Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 3.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: osmanthus, ilang-ilang, bőr, pézsma, fás jegyek, szantál, dohány

Ár: 3000 , Eladó: zsocinger
Állapot: 1x próbált 10 ml-s fújos , Helyszín: Heves, fizetés: Utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2022. október 16.

Nem is tudom miért emeltem le a polcról, látszott rajta, hogy nem én vagyok a célközönség. Már a megjelenése is különleges.
A szantál és a dohány erősen (és talán túlzóan is) uralja az illatot. Unisex, de szerintem is sokkal inkább férfias, bár a női részlegen foglalt helyet. Ezt nem én viselem, bizony, simán ő visel engem. Elég lehet belőle egy leheletnyi fújásnyika, és valszeg én soha nem tudnék a végére érni, biztos megunnám ezt az illat uralmat az aurámban. Nagyon nehéz, fejfájdítós, kicsit ódon is, bár ettől még különleges.
Én nem értem a luxus fogalmát ebben az illatban. Attól az, hogy uralkodik környezeten, erős és harsány? Hát, nem keltett bennem vágyat, szerencsére, amúgyis brutál ára van.
A leszáradása viszont nagyon szép, akkor már kevésbé harsány, ilyenkor inkább eleganciát kölcsönöz, az utolsó fázis lágy dohány/bolt/ illat.
Csak a nagyon merészeknek, nekem életem végéig elég lenne ebből kb. az 5 mili is, nemhogy 125.
Nem húzom le, végül is nagyszerűen összerakott illat, csak nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. október 16.

Nem húzom le, végül is nagyszerűen összerakott illat, csak nem nekem.

bnory

2021. február 19.

Nem leszek népszerű, de leírom az élményemet ezzel az illattal... Csuklón próbálhattam ki, félig-meddig ment a kabátom ujjára is belőle. Az én bőrömmel olyan szinten nem működött, hogy az már ijesztő. Brutál maszkulin, rossz érzést keltett bennem. Viszont! Ha ezt férfin érezném, uhhhhhhh, 10/10 lenne! Az én könnyed illatokkal működő bőrömön a legmélyebb jegyei ordítoztak. Tartósságáról annyit, hogy a kabátom ujján 1 hét elteltével is érzem, de annyira zavaróan, hogy ki fogom mosni a kabátot. xD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Moncsi0730

2021. február 16.

Egy hónapja kaptam, és imádom ezt az illatot. Nagyon különleges, nagyon egyedi, aki az egyszerű illatokat kedveli, még csak véletlenül se próbálja ki. Rajtam a bőr és a pézsma bontakozik ki nagyon szépen, szinte óráról órára nyílik ki ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.