Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: 3000 , Eladó: Shelly
Állapot: Fújós, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyes, Foxpost
Guerlain Mon Guerlain edp
Ár: 10000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

Tiziana

2020. július 24.

Az azért nem semmi, hogy ezzel az illattal 18 oldalon foglalkoz(unk).
Én elsőre átsiklottam felette.Nem érdekelt, a levendula meg főleg nem, felejtős volt.
Az Intense meg egyenesen felbosszantott az egysíkúságával.
Nemrég valamit szerettem volna nyárra....de nem vagyunk ám egyedül, hál' Istennek, jegyzem meg,
tehát életem párja ízlését és tűrési határát is figyelembe kell vennem szigorúan.
Tudom hogy a levendulát nagyon szereti, látványra és illatra is.
Innen egyszerű volt a dolog: újra próbálás, hey nem is olyan rossz ez!!
Rajtam nem fojtogatóan édes mint többen írják, a levendula sem szúrósan fanyar, vagy gyógynövényes,
a vaníliának köszönhetően.Béke és boldogság honol a kocsiban akkor is ha 1 perccel előtte
spricceltem agyon magam.
Könnyű viselni, valóban lineáris, és a tartósságára nincs bocsánat.(max. 2 óra)
Olvastam egyik legnépszerűbb kollegina írását arról hogy Guerlain nem adhatna ki ilyet.
Én ettől most függetlenítem magam,egyszerűen jólesik ha rajtam van, a környezetem boldog,
nekem ennyi elég most. A 100 ml-t egyébként a neten olyan áron sikerült vennem,
ami közelít az ajándékhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Az azért nem semmi, hogy ezzel az illattal 18 oldalon foglalkoz(unk).
Az Intense meg egyenesen felbosszantott az egysíkúságával.
Tudom hogy a levendulát nagyon szereti, látványra és illatra is.
Innen egyszerű volt a dolog: újra próbálás, hey nem is olyan rossz ez!!
spricceltem agyon magam.
Könnyű viselni, valóban lineáris, és a tartósságára nincs bocsánat.(max. 2 óra)
nekem ennyi elég most. A 100 ml-t egyébként a neten olyan áron sikerült vennem,
ami közelít az ajándékhoz.

floracska6

2020. július 24.

Egysikú illat fantázia nélkül, engem ezzel a parfummel lehet kikergetni a világból. Erős de szerencsére annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. július 22.

Rajtam fojtogatóan tömény illat, egysíkú, a 4 illatjegy egyikét sem kedvelem, sajnálom. Porosnak érzem, szerintem egyáltalán nem illik az illat arcához, Angelina Jolie-hoz, már amennyit tudok róla. Lehet, hogy télen más oldalát mutatja, bár nem kánikulában próbáltam, szerencsére csak két fújásnyit a mintából egy esős nyárestén, és még reggel is éreztem magamon, de ennek nem örültem. Elnézést attól, aki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 22.

Anita7977

2020. április 30.

Elhasználtam egy nagy kiszerelésű üveggel és az illata tetszik (sőt mondhatom, hogy egyre jobban megkedveltem), így változtattam a véleményemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Elkofen

2020. április 26.

Tavaly óta használom. Főként tavasszal és hűvösebb nyári napokon. (Nem kánikulában.) A megjelenés évében egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet.
Tavaly a testápolójához és egy kis üveges maradékhoz hozzá jutottam. Rájöttem, hogy egy karakteres, abszolút nőies és különleges illat. Finoman, franciásan elegáns. Számomra ez az igazi parfüm. Elegánsan szexinek is mondható kiváló tartóssággal. Nem tolakodó, nem hivalkodó és mégis kimondottan nőies. Nem tudom elképzelni sem tinédzsereken, sem az igazán idős korosztályon. Tehát nem régimódi. Ez egy modern illat. Valaki öregesnek nevezte, de ezen a kijelentésén mosolyognom kellett.🙂
Számomra egyszerre áraszt nyugalmat, harmóniát és derűt. (A nyugtató hatása talán a levendulától lehet?) A nyári mátrai nyaralásunk alkalmával is ezt viseltem. Nem akartam ott az erdőben valamilyen szintetikus, művi vagy túl bóvlis illatot hordani. Ez minőség. Tökéletesen megfelelt egy erdei nyaraláshoz.

Rajtam nem szimplán édesen vaníliás, hanem a levendula is finoman érezhető, de úgy, hogy még ne legyen férfias aroma, vagy fitotéka illat.
Ahogy már előttem is írták, felér egy nyugtató aromaterápiával (feltehetően a levendula hatása miatt). Nem egy tucatillat és még nem igazán éreztem senkin.
Angelina Jolie kezdetben furcsa volt nekem, mint ennek az illatnak reklámarca. A rengeteg tetkójával és anorexiás megjelenésével. Úgy gondoltam, nem illik ehhez a parfümhöz. Ám miután megnéztem a reklámfilmjét rájöttem, hogy Jolie remekül hozza az illat hangulatát. Csodás, modern Guerlain parfüm, ami maximális csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Erikaaida

2020. április 24.

Hónapokig azt hittem ő lesz az igazi. Nyáron vettem, akkor tetszett, télen meg már megfulladtam ebben a vaníliás levendulafelhőben. Hamar rá lehet unni, a tartóssága viszont kiváló.

Nagyon igazságtalan voltam vele....félretettem, de most elővettem, és talán mégis ő az igazi. Tesztelgettem a többi változatát is, de szerintem ő a legjobb. Szép emlékek fűznek a helyhez, ahol vettem.... Minden alkalomra megfelelő. Télen untam rá legutóbb, lehet a melegebb idő jót tesz neki. Fel kell pontozzam, és egy + csillagot is megérdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

zsuzska78

2020. február 27.

Látom ez a parüm is megosztó, én a nemek táborát gyarapítom. Egysíkú púderes-vaníliás illatocska, pár óra múlva próbálkozna az a szegény levendula nyomulni. Mint Angelina ha-ha, hát nem így kaparintotta meg Brad-et az egyszer holtbiztos!! Felnézni én is felnézek Jolira, csak nem tudom azonosítani vele ezt ropgósra vasalt blézeres, szigorúan térd alá érő szoknyával csepp kis nude rúzzsal "megbolondított" HÖLGY-et aki ezt az amúgy hamar elfeledhető illatot reggel magára szórta. Pedig én nagyon kedvelem a púderes illatokat, de ez...hm mi is volt?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

zs001

2020. február 5.

Nekem èrdekes módon nem lett kedvenc....a többi vàltozatàt kedvelem, szèpek is rajtam, a Bloom of rose verzió valami mesès. Ez valahogy csak tömèny vanília a bőrömön. Mintha beleestem volna egy tàl vaníliàs kiflibe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

barnajudit87

2020. január 19.

Olaszországban nyaraltunk,amikor valakin éreztem ezt az illatfelhőt. Annyira megtetszett, hogy muszáj voltam megkérdezni,mi ez a finomságos illat.
Imádom! Egyszerűen imádom! Finom,krémes, puderes, nem túl édes, nem folytó illat. Novemberben vettem és ezt inkább őszi/téli illatnak mondanám és nem egy könnyed nyári parfümnek. Ha elfogy mindenképpen újra veszem,bár kicsit borosos az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Blackxentric

2020. január 2.

Karakteres finom női illat. A tartóssága nagyon jó. Tetszik nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Karakteres finom női illat. A tartóssága nagyon jó. Tetszik nekem.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)