Guerlain

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Thierry Wasser

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, neroli, virágos jegyek

Alapjegyek: szantálfa, írisz, vanília

Csere :)!!!!!
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Guerlain Mon Guerlain Florale EDP - Keresem!
Ár: - , Eladó: Shelly
Állapot: fújós, Helyszín: --, fizetés: foxpost

Torpece

2020. március 26.

Annak ellenére, hogy kimondottan édes illat nekem nagyon tetszik. Iszonyat tartós, ruhán másnap is érezhető. Leszáradása egy finom elegáns édeskés illatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 26.

Vaslady

2020. március 16.

2018. június 19.Ma jött velem haza,bőrön.
Ez egy nagyon jó illat.
Azért tetszik,mert vaniliás,de mégsem gejl.
Levendulás,de mégsem esik át a ló túloldalára,és nem vesz gyógynövény irányt.
Szépen illeszkedik,és egy idő után,finom,púderesre szelidül.
Inkább őszi-téli illatnak mondanám,nekem tavaszra már valami könnyebb illat kell,és nyárra pedig sok.
Viszont ősszel és télen,melegséget áraszt.
Az biztos,hogy nem a 20+ évesek illata.
Persze nem akarok itt most korosztályt meghatározni,mert mindenki maga tudja mit szeretne hordani.
De én mint 30+,és rajtam nagyon betalált.
Guerlain illatok különlegesek,mindegyik egy alkotás.
Ezt azért tartom fontosnak megjegyezni,hiszen manapság,egyik divatház másolja a másikat.
Zólyomi Zsoltról olvastam nemrég egy riportot,ahol is megemlitette,hogy már kész illatokat dolgoznák át,és ezért van az a bizonyos érzésünk,hogy -Hoppá,én ezt már ismerem,vagy éreztem valahol!
Guerlainék,ők meg valahogy kitünnek a tömegből,évek óta figyelemmel kisérem a munkásságukat,és igaz,hogy nem ismerem az összes illatukat,de amit csak tudok beszerzem,természetesen mintában.
Vannak amik tetszenek,vannak amik nem,de azt el kell ismernem,hogy mind-mind egyéniség!
Jár az 5 csillag,és felkerült a kivánságlistára :).
2018.06.22
Nem sokat gondolkoztam,még a héten be akartam szerválni,mert most 20% kedvezmény van rá.
Igaz,még igy is drága,szóval 30ml-s változat jött haza,de nem is baj,hiszen tartós illat,kevés kell belőle.
Jó volt bőrön hazahozni,mert teljesen beleszerelmesedtem.
Őszi illatom lesz,már most várom :-)...Boldogság :-)
2018.06.24
Jötem updatelni.
A napokban lehűlt a levegő,alig 20-21 fok van,és én ezt az illatot használtam,már ma reggel is vele kezdtem :-D.Majd ha jön a kánikula,pihenni teszem :).
Még az üvegről nem irtam.Egyszerű letisztult vonalvezetésű,a kupakon rosé arany mintával.
Ez a minta folytatódik a dobozon is,elválasztva a két szint a fehéret és a naturt.
Egyszerű nem csicsás,de igényes.
2020 03 16 újabb update
Most a napokban hetekben csak őt fújtam, és el kell mondanom, hogy nagyon megszerettem.
Vészesen fogy a 30ml - s üvegem, ebből újra vásárlás lesz 😁.
Nagyon tartós, zuhanyzás után, pizsiben is érzem magamon, pedig fel van tűzve a hajam. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

2018. június 19.Ma jött velem haza,bőrön.
Ez egy nagyon jó illat.
Azért tetszik,mert vaniliás,de mégsem gejl.
Levendulás,de mégsem esik át a ló túloldalára,és nem vesz gyógynövény irányt.
Szépen illeszkedik,és egy idő után,finom,púderesre szelidül.
Viszont ősszel és télen,melegséget áraszt.
Az biztos,hogy nem a 20+ évesek illata.
De én mint 30+,és rajtam nagyon betalált.
Guerlain illatok különlegesek,mindegyik egy alkotás.
Jár az 5 csillag,és felkerült a kivánságlistára :).
2018.06.22
Jó volt bőrön hazahozni,mert teljesen beleszerelmesedtem.
Őszi illatom lesz,már most várom :-)...Boldogság :-)
2018.06.24
Jötem updatelni.
Egyszerű nem csicsás,de igényes.
2020 03 16 újabb update
Vészesen fogy a 30ml - s üvegem, ebből újra vásárlás lesz 😁.

zs001

2020. február 8.

Ez a parfüm valami csodàs! Ilyen illata lehet egy tündèrnek :-). Nem vagyok sajnos jó illatelemző, de ebben minden tökèletes egyensùlyban van! Viràgos is, fàs is, pùderes is, kicsit fűszeres....de mindent csak nagyon làgyan. A tartóssàga remek, ugyanakkor nem egy csíkhùzós parfüm (ez nàlam plusz pont). Igazi nőies, finom illat. Sajnos rajtam a Mon Guerlain edp ès edt sem működik, előbbi tùl vaníliàs, sütis, utóbbi meg szùrós, fèrfias. Ez a flanker viszont tökèletes! Örülök, hogy ràtalàltam; a Bloom of Rose verzióval karöltve nagy szerelem lett szàmomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Qwerty

2020. január 10.

Sajnos, sajnos. Ez kérem egy vaníliás Alien. Az első fél órában pontosan megegyezik rajtam az edt-m illatával, csak az szerencsére nem ugrik hasast vaníliás szantálba. Erősségben, tartósságban sem éreztem különbséget, csak az édességben. Azt meg sajna nem szeretem, maradok az űrlény light verziónál, ami nem mellékesen pont feleannyiba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

berbo

2019. december 28.

Egy elegáns, imádnivaló illat Hölgyeknek. Nem, nem Lányoknak, hanem Hölgyeknek. Ez az illat tartást, eleganciát, büszkeséget és egy kis extra szépséget kölcsönöz viselőjének. Kis púder összeér egy kis virággal. Klasszikusnak hat, s mégis van benne valami nosztalgikus, valami ismerős. Bámulatos! Alig várom, hogy újra megrendeljem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

abodri

2019. december 8.

Szeretem. Fincsi.Csajos. Az anyaillat szerintem sokkal tartósabb, mint ez a változat. A Florale nem domináns, nem nyomulós, ez könnyedebb illat. Ez is elegáns Guerlain parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

claudia.nyilas

2019. június 8.

A Guerlain parfümök különlegesek, tartósak, de ennek az illata nem fogott meg annyira és nem is annyira különleges. ( ajándékba kaptam nyáron) Azt el kell mondanom, hogy eléggé tartós rajtam, csak nem az én műfajom valahogy, rajtam beerősödik....kissé pacsuliba hajlik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

silence

2019. május 28.

Miután a Mon Guerlain EDP és a Mon Guerlain Bloom of Rose is hatalmas kedvenccé nőtte magát nálam, így úgy gondoltam, beszerzem a Florale változatot is.
Ismeretlenül, az itteni véleményekre hagyatkozva vállaltam be, és nem is csalódtam, csodás illattal gazdagodtam ismét.
Első használatkor az volt a benyomásom, hogy nagyban hasonlít az EDP-re, csak akkor valamiért édesebbnek és virágosabbnak tűnt......
Most magam elé rakva, sorra szimatolva próbálok különbséget tenni, megfejteni, melyikük legyen a legkedvesebb számomra, de ez valahogy nem sikerül 😃
Mindegyiket szeretem, mindegyik kedvenc, és más - más alkalmakkor, más évszakban tudom őket kihasználni.
Úgy döntöttem: az EDP lesz a téli Mon Guerlain-om (mert édeskés, vaníliás és melengető), a Bloom of Rose a nyári Mon Guerlain-om (a maga fanyar frissességével hűsítő hatású a forró napokon), ez a Florale pedig a tökéletes tavaszi kiegészítője ezeknek a csodáknak (virágos, édesen levendulás, igazi tavaszi finomság).
Visszakanyarodva a fő témára, a Florale-ra:
Az EDP változatra hajaz inkább, de most kevésbé érzem édesnek és vaníliásnak, a levendula is szolidabban bontakozik ki, mint az anyaillatban.
Ha pár szóval kéne jellemeznem: elegánsan nőies, virágos és könnyed parfüm tökéletes hatósugárral (nem kiabál messziről, csak szolidan körülvesz a nap folyamán), és fantasztikus tartóssággal (a reggeli 3 fújás még este is érződik).
Párom imádja rajtam ezt is (ahogy a másik 2 Mon Guerlain-omat is mindig dícséri), és az én hangulatomat is mindig pozitívabbá varázsolják ezek az illatok, valahogy mindig vidámabbá válik a napom, ha a 3 közül viselem valamelyiket. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Visszakanyarodva a fő témára, a Florale-ra:

Jansis

2019. május 16.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval: imádom,hogy órákkal később is elkezdem érezni magamon a kifejezetten természetes hatású illatát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Amea

2019. május 16.

Ravasz kis illat. Elbújik, aztán néha váratlanul előlibben. Magamra fújtam tesztképpen, hozzám simult, elillant. Le is mondtam róla, erre másnap meg kuncogva illegette magát a kabátom ujján!
Újra az utamba került, újra felpróbáltam és egy tesztercsíkon is magammal vittem. Tetszett, de délutánra nyoma sem maradt. Egy héttel később a táskámban maradt tesztercsíkról csapott meg az illata.
Sokáig bújócskáztunk így, aztán végül beleszerettem. Most is hamar megszokja az orrom, de a nap folyamán olykor-olykor megcsap. Szeretem a játékosságát, ilyen ‘mosolygós’ parfüm ez, krémes szantálos-vaníliás alapon friss virágok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.