KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: boglarkakoncz
Állapot: KERESEM!, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétellel
Guerlain Mon Guerlain/10 ml
Ár: 3200 plusz posta , Eladó: zsokaw
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: ajánlott posta, postán maradó

nyuszo

2018. július 7.

Tegnap próbáltam először, és szerelem lett első illatolásra! Az első pillanattól az utolsóig, minden fázisa gyönyörű! Az orrom a csuklómra ragadt szó szerint, minden pillanatban érezni akartam! Kifújáskor rajtam egy nagyon enyhe Angel kb. úgy fél óráig, utána légiesen könnyű levendula, aztán nagyon finom, nagyon lágy vanília... Érdekes, hogy maga az illat intenzitása nem erős (nem is baj!), viszont szerintem tartós, mert a délelőtti egy fújást még este lefekvéskor is enyhén éreztem... és ma vissza kellett mennem a drogériába, hogy befújjam magam, mert újra érezni akartam :) És attól tartok, hogy mindaddig vissza fogok járni, amíg az enyém nem lesz!

Update! Meg kellett vennem :)) de hát ez már az első pillanatban eldőlt..... imádom... annyira tiszta, légies a levendulától, felér egy aromaterápiával!! És igen, én is érzem a nyugtató hatását.... szuper kis illat!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

Cintia04

2018. július 5.

Első számú kedvencem! Már lassan egy éve, hogy beszereztem egy 100 milis példányt belőle. Sokszor használom mert nagyon szeretem. Nagyon sok dicséretet kaptam már rá pedig nem csíkhúzó illat de mégis aki a közelembe kerül megjegyzi mennyire finom illatom van. Nem erős, nem tolakodó nem cukorszirup és örülök, hogy végre úgy élvezhetek egy édes illatot, hogy közben nem fullad meg senki körülöttem és én sem magamtól. Mindenből pont annyi van benne ami gyönyörűvé és kiemelkedővé teszi. Számomra még mindig az egyik legszebb alkotás a mai felhozatalból. Úgy tűnik ez a levendula bármennyire is tud erős és tolakodó lenni, itt ebben az alkotásban mégis olyat produkál ezekkel az édes jegyekkel ami nem mindennapi. Ilyen egy szofisztikált orientális- virágos "édes" különlegesség. :) Meleg, enyhén fűszeres, füstös, virágos és egyben friss is. Bárhol, bármikor megállja a helyét. Azt hiszem ebből mindig lesz nekem itthon. Szignatúra illattá érett mint ahogy a Tom Ford Femme Noir is. <3 Köszönöm Wasser úr ezt a csodát. Millió csillag. <3

Ahogy ígértem visszatértem.:) sok próbán vagyunk túl sírtunk, nevettünk, nem szerettük egymást, majd aztán nagyon is és hát végül szerelem lett. Amúgy tényleg sokáig olyan semmilyen nem volt rajtam mint valami sampon illat. Nem tudom lehet jót tesz ez a hűvös, szeles, szomorkás idő de rajtam most nagyon szépen működik. Rajtam egyáltalán nem gejl, nem sziruposan édes hanem kissé fűszeresen itt szerintem az "ausztrál" szantál nagyon jót tehet neki. Finom levendulás, vaníliás kissé fűszeres lesz a bőrömön. Tartóssága még fürdés után is érezhető, így azt mondom, hogy rajtam brutál tartós. Az tetszik benne, bár alapjáraton egy édes illatról beszélünk mégsem lesz sziruposan édes ami egy tucat illatra jellemző legalább is rajtam. Na szóval a lényeg kérem, rajtam jó és ez számít és ...erős a gondolkodás, hogy be is szerzem magamnak! Mivel szinte minden édes illatot eresztettem a házam tájáról így ahogy közeledik a tél, a hideg a szomorú idő....hát én igenis vágyom a meleg, puha, édes illatokra kell egy ilyen is a házhoz mert rajtam olyan különleges és egy kis menedék a fáradt léleknek néha kell.<3 Természetesen a csillagok is maximálisra emelkednek! 5 csillag!

Többszöri tesztelésnek vetettem alá ezt az illatot, gondoltam lehet csak velem nem működik vagy nagyon előítéletes voltam vele de sajnos nem! Tényleg sok esélyt adtam neki. Páromat is kikérdezem mindig mint véleményező mivel ő tényleg tud mondani egy őszinte véleményt mert nem elfogult egy márkával sem és nem is nagyon érdekli őt, hogy ez most Niche, Guerlain vagy éppen egy klasszikus Chanel és azt imádni kell mindenképpen. Szóval megállapítottuk, hogy ez az illat nem rossz de olyan mint a frissen mosott haj illata. Legalább is rajtam. Mintha valami finom, krémes samponnal fújtam volna be magam és rajtam ennyi! Levendula sehol pedig folyton kerestem. Nagyon sajnálom, hogy rajtam nem működik sampon illatnak meg kicsit drága nekem! Tartósnak tartós azzal nincs gond.

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

mires

2018. május 29.

Sokévente egyszer fordul elő, hogy teljesen beleszeretek egy parfümbe, tavaly találtam meg ezt az illatot és muszáj volt megajándékoznom magam vele :) Alapból imádom a levendula illatatát, örültem neki, hogy végre női parfümben is helyet kapott :) Amikor befújom magam vele (nem mindennap, azért elég borsos az ára) kb egész nap szagolgatom magamon és valahogy még nyugtat is az illata :D Azóta szemezek a Florale verzióval is, lehet egyszer még arra is beáldozok :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

eveartstar

2018. május 23.

Erőteljes vanília édes fűszeresen..vanília rajongóknak való, nekem biztos nem!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Erőteljes vanília édes fűszeresen..vanília rajongóknak való, nekem biztos nem!

zsokaw

2018. május 22.

Én szeretem... minden összetevőjét külön-külön is.A levendula egyébként is megnyugtató illata jól harmonizál a jázminnal és vaníliával. A Mon Exclusif komplexebb, művészien komponált -Ő pedig egy egyszerű !, sokoldalú és elegáns. Számomra megtévesztő volt ezt az illatot egyszerűen csak kipróbálni, mert először én is elhúztam a számat, hogy ez csak egy kis kommersz tucat-nedű az édeskések közül. A tartósságával sem voltam kibékülve. Igazából a rendszeres (na jó, két-három egymást követő napra értendő :D ) használat során bontakozott ki az igazi eleganciája. igen, igen: ez megint egy jó kis Guerlain!

zsokaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 22.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon kellemes, kifinomult, nőies illat, szerelem volt első szaglásra. Tartós, gyümölcsös-virágos, isteni :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

CRD

2018. május 11.

Nagyon sokára lett egy nagy üvegem ebből a szép illatból, mert nem szeretem a levendula illatát magamon, és erről gyakran olvastam a Fragrantican hogy sokakon dominál ez az összetevő.
Aztán a párom-szándékosan, mert Ő nagyon is szereti a levendulát, és úgy gondolta egy közös Harrods túra után,hogy ez a parfüm nagyon is illik hozzám-meglepett egy nagy üveggel. Féltem tőle, bevallom, de szerelem lett:)! Rajtam-hála az égnek-a levendula nem dominál. Rajtam, ez egy édes, füstös, mégis púderes illat-ami nagyon tartós, természetesen. A név kötelez...
Most csak ezt használom-ami elég ritka nálam.
És azóta mindenkinek ajánlom-a húgomnak is vettem itt, egy kedves KMs eladótól 22mlt, hogy a tesóm kipróbàlja, neki is NAGYON tetszik!
Igazi elegáns, nőies, sikkes de mégis dögös illat. Abszolút 5*

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Most csak ezt használom-ami elég ritka nálam.
Igazi elegáns, nőies, sikkes de mégis dögös illat. Abszolút 5*

mlilla

2018. május 6.

Nem bírtam elfelejteni az illatát, igazán jellegzetes, kellemes illat. Tenyleg nem bírod kiverni a fejedbol. Sajnos nem tul tartós, ami ebben az alkategóriában nem tul szerencsés, de akkor is imádom!

mlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Ferita

2018. május 3.

Használtam belőle fújósokat,de mivel semmi tartóssága nem volt rajtam,így elengedtem.
Idáig..Most mégis őt kértem névnapomra.
Tipikusan az a fajta illat, ami ott motoszkàl,míg meg nem kapom. Igazándiból ezzel mindent el is mondtam 🙂

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Idáig..Most mégis őt kértem névnapomra.

Emli70

2018. április 22.

Kedves Krémmániások, én még csak most ismerhettem meg ezt az illatot, tudom, jó nagy fáziskésésben vagyok... Ha rajtam múlt volna, még most sem tudnám, mit hagytam ki eddig. De szerencsére van köztetek pár angyal! Ajándékba kaptam egy Shalimar vásárlás mellé mintát ebből a kis szépségből (örökké hálás leszek érte Luna1024).
Valahogy eddig a rengeteg jó vélemény ellenére sem izgatott nagyon, hogy kipróbáljam, olyan kis átlagos lehet, úgy gondoltam. De a sors biztos így akarta....szerencsére! Aki még nem ismeri, tegyetek egy próbát, megérdemli.
Nagyon-nagyon finom, igen, persze édes, de nem tudom máshogy megfogalmazni, számomra olyan kívánatosan édes. Púderes, tiszta, frissen édes érzés, és az én bőrömön elég hosszan jelen van. Már eldöntöttem, hogy kell nekem. Persze szubjektív, hogy ki milyen illatot szeret magán érezni, én inkább a csíkhúzós dögöket szeretem, viszont ő annyira kis könnyű, de valahogy mégis megfogott. Tipikusan az az illat, ami akárhova, mindennapra fújható, vagy olyan alkalmakra például pont jó, ahol tudom, hogy huzamosabb ideig kisebb térben leszek több ember összezárva, ő biztos, hogy senkit sem zavar, mert kedves és átlagos hatósugarú. És erre az alkalomra nem is kellett sokat várni.
A teszt a közvetlen környezetemben jól sikerült. A páromnak és a kamasz fiamnak már itthon is nagyon-nagyon tetszett, és bizony jobban mint a vásárolt fantasztikus és különleges Shalimar initial si sensuelle fújós, de ezt tudtam, ezen nem is csodálkoztam, ismerem régóta az izlésüket. Viszont ami még inkább megerősített benne, hogy ő számomra jó döntés lesz, hogy szombaton hajnalban Budapestre kellett mennem egy továbbképzésre, már utazás alatt is megjegyezték, hogy isteni ez az illat, majd jó pár óra múlva, délután megkérdezte a mellettem ülő fiatal nő is, hogy milyen parfümöt használok, mert szeretne magának ilyet beszerezni.
Sőt még este, hazaérkezés után is éreztem magamon, miközben zuhanyoztam.
Bár itt olvasom, hogy őszre, télre még jobb használni, kíváncsi leszek.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

Sőt még este, hazaérkezés után is éreztem magamon, miközben zuhanyoztam.
Bár itt olvasom, hogy őszre, télre még jobb használni, kíváncsi leszek.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)