KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Thierry Wasser

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, neroli, virágos jegyek

Alapjegyek: szantálfa, írisz, vanília

Gyári illatminták - 250 Ft / db
Ár: 250 Ft / db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2600,-/4900,- 5/10 ml , Eladó: bvlgari pour femme
Állapot: Sajátomból frissen fújva, Helyszín: Egerszalók, fizetés: Utalás beérkezése után 2 napon belül küldöm, vagy személyes átvétel Egerszalók.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CRD

2018. június 17.

A Mon Guerlain nagy kedvencem lett, csodásan illünk egymáshoz. Nem is olyan rég kaptam ebből is egy 100mls üveggel, és őszintén mondom, hogy én nem érzek jelentős különbséget. Kevésbé púderes és erősebben érezni a levndulát mint az alapillatban, de ennyi. Semmi más különbséget én nem érzek. Csalódott nem vagyok, mert nagyon szeretem a Mon Guerlaint, jobban szeretem a púderesebb illatokat,de ez szerintem csak egy szuper marketingfogás, sokkal biztosan nem több.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Yeticica

2018. június 13.

Bizony, az illatok cserebereje sem a veletlen muve... soha de soha nem probalta volna kinmagamtol, de ugy csurtuk - csavartuk a csereket/ vasarlasokat ittenki parfihercegnokkel, hogy vegul jo 30 ml nalam landolt.
Eddig nem volt olyan Guerlain alkotas aminel azt ereztem volna, higy igazan jol mukodik a boromon. Sok illatuktol menekulok, egyszeruen az en lelkemnek, orromnak nem befogadhatoak. Aztan jott a Mon G Florale. Gyonyoruseges! Eppen nem tul edes, ellenben izgalmasan fuszeres, a levendula gyonyoru benne, s mivel en egy feher virag rajongo vagyok, nagy orommel szimatolom a viragos jegyeket is (amit a sima Mon -ban hiaba kerestem). Sajnalom, hogy a levendula elveszik valahol ut kozben, es marad egy puderes-fuszeres vanilia (ami naggggggyon hasonlit az Alaia Blanche-ra!!) alap, de az is annyira gyonyoru, hogy meg igy is szerelem lett. Nocis, erett, finom, nem tul tolakodo illat, rajtam igy 28 fok nyarban is meses, kivancsi leszek osszel/ telen mit mutat. De szerintem nekem inkabb tavaszi, nyari illat marad o.
Most pedig osszeszamolom, hanyszor hasznaltam a gyonyoru szot erre a gyonyoru parfumre 😉

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. június 1.

Mennyire mások vagyunk, mi és az illatok! Nekem a sima Mon Guerlain volt semmilyen, ebbe viszont rögtön beleszerettem és éppen a nekem jobban kiérződő virágossága miatt. És szerencsére ebben sem érzem a levendulát, mert azt ki nem állhatom. Nekem most vele megvan a tavaszi és talán még az igazi betonolvasztó hőségekig a nyári illatom is. Ha valamit kifogásolhatónak lehet érezni benne, az a púderesség, ami egy idő után határozottan előjön a virágok fölé. De nekem így is szép! Örülök, hogy örök szerelmem, a Samsara és a szintén szeretett Champs-Élysées mellett most ez is megvan. Egész évre Guerlain!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 1.

Erina

2018. május 31.

Én sem érzek különbséget a simához képest. Azt imádom, a levendula valami isteni finoman bontakozik ki a bőrömön. Ezt is tesztelgetem már pár napja, de egyszerűen nem érzek szinte semmi különbséget 😢 Talán ez egy kicsit levendulásabb, de nem virágosabb. Így maradok a sima Mon-nál, mert tartósságban is jobb mint ez. Kár érte 😕

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

zuzmano

2018. május 27.

Én leszek a gonosz mert katasztrófa, nem tudom mi, de valamelyik összetevő hozza rajtam a pitralon illatot. A Mon egy varázslat, r
tartós és szép igazi vaníliás levendulás különlegesség ez pedig hát még csak nem is hasonlít. Savanyú nagypapa pitralon . Vmi nem kompatibilis velem ki fogom deríteni mi az mert ez már nem az első illat ami pitralon orgiába fulladt. Pl az LVB eclat EDT. Még durvábban papásodik rajtam. Így csak 3 . De csakis tiszteletből az édesanyja a Mon miatt.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

ami2015

2018. május 25.

Én sem érzek nagy különbséget köztük, sőt rajtam szinte ugyanaz a két illat, viszont a Florale tartósságban sokkal jobb nekem. A másikat is nagyon megszerettem, de elég csapnivaló az élettartama rajtam és sokan panaszkodnak rá emiatt, nos nekik üzenem, hogy adjanak ennek egy esélyt, mert jóval tovább tart, de azért a korábbi Guerlain illatokhoz hasonlítva még ő is eléggé lemarad. Nem baj, az illata kárpótol érte. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

nyuszo

2018. május 24.

Tegnap próbáltam úgy, hogy egyik csuklómra őt fújtam, a másikra a sima Mon Guerlain-t. Kifújáskor alig volt köztük különbség, aztán szép lassan elkezdtek "külön utakon járni". Míg a Florale egyre virágosabb lett (talán a bazsarózsát éreztem), addig a Mon G. inkább levendulásabb, vaníliásabb... Egész délután nem tudtam eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, mert mindkettőt imádtam... aztán, ahogy múlt az idő egyre inkább a Mon G. lett az egyértelmű befutó (de hangsúlyozom, a Florale is egy mestermű!). Úgyhogy ma, mikor visszamentem a drogériába, már csak a Mon Guerlainnel fújtam be magam.... :)

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 24.

bobherceg80

2018. május 17.

Nagyon hasonlít a sima Guerlain Mon-ra ez a flanker,csak nagyon kicsi köztük a különbség.Érdekes,hogy Florale a neve,én inkább Light vagy L'eau-nak hívnám.Mivel nem virágos ez,hanem valamivel lágyabb illat,mint a sima verzió.Egyébként mindkettő puha,finom vaníliás,levendulás cukros süti.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Alexa9082

2018. május 12.

Egyszerűen fantasztikus illat,nagyon el lett találva!Az első változat is nagy kedvenc lett és ez is!Annyira illik AJ-hoz az illat,örülök neki,hogy ő a parfüm arca.Szuper tartós,elég belőle reggel pár fújás és meg este is érzem magamon!Ez az az illat ami után mindenki megfordul :)

Alexa9082
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

senskin

2018. május 10.

Különleges parfüm.

Igazi nőiesség az üvegcsébe zárva. Amikor ebben a parfümben vagyok megfürödve, akkor a topánkám sem hiányzik, nem hiányzik a reggeli fürdőköpeny, csak a napfény játékát látom. A lemenő napot, a kelő napot, a nedves hajnalokat, amikor összeölelkezem a szerelmemmel. Aki szeret ebbe az illatba összefonódni velem.

Mert mindent elmond egy férfinak.

Mert mindent megad egy nőnek.
Csodás illat! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Különleges parfüm.

Mert mindent elmond egy férfinak.

Mert mindent megad egy nőnek.
Csodás illat! :)

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.