Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   parfümériák

Fényvisszaverő folyékony alapozó, SPF 25, hidratáló, frissítő, bőrtökéletesítő.

rea3

2016. január 20.

Sajnos a színt nem sikerült eltalálnom, legalábbis a téli színemhez, viszont pár szoli után tökéletes lesz. A 13-as Rose naturel árnyalatot rendeltem meg, ami egyáltalán nem sárgás, csak ugye picit sötét télre. Legközelebb a 12-es Rose Clair-t fogom választani erre az időszakra.
Nagyon meg vagyok elégedve vele. Először megijedtem az illatától, túl soknak éreztem, nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez, de szerencsére nem okozott irritációt. Nagyon kellemes viselni, mintha semmi sem lenne az arcomon, a fedése is teljesen rendben van, bár durvább bőrhibákhoz szerintem kevés lenne. Természetes finise van és szépen kordában tartja az átfényesedést, nem ül meg az apró ráncokban sem. Ráadásul viszonylag jó áron, 26 euróért sikerült levadásznom. És most látom csak, hogy jelenleg a 12-es árnyalat van akcióban, 24 €. Egyébként ha már az árnál tartunk, Magyarországon feltűnően túl vannak árazva a high end kozmetikai termékek, nálunk sokkal barátibb áron lehet az ilyesmit beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

Wey1122

2015. április 25.

Voltak a Glamour napok és én tudatosan készültem rá.Én is láttam Ruby Golani videót.Na hát csak be kellett mennem a Douglasba kipróbálni,de vagy 3x megtettem. Itt Németországba csak akkor jönnek oda az eladók ha segítséget kérsz szóval kenegettem,teszteltem.Tényleg egybeolvad a bőrömmel nincs maszkhatása nem okoz pattanásokat sem! Nem fogja meg a ruhát sem. Aztán internetes oldalról rendeltem meg így nem volt drágább,mint az Estee Lauder alapozóm amit imádok tökéletes szintén a számomra,de most valami könnyebb légiesebb alapozót kerestem a jobb időre való tekintettel.
Ez szerelem lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Ez szerelem lesz...

KataDorozlai

2015. március 29.

Nagyon tetszik az illata, szépen eloszlatható, szép, egységes színt ad a bőrnek és olyan érzetet kelt, mintha nem lenne rajtam semmi :)
De van két negatívuma is. Az egyik az ára, nekem annyit nem ér meg. A másik pedig a színek... túl narancssárga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

bbertie

2015. február 14.

Ruby Golani videojában láttam ilyet és lehidaltam. El sem hiszem, hogy ilyan kence létezik...De az ára az vicc, aranyáron mérik. Nem hiszem, hogy bármikor is hajlandó leszek ennyit kiadni egy alapozóért, még ha ilyen tökéletes, akkor sem. Deaz élet mindig tartogat meglepetéseket...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Maga az alapozó nagyon jó. Jól fed, tartós, nem ül a ráncokba, szépen eloszlatható, tökéletes. A színskála szegényes. :-( Nagyon világos bőrre nincs, rózsaszines árnyalatban nincs. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.