Guerlain

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   0,6 ml
Lelőhely:   parfümériák

Ultra pontos, intenzíven matt és könnyen alkalmazható grafikus vonallal, tökéletesen elsajátítva a macska szemet. Finom, rugalmas csúcsa lehetővé teszi a vonal vastagságának olyan finom vagy sűrű beállítását, amennyit csak igényel, az alkalmazott nyomáshoz igazodó intenzitással. Az árnyék 24 órán keresztül matt marad. Ellenáll a könnyeknek és a páratartalomnak. Könnyen eltávolítható.

KezdoManias

2021. szeptember 1.

A bal szememre ezt, a jobb szememre a L'oreal Super Liner Perfect Slim tusát használtam. Lelövöm a poént: feltéve nem nagyon lehetett észrevenni a kettő között a különbséget. Ellenben az ár és a csomagolás....
A drogériás versenyző eredetileg nagyon felbosszantott, nehéz volt igazán vékony tusvonalat húzni vele, fel is tettem a zsibire. Viszot a high end társa első használata után nem hagyott nyugodni a kérdés, van-e itt akkora különbség, amit vártam: muszáj volt élesben összehasonítanom őket. A Guerlainnél nem éreztem azt a wow érzést (ami nálam annyit jelent, hogy jó minőségűnek és felhasználóbarátnak érzem), amit vártam.

1. Egymás mellé tettem a filceket. A két tus feje megtévesztésig hasonlít egymásra. Bár más vállalatcsoporthoz tartoznak, elképzelhető, hogy a műanyag alkatrészek ugyanonnan érkeznek. Mindenképp nagyon hasonló a két belső rész.
2. A Guerlainnel elsőre könnyebben húztam vékonyabb csíkot, úgy éreztem, nem szalad ki annyira a redőkbe, mint L'oreal. Nem tudom, azért ment-e jobban vele, mert annál már megtapasztaltam, hogy nagyon óvatosnak kell lenni, így az összehasonlításnál is lényegében ugyanazt az eredményt értem el.
3. Nagyon szép matt fekete a színe, egész nap tartós volt, meg is küzdök esténként a lemosásával. Ez mindkettőnél ugyanolyan macera.
4. Csak hogy ne menjünk el a csomagolás külsője mellett sem szó nélkül: gyönyörű a Mad Eyes kiszerelése. Csak kevés feliratot nyomtattak rá, amitől megmaradt a rózsaarany eleganciája, így nincs minek olyan gyorsan lekopni, mint a L'orealnál. Öröm kézbe venni.

Összességében: A Guerlain talán hangyányit jobb abból a szempontból, hogy könnyebben húzok vele vékony vonalat a pillatőbe, és egyértelműen minőségibb a csomagolása. Hogy megérte-e az árkülönbséget? Ezt mindenkinek magának kell eldnöntenie. Az értékelésem (4 csillag) ezt a szempontot igazából figyelmen kívül hagyta. Utólag könnyen okos az ember, de lehet, hogy hallgatnom kellett volna a lányomra, aki kiszámolta, hogy ezért az árért inkább neki kellene vennünk sok-sok Harry Potter mindenízű drazsét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.