Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildiko9, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: mandarin, levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: tahiti vanília, benzoin, orris, ibolya, karamell

Guerlain Mon Guerlain EDT fújós
Ár: 1500 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 10.000 Ft , Eladó: Zsanci02
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom. Személyes átvétel előre egyeztetett időpontban és helyszínen
zs001

2020. február 13.

Nekem ez a változat nagyon nem vált be :-( . Kifùjáskor mèg rendben van, a vanìlia ès a levendula elegyèt èrezni, majd ùgy tìz perc múlva valami penetràns fèrfi arcszesz szagba csap àt rajtam. Nem tudom, melyik összetevő lehet ezèrt felelős, talàn a mandarin? Sajnálom, mert szerettem volna, ha kompatibilis a bőrömmel, de nem az. Az üvege viszont meseszép, dìsznek jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Zdorci

2019. október 4.

Nekem ő a kedvencem mind közül. Számomra benne a legtökéletesebb a vanília és a levendula aránya. Sőt az én bőrömön ez tartósabb, mint az EDP változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Erynnis

2019. március 23.

Nekem ez jobban tetszik, mint az edp, pedig általában edp párti vagyok. Teszteltem mindkettőt, és ugyanolyan a tartósságok és a hatósugaruk. Ez viszont frissebb, és nem annyira édes. A maga nemében különleges is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Parfuwoman

2019. március 16.

Up: A vélemény írása óta elhasználtam a kis mintámat,nyakszirtre fújva és 4-5 fújás csodásan körbevett ,egész nap éreztem magamon. Így nem haboztam,mikor láttam ,hogy egy kedves KM-s jó áron eladásra kínálja ,lecsaptam rá. Finomságos ,nyugtató hatású illat,sokkal finomabb rajtam,mint az eredeti .

A kedvenc eladómtól kaptam egy gyári mintát belőle és meg kell,hogy mondjam,nagyon megtetszett. Érezhetően levendulás,púderes ,amolyan “minden jóból egy kicsi” illat. Édes is,púderes is,friss,pici virágos felhang is talán és mindehhez duruzsol a háttérben a levendula. Amiért mégis inkább az edp -t fogom tesztelgetni ,az,hogy nagyon bőrközeli ,kb 5 centis szillázsa van felfújás esetén ,pedig tartós rendesen. Kár érte ,majd probalgatom az edp-t,s ha az is hasonló ,akkor lehet,hogy gazdagítja majd a gyűjteményemet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Erina

2019. február 13.

Kevésbé levendulás mint az EDP. Lágyabb. Virágokat, karamellt nem érzek, csak mintha az edp lenne rajtam "vizezett" formában. Tartóssága rendben van, melegebb időben teszek még vele egy próbát, mert a hideg idő nem az övé. Inkább tavaszi esetleg nyári, kora őszi illat. Az edp-t imádom, főleg télen, hidegebb időben, az edt szerintem jó választás lesz a többi évszakra. Akinek sok az EDP, bátran próbálja ki! Csak azért négy csillag, mert nem hoz annyira lázba, ez olyan hirtelen kreált illat számomra, nincs benne semmi újdonság. Azért persze a rózsás változatára is kíváncsi vagyok, de szerintem ezt a vonalat nem érdemes erőltetni. Most már lassan csak flanker flankert követ, picit hozzáadnak, elvesznek az anya illattól, kiadják, de ennyi. Jó lenne egy teljesen új illat. Bele se merek gondolni hogy a LVEB-nek mennyi kistesója van már......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

senskin

2019. február 5.

Kicsit csalódott vagyok, mert elsőre letisztult a bőrömön és tetszett is. Egy fél óra múlva pedig le kellett mossam, mert már szinte émelyegtem tőle. Erős vanília vagy levendula, túl sok volt már vmi... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

laracroft

2018. december 9.

Elsőre ugyan nagyon tetszett az EDP, de többszöri próbálgatás után túl soknak, émelyítően édesnek, erősnek, és molyirtó szagúnak bizonyult (aki gyakran használ molyirtót az nehezen tud elvonatkoztatni). Kíváncsi voltam, hogy az EDT mennyire lesz más.
Nos, az anyaillat molyirtó+édesség vonalát szépen hozza,de az én bőrömön nem olyan domináns a levendula, a citrusos jegyekkel valahogy jobban beleolvad az illatba, ami így egy nehezen illatjegyeire bontható, friss-édes-vaníliás keveredés lesz. Semmi kiemelkedő, semmi egyedi, csak szimpla gourmand édesség, igaz, az nagyon finoman, puhán tálalva, mindenféle zavaró mellékzönge nélkül. Tartóssága és hatósugara is közepes/gyenge rajtam, bár ez most inkább plusz pont, mert ha töményebb lenne, akkor bizony könnyen ráaggatnám a fojtogató jelzőt.
Rengeteg parfüm van most a piacon, amely ezt a jelenleg divatos cukorszirupos édességet lovagolja meg, de általában nem sikerülnek ilyen jól. Nyilván aki nem bírja ezt a típust, az a Mon Guerlain EDT-t se fogja szeretni, de én megadom neki az 5 csillagot, mert amit ez a parfüm adni tud, azt legalább nagyon jó minőségben teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

googles

2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

HuAnita

2018. október 29.

Egy puha vaníliával és kellemes citrusos nyitással induló, édes, de nem gejl, inkább frissitő levendulás finomság. Bármikor viselhető, tartóssága kiváló, legalábbis az én bőrömön.
Nekem jobban tetszik,mint az edp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Nekem jobban tetszik,mint az edp.

Evee88

2018. október 14.

Nem hittem volna, hogy ennyire lepontozom a tesói imádata mellett, de sajnos Ő csupán egy 3csillagos parfüm a szememben :(
Friss..Maszkulinos, és karcos a bőrömön. Nem tudok rájönni melyik összetevője ront ennyit ezen az illaton, de lehet valakinek a szemében pont ez emeli fel..
Meglepődtem... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Meglepődtem... :D

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.