Guerlain

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös őszi limitált kiadás

Alaplakk. Rendszeres használatával javul a körmök minősége. A köröm felső rétegébe bejutva erősíti a körmöket, regenerálja, ápolja és védi a köröm felszínét.

szeliger

2015. október 3.

2015. szept. 18.
Két hete használom, minden reggel felkenem, este lemosom, utána a körmeimet ápoló krémmel bekenegetem. Az utóbbi időben két ujjamon is rendszeresen előjön kisebb lemezes elválás, ezért gondoltam ki, hogy ezzel hátha rendbe tudom hozni, de emellett szedek még vitamint is. Egyelőre semmiféle jótékony hatást nem vettem észre, de lehet, hogy csak türelmetlen vagyok. Használtam magában is, ekkor szép, egészséges fényt ad a körmöknek, de a réteg nagyon vékony, könnyen sérül, esetleg le is jön, pont az érintett ujjakon. Az ecset lapított, kerekített végű, ugyanolyan, mint a Guerlain színes lakkoké. Ezt én nem szeretem, a keskeny ecseteket favorizálom, de ez esetben nem olyan nagy baj, mert színtelen a lakk, kit érdekel, ha kicsit mellé megy. Egy húzással nagyon könnyű felvinni, szépen terül és nagyon gyorsan szárad. Ha színt akar rátenni az ember, akkor a művelet könnyen megy, gyorsan felvihető a színes réteg, egy-két perc után már rá lehet kenni. Mivel önmagában szép, ápolt hatást kelt a körmökön, így nem volt haszontalan beruházni rá, de többet vártam tőle.

2015. okt.3.
Úgy tűnik, mégis én voltam türelmetlen, egy hónap használat után határozott javulásról számolhatok be. A körmeim sokkal jobb állapotban vannak, mint a nyár végén, erősebbek, vastagabbak, ugyanakkor rugalmasak, nem töredeznek. Külön öröm, hogy végre egy körömerősítő, amiben nincs formaldehyd. Igen, igen, határozottan elégedett vagyok vele és az sem veszi el a kedvemet, ha eszembe jut, hogy a szájon át bevitt vitamin is hozzájárulhatott a jó eredményhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 3.

2015. szept. 18.

2015. okt.3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.