Guerlain

Ár:   26 000 Ft, 37 000 Ft és 51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 2.

Ár:   26 000 Ft, 37 000 Ft és 51 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: 2200 , Eladó: Tinka0428
Állapot: 100ml/kb. 5-10ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes àtvètel vagy posta
Guerlain Mon Guerlain fújós
Ár: 1800 Ft+pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm v. postán maradóra, foxpost

eheiszki

2021. június 29.

Én ezt a parfümöt nem ismertem. Ez az illat zseniális! A levendulát eddig a mezőről, autó illatosítóból, molyelűző ruhaillatosító kapszulából ismertem. De hogy ez mennyire finom ebben a parfümben a vaníliával és a szantállal! 38 fokban teszteltem a pici üveges maradékomat (1000 köszönet Áginak) és próbálom magam rávenni hogy nincs szükség ezt most azonnal megrendelni teljes kiszerelésben... szélmalomharc.
Tartóssága a 38 fokban is kiváló, bőrön is órák múltán is érezni. Egyedi virágos gourmand illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

bleauwsy

2021. június 14.

Ez a parfüm részemről erőteljes gyöngyvirág apró citromossággal, de fiatal korosztálynak egyáltalán nem tudom elképzelni, csak 50 felett. Mintha fáradtságot sugallna nekem ez illat. Tartóssága kiváló, de a kompozóció engem nem nyert meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

floracska6

2021. március 12.

Rajtam ez az illat egy erőteljes vanília cunami és a levendulát akármennyire vártam, nem érkezett meg, amit kicsit csalódottan vettem tudomásul mert így nekem picit egyhangú illat.
Amennyire tetszik a Libre koncepciója a vanília és a levendula párosításával, annyira nem jön be a Mon Guerlain. Bár a Libre sokkal fűszeresebb ez pedig bújósabb illat, de nekem uncsi.
Angelina Jolie pedig csak tovább fokozza az ellenérzetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Angelina Jolie pedig csak tovább fokozza az ellenérzetem...

BTimi81

2021. január 28.

Minden évszakban megállta a helyét, édes, de nem sok. A Guerlain-ház mindig kitesz magáért, és ez lett az utóbbi évek egyik legjobbja náluk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

yolandi

2020. december 31.

Én alapvetően a komplex, nagy projektivitású parfümöket részesítem előnyben, mind gourmand, mind pedig a zöldesebb vonalról. Ez a kis rózsaszín üveges pedig teljesen begyűrűzött. Egy tinikori szerelmem illatára emlékeztet, s így belegondolva annak idején nem is a srácba zúgtam bele, hanem az illatába... A levendulás felhang pont ilyen, pedig ebben a parfümben semmilyen maszkulin jelleg nincs - valószínűleg a plátóim kölnije is inkább a femininhez mint az unisexhez volt közelebb akkoriban...
Öt csillag, már csak azért is, mert egy gyönyörű összegzése illatélményben a tinikorom és a 27 évnyi felnőtt nőiességem között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

nuszy92

2020. október 30.

Eléggé intenzív illata van, ennek ellenére szerintem bármelyik évszakban hordható, mivel nem egy édes, cukorfelhő veszi az embert körül, ha magára fújja. Aki nem szereti a levendulát ne is próbálkozzon vele, mert én nagyon kiérzem rajta. Kellemes, de nekem hiányzik belőle egy kis édeskés vonal. Nem az én illatom, mert nekem túl poros, púderes és bevallom, ha behunyt szemmel valaki ezt az orrom alá dugná, akkor nem tudnám eldönteni hirtelen, hogy ez most női vagy férfi az erős levendula miatt. Később bontakozik ki a kedves, előbukkan a vanília minimálisan, de elnyomja a levendula szerintem. Nem akarok ezzel senkit megbántani, kellemes illat de magamon nem tudnám elképzelni, viszont ha máson megérezném lehet megjegyezném, hogy jó az illata. :) Bár csak mintám van, de az üvegét megnéztem a D-ban és szerintem nagyon elegánsra sikerült. Az üveg és az intenzitás miatt kap tőlem egy 3 csillagot. Nem az én világom, de azért még próbálkozom vele, lehet szerelem lesz később, ki tudja. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Szaffi

2020. október 30.

Az utóbbi évek egyik legjobban sikerült illata. Számomra igazi különleges őszi,téli illat. Az egyik kedvencem. Szinte bármilyen alkalomhoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

hhajni25

2020. október 25.

Magát a levendula virágot szeretnem. Na nem nagy csokorban ( az olyan molyirtó hatást ér el) csak pár szálat. Kozmetikumokban meg egyáltalán nem szeretem. DE ebben a parfümben..... remek kiegészitője a többi összetevőnek. Tény, hogy egy fújás elég, legyen tél vagy nyár, azt hiszem ennél maradok még egy ideig. Elegáns, nem édes, nem tömör... igy jó, ahogy van...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

elizacreme

2020. október 21.

Azt látom, hogy nagyon sokan leértékelik ezt a parfümöt, az alábbi észrevételt szeretném közölni. A hamisítványok az illatok 30%-át teszik ki, mivel a Notino, Vivantis, Makeup.hu is szabadon tevékenykedik. Anyukám ezutóbbiról rendelt egy tesztert. Habár az illata jó volt, egyáltalán nem egyezett meg azzal, amit én vettem most.
Inkább vegyetek drágábban, de megbízható helyről. Ez sosem fog 18.000Ft-ba kerülni/100ml.
Tartós,befújom magam, olyan 10-15 perc után kezd kinyílni az illat, melengető, vaníliás, púderes, a levendula és a sambac jázmin pedig erőteljessé teszi. Nőies, komoly illat, kiváló választás őszre, télre. Minden alkalomhoz illik. 5 csillag természetesen.
Érdemes szettben vásárolni, mert nagyon jó kis testápolót adnak hozzá D-ban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Érdemes szettben vásárolni, mert nagyon jó kis testápolót adnak hozzá D-ban.

MomGoddess

2020. szeptember 22.

Egy újabb illat amit divat utálni. Pedig remekmű.
Thierry Wasser nem volt a kedvencem, igaz sok szépet alkotott.
Mon Guerlain az örök Shalimar újragondolása, ami szuperül sikeredett. A 2000-es évek eleji Shalimar flankerekre emlékeztet. Mégis különleges.
A vanilía, tonka egy kicsit Thierry Addictját idézi, majdnem csokoládéba váltva, ami egy kicsit az Angel szelidített változatára emlékeztet.
Persze a LVEB, Black Opium, Poison Girl mind felkerül a listára ha erről a kategóriáról van szó.
Hiszen szantál, pacsuli az alap.
Féltem a levendula férfias jellegétől, de egyáltalán nem az. Féltem attól is, hogy öreges, a férfi az életemben általában minden parfümöt öregszagnak érez. Ezt nem.
Nem olyan balzsamos az alapja mint a Samsarának, de a vanília-pacsuli meleg ölelés a Mon Guerlainben.
Tartós, hatósugara erős, de nem biológiai fegyver.
Számomra ez az illat amit Chanel a Coco Mademoiselle-lel akart elérni.
Egy klasszikus újragondolása. Remekbe szabva. Amíg a CM savanykás hideg, addig a MG meleg és édes. Modern klasszikus. Szexi és szofisztikált.
Nem volt szerelem első szippantásra, de mégis tudtam, hogy ezt az érzést már éreztem korábban. Lassan nőtt hozzám, mint egy óvatosan betört magassarkú cipő.
Mondhatom 30ml után, hogy "én illatom lett". A férjem 10-ből 10-szer ezt választja vakon. Minden nap hordom, én a 2 spriccenkénti frissítésre esküszöm a reggeli túltolás helyett.
Mindenki imádja, gyerekiem, diákjaim. Most nézegetem, hogy ajándékcsomagban a testápolóval veszem hamarosan újra.
Haters will hate.
Mi csak hódítsuk meg a világot a gyöngyben, kisestélyiben és a piros rúzzsal. Plusz 2 spricc Mon Guerlainnel! Én citromfű olajat használok a Hauschkától arcra, testre. Remekül olvad a lime és levendula nyitányba.
Angelina Jolie csillagos ötös választás. Ez az illat olyan nőnek szól, akinek van karaktere és tartása. Ugyanakkor végtelenül érzéki. Nem jut eszembe nála alkalmasabb személy.
Az üveg csodás dísze a fürdőszobának.
Nekem ennél többet nem kell, hogy egy parfüm tudjon.
Bravo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Egy újabb illat amit divat utálni. Pedig remekmű.
Thierry Wasser nem volt a kedvencem, igaz sok szépet alkotott.
Hiszen szantál, pacsuli az alap.
Tartós, hatósugara erős, de nem biológiai fegyver.
Számomra ez az illat amit Chanel a Coco Mademoiselle-lel akart elérni.
Haters will hate.
Az üveg csodás dísze a fürdőszobának.
Nekem ennél többet nem kell, hogy egy parfüm tudjon.
Bravo!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)