Guerlain

Ár:   26 000 Ft, 37 000 Ft és 51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 2.

Ár:   26 000 Ft, 37 000 Ft és 51 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Fújós! Guerlain Mon Guerlain
Ár: 1700/5ml, 3000/10ml +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Leírásban
Fújós! Guerlain Mon Guerlain edp
Ár: 2000 Ft/ 5ml, 3400 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Postán maradó, Foxpost , Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

breku

2022. július 27.

A legjobb illat, amit valaha próbáltam. Sajnos nem a legtartósabbak közül való de az illata mindent visz. Párom minden alkalommal megdícséri az illatomat, amikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 27.

XiaoBai

2022. július 14.

Nekem ez aaannyira tetszik! <3

Több parfümöm is van otthon, designer és olcsóbb kategóriások, natúr és szintetikus illatok, de amit imádok csak úgy, az üvegből is szaglászni, amikor épp rossz kedvem van, az ez a kis csoda. Levendulamániás vagyok, de tudom, hogy alapvetően férfiparfümök alapanyaga, az a kevés női pedig, amit ebben a kategóriában gyártanak, valahol a molyirtó és a Lenor öblítő közötti vonalon vannak, egyszóval soha nem érzem azt, hogy igen, ez egy nő illata lehetne...
Papíron teszteltem először, több illat közül végül ő tetszett a legjobban. Édes, de pont úgy, ahogyan én szeretem: kedvesen, puhán, nem pedig fullasztóan és ordítóan, mint pl. a LVEB illatok (amik egyébként, be kell valljam magamnak, tetszenek, de csak üvegből szaglászva, mert nem az én stílusom egyik sem). A levendula kifújáskor érződik a legjobban, utána viszont a vanília és az egyéb, édes jegyek hamar elkezdik lecsillapítani, végül az egész egy hihetetlenül finom, kedvesen nőies illattá változik, és megmarad jó sokáig.
A környezetem vegyesen fogadta, a családtagjaim szerint öregnénisen púderes, ami miatt bevallom, egy kis időre elment tőle a kedvem (27 évesen nem ilyen hatást szeretnék másokból kiváltani), és csak a polcról szagolgattam nagy szomorúan. Azonban újabban csak azért is visszatértem hozzá, s férfi kollégáim nagy meglepetésemre többször is megdicsértek, hogy milyen jó illatom van, és kérdezték, hogy mit használok. Úgy érzem, a személyiségemhez és a külső megjelenésemhez is egy ilyen parfüm illik, ami nőies és édeskés, de nem a nagyvilági, bulizós módon, hanem komolyan, de kedvesen.
Egy szó mint száz, nekem az utóbbi idők kedvenc parfümévé vált, ami nem jön velem szemben lépten-nyomon, sajnálni fogom nagyon , amikor majd kifogy....5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Nekem ez aaannyira tetszik! <3

veci

2022. június 29.

Sokat hallottam róla, de csak most jutottam el oda, hogy ki is próbáljam. Nagyon szeretem a YSL Libre Intense-t, de vásárlás előtt egy másik vaníliás levendulát is ki szerettem volna próbálni. Ahhoz képest ez egy sokkal lágyabb, kedvesebb illat. Nincs benne semmi agresszív, a levendulát érezni, de nem szúrós, teljesen belesimul a környezetébe, hogy létrejöhessen ez a puhán fűszeres, édes és időtlen illat. Azt érzem, hogy ha a komfort zónának van illata, az valami ilyesmi lehet. Szerintem nagyon univerzális illat, egyaránt illene alváshoz és egy elegáns öltözékhez is. Nem hiszem, hogy magamnak megvenném, én szeretem az ennél provokatívabb parfümöket, de kétségtelenül gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

hogolyo91

2022. május 20.

Eddig az Armani si fiori volt a kedvenc parfümöm, de azt most kivonják a forgalomból, és ahelyett kerestem másikat és ez tökéletesen bevált eddig. Nyilván mindenki bőrén másképp érezni, az ember személyiségétöl is függ, hogy mennyire illik hozzá egy illat, de nekem tetszik ez a kicsit édes, kicsit virágos illat. "Gagyi pacsuli" illatot egyértelműen nem érzek. Rajtam tartós, 8 órát simán kibír, néha még 12 óra után is érzem.
Az egyetlen negatívum az ára... most a 100 ml-es kiszerelést sikerült akciósan megvennem, de "szállítós" kis kiszerelést nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Kamea

2022. május 19.

A 30 ml-es üveg aljához közelítek. Egy kedves, virágos, üde tavaszi illat. Nem gejl. Azoknak se kell tartani tőle, akik nem kedvelik a levendulát, mint ahogyan én se. A levendula csak nagyon ritkán bújik elő belőle és akkor se karcosan, hanem lágyan.
Ugyanakkor számomra nincs ebben az illatban semmi „csavar”, semmi „meglepő és mulatságos”. Nem kelt bennem különösebb gondolatokat, érzéseket. Szimplán csak kellemesen könnyed, mint egy simogató, tavaszi virágillatú szellő. De ez nem feltétlenül baj. Ilyen is kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 19.

Nemtudoommm

2022. május 17.

Tavaly 1 csillagot kapott tőlem, rosszul voltam tőle
Most viszont az egyik kedvencem lett
Erdemes még 2. 3. Esélyt adni az illatoknak.
Az élet fintora de ami nekem elsőre rögtön szerelem vagy nagyon hamar megunom és eladom, vagy csak addig tart ameg meg nem veszem..
Szerintem nagyon egyedi illat füstös vanilia egy kis levendulával ami rajtam nem dominal (halistennek), edes de megsem emelyito. tudni kell viselni illetve fel is kell hozzá nőni.. agyban is.

Csak a tartósság miatt vonok le tőle 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Tavaly 1 csillagot kapott tőlem, rosszul voltam tőle
Most viszont az egyik kedvencem lett
Erdemes még 2. 3. Esélyt adni az illatoknak.

Csak a tartósság miatt vonok le tőle 1 csillagot.

k001

2022. március 28.

Elismerem, ez egy minőségi parfüm, nincs műillata, nem orrbavágó, hanem kifinomultan körbeleng, akár még 2 nap múlva is! De mindezek ellenére nagyon nem az én illatom. Sajnos pont egy olyankor próbáltam ki, amikor nem tudtam jó sokáig lemosni, se átöltözni, hát azt hittem megfulladok, mire végre sikerült megszabadulni tőle. Mintha belezuhantam volna valami negédes nektárfelhőbe egy virágmezőn. Vagy inkább már azonnal a mézescsuporba. Fú, soha többet ne lássam szegényt, ez a szintű édesség nekem már hányingerkeltő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 28.

lolliheya

2022. február 22.

Jeremy Fragrance szerint ez a "feleség" illat, amivel egyébként tudok azonosulni, van benne valami. :D
De persze nem az otthon ülős, vasalgatós feleség, hanem Mr. és Mrs. Smith verzióban.
Mindenesetre nem tudtam elfogadni a levendulát benne sajnos, és a tartósságával sem tud tündökölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

Miza123

2022. február 18.

Mintát vettem belőle, jól tettem :) Valamiért nagy reményeket fűztem hozzá a Guerlain név miatt, de ez az illat nálam nem talált. Egyébként jó kis parfüm lenne, tartósnak is találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Visine

2022. február 4.

Levendulás-virágos illat, de a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 4.

Levendulás-virágos illat, de a tartóssága nulla.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)