Guerlain

Ár:   24 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2016. július 18.

Ár:   24 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Virágos-gyümölcsös illat:

Illatösszetevők: Málna,Citrus jegyek, Mandula virág, Jázmin, Vanília, Pacsuli,Tonkabab, Pézsma, Bergamott

Timi8

2019. január 10.

Update2.: nagyon ritkán hasznàlom, azon egyszerű okbòl kifolyòlag mert hiába vagyok betárazva belőle, nagyon félek, hogy elfogy egyszercsak, és nem fogom tudni pòtolni. Sajnálom magamtòl... Nagyon gyakran rákìvánok, főleg hidegben, de csak megszaglászom és visszateszem a szekrénykébe pihenni. Ma semmi pirosbetűs ünnep sincs, csupàn egy szürke hétköznap, mégis engedélyeztem belőle egy fuffantást magamnak. Minden egyes alkalommal lenyűgöz, egyedi illat, kifogástalan minőség, elegáns megjelenés. Olyan igazi nőcis parfüm. Pompás egy illat, tökéletes szàmomra, örök szerelem!

Update1: egy ideig nélkülöznöm kellett Őt, de most ùjra az enyém! Hiányzott is! Robe Noir-os, Poison Girl-ös, de klasszikusabb szerintem kortalan illat, melyet a nyári meleg kivételével bármikorra szìvből ajánlok! Igényes, szép, nagyon tartòs, felismerhető illat. Irodai használatra max.1 fùjást ajánlok (rajtam hatalmas a szillázsa). /1.adandò alkalommal (én kis buta) a szokásos 3-at fùjtam fel ebből is, de az már durván sok és tùlzò, még én magam is megszédültem! Hùztam a kondenz-csìkot rendesen, minden más illatot elnyomtam magam körül./ Igényes, egyedi, tartòs, nagyon minőségi. Örök darab!

Egyik kedvenc illatom, ill. szàmomra a legjobb Insolence! Akik a Robe Noir-vonalat kedvelik, ezzel a verziòval bàtran pròbàlkozzanak ők is.
A citrusos jegyek rajtam nem jönnek elő, de màlnàt, mandulàt nagyon is érzek pici füstös tonkàval, vanìliàval, közepesen édes enyhén füstös illattà vàlik. Vagy egy rövid stàdiuma rajtam amikor egy kissé gyògyszeres illatra vàlt, de ezt a részét is kedvelem. A leszàradàsa kissé pùderes, ìgy én melegben nem ajànlom, de minden màs évszakra tökéletes vàlasztàs, és nagyon tartòs. Ràadàsul nem érezni minden 2. hölgyön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Luna1024

2018. október 4.

Ez az illat rajtam rettenetes. Sokáig vágyaim első számú tárgya volt, aztán pár hónapja egy nagyon megbízható lánytól sikerült vennem üveges maradékot ebből a ritkaságból (megszűnőben lévő, nehezen fellelhető illatról beszélünk). Örültem, hogy viszonylag jó áron jutottam hozzá egy ilyen kincshez, de hogy őszinte legyek, az arcomra fagyott a mosoly, amikor kipróbáltam. A vélemények alapján valami nagyon lányos, édes, jó értelemben "aranyos", málnás finomságot vártam. Amit ehelyett kaptam, az a jellegzetes púderes-vaníliás Guerlain-alap (amit - kövezzetek meg - én nem igazán szeretek), rajta VIZES málnaillat, meg egy adag férfiasság. Ez nem az a lédús, édes málna, mint amire vártam, hanem amolyan "felvizezett málna", jelentsen ez bármit is. Női parfüm, de rajtam kifejezetten maszkulin illata van, karcosabb annál, mint amit szeretek és mint amit huzamosabb ideig elviselek magamon. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a megvétele óta hányszor használtam, és azt hiszem, ez mindent elárul...
Tavaszi-nyári illatnak mondanám, a tartóssága szuper, az üvege pedig gyönyörű (de nagyon megtévesztő is, én valami igazi "rózsaszín" illatot vártam, de egyáltalán nem olyan, nagyon nem), őszintén szólva csak az üveg miatt tartottam meg idáig. Erősen gondolkodok az eladásán, de még nem jutottam dűlőre. Én azt mondom, óvatosan próbálgassátok, sajnos egyáltalán nem biztos, hogy mindenkin szép lesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Masnuci

2018. január 30.

Atyaég csak fogom a fejem mennyire különböznek az ízlések! Az alábbi két véleményt olvasva majd leestem a székről. Az Insolence család szerintem legfinomabb tagjáról beszélünk most. Az Edt csupa gyümölcs, vagy inkább tutti-frutti rágógumi nem nekem való, az Edp már fincsi, de huzamosabb idő múlva megunom az egyeduralkodó ibolyát benne. Ezt viszont bárhol-bármikor-bármennyit :o) Az egyik legkedvesebb illatom. Ne keresd benne az alap Insolence-t se az Edt, se az Edp formájában mert nincs benne, teljesen más jellegű illat. Édes, de nem csöpögős elegáns és nagggyon finom!! Igazából én az összetevők listájából kihagynám a málnát és a citrusokat, mert egyáltalán nem vélem felfedezni benne, de nem is hiányoznak. (Na jó talán az elején egy icipicit érzem)
Szóval nálam maxipont :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Szóval nálam maxipont :o)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 21.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem lévő véleménnyel. Magamra fújva azt éreztem, hogy ez egy egyáltalán nem kellemes, régies férfiparfüm. Nagyon örültem, hogy otthon, egyedül voltam, amikor magamra fújtam, kellemetlenül éreztem volna magam, ha valaki megérzi rajtam.
Mivel egy mintát "volt szerencsém" kipróbálni, még az is felmerült bennem, hogy a minta talán nem is az, mint aminek lennie kellene...
Tőlem sem több, mint egy csillag, amit eddig ha jól emlékszem csupán egyszer adtam.
Ígérem, hogy visszajövök javítani, ha egy óvatos bolti próba alapján beigazolódik, hogy nem is azt tartalmazta a fújósom, mint amit kellett volna - ebben reménykedem is, hogy a Guerlain-t ez még megmentheti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 21.

Asianlover

2017. november 21.

Óriási csalódás! Az Insolence EDP-t imádom, kedves, édes, ibolyás illat. A Fragrantica-n és az itteni vélemények alapján nagyon kíváncsi voltam a My Insolence-re. Mindenki azt írja, hogy édesebb, szipi-szupi téli illat, ami málnás. Ehhez képest az én bőrömre megérkezett valami fűszeres förmedvény. Az első gondolatom az volt, hogy ez most egyáltalán női parfüm? Van benne valami számomra totál férfias karakter. 1-2 óra múlva találtam valami édes-fűszeres katyvaszt az alján. Elég tartós is. Málna, ibolya sehol. Utáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Biztos vagyok benne, hogy számomra ő a legjobb Insolence (sőt, az egyik legkedvesebb parfümöm!). Az EDT-t még nem próbáltam (a vélemények alapján nem tűnik az én illatomnak), az EDP ibolyába fojtott, viszont a My Insolence mennyei. 😍 Féltve őrzöm a kis 30 ml-es üvegcsét, igazi kincs. Töményen édes, mandulás, nagyon téli, de egyáltalán nem bántó, hanem simulékony, bekuckózós illat.
Hatalmas a hatósugara, reggel elég felfújni, estig kitart.
Valami csoda folytán jutottam hozzá néhány hete. Sajnos mostanában már sehol sem kapható, vagy csak irreális áron. Nem értem, hogy miért, pedig annyira különleges, egyedi parfümről van szó…
Az égbolt összes csillaga 🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Hatalmas a hatósugara, reggel elég felfújni, estig kitart.
Az égbolt összes csillaga 🌟🌟🌟🌟🌟

Kidbab

2017. június 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kár volt! Sem a vanilia, málna vagy mandula nyomait nem fedeztem fel. Az én bőrömön egy nagy fűszeres katyvasz, mint a legtöbb Guerlain. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

innafiz

2017. április 27.

Imádom, ez AZ illat. Különleges, nem tucat illat, senki nem éreztem még. És többen megjegyezték már, hogy milyen finom. Évek óta használtam, de most félretettem, mert sehol nem tudom beszerezni (de miéééért???), ezért tartalékolom különleges alkalmakra. Most a "sima" Insolence-t használom, de nem az igazi.
Timi8, írtad, hogy újra a tiéd: hogy csináltad? Én is szeretném megint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Timi8, írtad, hogy újra a tiéd: hogy csináltad? Én is szeretném megint...

Vizililiom

2017. március 21.

Nagyon finom édes, gyümölcsös illat. Szeretem az olyan parfümöket, amelyben a málna kiérződik. 1 ml-es mintám volt belőle, örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

leila0803

2017. február 2.

Beleszerettem, azt hiszem. Malna, mandula, vanilia, jazmin... lehet igy ot nem szeretni?
Szamomra ez egy roppant elegans, varazsosan finom illat, amely lagyan korbeolel. Vagyom erre a csodas parfumre, de igy is oly sok szepseges illatom van. Tudom, tudom, a szokasos parfuman dilemma, amit csak mi ertunk. :-)
Hasonlit a Guerlan La petit robe noire couture edp verziora, ami szinten sikkes, fiatalos, de elokelo illat.

Megkaptam a kozelgo nevnapomra. <3

Ez a parfum magaban foglal mindent, amire most vagyom, artatlan, fiatal, bohem, romantikus, az ertekeit meglelo tavaszi alom. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Megkaptam a kozelgo nevnapomra. <3

Antioxidánsok: BHT