Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2018. november 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2012

Parfümőr: Thierry Wasser

Illatjegyek: jázmin, rózsa, zöld jegyek, cseresznye, narancsvirág, alma, pacsuli, ámbra, pézsma

haszi79

2020. szeptember 17.

Cseresznyés rózsás édes kis semmiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Cseresznyés rózsás édes kis semmiség.

Anett0721

2020. március 28.

Rajtam teljesen olyan, mint YSL Cinema frissebb, gyümölcsösebb, tavaszi változata. Ami jó, mert a Cinema nagy őszi-téli kedvencem!
Féltem attól, hogy sokak szerint a rózsa, jázmin, alma a domináns, és rajtam ők nem tartós jegyek igazán. De szerencsére nekem cseresznyés mandula, kis füsttel, amitől nem cukorkás, hanem izgalmas és friss lesz.
Nagyon szerethető, szép és vidám illat, eddig 6-7 óra és még mindig érzem a csuklómon. (upd.: 10 óra után is olyan, mint az első fél órában!!) Tavaszra, nyárra fantasztikus választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

LathatatlanOzike

2018. augusztus 5.

Nem gondoltam volna, hogy pont az EDT lesz a legkedvesebb számomra. Először az EDP-t, a Ma Premiere Robe-ot, a Black Perfecto-t, a Couture-t, az Intense-t próbáltam ki, csak később ismertem meg őt. Azóta mindet eladtam, kivéve a Couture-t, de az EDT még annál is jobb. Nyárra jobbat el sem tudok képzelni. Nem tömény cseresznye, mint az anyukája, csak lágyan van jelen az illatban. Nem fullasztóan édes. Kissé fanyar, rózsás, könnyen hordható.
Napközben frissíteni kell, nem tart ki estig, de már tettem egy kis fújós üvegbe, hogy mindig nálam legyen.
Díszdobozos kiadást vettem, van hozzá egy testápoló is. Az illata totál ugyanez, csak annyi, hogy vannak benne csillámok. Ötletes, szép. A doboz szintén, álomszép, megtartom. :)
Mostanában az EDT-k pozitív csalódást okoznak, pedig pont őket hanyagoltam eddig. Először ő, néhány napja az YSL Black Opium EDT, kis mintát kaptam ajándékba egy kedves Krémmániástól… azonnal beszippantott az illat, kell üvegében is.
Ha nem unom meg (vagy utálom meg, hiszen volt már példa ilyenre is)… újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

karaibrahimgil

2018. május 18.

Egy parfümériában szagoltam meg az edp és az edt verziót. Az utóbbi kicsit jobban tetszett, ezért mindenképpem be akartam szerezni. Sajnos az ezt követő netes rendelésemről kiderült, hogy replika. Egyet fújtam belőle, és annyira összevissza illatkavalkádnak tűnt a parfüm a bőrömön, hogy gondoltam, megveszem az eredetit kisebb mennyiségben. Ugyanolyan illata volt rajtam!
Annyira szerettem volna szeretni A kis feketét, de sajnos nem ment.
Most kettő is van belőle - ha valaki megszabadítana 20 ml eredetitől és 100 ml replikától, szóljon. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Annyira szerettem volna szeretni A kis feketét, de sajnos nem ment.

Sancsa

2018. február 11.

Édesanyámnak vettem ajándékba tavaly, pár nap múlva ismét beszerzem neki :) megkérdeztem, nem unta-e meg az illatot időközben, de nem. Ha neki ennyire tetszik, akkor nekem is. Mikor nala vagyok sokat staglászom, valóban finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Barbossa86

2017. november 8.

Nem fuzok hozza semmi mast csak annyit,hogy:AZ ILLAT! Gyonyoru*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Nem fuzok hozza semmi mast csak annyit,hogy:AZ ILLAT! Gyonyoru*

googles

2017. június 28.

Kicsit megleptek a velemenyek, irok en is. Cseresznyes, mandulas illat ez az en orromnak. Eleg tartos es a hatosugara se kicsi. Kanikulaban nem hasznalnam, de nagyon finom, ude tavaszi-nyari illat. Ez kifejezetten noiesnek mondhato illat, vagyis nem az uniszex vonalrol van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

emeseee6

2017. április 12.

Elég unalmas és semmitmondó nekem :( Egy ilyen kis lötyi nem ér ennyi pénzt,az EDP változata viszont bármennyit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

knoemi

2017. január 3.

Az EDP nekem bántóan erős volt, míg az EDT ezzel szemben egy csoda! A párom tetszését is elnyerte, így meglepett egy 100 ml-es változattal a születésnapomon. :) Rajtam egész tartós, 5-6 órán át intenzíven érezhető. Iszonyatosan finom, édeskés, nőies parfüm, a cseresznye és a narancsvirág mennyei kombinációja. Tavaszi-nyári illat, de én szívesen viselem hidegebb időben is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

diesel22

2016. november 15.

Mintám van belőle, korábban nem vitt rá a lélek, hogy tesztelgessem. Múltkor magamra fújtam, hátőőőő.... Totál jellegtelen illat. Egy illékony semmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.