Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Guerlain Mon Guerlain FÚJÓSOK
Ár: 5 ml 1300-, 10 ml 2500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Ár: 3000 , Eladó: Shelly
Állapot: Fújós, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyes, Foxpost
barnajudit87

2020. január 19.

Olaszországban nyaraltunk,amikor valakin éreztem ezt az illatfelhőt. Annyira megtetszett, hogy muszáj voltam megkérdezni,mi ez a finomságos illat.
Imádom! Egyszerűen imádom! Finom,krémes, puderes, nem túl édes, nem folytó illat. Novemberben vettem és ezt inkább őszi/téli illatnak mondanám és nem egy könnyed nyári parfümnek. Ha elfogy mindenképpen újra veszem,bár kicsit borosos az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Blackxentric

2020. január 2.

Karakteres finom női illat. A tartóssága nagyon jó. Tetszik nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Karakteres finom női illat. A tartóssága nagyon jó. Tetszik nekem.

Erika80

2019. december 26.

2017. dec. 20.: Sajnos igaz az, hogy mostanában túl sok az egysíkúan édes, cukros illatok készítése és agyonig hypolása. Az én tapasztalatom azt sugallja leírnom, hogy egy túlzottan édes, vaníliás illatról van szó némi levendulával. Hiába a sok féle összetevő, valahogy mégis kissé "egyszerűre" sikerült. Általában nem szokott ez zavarni, amennyiben tetszik az illat, nem számít, hogy egyszerű vagy amolyan bonyolult a parfüm. De sajnos ebben az esetben csak a vaníliás édesség tündököl. Nem igazán tetszik.

Update: Mivel azóta jobban megkedveltem, nem hagyhatom, hogy az értékelésem így maradjon, fentebb pontozom. Nem a legnagyobb kedvencem ez a parfüm, de elismerére méltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

riatai

2019. december 18.

Első illatolás után azt hittem, beleszerettem, majd be kellett szerezzek egy üveggel. Nem kellett volna.... Nekem túl édes. Nem tudnám mihez hasonlítani az édességét... nem mézes, nem cukros, olyan melegen édes, finom.... Talán enyhe púderességet is érzek. Ezen kívűl mást nem. Tetszik, de valamiért nem az igazi. Elég egyszerű, ami nem feltétlen baj. Egyszerűen édes. :D Elég tartósnak bizonyult, ami emel rajta. 4 csillagot mindenképpen kap. De tovább is adtam Őt. Remélem új gazdája jobban szereti majd....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Nenuka

2019. december 18.

Na jó... ne már h 3.8 egy ilyen illat? Maximum a tartóssága miatt. Az lehetne még plusz 3-4 óra. De egyébként egy szépséges meleg illat, elalélok. Erre a csodás november jellegű tavaszra tökéletes.

Ma már sajnos nem bírom használni, fojtogatóan édes nekem... Ezért 4es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Ma már sajnos nem bírom használni, fojtogatóan édes nekem... Ezért 4es

dlilla88

2019. december 5.

A megjelenés éve óta használom, nagy kedvenc és a nap végén is érezni még az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Tina9997

2019. december 1.

Imádom! Mi ketten nagyon jól működünk együtt!
Télen nyáron ő érte nyúlok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Imádom! Mi ketten nagyon jól működünk együtt!
Télen nyáron ő érte nyúlok!!

Tigrincs

2019. november 18.

Csak néhány fújásnyit vettem Koditól (Nem tudom, hol lehet véleményezni a vásárlást.Köszönöm!;)

Végre egy parfüm, ami jól működik a bőrömmel. Szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Végre egy parfüm, ami jól működik a bőrömmel. Szerelem!

Megababa

2019. november 9.

Életem egyik legjobb vàlasztàsa volt ez az illat. Szerelem első szaglàsra. Finom, púderes édes illat, a levendula egy teljesen új oldalának kiemelése. A Guerlain hàzhoz illő újítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

horireni

2019. október 17.

Nagyon emlékeztet a CK Euphoria-ra, de valahogy kifinomultabbnak, kevésbé tolakodónak érzem. Nekem ez az egyik kedvenc parfümöm hidegebb időkben. Egész nap szagolgatom a csuklómat, vezetés közben is van hogy azon kapom magam hogy szaglászom :D
Nem szeretem a vattacukros nagyon édes illatokat, ez is édes de valami fantasztikus kifinomult, nőies, elegáns illat. Az 50 ml-s változata 32.000 ft, de most a notinon féláron sikerült beszerezni.
1 fújás egész nap kitart, a ruhán meg több napig érezni. Őszi-téli illat inkább, de egy-egy elvetemült napomon egy nyári estén is szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)