KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Guerlain Mon Guerlain - fújós
Ár: 1500 Ft +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: boglarkakoncz
Állapot: KERESEM!, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétellel

Emli70

2018. április 22.

Kedves Krémmániások, én még csak most ismerhettem meg ezt az illatot, tudom, jó nagy fáziskésésben vagyok... Ha rajtam múlt volna, még most sem tudnám, mit hagytam ki eddig. De szerencsére van köztetek pár angyal! Ajándékba kaptam egy Shalimar vásárlás mellé mintát ebből a kis szépségből (örökké hálás leszek érte Luna1024).
Valahogy eddig a rengeteg jó vélemény ellenére sem izgatott nagyon, hogy kipróbáljam, olyan kis átlagos lehet, úgy gondoltam. De a sors biztos így akarta....szerencsére! Aki még nem ismeri, tegyetek egy próbát, megérdemli.
Nagyon-nagyon finom, igen, persze édes, de nem tudom máshogy megfogalmazni, számomra olyan kívánatosan édes. Púderes, tiszta, frissen édes érzés, és az én bőrömön elég hosszan jelen van. Már eldöntöttem, hogy kell nekem. Persze szubjektív, hogy ki milyen illatot szeret magán érezni, én inkább a csíkhúzós dögöket szeretem, viszont ő annyira kis könnyű, de valahogy mégis megfogott. Tipikusan az az illat, ami akárhova, mindennapra fújható, vagy olyan alkalmakra például pont jó, ahol tudom, hogy huzamosabb ideig kisebb térben leszek több ember összezárva, ő biztos, hogy senkit sem zavar, mert kedves és átlagos hatósugarú. És erre az alkalomra nem is kellett sokat várni.
A teszt a közvetlen környezetemben jól sikerült. A páromnak és a kamasz fiamnak már itthon is nagyon-nagyon tetszett, és bizony jobban mint a vásárolt fantasztikus és különleges Shalimar initial si sensuelle fújós, de ezt tudtam, ezen nem is csodálkoztam, ismerem régóta az izlésüket. Viszont ami még inkább megerősített benne, hogy ő számomra jó döntés lesz, hogy szombaton hajnalban Budapestre kellett mennem egy továbbképzésre, már utazás alatt is megjegyezték, hogy isteni ez az illat, majd jó pár óra múlva, délután megkérdezte a mellettem ülő fiatal nő is, hogy milyen parfümöt használok, mert szeretne magának ilyet beszerezni.
Sőt még este, hazaérkezés után is éreztem magamon, miközben zuhanyoztam.
Bár itt olvasom, hogy őszre, télre még jobb használni, kíváncsi leszek.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

Sőt még este, hazaérkezés után is éreztem magamon, miközben zuhanyoztam.
Bár itt olvasom, hogy őszre, télre még jobb használni, kíváncsi leszek.

Andrea0826

2018. április 20.

Névnapi ajándék a Drágától. :) A kezdeti levendulaszaggal engem a világból ki lehetne kergetni, azonban ez néhány percig érződik csak, majd felváltja egy édes, krémes illat, nekem valamelyik gyümölcslikőr - meggy? - is beugrik. A vége pedig a fincsi vanília, nem erőszakosan, mint például a Potion-nél (bár én azt is kedvelem), hanem finoman, édesen. A tartóssága viszont nem túl jó, rajtam csak 3-4 órát bír, a hajamon viszont a reggeli fújás enyhén még este is érződik. Szerettem volna ötöst adni, de így csak egy négyes...

Andrea0826
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

mnodulus

2018. április 16.

Mindig is ódzkodtam az édes parfümöktől, de ennek nem tudtam ellenállni, nagyon kellemes, főleg a levendulával. Viszont a tartóssága csak közepes. Ráadásul inkább téli illatnak érzem, viszont mivel már berendeltem belőle tél végén, akkor is el fogom használni tavasszal-nyáron:)

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

FatimeFay

2018. április 9.

Az egyik kedvenc parfümöm. Első szimatra beleszerettem. Valami édes, vaníliás de közben mégis kissé fűszeres, citrusos illatot kerestem nyárra. Ebben megtaláltam mindezt. Az én bőröm minden parfümből az édes jegyeket hozza elő, ( amit egy picit sajnáltam, mert rajtam kissé elveszik a friss fűszeres illata) így inkább a vanília és a jázmin dominál. Viszont nem volt émelyítően édes.
Tavalyi nyár tapasztalatából kiindulva talán abban évszakban magamon már egy kicsit túl sok, viszont tavaszi parfümnek kiváló.
Tartósnak mondanám. Nem annyira mint mondjuk egy Chanel parfüm, de azért árban sem egy kategóriák.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

albertinablogg

2018. április 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az illattal kapcsolatban, mert tetszik is meg nem is. Nyilván a levendula fanyarsága miatt, de semmi extra, semmi különleges nincs benne. Semmi elegáns, mély tónus. Nekem kicsit tucat, és ha nem tudnám, hogy Guerlain, nem mondanám egy nagy was ist dasnak.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

sarria

2018. április 8.

Imádom, egyszerűen gyönyörű az illata és tartós. Extra tartós, a nap végén is érezni, sőt még fürdés után is.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Makk Zsuzsó

2018. április 7.

Két dolgot utálok egy parfümben: ha édes és ha levendulás. Én, aki leginkább a hardcore aldehides, lehetőleg minél "öregasszonyosabb" parfümökben utazom, azt mondom: ez jó. Úgy, ahogy van. Igaz, először illatgyertya formájában találkoztam vele, amit egy másik Guerlain-illat (Champs Elysée) vásárlásakor kaptam ajándékba. Amikor bementem a szobámba, mindig megcsapott. Először az idegensége, aztán egyre jobban a függője lettem. Nagyon izgalmas, rafinált, összetett, sokszintű illat, mindig más arcát mutatja. Édes is, gourmand is, de nem iszonytatóan, mint a LVB, és a levendula is a legfennköltebb formáját hozza, nem az a bioboltszagú borzalom, aminél a Raid molyirtó is odébb van.
Imádom utálni az új divatos parfümöket, de ezt most nem tudom. Nem toplistás, de ajándékba jöhet bármikor. Ja, és mindenképpen ez, semmi Florale, ez a jó.
(Angelina Jolie szerintem sem illik ehhez, bár kétségkívül szép a sziluettje a reklámban, csak a tetkóit tudnám feledni!)

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

ami2015

2018. március 29.

Korábbi 3 pont helyett megadom az 5 pontot. Megszerettem... aztán meg is vettem nagy kiszerelésben, nem is értem... :) Pedig először nem igazán tetszett, aztán valahogy már nem az édességet éreztem magamon, hanem a levendulát, ami nagyon finom volt a vaníliával. Csodaszép illat, nagyon szeretem. Remélem, így tavasszal is működni fog rajtam.

2017. szeptember 9. Szeretem az édes illatokat, persze csak ősszel, télen, de ez nekem túl édes, amin meg is lepődtem, hogy bármi lehet számomra túl édes. Nagyon tetszik benne a levendula, de mellette hihetetlenül édes és úgy édes, hogy zavar.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

krémparádé

2018. március 28.

Szerelem nekem ez az illat. Nagy szó, mert az elmúlt 3 évben, amint lángra kapott, majd futótűzként terjedt a parfümmániám, elölről - hátulról végigszagoltam a felhozatalt, rég megszüntetett vagy nem mindenhol kapható illatokkal kísérleteztem és összvissz 3-4 olyan parfümöt találtam, ami tényleg tetszik és megkockáztatom, hogy mindig ott a helyük az életemben, mert valamilyen módon engem tükröznek. Ez ilyen. Ha megszagolom, boldog vagyok. Olyan fiiinooom. Na jó, az első fújás fogászatszagú keserű levendula, de utána beédesedik és vajat, citromot, vaníliát érzek. Valami eszméletlenül tökéletes kombó. De ezt már a Mon Excusifnál megállapítottam. Ott is valami gyermekkori emlék ugrik be róla, mintha mindig is ismertem volna ezt az illatot. Emellett viselhető, nőies, nem telepedik rám. Egyszerűen gyönyörű!

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

kna

2018. március 25.

Nőies, érzéki, szuper tartós parfüm. Szívesebben használom télen, az én bőrömön a levendula érvényesül.

kna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)