Guerlain

Ár:   22 990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   22 990 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: boglarkakoncz
Állapot: KERESEM!, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétellel
Guerlain Mon Guerlain - fújós
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
LxndrHrvth

2019. március 22.

Milyen érdekes, hogy ahány ember, annyi “orr”, annyi féle bőrkémia, ízlés! Beleolvasgattam a véleményekbe és néha elgondolkodtam, hogy biztos ugyanarról az illatról szólnak-e? :)
Alapvetően nem szeretem ha egy illatról több bőrt húznak le és flankereket adnak ki, de most először a Mon Guerlain Florale került hozzám. Azután egy másik nagy szerelem miatt elcseréltem, viszont amint postára adtam, már hiányzott. Elbűvölt ez a dög! Az utam a D...be vezetett, ott csillogtak ezek mind, az egész Mon család nekem, muszáj volt szipuznom, hát így került hozzám Mon Guerlain. És ez a legelső a legjobb! Szerintem nagyon is egyedi, nem túl édes, mindenből a pont elég kategória, a levendula egy olyan pluszt ad neki (pedig nem is érződik ki erősen), mint egy szép nőnek egy ékszer. Amikor minden összeillik és egészében vonzó. Hát ilyen illat ő. Puha, simuló, mégis dögös, tartós, ami nálam ritka, és amikor ezt viselem, egész nap szagolgatom magam. Csodaszép! :)

LxndrHrvth
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Erynnis

2019. március 19.

Az az érzésem, hogy mostanában nem tudnak tisztességes, többfélé ízlésnek megfelelő parfümöket készíteni. Legalábbis a nagy márkák ( Chanel, Lancome, Guerlain, YSL) . Mind egyforma, édes, cukros lötty. Megkülönböztetni sem lehet őket. Ez a parfüm is ilyen. Finom, jó szaglászni a csuklómon, de akár lehetne akarmelyik illat a fent említettek újdonságai közül. Ha ajándékba kapnám, elhasználnám, de pénzt nem adnék érte. (bőrön kimondottan sziruposan édes nekem, olcsó hatású illat)
Az eau de toilette jobb egy fokkal. Igazából a levendula lenne benne a csavar, de én inkább azt mondom, ha valaki lenendulás illatot (nem levendulaillatot) keres, akkor inkább Burberry Brit Rhythm.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Vivienne88

2019. március 14.

4hónapja szerelem. Én nem kimondottan magamra szoktam hagyatkozni illatokban, hanem férfi véleményre is. Nekem fontos, hogy ne tömeg legyen az illatom, még ha átlagosan is öltözködöm. Szeretem ha dög van rajtam, télen-nyáron..... Rajtam ez dög, és nekem is dög. Látom, hogy sok a vélemény, de még senkin sem ereztem mióta használom, és az ilyen illatokat szeretem. Megosztó, én sem szagoltam volna meg magamtól.... szerintem nagyon különleges, azt már sejtem, hogy nyáron el kell felejtsem, nem tudom mit találok ami színvonalában ilyen. Nekem eau de parfum van, már el fujtam egy 30ml-est, most a 100ml negyedénél járok. Általában egy 100as 1 hónap.... tudom bűn, de így szeretem. Szóval tartós, 4 hónap alatt 50-55mlt hasznalatam. Kislányoknak nem ajánlom. Nőknek, vérbelieknek nagyon.

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

magyaredina

2019. március 13.

Olyan, édes, kedves lepkefing, DE egy szép lepkéé.
Nem az én világom.
Az üvege snassz.
Tartóssága reklamációért kiált.
Ennek az illatnak tényleg szüksége volt Jolie arcára, Ő a legjobb az egészben.
Bocsánat!

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Olyan, édes, kedves lepkefing, DE egy szép lepkéé.
Nem az én világom.
Az üvege snassz.
Tartóssága reklamációért kiált.
Ennek az illatnak tényleg szüksége volt Jolie arcára, Ő a legjobb az egészben.
Bocsánat!

Odil

2019. március 11.

Pont, mintha a kedvességnek és a jóságnak illata lehetne.
Konkrétan szeretetre méltó.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Pont, mintha a kedvességnek és a jóságnak illata lehetne.
Konkrétan szeretetre méltó.

fancsy666

2019. március 10.

Már két éve a kedvenc parfümöm. Egy pöffentés is elég belőle, és még este is érzem magamon. Nagyon sokan megkérdezték már, hogy mi ez a jó illat rajtam. Igazán nőies, intenzív, kifinomult, tartós parfüm. Ajánlom, hogy az Eau the Parfume verziót vásároljuk meg belőle, mert jóval tartósabb, mint a Toilette verzió. (Ez nyilván minden parfümre vonatkozik, de ennél én jelentősen észrevettem a különbséget)

fancsy666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Anita7977

2019. március 10.

Már kb. másfél hónapja használom, az illata tetszik (sőt mondhatom, hogy egyre jobban kedvelem), azonban a tartóssága nagyon gyenge (ezért adok csupán két pontot).

Anita7977
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

babyface

2019. február 20.

hatalmas nagy szerelem a miénk... :) kevés dolgot szeretek jobban az édes, bársonyos vaniliánál és a nyugtató levendulaillatnál. na most ugyebár itt a kettő egészen rendkívüli formában egyesül. egyáltalán nem tolakodó, mégis folyamatosan jelen van a bőrön számomra a végkifejlet hipnotikus és addiktív, nem is tudom miért vártam eddig a beszerzésével. nyáron még úgy voltam vele, hogy ráérek ősszel beszerezni, mivel inkább őszies, tavaszas illatnak gondolnám, bár én őszintén szólva bármelyik évszakban tudnám viselni. :) egy szeptemberi esküvőre lett volna ideális (mivel az esküvő is egy levendulásban volt) mégis sztornóztam (köztünk szólva az amouage sunshineja se volt rossz döntés... :D), októberben pedig egy elie saab-ot választottam helyette (meg is bántam mivel folyamatosan őt szagolgattam a másik kézfejemen). de jelentem novemberben beszerzésre került és pótoljuk az elvesztegetett időt... :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Lilu003

2019. február 16.

Gyönyörű ez az illat! A levendula, a szantálfa és a vanília csodásan harmonizál egymással. Igazi nőies, kifinomult illat. Talán lehetne egy picit erősebb, de lehet csak hamar megszokom, néha nap végén is lehetett érezni ezt a csodás illatot. Általában erősebb, karakteresebb, édes parfümöket választok, de úgy éreztem mindenképp be kell szereznem egy ilyen letisztult, fantasztikus illatot. Angelina Jolie nagyon jó választás volt a reklámhoz.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Nina1205

2019. február 9.

Bizonytalan vagyok a dologban. Szeretem külön a vaníliát, szeretem külön a levendulát is. De így együtt? Hát nem is tudom...
Pedig már csak Angelina Jolie miatt is nagyon oda akartam lenni ezért az illatért, de nem tudom őszintén mondani, hogy jó lenne.
A tipikus példa arra az örökérvényű igazságra, hogy "egy s*ggel csak egy lovat lehet megülni".
Két teljesen ellentétes dolog szeretne ő lenni egyszerre: nagyon tiszta, éteri a levendulával, de szexisen bújós a vaníliával. És ez lássuk be, nem megy.
Szóval ezért a három csillag, az a bizonyos középút, ami pont nem jó, valamerre el kellene billenni.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)