KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: boglarkakoncz
Állapot: KERESEM!, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétellel
Ár: 14.000 Ft+pk. , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan fóliás, Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után postázom-postán maradó ajánlott-,vagy Foxpost-a vevőt terheli

Encilla

2018. október 5.

Ez az igazi komfortillat számomra. Olyan, mint egy pihe-puha köntös, ami lágyan körbeölel, melengető. Határozottan jelen van, de nem uralkodik. Csodálatos alkotás! Egyszerre édes és füstös, ebben hasonlít a Shalimar-hoz, de nyilván a mai kor elvárásainak megfelelően. 5 csillag, kell!

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Luna1024

2018. október 3.

Csodálkozok, hogy még nem írtam róla, pedig annak idején én töltöttem fel, és a megjelenése óta nemcsak, hogy többször használtam, de már saját üveges verzióm is van belőle. :) Be kell valljam: tudom, hogy megosztó, de nekem ez az illat nagyon tetszik. Tény, hogy édes, de rajtam valahogy mégsem egy újabb La Vie Est Belle-klón, hanem szerencsére annál sokkal komplexebb és szebb arcát mutatja. Én sós-karamellás, levendulás keksz illatát érzem egy csipetnyi citrussal. Elképesztően nőies, puha, bújós, különleges, elegáns illat. Egyszer a buszon ülve viseltem, és láttam, ahogy a mellettem ülő egyre közelebb hajol, elég feltűnően szaglászva a levegőt. :) Szerintem négyévszakos illat: ősszel és télen beburkol az édessége, tavasszal és nyáron inkább a levendula gyógynövényessége jön elő. Nagyon hasonlít hozzá a szintén Guerlain-szülött Mon Exclusif, csak az jóval drágább, ellenben picit kidolgozottabb is, plusz vajasabb, puhább. :) Ha milliomos lennék, azt venném meg, de mivel nem vagyok az, illetve 90 %-ban tényleg hasonlónak érzem a két illatot, annyira nem sajnálom, hogy a Mon Guerlain van a polcomon. Én szeretem, szívesen használom, és érdekes, de a vélemények száma ellenére annyira nem is érzem gyakran Budapest utcáin. :)
Angelina Jolie-t mint színésznőt kedvelem, de én valamiért dominánsabb, akár uniszex illatokat kapcsolok hozzá, mint mondjuk a Bvlgari Black, amit tudtommal ténylegesen szokott viselni. Akárhogy erőltetem az agyam, a Mon Guerlain-t semmilyen szinten nem tudom rajta elképzelni, kb. annyira nem érzem a parfüm-reklámarc összhangot, mint Kristen Stewart és a Chanel Gabrielle esetében... Na de mindegy, ez már nagyon szubjektív, és talán nem is elsődleges kérdés. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

karaibrahimgil

2018. szeptember 18.

Megint szembemegyek az árral. ☺ Első kifújásra elegáns, virágos illatot érzek (nem jöttem volna rá magamtól, hogy ez levendula, valószínűleg a vanília dominanciája miatt), ami hamarosan alkoholos szantálfává vált át a bőrömön, sőt a füstössége egyenesen dohányt idéz rajtam. Már vagy 6 éve leszoktam a cigiről, így ki nem állhatom az erre emlékeztető parfümöket.
Azonnal le akartam mosni a csuklómról, de persze egy Guerlaint nem lehet csak úgy eltüntetni, a szappanos víz édeskevés hozzá. Ami megmaradt belőle, az kellemes, de túl édes tonkabab, mint Carolina Herrera 👠Good Girlje.
Nagyon vártam már, hogy kipróbáljam, mert tetszett a reklámarc, az üvege, és az illatjegyei is biztatóak voltak, de a Mon Guerlain 2. nekifutásra is csak egy drága, lemoshatatlan katyvaszra emlékeztet.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

LathatatlanOzike

2017. július 27.
Angyali illat…egyből rabul ejtett. Egy hete ismerkedtem meg vele, kis fújós formájában, most pedig már egy nagy kiszerelés figyel a szekrényemen. Annyira gyönyörű…mind az üvege, mind az illata. Első találkozáskor rögtön egy szép emlék jutott eszembe. Mintha újra a majki levendulák között sétálgatnék. Megnyugtató, friss, boldogság illat. Tökéletes, különleges, kerek.
Én nem érzek benne LVEB-t, sem más hozzá hasonlót, ilyen illattal még nem találkoztam.
Nyáron is hordható, egy picit sem fullasztó. Bele sem merek gondolni, hogy télen milyen finom lesz, szerintem akkor mutatja meg a legszebb énjét. :) Szerencsére nagyon tartós, egy egész napot kibír.
Azt hiszem, hogy mindig lesz belőle itthon. ❤

2018. augusztus 30.
Időközben eladtam, és milyen rosszul tettem…gyorsan meg is bántam. Tényleg olyan illat, ami nem hagy nyugodni, amíg meg nem szerzem… Nem tudok lemondani a levendulás álomról. Így újra az enyém lett. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

2017. július 27.
Azt hiszem, hogy mindig lesz belőle itthon. ❤

Csodalatosmandarin

2018. augusztus 28.

Elegans, ugyanakkor egyben edes illat! Amikor viselem mindig megdicserik az illatom, biztosan ujraveszem :)

Csodalatosmandarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

pMichelle

2018. augusztus 11.

Illatjegyek
Fej- levendula, lime
Szív- jázmin, írisz, damaszkuszi rózsa
Alap- vanília, ausztrál szantálfa, tonka bab, benzoeviasz/benzoegumi, édesgyökér, pacsuli.

Számomra az elején annyira alkoholos, hogy én (szerencsére) arra az 5 percre nem is érzem a levendulát. A fej jegyek nagyon hamar elillanak és a szív és alap jegyek szinte rögtön keverednek. Gondolom ez a benzoe-nak köszönhető.
Rajtam leginkább a jázmin a vanília és a szántál erződik, pont az a 3 illat amit annyira imádok, hogy töménytelen mennyiségben képes vagyok magamra fújkálni 😍
A füstös benzoe valamint a gumicukoros édesgyökér is jól érezhető.
Egyébként tudom, egy jó illatnál ez nem mérvado de szerintem Angelina Jolie-hoz pont nem illik. Nem eléggé dögös és vad illat.
Inkább letisztult és elegáns.
Nem rendelkezik túl nagy ható körrel de a belép a "zónába" azt rabul ejti, kortól és nemtől függetlenül:)

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Illatjegyek
Fej- levendula, lime
Szív- jázmin, írisz, damaszkuszi rózsa

A füstös benzoe valamint a gumicukoros édesgyökér is jól érezhető.
Inkább letisztult és elegáns.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

Tavasszal kaptam belőle egy illatmintát, számomra nagyon kellemes illata van. Az elején levendula, de aztán édeskés, amit nagyon imádok :)

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

kbkb

2018. július 31.

Káprázatos illat, maga a tökély.

kbkb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Káprázatos illat, maga a tökély.

nyuszo

2018. július 7.

Tegnap próbáltam először, és szerelem lett első illatolásra! Az első pillanattól az utolsóig, minden fázisa gyönyörű! Az orrom a csuklómra ragadt szó szerint, minden pillanatban érezni akartam! Kifújáskor rajtam egy nagyon enyhe Angel kb. úgy fél óráig, utána légiesen könnyű levendula, aztán nagyon finom, nagyon lágy vanília... Érdekes, hogy maga az illat intenzitása nem erős (nem is baj!), viszont szerintem tartós, mert a délelőtti egy fújást még este lefekvéskor is enyhén éreztem... és ma vissza kellett mennem a drogériába, hogy befújjam magam, mert újra érezni akartam :) És attól tartok, hogy mindaddig vissza fogok járni, amíg az enyém nem lesz!

Update! Meg kellett vennem :)) de hát ez már az első pillanatban eldőlt..... imádom... annyira tiszta, légies a levendulától, felér egy aromaterápiával!! És igen, én is érzem a nyugtató hatását.... szuper kis illat!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

Cintia04

2018. július 5.

Első számú kedvencem! Már lassan egy éve, hogy beszereztem egy 100 milis példányt belőle. Sokszor használom mert nagyon szeretem. Nagyon sok dicséretet kaptam már rá pedig nem csíkhúzó illat de mégis aki a közelembe kerül megjegyzi mennyire finom illatom van. Nem erős, nem tolakodó nem cukorszirup és örülök, hogy végre úgy élvezhetek egy édes illatot, hogy közben nem fullad meg senki körülöttem és én sem magamtól. Mindenből pont annyi van benne ami gyönyörűvé és kiemelkedővé teszi. Számomra még mindig az egyik legszebb alkotás a mai felhozatalból. Úgy tűnik ez a levendula bármennyire is tud erős és tolakodó lenni, itt ebben az alkotásban mégis olyat produkál ezekkel az édes jegyekkel ami nem mindennapi. Ilyen egy szofisztikált orientális- virágos "édes" különlegesség. :) Meleg, enyhén fűszeres, füstös, virágos és egyben friss is. Bárhol, bármikor megállja a helyét. Azt hiszem ebből mindig lesz nekem itthon. Szignatúra illattá érett mint ahogy a Tom Ford Femme Noir is. <3 Köszönöm Wasser úr ezt a csodát. Millió csillag. <3

Ahogy ígértem visszatértem.:) sok próbán vagyunk túl sírtunk, nevettünk, nem szerettük egymást, majd aztán nagyon is és hát végül szerelem lett. Amúgy tényleg sokáig olyan semmilyen nem volt rajtam mint valami sampon illat. Nem tudom lehet jót tesz ez a hűvös, szeles, szomorkás idő de rajtam most nagyon szépen működik. Rajtam egyáltalán nem gejl, nem sziruposan édes hanem kissé fűszeresen itt szerintem az "ausztrál" szantál nagyon jót tehet neki. Finom levendulás, vaníliás kissé fűszeres lesz a bőrömön. Tartóssága még fürdés után is érezhető, így azt mondom, hogy rajtam brutál tartós. Az tetszik benne, bár alapjáraton egy édes illatról beszélünk mégsem lesz sziruposan édes ami egy tucat illatra jellemző legalább is rajtam. Na szóval a lényeg kérem, rajtam jó és ez számít és ...erős a gondolkodás, hogy be is szerzem magamnak! Mivel szinte minden édes illatot eresztettem a házam tájáról így ahogy közeledik a tél, a hideg a szomorú idő....hát én igenis vágyom a meleg, puha, édes illatokra kell egy ilyen is a házhoz mert rajtam olyan különleges és egy kis menedék a fáradt léleknek néha kell.<3 Természetesen a csillagok is maximálisra emelkednek! 5 csillag!

Többszöri tesztelésnek vetettem alá ezt az illatot, gondoltam lehet csak velem nem működik vagy nagyon előítéletes voltam vele de sajnos nem! Tényleg sok esélyt adtam neki. Páromat is kikérdezem mindig mint véleményező mivel ő tényleg tud mondani egy őszinte véleményt mert nem elfogult egy márkával sem és nem is nagyon érdekli őt, hogy ez most Niche, Guerlain vagy éppen egy klasszikus Chanel és azt imádni kell mindenképpen. Szóval megállapítottuk, hogy ez az illat nem rossz de olyan mint a frissen mosott haj illata. Legalább is rajtam. Mintha valami finom, krémes samponnal fújtam volna be magam és rajtam ennyi! Levendula sehol pedig folyton kerestem. Nagyon sajnálom, hogy rajtam nem működik sampon illatnak meg kicsit drága nekem! Tartósnak tartós azzal nincs gond.

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)