Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   parfümériák

• Ultra friss, áttetsző folyékony alapozó
  • Értékes óceán forrás vízzel rendelkezik
  • Ásványi tulajdonságokat és abszolút tiszta vízet egyesít
  • Intenzív hidratálást és táplálást nyújt a bőrnek
  • Általánosan védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • Természetesen sima és ragyogó arcbőrt eredményez

esztycske

2017. november 8.

Én épp egy Müller kiárusításon botlottam belé, így azt mondhatom, teljesen megérte az árát, az eredetit viszont biztosan nem fizetném ki érte. Nagyon szép, elegáns a csomagolás, jó az adagolófej és az előttem szólókkal egyetértve, szerintem is teljes fedést nyújt, ráadásul nagyon jól teszi a dolgát, egyáltalán nem szárít, és az én bőröm nyáron is tök jól viselte. Az egyetlen bajom a színskálával volt (bár mondom, kiárusítás volt, úgyhogy lehet, hogy már nem a teljes kollekcióból válogattam), szóval nekem sárgásnak tűnt mindegyik, valahogy nem tudom elképzelni hogy létezik ember ezen a bolygón, akinek ilyen a bőrszíne, azért viszont pluz pont jár, hogy meglepően jól alkalmazkott a saját bőrömhöz, szóval szerintem egész vállalhatóan viseltem, legalábbis ezzel nyugtatom magam. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Áttetsző, a leírás alapján, hát ezt megkérdőjelezem, mert szerintem teljes fedést nyújt, és valóban tökéletes eredményt ad, mint a legtöbb Guerlain alapozó. Nálam a top 2-ben van alapozók tekintetében a márka, így ez a terméke is. Nyáron nem tudnám elképzelni magamon, "megfojtana", ősztől-tavaszig van a szezonja.
Rossz hír, hogy aki eddig hozzám hasonlóan a Müllerben szerezte be a Guerlain termékeket, ma már az állványt sem találja. (Sajnos nem volt nagy sale, úgy tűnt el a szemünk elől.)
Az egyik szemem sír, a másik pedig nevet, mert a Guerlain pult helyét egy szerintem nagyon jó, feltörekvő márka, a the Balm foglalhatta el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

KataDorozlai

2015. március 29.

Nekem ez annyira nem jött be. Nem is tudtam egységesen felvinni az arcomra, a száraz helyeken foltos maradt, a színei is túl narancssárgák nekem. De az illata az nagyon tetszett. Szerintem az Extreme sokkal jobb, az folyékonyabb is, fedése is jobban tetszett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

annama

2013. június 4.

Nagyon szép, egyenletesen felhordható, nem maszkhatású, nyáron tényleg sok egy kcisit, és sajnos messze nem olyan jó, mint a Parure Extreme, amit nem kapok sehol. Olyan szép hatást nem érek el vele (meg semmi mással).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

rata.sum

2013. március 29.

Közepes fedésű alapozó, szerintem valahol félúton van a folyékony és a krémes állag között. Nyárra soknak érzem, olvadozik a fejemről (kár, hiszen a fényvédő miatt külön jó lenne), de ősztől tavaszig egy nagyon jó, megbízható alapozó. Szépen egységesíti a bőrömet, de nem ordít rólam, hogy alapozva vagyok. Púder kell hozzá, különben csillogok, de az én bőröm minden alapozóval és nélkül is diszkógömb. Nagyon kevés kell csak belőle, így már nem is olyan horror az ára. A második üvegcsémet nyúzom épp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.