KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: 2.500.- + posta , Eladó: auberginecat
Állapot: 5 ml frissen átfúja, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Guerlain Mon Guerlain  fújósok
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás ajánlottan küldöm

dorottya96

2018. január 14.

Miért is ne, ő is a gyűjteményem része lett, ugyanis már készülök a tavaszra. Nekem a tartósságával vannak problémáim -nem is picit-de spórolni nem fogok vele. Remélem melegebb időben jobban fog működni. A levendula izgalmassá teszi, egyébként nagyon tucat lenne. Viszont az édességét rajtam szerencsére elveszti az első fél óra után-így nem hat az a 'húdeédes' vonal rajtam. És ez így tetszik. Tulajdonképpen egész üdítő parfüm ez. Egyáltalán nem sok, de nem is annyira kevés, hogy csak úgy elsétáljak mellette. Kellemes és van némi bája. Várom a tavaszt, hogy kiteljesedjen.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

edina.zsengeller

2018. január 3.

Véletlenül találtam Douglesben mikor új parfümöt kerestem. Szerelem első illatra :) nem sokkal később meg is vettem máshonnan, Imádom! Még egy szilveszter éjjelt is kibírt, kb 3-4 fújással, bár átlag napokon szerintem a 2 már majdnem sok. Teljesen megérte :)

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

zsokaw

2018. január 3.

Én szeretem... minden összetevőjét külön-külön is. Számomra megtévesztő volt ezt az illatot egyszerűen csak kipróbálni, mert először én is elhúztam a számat, hogy ez csak egy kis kommersz tucat-lötyi. Igazából a rendszeres (na jó, két-három egymást követő napra értendő :D ) használat során bontakozott ki az igazi eleganciája. igen, igen: ez megint egy jó kis Guerlain!

zsokaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Thegreensophia

2017. december 30.

Sajnos rajtam rohadó levendula illata van... Kár!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Sajnos rajtam rohadó levendula illata van... Kár!

Erika80

2017. december 20.

Sajnos igaz az, hogy mostanában túl sok az egysíkúan édes, cukros illatok készítése és agyonig hypolása. Az én tapasztalatom azt sugallja leírnom, hogy egy túlzottan édes, vaníliás illatról van szó némi levendulával. Hiába a sok féle összetevő, valahogy mégis kissé "egyszerűre" sikerült. Általában nem szokott ez zavarni, amennyiben tetszik az illat, nem számít, hogy egyszerű vagy amolyan bonyolult a parfüm. De sajnos ebben az esetben csak a vaníliás édesség tündököl. Nem igazán tetszik.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

ddorcsika

2017. december 20.

Teszteltem, mert olyan megosztó,megvettem,mert tetszett, használom és nem tetszik :) Nekem olyan semmilyen,semmi extra, semmi úristen mi ez a finom illat?

ddorcsika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

mglilla

2017. december 2.

Szamomra tipikus karacsonyi nyuzsgeshez valo, finom, levendulas-vanilias sutike. Nekem kifejezetten tetszik, igaz 30mlt sosem hasznalnek el belole, igy csak 10mlt kertem parfumszoroban. :)

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

whitemerci

2017. november 25.

Guerlain sminktermékek vásárlásakor kaptam egy nagyon aranyosan és tetszetősen csomagolt meglepetés ajándékcsomagot telis-tele termékmintákkal, parfümmintákkal. Köztük volt ennek a parfümnek egy bedobozolt, cuki 5 ml-es mintája is. Az üvegcse, és a dizájn nekem kifejezetten tetszik. A parfüm első fújásra egy kellemes, édes, virágos illat, de a bőrömön elhalványul és teljesen babahintőporra emlékeztető illattá alakul át, majd hamar teljesen el is tűnik.
Kár érte :(.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Kár érte :(.

Timi27

2017. november 11.

Első fújásra nagyon megtetszett, meg is vettem. Finom illata van, de nekem egy kicsit édesebb mint amilyen illatokat mostanában szeretek.. Hidegebb időben jobban érvényesül.

Timi27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Ildiko9

2017. november 6.

Update:
Kb. 1 hete megint rám jött a "vásárolhatnék" - így beszereztem a rég vágyott másik illatomat...és e mellé ismét kaptam egy kis mintát a mon guerlainből, immár másodszor. Most, hogy "lehűlt" az idő, úgy nagyjából 24 fok környékén van nálunk, gondoltam kipróbálom újra. Wow...amit utálok aza vanilia...a frászba lehet kergetni vele, pedig hát ugye ez az illat vaniliás.
Olálálá...magamra fújtam és a vanilia "eltűnt" a bőrömön. Maradt az isteni levendula és a jázmin csodás illata. Hurrá-hurrá...még egy fújás, és szombat este irány a parfüméria, ahol megvásároltam egy 30ml-ereset. Éjszakára is kipróbáltam, szigorúan egy fújás. Tudjátok mit? Tömény nyugalom. Semmi édes illat, csak isteni aromás-nyugalom. Boldogan nyugtázom, hogy most már ő is az egyre jobban növekvő gyűjteményem tagja :)
Kiváncsi voltam erre a megosztó parfümre, hiszen vagy imádják vagy utálják. Vagy az egekig megy vagy a sárba döngölik :). De persze így van ez jól, hiszen ha egy illat megosztó szerintem az a tökéletes. Ahogy mi sem vagyunk egyformák, a bőrünk kémiája is más, nyilván másképp viselkednek az illatok. Szerintem ez is így jó. Ma próbáltam a pafüm-túrám során, melyet elég gyakran megteszek ...(...).
Szóval ez nekem a nyugalom illata. Az állandóságé. Nekem az kell, hogy egy illat érzéseket ébresszen fel, akár vad, akár érzéki, de kiváltson valamit. Ez nekem a nyugalmat adta, és ez sokszor több a mai rohanó életben, mint amit elvárnánk. Mint hajnalban a teraszon a friss capuccino szürcsölése, miközben nézem a napfelkeltét és boldog vagyok, hogy egy mediterrán szigeten élhetek a Földközi tenger szívében már sok-sok éve. Ezeket az érzéseket keltette bennem fel. A levendula mindenképp fantasztikus összetevője, s bár nagyon szeretném a "kis" gyűjteményemben látni - és fogom is, most mások következnek :). Ő azonban listás élmény lett. Szép és állandó. Szolíd és megnyugtató. Gyönyörű a maga egyszerűségében. 5 órája van rajtam, de még mindig intenzív :). Úgyhogy beállok a rajongók táborába, és bizony megy az 5 csillag :)

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Update:

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)