. A mai nyári meleg nem is kedvezett a tesztelésének, nálam egyértelműen őszi-téli illat lesz, ha lesz, még nem tudom pontosan, hogyan is állunk.
A leírásból, az alap illatjegyek közül hiányzik a pézsma, pacsuli, tonkabab. Nekem ez egy pacsulis illat alapvetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Csillu88

2019. december 13.

Kaptam egy mintát belőle. Az elején nagyon alkoholos, kicsit meg is ijedtem hogy uhh mi lesz ebből!. Aztán finomodott, kis meggyes - bőr illat, de a vége egy nagyon gyenge szappanillat lett rajtam, ami kb 3 óra múlva teljesen elillant. Egyébként én a bőrdzsekihez sem és a kis fekete ruhához sem ilyen illatot képzelek el. Bár ez mindenkinek a saját ízlése.
Nekem ez is ilyen játszótérremenős, szaladgálós illat. Ahhoz pedig nagyon drága...
Nem hiszem hogy meg fogom venni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Nem hiszem hogy meg fogom venni...

Dottir

2019. április 30.

"Mert Te valójában egy nyolcvanéves néninek születtél". Ezzel a mondással passzolta át nekem a barátnőm a karácsonyra kapott parfümöt, utalva ízlésemre. Szerinte ez egy öregnéni illat.:D Szerintem abszolút nem, inkább egy finoman porcukrozott szilvássütemény illata, pici kesernyés mandulával, valamilyen finom virággal és pacsulival. Soha nem jutott volna eszembe magamtól megvenni, de jó érzés viselni, kellemesen ölel körbe egész nap, kiváló a tartóssága és a hatósugara is épp ideális. Nagyon finom. Ami miatt mégis túladtam rajta, hogy - számomra - vannak nála még finomabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Yeticica

2019. április 14.

Nagyon finom, bőrös-cseresznyés-enyhén virágos illat, a szokásos Guerlain - féle kicsit púderesedő leszáradással.
Van nekem Mancera Wild Cherrym es Clinique Black Cherrym is, előbbi sokkal édesebb-likőrösebb, utóbbi fűszeresebb-füstösebb, testesebb. Emiatt oket csak kifejezetten hűvös időben használom. Szerettem volna valami nagyon hasonlót, de barátságosabb, tavasziasabb kiadásban. Megtaláltam!
Nem gejl édes, nem túl domináns a bőr (amit felfújástól azonnal gyonyoruen érezni, nem tudom hogyan lehet az egyik alapjegy...), viragos picit de nem túlzóan. Tavaszra egy karakteres , vagány illat, ami szerintem viselhető irodába is.
Mostanában enyhén szólva rákattantam a bőrös illatokra, de nekem a Bottega vonal már túl erős (telperaszagúnak érzem).
(Sospiro Muse -t nagyon hasonlonak erzem, de még nem merek nyilatkozni, egyetlen kenős próba után).
Egyetlen szívfájdalmam a szillázsa, lehetne nagyobb - en imadok csikot huzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Egyetlen szívfájdalmam a szillázsa, lehetne nagyobb - en imadok csikot huzni.

kjancsa67

2018. december 18.

Meggyet nem igazán érzek benne, de hogy vagány bőrös illat, az tuti. Figyelem, csak bevállalósoknak ajánlott, nem az a kifejezett trendi tucatillat, amit kb minden harmadik nő hord.
Első szippantásra szerelem lett, sajnos csak egy kisüveges példánnyal rendelkezem, de már nézegetem, hogy itt a KM-n ki hirdeti és milyen áron :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 18.

dorottya96

2018. november 18.

Isteni ez az illat. Nagyon de nagyon dögös. Igazi lázadó. És a bőr benne... tökéletes. A tartóssága viszont nem az igazi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Scara

2018. október 8.

Pár napja szereztem be belőle egy 30 ml-es üveggel, és meg kell mondjam, ritka szép és elegáns az üveg. Na de a parfüm a lényeg: édesen krémes meggy és mandula, pici bőr aláfestéssel. Szerencsére én nem érzek benne semmi negróra hajazó édesgyökeret, amivel a világból ki lehet üldözni. :) Nagyon finom, de hideg időt kíván, nem pedig ezt a naptárilag télnek álcázott tavaszt.

Upd.: Végül csak ritkán nyúltam érte, mert zavaróan púderes számomra. Keresi új gazdáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Szanszi

2018. augusztus 30.

Na jó, itt mentem tönkre anyagilag a Krémmánia oldalán 😂 Viccet félretéve, sok jót olvastam erről a parfúmről és az eladó a D.-ban rögtön ezt ajánlotta a hölgy egy fekete motoros bőrkabáthoz... Tudtam én, hogy telitalálat lesz.
Ennyire dögös, különleges illatot nagyon régen nem éreztem már! Rajtam az ilyen erős és fűszeres illatok sokszor bántóak a számomra és a visszajelzések alapján a környezetem számára is 😁 DE! Ez a kicsike tud valamit! Csak két hölgy(sajnos nem pasi 😄)állított meg az utcán hazafele menet, hogy mi ez a csodás parfüm amit éreznek!?
Meggyes, mandulás, érzéki illat ez :) Csak különleges estékre tudom elképzelni!
10 csillag **********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Meggyes, mandulás, érzéki illat ez :) Csak különleges estékre tudom elképzelni!
10 csillag **********

Elkofen

2018. augusztus 13.

Az anyaillatot sem fogott meg soha. Pedig többször próbáltam magamon, de rajtam az leginkább csak meggylikőrös süti illat. Ennek megtetszett az üvege, mert valami titokzatosságot gyanítottam benne.
Felfújás után valamiféle furcsa, erősen szintetikus, édeskés aromává válik a bőrömön. A kisfiam szerint cherry coke illata van. Szerinte ne akarjak én cseresznyés kóla szagú lenni. Vicces, de igaza lehet.
Talán másokon szebben muzsikál...
Könnyedén kihagyható ennyi pénzért ez a darab is. Neves márka ide, vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Talán másokon szebben muzsikál...
Könnyedén kihagyható ennyi pénzért ez a darab is. Neves márka ide, vagy oda.

nyuszo

2018. július 14.

Az első olyan bőrös illat, ami tetszik és szívesen viselném is!!! Kifújáskor határozott meggy és mandula, aztán fokozatosan puhul, míg szépen belesimul a bőrbe a bőr (!) és a tonka…. dögös az üvege... fiatalos / szexy…állandóan körülötte forognak a gondolataim....találkozunk mi még!!!

Update! Ma mintát szereztem belőle.... valami isteni finoman van benne adagolva a bőr, szinte addiktív.... szerintem ő lesz a tökéletes őszi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.